Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs. Dark Avenger  (Przeczytany 16131 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« dnia: Luty 13, 2006, 02:02:17 pm »
Witam... bardzo bym prosil o odpowiedz czy gladiator ma szanse wygrac pvp z DA oraz prosiłbym o opis jak rozwinąć tę walkę czyli ktorych skilli uzywac i jakiej kolejności pilnie prosze o odp i z góry dziekuje


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2006, 10:32:15 pm »
Na oficialu czy na prywatnym?


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2006, 06:14:01 pm »
gladiator moze wygrac w alke z DA aczkolwiem umiejetnosci gracz musz byc wysokie :D ja osobiscie najpierw bym zrobil tak: jakis light armor (oczywiscie jak wykupiles skille na ten rodzaj zbroji, duzy envasion sie przyda bo DA nie jest zbyt celny) pozniej uzyl bym najbardziej przydatnych aur, nastepnie sonic blaster i dalej to juz ss :P ja bym tak probowal aczkolwiek moge sie mylic :D wkoncu gram DA :D
em powrócił na forum ;D


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2006, 07:23:27 pm »
hmm gram na iDragonie... mam zamiar na pvp zalozyc Zubei light poniewz dodaje mi 4 evasion i tatoo które dodaje mi 8%evasion i zabiera 10% defa


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2006, 10:39:21 pm »
Da z mieczem am problemy z trafieniem ale pierw trzeba ubic pantere bo tylko wadzi a DA bez pantery to juz ejst bezbromny jak dziecko bo tylko oglusza i wali ss.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2006, 01:47:56 pm »
lol ryltar ty w ogóle grales da? przypuszczam ze nie bo  mam wrazenie ze nie wiesz jka nim sie pvp bic...bez problemu po padnieciu pantery mozesz nowa przyzwac walisz stuna i pzyzywasz to trwa jakies 13 sekund a stun 9 jesli sie orientuje dobrze  wiec glad ci za duzo nie zrobi a wlasnie ze  ciezko bedzie mu zabic pantere jak da caly czas go stunuje nim mu sie to uda juz bedzie sztywny


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 15, 2006, 04:13:45 pm »
Glad ma lion hearta to go nie zestuntujesz a te 4 serkundy od glada to moze byc ponad 1k dmg wiec wiesz.Zreszty ty masz oparcia o prywatne ja o globala wiec sie nie dziw.Ja na allku nie mialem problemu zabic da o 5 leveli wyzej a stunt wchodzil na 10 razy z 7(jak na maga to mialem farta) wiec taki woj bedzie mial tego mniej.Zasada PvP:poczatek jest najwazniejszy.

AAAAAAAA no wlasnie zapomnialem dodac.W C3 przy stuncie masz 70% szans na przerwanie stunta gdy atakujesz...


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2006, 06:57:16 pm »
ok dobra w c3 grasz na globalu? albo w ogóle  gra tu ktos? wsyzscy na parivach wiec opieram swoje argumenty na podstawie priv serwow. l2p najlepszy serw c3 priv a przerwac stuna jak na razie sie tam nie da a gladem w 4 sekundy 1k dmg ...i sie obudziles 8)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2006, 08:25:00 pm »
Nie ma kozaczku ŻADNEGO PRYWATNEGO SERWERA C3 ANI C2 ANI NIE BEDZIE C79070.Przywatne serwery to C1 z ELEMENTAMI c2,c3 i beta c4 a na c4 to sobie prywatne serwery zaczekaja.Glad z Globala rozpieprza praktycznie kazdego wiec na globalu lub na C1 Da jest rozsmarowywany.Gralem na globalu SK i na Prywatnym to widzialem roznice jaka jest w dmg glada dodatkowo pamietaj ze niektore "prywatne serwery c3" jak to nazwales oferuja kamienie co daja focus o 2 wyzej niz jest a to w praktyce zwieksza dmg.I glad gdy ma malo zycia wyciaga z palcem na 49 3k p.atk a na wyzszych nie wspominam.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2006, 08:30:40 pm »
ok widze z emnie zle zrozumiales chodzil mi o to ze l2paradise to najlepszy serwer c1 z elementami c3 ale tego elementu do przerywania stuna akurat tam jeszce nie ma i juz mowielm ze nie wiem po co piszesz o globalu, wiem ze tam to jest zupelnie inaczej ale watpie ze autor tematu akurat tam gra :) :roll:  :roll:  a w ogóle skoro jest taka ruznica  miedzy globalem a privem u takich postaci jak sk czy glad top czemu nie napiszesz jaki tam jest da? bo cos mi sie nie wydaje zeby byl jakos uposledzony tam ...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 15, 2006, 10:26:21 pm »
Bo niejest z tego co wiem uposledzony a wrecz odwrotnie.Jak pantera ma tam dajmy 800 p.atk to na prywatnych ma od 1k do 2k a to chyba na reke?


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 16, 2006, 04:31:58 pm »
Glad rozwala kazdego na globalu......hahahah, ale dobre :lol:


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2006, 04:33:32 pm »
Grałes?


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 16, 2006, 04:38:34 pm »
Nie, ale bede. Za to bardzo duzo czytam(oficjalne fora), duzo ogladam filmikow i jakos nie widze zeby ktos mowil, ze glad jest bossem. :D  :mrgreen:  :mrgreen:


I jak widze to ty tez chyba nie grasz teraz. :D
                                                                                       POZDRO :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 16, 2006, 05:49:07 pm »
Co innego ze gram a co innego ze pogrywam na kontach innych.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 16, 2006, 07:03:14 pm »
glad jednak na officjalu rozwala wiekszośc postaci z jednego prostego powodu a jest nim takie magiszne słówko CP którego na priv jeszcze nie spotkałem.

Więc Gladiatro ma tego bardzo dużo co robi z nigo wytrzymałego w pvp + duży dmg (w koncu to jest dmg dealer) co daje lepszy efekt niż gdybyś grał magiem/łucznikiem/daggerem


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 17, 2006, 04:07:14 pm »
Nie no ludzie nie rozmieszajcie mnie. Glad nie jest takim bossem jak mysliscie. DA, Destr spokojnie go rozwali. :D


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 17, 2006, 04:23:16 pm »
Ty ty... Ameno cos mowiles o gladzie? Glad wymiata... Nawet na priv. serv. niby taki oslabiony, a robi rzez... wszystko zalezy od techniki :>... a takiego DA, Destro to se rozsmaruje jak maslo niczym manuel :>


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 17, 2006, 05:42:10 pm »
Cytuj
to se rozsmaruje jak maslo niczym manuel :>


buhahahaha tym mnei powaliles.

Ale teraz powaznie i tak nikt nie pokona chucka...


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 17, 2006, 10:53:39 pm »
oh ryltar znowu gadasz glupoty:P dark avanger rozwali chucka :P stuna mu i ss:P hehehe  8)  8)  :P  :P  :P  :P  :roll:  :mrgreen:


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 17, 2006, 11:06:43 pm »
I co chuck sie sam ressnie z powrotem to nie ma sesu.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 18, 2006, 12:47:06 am »
rytlar co z ciebie wyrosnie....


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 18, 2006, 10:10:51 am »
Plakac mi sie chce jak to czytam... Glad nie wymiata na c3?? Kto cos takiego wymyslil?? Stary ja gralem na Extreme gdzie glad byl wrecz torturowany i potrafilem z niego zrobic rzeznika, na globalu to ty mi nawet nie pierdziel glupot!!! Masakryczna ilosc cp ktora sprawia ze ma gdzies tyle hp co destro, jego skille sa mocniejsze na oficjalu, i na zadnym serwerze nie dziala skill o nazwie duelist spirit ktory zwieksza mi atk.speed do ok 550(glad napierdziela wtedy jak karabin maszynowy!!)Na L2Extreme wyciagalem gladem bez buffow 7200 hp, moglem rozwalic TH i pare razy udalo mi sie z DA(kiedy juz DA nie mial 2000 p.def bo bug byl), na 68 lvlu ze wszystkimi self buffami 1050 p.atk to byl dla mnie pikus. Bajek o smokach sie naogladales i teraz glupoty walisz, c3 to era glada i tankow tylko szkoda ze tylko na oficjalu...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 18, 2006, 11:33:07 am »
Hahaha jedyny co mnie popiera ze glad to rzeznik.A faktycznie zapomnialem o duelist spirit.Dodatkowo Glad ma final frenzy co gdy ma malo hp robi z niego taki kombajn jak z kensaia z mlyncem i krytycznym uderzeniem w BG2.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 18, 2006, 01:08:29 pm »
no tera pewien nie jestem ale  cos mi sie wydaje ze glad moze  miec tyle hp co destro... da raczej ma wiecej od glada z tego co sie orientuje a do destro mu jeszce dosc duzo brakuje...aha i cp zalezy od con wiec da i tak ma tego wiecej niz glad :roll:  :roll:  :roll: