Witaj
Gość

Wątek: Poczatkujacy TH  (Przeczytany 1299 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Poczatkujacy TH
« dnia: Czerwiec 22, 2006, 06:34:06 pm »
Witam dzis 1 raz w zyciu wlaczylem Lineage 2 C4 :)) i zacząłem grac humanem ...

z tego co tu sie dowiedzialem to najlepiej go robic na Rogue a potem na tc ...

mam teraz 20 lvl i jestem w gludin czy jakos tak :P ( nie pamietam nazw ) i czy warto cofnac sie na ta wyspie i tak robic questy ?

moze ktos powiedziec gdzie stac sie rogue i czy kupywac bronie czy je gdzies zrobic/znalesc ?

z gory dzieki za wszystkie wskazowki !


pzdr


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Poczatkujacy TH
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2006, 11:33:39 am »
nie najlepiej być rogue.. to zależy od gustu i jak wolisz rozwijać swoją postać.. ..aby wykonać questa musisz iść do gludin village i do warrior guild
a i jeszcze wczesniej do msc shop i kupic rzeczy na 1 klase.,.. pisze tam 1 class czy cos takego
jak cos nie b[url]ędzie wiadome rto pisz miłego grabnia:)


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 2

Poczatkujacy TH
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2006, 12:07:15 pm »
Cytat: grandzi:)

a i jeszcze wczesniej do msc shop i kupic rzeczy na 1 klase.,.. pisze tam 1 class czy cos takego


no wiesz nie na wszystkich serwerach sa dostapne marki do kupienia


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Poczatkujacy TH
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2006, 09:41:59 am »
Zywiec: poczytaj sobie na forum przedstawienie klas, ew. profesje i dokonaj wyboru - nie patrz na to co inni mówią. Co do questów to na 19lv możesz je zacząć wykonywać, ale na 20 zmieniasz klase.
Humanem Figterem możesz iść na Knighta, Rouge lub Warriora. Wszystkie w gludin są do odebrania (warrior -> master ramos w warrior guild, knight -> sir klauss vesper przed warrior guild, rouge -> cpt. bezique przy ktorejs z bram)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->