Witaj
Gość

Wątek: OFENSYWNY DA  (Przeczytany 13664 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 04, 2007, 01:22:26 pm »
Nie wiem na co narzekacie dmg DA? Ludzie jak chodzicie ze swordem to tak macie ja sls zaminilem na yaksa i mam krytyki mocniejsze i hity tez wiec nie radze dowalac dla DA miecza a ladowac dye zabierajace con to nonsens bedzie tracil hp a o to wlasciwie chodzi w tej postaci tank to tank

Najmocniejszą strona tanka nie jest hp, tylko p.def,m.def na ktore ma passywy.
Nie wiem jak ty to zrobiles ze yaksa ma wieksze obrazenia i krytyki mocniejsze...chyba musiales ja zenchnatowac.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 04, 2007, 02:01:12 pm »
Cytuj
Nie wiem na co narzekacie dmg DA? Ludzie jak chodzicie ze swordem to tak macie ja sls zaminilem na yaksa i mam krytyki mocniejsze i hity tez wiec nie radze dowalac dla DA miecza a ladowac dye zabierajace con to nonsens bedzie tracil hp a o to wlasciwie chodzi w tej postaci tank to tank

KAzdy gra jak lubi.Ja lubie miec w k***e HP,P.def,M.def wbiec w srodek wrogow odpalic UD i walic Hate Aura az nie zdechne.Inni lubia DA ale chca nim zadawac DMG.



  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 02, 2007, 05:45:41 pm »
Gralem obydwoma buildami i poki co duzo bardziej podoba mi sie build ofensywny. Gra sie ciezko DA w pvp(nie mowie o arenie, tutaj nasze szanse wzrastaja), build na hp wlasciwie po zgonie panterki nie ma juz szans :) Co z tego ze mamy wecej hp o 2k? wytrzymamy 2 nuki wiecej? O.o nic nam to nie daje bo i tak nie zdazymy dobiec do przeciwnika, a jak juz nam sie to uda to i tak wiele nie zrobimy.
Na mass pvp w zamieszaniu jestesmy w stanie troche poprzeszkadzac, bo tanka sie bije nakoncu tak czy kwak. Znowu build ofensywny wydaje sie lepszym.
CS - mowicie ze UD w tlum i spam hate aura. To tylko tak kolorowo wyglada. Raz na cs udalo mi sie wbiec w poblize przeciwnika i rzucic UD, zaraz jakies pare party wzielo mnie na target - 3 sekundy i lezalem. No sorry jak jest po przeciwnej stronie jakies 150 osob, to kazde wybiegniecie przed szereg to czesto szybka smierc i nie wazne czy mamy 6k hp czy 12. Duzo lepszym rozwiazaniem wydaje mi sie hitowanie z luku, mozna w ten sposob przyzwoity dmg wycisnac, hit z luku w tyl zwrot od razu restore cp od ol-a. Jakos nie wyobrazam sobie tu DA na HP z eleyzianem w lapie, no chyba ze do targetowania dla party.     

Mowicie ze build z masa HP lepszy jest do tankowania RB, spoko ja jakos nie widze roznicy testujac obydwa buildy z biszkoptem za plecami. Na rb z obstawa wlaczam UD i po klopocie. Mam na ofensywnym buildzie ok 6.5k hp i to jest wystarczajace do robienia kazdego rajda, majac odpowiednia ekipe.   

Wiadomo kazdy robi taki build jaki mu odpowiada, obecnie mam build ofensywny i nie mam zamiaru wracac na hp.