Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 487954 razy)

  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #275 dnia: Luty 22, 2008, 02:09:25 am »
Hermit... niestety, ale najlatwiej (nie wiem kim grasz) zrobic szybkie macro ;p wsadzasz se macro, on ci detarget, a ty po chwili z powrotem go masz ^^
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #276 dnia: Luty 22, 2008, 10:26:57 am »
Poza tym bardzo mało osób wie jak grać TH. Większość wali od razu wszystkie detargety jakby nie wiedzieli co te skille robią, a nawet są tacy co ci w ogóle detargeta nie wpakują :|. Może od mojego ostatniego logowania się to zmieniło, lecz nie sądzę. Lamki zawsze będą lamkami i im nie wytłumaczysz, że trzeba użyć detargeta, a nie wszystkie blowy i jedzie dalej z regularów.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #277 dnia: Luty 22, 2008, 02:42:00 pm »
ta tylko na mentalu te wasze detargety wchodza mizernie :P A bash sciaga zawsze target wiec SK>all :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #278 dnia: Luty 22, 2008, 04:37:21 pm »
a ja teraz wyskocze z grubej rury

potrzebuje postac do manora (~40 lvl)a oto moje warunki:

1. dd (sklaniam sie w strone dagerow)
2. walczacy w zwarciu
3. moze byc albo szybki albo szybko bijacy najlepiej oba :D
4. zdolnosci pvp mnie nie interesuja (manor farmer i tyle)
5 najwazniejsze -  Najkrotsze (najmniej zakrecone) questy na 2 profesje :D

cos ktos proponuje?


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #279 dnia: Luty 22, 2008, 06:50:23 pm »
PW? sam nie wiem :D


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 22, 2008, 08:04:00 pm »
krotki quest to chodzi mi o cos takiego jak ma elven scout na 1 profie czyli spoilem robi sie 2 godziny a scoutem 10 minut z czego 5 minut zajmuje teleport z miasta do miasta  :D


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 23, 2008, 11:23:11 pm »
powtarzam moje pytanie
postać dobra na mass pvp/siege
Niechce żadnego z magów,ani kogokolwiek z ludzi ;]


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 24, 2008, 12:10:06 am »
phantom ranger.


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 25, 2008, 07:19:08 am »
powtarzam moje pytanie
postać dobra na mass pvp/siege
Niechce żadnego z magów,ani kogokolwiek z ludzi ;]

Zalezy od tego co chcesz robic;p Zabijac czy supportowac;p
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 25, 2008, 10:41:03 pm »
zabijać


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 25, 2008, 10:55:39 pm »
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 26, 2008, 01:16:52 am »


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #287 dnia: Luty 27, 2008, 06:47:15 am »
Tak jak koledzy powiedzieli :) PR/SR i tyle ;p AW/PW jakos mnie nie przekonuje, aczkolwiek nie mam dobrego porownania bo malo na siege bywalem.
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #288 dnia: Luty 27, 2008, 11:19:54 am »
zeby nie bylo zbyt rozowo o tym tyrancie (pare stron temu) dodam, ze skillami predzej wypluka sie z mp niz zabije cos co ma duuuzo cp i qhp ;p maly dmg robi na 100%hp tbh, a tak najczescie sie biega.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #289 dnia: Luty 27, 2008, 07:31:50 pm »
zeby nie bylo zbyt rozowo o tym tyrancie (pare stron temu) dodam, ze skillami predzej wypluka sie z mp niz zabije cos co ma duuuzo cp i qhp ;p maly dmg robi na 100%hp tbh, a tak najczescie sie biega.
Taa.. Wszyscy sie zachwalaja jakie to krytyki wali glad, a krytyk z hurricane nie boli, czy nikt nigdy takiego nie dostal? A poza tym to tyrant nie jest od zabijania heavy armorow tylko robe i light, a u nich z cp/hp nie jest tak kolorowo, choc z destrem nie mialem zbytnio problemow na open.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #290 dnia: Luty 27, 2008, 07:38:11 pm »
tylko ze jest mala roznica miedzy gladem a SH, krytyki ze skili glada wchodza prawie niezaleznie od tego jaki ma sprzet i jakie bufki ..... z sh problem zeby walil krytyki z huricane jest delikatnie wiekszy :p


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #291 dnia: Luty 27, 2008, 08:20:01 pm »
Dio.. jemu chodzilo o Tyranta -> on ma taki atak hurricane :D to jest jak DSS czy TSS bodajze :D
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #292 dnia: Luty 28, 2008, 08:58:27 pm »
czesc jestem nowy i zamierzam grac na ratach kolo x5 na interlude
chcialbym postac do walki w zwarciu, szybkosc/sila obojetnie lub cos pomiedzy chodzi o to zeby nie byl za wolny, fighter, no i przede wszystkim chodzi zeby byl przydatny w party-dobry dd, stawiam pve nad pvp
z gory thx


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #293 dnia: Luty 28, 2008, 09:27:27 pm »
czesc jestem nowy i zamierzam grac na ratach kolo x5 na interlude
chcialbym postac do walki w zwarciu, szybkosc/sila obojetnie lub cos pomiedzy chodzi o to zeby nie byl za wolny, fighter, no i przede wszystkim chodzi zeby byl przydatny w party-dobry dd, stawiam pve nad pvp
z gory thx
Tyrant pasuje idealnie.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #294 dnia: Luty 29, 2008, 12:50:55 am »
Witam... Mam dylemat. Gram na servie interlude x5 ale jakos nie czuje radosci z tej gry. Ludzi na servie jest non stop ponad 3k i lagi sa straszne... normalnie nie da sie grac... tylko w nocy i to itak nie zawsze. Coraz bardziej zastanawiam sie na pojsciem na officjala. Ale nie wiem czy warto...
Nie wiem czy warto w tym sensie ze gram w L2 od jakiegos czasu (nie znam calej gry dokladnie) i wiem ze sam sobie nie poradze bez pomocy dobrego klanu (brak doświadczenia w questach na kase dla początkowych graczy). A z drugiej strony myśle ze malo ktory klan przyjmie mnie bez porządnego sprzetu.
Czy macie jakis pomysl jaka klase moglbym zrobic zeby latwiej dostac sie do dobrego klanu?
Chcialbym wiedziec tez ilu z was gra na offie a ilu na prywatnych servach?

---------------------------------------------------------
Server Hindemith, Klan Offensive, Bladedancer 60+ lvl


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #295 dnia: Luty 29, 2008, 02:07:38 am »
Witam... Mam dylemat. Gram na servie interlude x5 ale jakos nie czuje radosci z tej gry. Ludzi na servie jest non stop ponad 3k i lagi sa straszne... normalnie nie da sie grac... tylko w nocy i to itak nie zawsze.
Abyss ? Jeśli tak, to proponuję dowolny, inny serwer :D Patrzyłem na to ich IL jakiś miesiąc temu (a mają tam rzekome IL od ~5(?) miesięcy) i to była tragedia... Nie wiem jak teraz, ale wtedy po śmierci od moba wciąż dropiło się itemy, summony z 3 profy zdobywały exp i rósł im lvl... lagi niemiłosierne...

Na offie nie będziesz miał lagów, przy większej ilości ludzi online.

Coraz bardziej zastanawiam sie na pojsciem na officjala. Ale nie wiem czy warto...
Nie wiem czy warto w tym sensie ze gram w L2 od jakiegos czasu (nie znam calej gry dokladnie) i wiem ze sam sobie nie poradze bez pomocy dobrego klanu (brak doświadczenia w questach na kase dla początkowych graczy). A z drugiej strony myśle ze malo ktory klan przyjmie mnie bez porządnego sprzetu.
Warto. Jeśli chcesz poznać grę, to na privach typu Abyss jej nie poznasz (może na innych privach będzie lepiej... Paradise ? Tylko, że do otwarcia jeszcze długo :P).

Jeśli chodzi o sprzęt i kasę... na początku jest ciężko, ale myślę, że jak wybierzesz sobie już serwer i napiszesz tu na forum, że poszukujesz akademii - to znajdą się osoby, które Ci pomogą i uzbroją przynajmniej w to ng i d grade.

Czy macie jakis pomysl jaka klase moglbym zrobic zeby latwiej dostac sie do dobrego klanu?
Myślę, że supportem typu EE/Bishop jest się najłatwiej dostać. Tylko, że "dobry" klan to taki, że musiałbyś mieć 70+ (albo nawet 76+) :P

Chcialbym wiedziec tez ilu z was gra na offie a ilu na prywatnych servach?
Jak tak czytam wypowiedzi użytkowników, to stawiam, że ponad 90% to gracze serwerów prywatnych.


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #296 dnia: Luty 29, 2008, 10:14:20 am »
zeby nie bylo zbyt rozowo o tym tyrancie (pare stron temu) dodam, ze skillami predzej wypluka sie z mp niz zabije cos co ma duuuzo cp i qhp ;p maly dmg robi na 100%hp tbh, a tak najczescie sie biega.
Taa.. Wszyscy sie zachwalaja jakie to krytyki wali glad, a krytyk z hurricane nie boli, czy nikt nigdy takiego nie dostal? A poza tym to tyrant nie jest od zabijania heavy armorow tylko robe i light, a u nich z cp/hp nie jest tak kolorowo, choc z destrem nie mialem zbytnio problemow na open.
gl z takim HE (light user) i jego udzwigiem (chodzace wh)

;)


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #297 dnia: Luty 29, 2008, 10:34:33 am »
Cytuj
gl z takim HE (light user) i jego udzwigiem (chodzace wh)

Myślę, że 40 sekund wystarczyłoby na zabicie tego HE. Jak wejdzie stun to szybciej :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #298 dnia: Luty 29, 2008, 11:24:04 am »
Poczekam jeszcze z tydzien moze 2 i jesli nie poprawia tych lagow na servie to spadam z tego serva.
A tymczasem czy ktos moglby mi podac linka do sciagniecia instalki Kamaela? Abym byl przygotowany do przejscia na offa. Najlepiej nie z fileplanet.

Z Góry dzieki...

---------------------------------------------------------
Server Hindemith, Klan Offensive, Bladedancer 60+ lvl


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 29, 2008, 12:07:54 pm »
Dio.. jemu chodzilo o Tyranta -> on ma taki atak hurricane :D to jest jak DSS czy TSS bodajze :D

omg sry lekko w stanie wskazujacym na  ........ bylem i nie doczytalem do konca  :oops: