Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 487946 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2550 dnia: Lipiec 05, 2010, 02:20:05 pm »
Cześć
Jestem nowy w L2 i mam jedno pytanie odnośnie wyboru postaci. Chodzi mi o postać do pvp 1vs1 jak byście mi napisali jakie postacie prawie nigdy nie są na z góry straconej pozycji w walkach 1 na 1. Nie chodzi mi o to kto wymiata itp bo do tego jeszcze daleka droga ale o liste klas które z góry nie są skazane na niepowodzenie z większością innych klas.
jedena prośba tylko coby to nie był łucznik czy sztyleciarz a czy w zwarciu czy czary to bez różnicy.
z góry dzięki.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2551 dnia: Lipiec 05, 2010, 03:07:15 pm »
Każdy dd/nuk jeśli jest opanowany jest w stanie wygrać na pvp. Najbardziej dominujące to kamaele (może prócz 'kusznika'), gladiator, tyrant i ofc daggery.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2552 dnia: Lipiec 05, 2010, 03:22:53 pm »
Jeśli chodzi o 1v1 to z pewnością na straconej pozycji nie będzie zarówno Tank jak i każda jednostka oparta na dużym dmgu ze skilli ;) Ale to takie bardzo ogólne myślenie, bo wszystko zależy już od sytuacji/ogrania etc.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2553 dnia: Lipiec 05, 2010, 10:18:42 pm »
dzięki za info z opisów co mi sie podoba to:
SK i DA, WC/OL, BD i elfów Dd (chyba Swordsinger) czy tymi klasami można się bawić w 1vs1 pvp bądź mały team pvp??


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2554 dnia: Lipiec 05, 2010, 10:25:02 pm »
dzięki za info z opisów co mi sie podoba to:
SK i DA, WC/OL, BD i elfów Dd (chyba Swordsinger) czy tymi klasami można się bawić w 1vs1 pvp bądź mały team pvp??
BD i sws (swordsinger) nienadaja sie do pvp.WC to jest buffer on tez na 1v1 zbyt dobry nie jest.Ogolnie polecam Ci gladiatora, jesli wolisz magow to spellhowler (sh) albo jak lubisz assassinow itp to aw/th/pw



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2555 dnia: Lipiec 05, 2010, 10:38:03 pm »
dzięki za info z opisów co mi sie podoba to:
SK i DA, WC/OL, BD i elfów Dd (chyba Swordsinger) czy tymi klasami można się bawić w 1vs1 pvp bądź mały team pvp??

Jesli ogarniasz, masz sprzet to wszystkim sie pobawisz w male/duze pvp
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2556 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:14:17 am »
a ja Ci polecam na duże ilości magów na serwie archera(taki he 2-3 cryty i pozamiatane), chowasz się gdzieś w krzakach i jazda choć pewnie każdy powie że kamael lepszy ale ja już rzygam jak widze jakiegoś po prostu na każdym kroku tego jest mnóstwo, ludzie rzucają się od razu na to co jest najlepiej doładowane na danej kronice:/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2557 dnia: Lipiec 06, 2010, 09:09:33 am »
wróć chłopie do działu swojego priva...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2558 dnia: Lipiec 06, 2010, 05:41:09 pm »
Elo!
Słuchajcie ostatnio kolega miał dylemat, ale że nie chce mu się tu pisać to ja w jego imieniu proszę was o poradę.
Szuka on postaci którą dość ciekawie się expiło, bez wielkich trudności, ale żeby podczas PvP mogła coś pokazać, również chciałby czasem pograć w jakimś party.
Pomyślałem, że raczej jakiś summoner, ale na nich się nie znam i nie wiem czy się opłaca.(użyteczność w pt, miejsca na kame itp.)

No i ostatecznie mu nie doradziłem, liczę na wasze propozycje, z góry dziękuje...

p.s.odpadają tankerzy i glad/tyr
p.s.2.bardzo bym prosił także o podanie odpowiedniego peta, którego najlepiej zrobić dla potencjalnej postaci ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 05:43:31 pm wysłana przez DonKoks »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2559 dnia: Lipiec 06, 2010, 05:51:03 pm »
Elo!
Słuchajcie ostatnio kolega miał dylemat, ale że nie chce mu się tu pisać to ja w jego imieniu proszę was o poradę.
Szuka on postaci którą dość ciekawie się expiło, bez wielkich trudności, ale żeby podczas PvP mogła coś pokazać, również chciałby czasem pograć w jakimś party.
Pomyślałem, że raczej jakiś summoner, ale na nich się nie znam i nie wiem czy się opłaca.(użyteczność w pt, miejsca na kame itp.)

No i ostatecznie mu nie doradziłem, liczę na wasze propozycje, z góry dziękuje...

p.s.odpadają tankerzy i glad/tyr
p.s.2.bardzo bym prosił także o podanie odpowiedniego peta, którego najlepiej zrobić dla potencjalnej postaci ;)
Jaka kronika?



  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2560 dnia: Lipiec 06, 2010, 05:51:48 pm »
uzyteczny summoner do pt wiec chyba c4.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2561 dnia: Lipiec 06, 2010, 06:14:22 pm »
uzyteczny summoner do pt wiec chyba c4.
mówiłem, że na summonerach się nie znam :D nie wiem jaka jest ich przydatność...
Elo!
Słuchajcie ostatnio kolega miał dylemat, ale że nie chce mu się tu pisać to ja w jego imieniu proszę was o poradę.
Szuka on postaci którą dość ciekawie się expiło, bez wielkich trudności, ale żeby podczas PvP mogła coś pokazać, również chciałby czasem pograć w jakimś party.
Pomyślałem, że raczej jakiś summoner, ale na nich się nie znam i nie wiem czy się opłaca.(użyteczność w pt, miejsca na kame itp.)

No i ostatecznie mu nie doradziłem, liczę na wasze propozycje, z góry dziękuje...

p.s.odpadają tankerzy i glad/tyr
p.s.2.bardzo bym prosił także o podanie odpowiedniego peta, którego najlepiej zrobić dla potencjalnej postaci ;)
Jaka kronika?
Gracia Epilogue :)


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2562 dnia: Lipiec 06, 2010, 06:59:57 pm »
Przydatność summonera w party jest porównywalna do skilla ryśka w dote, czyli praktycznie żadna ;/ (Bula zaraz zacznie bronić swojej ukochanej profki zaraz po SWSie, ale nie dajcie się zwieść pozorom). Według Twego opisu nasuwa mi się na myśl Tyrant - stosunkowo łatwa farma, dobry na pvp, na kame też się przyda. Co do peta, no to pod pvp moim zdaniem kura, na HB/Kama/Rb niestety wilk ;) (Pewnie zaraz rozpocznie się dyskusja pod tytułem: "Kura na tyrka?WTF" ale olej to, bo to polaczki). Nie wiem niestety dlaczego tyrek odpada.
No, ale w takim wypadku SoulHound lub Berserker ? Jak wyżej, pofarmisz bez problemu, na pvp sobie poradzisz, na kame też pójdziesz. Ale anyway w zasadzie każda profka spełnia podane przez Ciebie wymagania ;/ Sprecyzuj to może bardziej ^^


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2563 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:21:11 pm »
dobra, dowiedziałem się bardziej szczegółowo:
tyrek jakoś mu się nie podobał, taktyka i zabawa z totemami mu nie odpowiada, z reszta ja też tego nie lubię.
Najlepiej żeby ta postać była dość szybka i atakowała z daleka pokaźnymi obrażeniami ale nie raz na 10sek. ;)
Myślę że Zerk mógłby styknąć, Soul Hound chyba zbyt skomplikowany... ale czekam na dalsze propozycje ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2564 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:33:48 pm »
dobra, dowiedziałem się bardziej szczegółowo:
tyrek jakoś mu się nie podobał, taktyka i zabawa z totemami mu nie odpowiada, z reszta ja też tego nie lubię.
Najlepiej żeby ta postać była dość szybka i atakowała z daleka pokaźnymi obrażeniami ale nie raz na 10sek. ;)
Myślę że Zerk mógłby styknąć, Soul Hound chyba zbyt skomplikowany... ale czekam na dalsze propozycje ;)
Soul Hound to kwestia ogarniecia.Chociaz ja bym nie polecal nikomu kamaela, bo na privach czasami sa tak zbuggowane, ze nawet dmg z souli nie dziala.A co bys powiedzial na daggera? Dystans do przeciwnika pokonuje skillem shadow step.Na pvp jest ciekawa, bo biegasz i scinasz robe userow na backstaba itp.



  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2565 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:43:08 pm »
No dobra powiedzmy, że dagger:
1.exp jest dość monotonny wg mnie, szczególnie gdy zabraknie ci many  :oops:
2.jakiego peta?


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2566 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:47:01 pm »
Staby na pve to niezbyt dobre rozwiązanie - pvp może zdarzyć się w każdej chwili. Ja bym robił kure pod pvp szczerze mówiąc ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2567 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:55:47 pm »
No dobra powiedzmy, że dagger:
1.exp jest dość monotonny wg mnie, szczególnie gdy zabraknie ci many  :oops:
2.jakiego peta?
A napisz mi jaka postacia exp jest ciekawy ;p? To jest l2 tutaj pierwsze lvle sie ciekawie nabije, a potem monotonia.
Jakiego peta to mozna g wolfa do expa i na kame.A tak to w sumie nie widze sensu robic zadnego peta pod pvp, zawsze masz jakiegos rechargera w pt, a kure Ci szybko ubija i tyle z dawania mp.Ja bym ciagle w wolfem biegal zawsze na kame jeden DD wiecej.



  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2568 dnia: Lipiec 06, 2010, 08:08:45 pm »
Tak zawsze masz rechargera w party, ale masz 8 osób do rechargowania, jeśli zainwestujesz w armor dla kury, nie będzie na 1 strzał, a nawet jeśli to zawsze 1 strzał mniej w Ciebie.


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2569 dnia: Lipiec 07, 2010, 11:26:41 am »
No wiesz on zamierza już dziś zacząć grać na Cerberusie. Tam o pt na lvl 4x,5x nie jest łatwo i widziałem, że daggerom się fatalnie expiło na cmentarzu(@edit-tam mobki mają resist chyba, zapewne dlatego tak kaleczyli...). No ale nie wiem to tylko moja opinia. Hmm czyli wybierając daggera wg.mnie sprawa jest prosta-TH, hm? czy może na cerberus będzie lepszy inny dagger? jeśli chodzi o pvp to raczej 1vs1 i małe "ganki". Siege mnie nie obchodzi i tak padnie xD
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 11:34:28 am wysłana przez DonKoks »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2570 dnia: Lipiec 10, 2010, 01:08:52 pm »
Na dystans czy w zwarciu: W Zwarciu,
Bazujacy na sile czy szybkosci ataku: Na Szybkości Ataku(Na sile również, ale w minimalnym stopniu),
Koniecznie szybki, czy moze byc wolny: Szybki,
Mystic czy fighter (nie obejmuje summonerow): Fighter,
Support czy MegaProOverpoweredPvpMastah: MegaProOverpoweredPvpMastah (Wolę DD),
Dodam jeszcze, że nie chcę żadnego tanka oraz postaci, która nie radzi sobie bez PT.

Pozdrawiam,
Riyan


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2571 dnia: Lipiec 10, 2010, 01:17:57 pm »
tyrant/dagger/zerk


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2572 dnia: Lipiec 10, 2010, 01:19:23 pm »
hmm wg tego co wymieniłeś to najlepiej chyba pasuje tyrant. Nie trudna postać:
-szybki(totemy)
-walczy w zwarciu
-daje radę bez pt
-w PvP ojoj jego szybkie uderzenia i mocne skille bolą ;)
-oczywiście to fighter ;]

dagger jak i zerk nie opierają się na szybkości ataku.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2573 dnia: Lipiec 10, 2010, 01:21:16 pm »
hmm wg tego co wymieniłeś to najlepiej chyba pasuje tyrant. Nie trudna postać:
-szybki(totemy)
-walczy w zwarciu
-daje radę bez pt
-w PvP ojoj jego szybkie uderzenia i mocne skille bolą ;)
-oczywiście to fighter ;]

dagger jak i zerk nie opierają się na szybkości ataku.

no tak bo przecież daggerowi się +5 str -5 con robi dye, co koks? :D


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2574 dnia: Lipiec 10, 2010, 01:27:10 pm »
a co gustd expisz daggerem z normalnych hitów, które szybkie dają niezłe obrażenia? haha.
Obrażenia sztyleciarzy opierają się na tzw.blow'ach jakbyś nie wiedział...
Obrażenia berserkera najczęściej są dzięki jego mocnym skillom zaułważalne, uwierz mi że zerkiem z normalnych hitów nie będziesz bił ani dużo ani szybko.