Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 487918 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2750 dnia: Wrzesień 27, 2010, 06:07:02 pm »
Hmm prosze o pomoc, nie jestem zdecydowany ktorym tankiem zagrac.
Kronika gracia ep
Mid rate
W miare mozliwy dostep do epikow
Na serverze glowne postacie to glad, tyr, dagger, nuk tak jak to sie przyjelo na gracii
Prosilbym o pisanie ktora z postaci radzi sobie lepiej w pvp z tymi klasami ktore wypisalem, ktora latwiej ogarnac, ktora jest przyjemniejsza etc
Z gory dzieki :)


x3no: Niepotrzebny kolejny temat, przenosze.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 06:45:27 pm wysłana przez x3nomorph »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2751 dnia: Wrzesień 27, 2010, 07:07:20 pm »
Hmm prosze o pomoc, nie jestem zdecydowany ktorym tankiem zagrac.
Kronika gracia ep
Mid rate
W miare mozliwy dostep do epikow
Na serverze glowne postacie to glad, tyr, dagger, nuk tak jak to sie przyjelo na gracii
Prosilbym o pisanie ktora z postaci radzi sobie lepiej w pvp z tymi klasami ktore wypisalem, ktora latwiej ogarnac, ktora jest przyjemniejsza etc
Z gory dzieki :)


Według mnie najlepszym tankiem jet paladin, Na pvp radzi sobie najlepiej dzięki AI+boost morale. Całkiem przyjemnie się nim gra, ma wiele przydatnych skilli, na oly też jedna z najlepszych postaci. Wiele osób uważa, że byle noob  grający paladinem będzie kosił, ale ja mam na ten temat odmienne zdanie :).
PS. wyślij mi na pm link do tego serwa ^^


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2752 dnia: Wrzesień 27, 2010, 07:23:11 pm »
Troche dziwne pytanie, gdyż to od Ciebie zależy kim wolisz grać.
Polecam przeczytać jakieś poradniki na temat obu tych postaci, przeanalizować skille, na których Ci zależy i dokonać wyboru.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2753 dnia: Październik 05, 2010, 06:03:40 pm »
Moja kolej !  :afro:
Kronika - GE
Postac pod pvp i w głownej mierze to 1vs1 chociaz inne pvp tez wchodzą w gre ;) Nastawienie jednak jest na te 1vs1( takie typowe,ze na expie ktos do mnie wyleci itd )
Zalezy mi rowniez zeby byl dobry juz na a gr,s gr. Tzn tlumacze- jestem newbie i za szybko nie powbijam nobl'a ,subek ,kamykow w set etc. Chociaz chcialbym zeby juz z tymi wbitymi stone'ami ,z jakims enchantem itd rowniez dobrze sobie radzil ( moze kiedys uda mi sie cos tam wbic :))
Z góry dziękuje za odpowiedz :)


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2754 dnia: Październik 07, 2010, 12:37:05 pm »
SB mby? jemu chyba nikt nie podskoczy przed 3 rd na pvp może jakiś mag

to teraz ja:
kronika : GE
postać chciałem zrobić pod pvp/pvp const party/gangi ew mass pvp ale nie zależy mi aż na takim pvp typu 100vs100 tylko bardziej pt vs pt ew 2pt vs 2 pt
Nie moge się zastanowić chcialem fajtera typowego ale żeby był dynamiczny,berk odpada bo dmg jego skilli jest właściwie stały i jedynie może go zwiększyć elementalem a takto P atak nie dodaje siły jego skilli już nie mówie o braku krytów ze skilli,Glad zdaję się też odpada bo oprócz dasha to nic w nim dynamicznego! myślałem nad tyrkiem ale miliard siedemstem pincet sto osób pisze ze na end game tyrkiem to tylko hvy ale no thx biegać jak deska a z rabbitem tego nie nadrobimy no i jeszcze te dye -9 dex t-t sam już nie wiem :o mam nawet sb-ka female 74 lv ale to bardziej już zdaję się nuker niz fajter i w dodatku schodzi na 2 hity praktycznie od każdego kto ją dogoni już nie mowie jak jej się -_-'ia na plecy 2 th to GF z góry.


NIE CHODZI MI O PVP Z EPIKAMI ITP CZY S84 tylko max opisanie s80 może kiedyś sobie na to zarobie ale na razie jestesm przy a/s grade,
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 12:41:53 pm wysłana przez Lunar »


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2755 dnia: Październik 07, 2010, 03:22:12 pm »
Tyrek w heavy to najmocnijesza postac w calej grze, to jest kwestia ktora nie podlega zadnej dyskusji. Najwyzszy CON +war frenzy+fortitude powoduje ze tyrke posiaga najwieksza ilosc HP (25k na fullbuff) CP kolo 8k oraz zapewnia praktycznei nietykalnosc na debufy. Do tego w dyna heavy p def w granicach 2,5k m def 2k (ogre spirit) speed 150-160, a na zajacu kolo 190, p atak w granicach 2-3k i attack speed na certach 1500 czyli limit. Niesamowicie potezne skille, kilka aoe na szybki exp (box koenicznie SE). Na pvp niepokonany.
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2756 dnia: Październik 07, 2010, 03:37:09 pm »
Tyrek w heavy to najmocnijesza postac w calej grze, to jest kwestia ktora nie podlega zadnej dyskusji. Najwyzszy CON +war frenzy+fortitude powoduje ze tyrke posiaga najwieksza ilosc HP (25k na fullbuff) CP kolo 8k oraz zapewnia praktycznei nietykalnosc na debufy. Do tego w dyna heavy p def w granicach 2,5k m def 2k (ogre spirit) speed 150-160, a na zajacu kolo 190, p atak w granicach 2-3k i attack speed na certach 1500 czyli limit. Niesamowicie potezne skille, kilka aoe na szybki exp (box koenicznie SE). Na pvp niepokonany.

xD, deska i warlord i kras ma najwiecej hp i cp ;d.
A i powiedz mi co co Ci da fortibute i war frenzy np na wchodzenie vortow slowow i innych, i po chwili spojrzysz na wskaznik many a tu lipa 100.
A co do heavy to prosze Cie raz ze nie masz masterow na ten typ zbroi, czyli gdybym mowil juz na end game juz pro uber to zazywczaj ma sie light armor na +30 i wyjdziesz sto razy lepiej niz heavy i do tego mirrage masz...
Nosząc heavy tracisz kompletnie na szybkosci biegania i zwinnosci, a co do pvp  to roznie bo moze Ci wpasc pro uber SH na plecy i skladasz sie w kilka sekund przez to ze masz za wolny speed
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2757 dnia: Październik 07, 2010, 04:20:56 pm »
Jescze raz :) Moja kolej !  :afro:
Kronika - GE
Postac pod pvp i w głownej mierze to 1vs1 chociaz inne pvp tez wchodzą w gre ;) Nastawienie jednak jest na te 1vs1( takie typowe,ze na expie ktos do mnie wyleci itd )
Zalezy mi rowniez zeby byl dobry juz na a gr,s gr. Tzn tlumacze- jestem newbie i za szybko nie powbijam nobl'a ,subek ,kamykow w set etc. Chociaz chcialbym zeby juz z tymi wbitymi stone'ami ,z jakims enchantem itd rowniez dobrze sobie radzil ( moze kiedys uda mi sie cos tam wbic :))
Z góry dziękuje za odpowiedz :


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2758 dnia: Październik 07, 2010, 04:28:04 pm »
No to tyrka...
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2759 dnia: Październik 10, 2010, 10:27:36 am »
mam kilka pytań:

Co jest lepsze w Freya
AW czy Glad ?
1. wiem ze AW ma magów praktycznie na BS a glad jak sobie z nimi radzi ?
2. czy AW ma duze szanse na wygranie walki z gladem ? czy poskłada się po TSS
3. jak z powerem skilli glada. ? w IL banan potrafil rozwalić maga jesli wszedl krytyk

x3no: Scalilem tematy.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 12:02:01 pm wysłana przez x3nomorph »


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2760 dnia: Październik 10, 2010, 10:38:05 am »
Z tym jedno stabowaniem magow już nie jest tak łatwo. Damage attri został obniżony, można wkładać 3x resist w armor.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2761 dnia: Październik 10, 2010, 01:49:47 pm »
xD, deska i warlord i kras ma najwiecej hp i cp ;d.
A i powiedz mi co co Ci da fortibute i war frenzy np na wchodzenie vortow slowow i innych, i po chwili spojrzysz na wskaznik many a tu lipa 100.
A co do heavy to prosze Cie raz ze nie masz masterow na ten typ zbroi, czyli gdybym mowil juz na end game juz pro uber to zazywczaj ma sie light armor na +30 i wyjdziesz sto razy lepiej niz heavy i do tego mirrage masz...
Nosząc heavy tracisz kompletnie na szybkosci biegania i zwinnosci, a co do pvp  to roznie bo moze Ci wpasc pro uber SH na plecy i skladasz sie w kilka sekund przez to ze masz za wolny speed
wow, light daje cale kilkanascie speeda, przy czym masz cripple i mocna dystansowke...


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2762 dnia: Październik 10, 2010, 01:56:52 pm »
Jescze raz :) Moja kolej !  :afro:
Kronika - GE
Postac pod pvp i w głownej mierze to 1vs1 chociaz inne pvp tez wchodzą w gre ;) Nastawienie jednak jest na te 1vs1( takie typowe,ze na expie ktos do mnie wyleci itd )
Zalezy mi rowniez zeby byl dobry juz na a gr,s gr. Tzn tlumacze- jestem newbie i za szybko nie powbijam nobl'a ,subek ,kamykow w set etc. Chociaz chcialbym zeby juz z tymi wbitymi stone'ami ,z jakims enchantem itd rowniez dobrze sobie radzil ( moze kiedys uda mi sie cos tam wbic :))
Z góry dziękuje za odpowiedz :

przepraszam,pisze znowu,ale potrzebuje jescze jakiejs wypowiedzi .


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2763 dnia: Październik 10, 2010, 02:24:44 pm »
Tyrant bedzie dla ciebie najlepszy jak juz ktos napisal.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 0

  • NICK = Jyq
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2764 dnia: Październik 22, 2010, 10:08:33 pm »
Teraz ja :P Mam dylemant
Nie wiem kim uczyc sie grac bo gladem pogrywam ale nudzi mi sie on juz. myslalem nad da, soulbreakere i berserkerem. Co najlepiej sprawdza sie na oly i w PvP. Co mozna szybciej wyexpic
Jyq=WejdeCiDoWanny


W życiu najważniejszy jest fuks...


thx mpxx24


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2765 dnia: Październik 22, 2010, 10:13:38 pm »
Teraz ja :P Mam dylemant
Nie wiem kim uczyc sie grac bo gladem pogrywam ale nudzi mi sie on juz. myslalem nad da, soulbreakere i berserkerem. Co najlepiej sprawdza sie na oly i w PvP. Co mozna szybciej wyexpic

z tego co napisales to:
oly: sb>da>berk
exp: sb>berk>da
otwarte pvp: sb>berk>da

no to wychodzi ze sb ^^


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2766 dnia: Październik 23, 2010, 10:55:51 pm »
Ja mam takie pytanko
Co wybrać na Gracii Final z nuków? (chodzi o głównie pvp) i dlaczego? (lowrate serv)
Myślę nad sh>sps/necro.
Za wszelką pomoc dziękuję.



  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2767 dnia: Październik 24, 2010, 12:48:08 am »
SH. największego kopa ma zarowno w expieniu i otwartym pvp. i najchetniej brany do klanu, wybierany przez supporty. no chyba ze kochasz olimpiade, to necro i enchant na +30 anchora i dooma ^^ w gracii zwiekszyli land rate anchora


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2768 dnia: Październik 24, 2010, 05:05:40 pm »
Teraz ja :P Mam dylemant
Nie wiem kim uczyc sie grac bo gladem pogrywam ale nudzi mi sie on juz. myslalem nad da, soulbreakere i berserkerem. Co najlepiej sprawdza sie na oly i w PvP. Co mozna szybciej wyexpic

z tego co napisales to:
oly: sb>da>berk
exp: sb>berk>da
otwarte pvp: sb>berk>da

no to wychodzi ze sb ^^
Tyle, ze nie wiadomo jakie pliki ma server, wiec kamaele sa....
Co do expa to raczej berk>sb>(albo =)da
AoE berkiem jest przyjemniejsze niz sbkiem.



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2769 dnia: Październik 26, 2010, 03:55:57 pm »
Witam ,
 Wracam do l2 po dość długim czasie (około 3 lat) i zastanawiam się nad wyborem profki.
Serwer, na którym postanowiłem zagrać stoi na plikach l2dc, kronika GE.
Postacią którą dotychczas grałem był jeden z summonerów.
Dlatego mam pytanie, który z nich sobie najlepiej poradzi na tej kronice?
(Jeżeli to możliwe proszę o uzasadnienie swojej odpowiedzi)


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2770 dnia: Październik 26, 2010, 04:30:10 pm »
Witam ,
 Wracam do l2 po dość długim czasie (około 3 lat) i zastanawiam się nad wyborem profki.
Serwer, na którym postanowiłem zagrać stoi na plikach l2dc, kronika GE.
Postacią którą dotychczas grałem był jeden z summonerów.
Dlatego mam pytanie, który z nich sobie najlepiej poradzi na tej kronice?
(Jeżeli to możliwe proszę o uzasadnienie swojej odpowiedzi)

jeżeli patrzeć pod kontem pvp to zdecydowanie na ge wg mnie dobrym wyjściem jest PS ponieważ to taki w połowie nuker, ogólnie summonerzy nie są najgorsi w ge


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2771 dnia: Październik 26, 2010, 06:26:25 pm »
w polowie nuker? LOL To nie jest nawet w 1/10 nuker:D Imo bierz ES chyba najlepiej sie prezentuje na tle reszty summonerów, potrafi jebnąć na oly.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2772 dnia: Październik 26, 2010, 08:25:10 pm »
Zdecydowanie ES (nuk---->>> zgony)
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2773 dnia: Październik 31, 2010, 05:53:09 pm »
Ktory lepszy do pvp destro czy glad, na FReyi.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2774 dnia: Październik 31, 2010, 05:59:04 pm »
Ktory lepszy do pvp destro czy glad, na FReyi.
glad wiekszy dmg na pvp chyba ze grasz w ogar pt to destro.