Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 487947 razy)

  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2875 dnia: Grudzień 30, 2010, 12:53:12 am »
Nom, padaja na skrytowany backstab/tss/hurri. Ale to, ze ludzie lataja w c grade jawelsach bo takie starczaja do pve i laduja all w bron/armor na poczatku to juz inna sprawa.
...


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2876 dnia: Grudzień 30, 2010, 11:26:34 am »
Także tyrek będzie dobrym rozwiązaniem pod pvp na początkowym serverze ? Bo tak własciwie to na nim się najbardziej skupiam .
Dagger odpada ,bo jestem raczej newbie w l2 ,mogę go nie ogarnac,glad chyba jest słabszy od tyrka ,a do magów mam jakiś wstręt   :?
A co sądzicie o palku ? nada sie ?


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2877 dnia: Grudzień 30, 2010, 11:35:21 am »
Nom, padaja na skrytowany backstab/tss/hurri. Ale to, ze ludzie lataja w c grade jawelsach bo takie starczaja do pve i laduja all w bron/armor na poczatku to juz inna sprawa.

no tak każdy woli szybciej farmić niż w jewele ładować kasę

A co sądzicie o palku ? nada sie ?

nadać nada, każdy z chęcią będzie na rb chodził tylko znajdź porządny klan bo sam nie poszalejesz  :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2878 dnia: Grudzień 30, 2010, 11:53:28 am »
nadać nada, każdy z chęcią będzie na rb chodził tylko znajdź porządny klan bo sam nie poszalejesz  :)
Vanguard O.o

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2879 dnia: Grudzień 30, 2010, 12:06:27 pm »
Ale mi chodziło o takie open pvp ,jak ktos nas zaczepi na expie etc,nie rb,exp i te sprawy : D Tylko i wyłącznie pvp na nowym,świeżym servie,z low gear  :)
W kazdym razie dzięki Łukasz .


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2880 dnia: Grudzień 30, 2010, 01:58:06 pm »
nadać nada, każdy z chęcią będzie na rb chodził tylko znajdź porządny klan bo sam nie poszalejesz  :)
Vanguard O.o

dla mnie to nie szaleństwo ale co kto lubi :P
wolę party/clan exp


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2881 dnia: Grudzień 30, 2010, 07:16:27 pm »
Także tyrek będzie dobrym rozwiązaniem pod pvp na początkowym serverze ? Bo tak własciwie to na nim się najbardziej skupiam .
Dagger odpada ,bo jestem raczej newbie w l2 ,mogę go nie ogarnac,glad chyba jest słabszy od tyrka ,a do magów mam jakiś wstręt   :?
A co sądzicie o palku ? nada sie ?

Podbije jescze ;)Zróbcie dobry uczynek i pomózcie podjąc decyzje dla newbie,ot tak pod koniec roku  :oops:
Postac wybieram tylko pod pvp.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2882 dnia: Grudzień 30, 2010, 07:53:45 pm »
Tyrant będzie najlepszym wyborem dla ciebie w miare łatwy w opanowaniu a i na mniejszych lvlach zabijać potrafi tak więc tyrek bedzie the best w twoim przypadku. :)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2883 dnia: Styczeń 01, 2011, 12:53:20 am »
rate x4, pety, bez dualboxow

- nie chce maga :)
- nie chce typowego woja (nie glad, destro, paladin), bardziej light/mix
- zalezy mi na szybkim expie, tez solo (duzy dps) i przydatnosci w pt, ale zeby nie bylo to tez totalne posmiewisko w pvp.
- nie chce HE czy innej 'latwej' postaci.
- najlepiej dark elf :P
- wiem ze nie mozna miec wszystkiego :)

AW - gralam nim na C4 25x ratach, glownie do otwierania skrzynek i pvp, fajny i szybki exp, ale niechciany do klanow/pt
PR - postac ktora mi sie bardzo podobala i podoba nadal jesli chodzi o skille, ale na C4 exp na 61+ solo to byla udreka, soul bow wolny, hex rzadko wchodzil, dostawal straszny dmg. PR bylo strasznie malo, najwiecej HE. Teraz (Freya+pety(znaczenie selfbuffow zadne)) czy PR nie bedzie jeszcze slabszy w porownaniu do HE? a PR chyba jeszcze mniej widuje.
SK - przeraza powolny exp - w koncu to tank i gdy nie-tank :)
BD - nie znam. ale z buffem od krowy + dancami moze byc silny. Tylko na pvp ponoc ostatnia dupa :)

powyzej C4 doswiadczenie tylko z OL-em, exp na 70+ w C gratach - masakra - na 4x equipu brak.


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2884 dnia: Styczeń 01, 2011, 01:27:05 am »
- nie chce maga :)
· zrób tyrka
- nie chce typowego woja (nie glad, destro, paladin), bardziej light/mix
· zrób tyrka możesz chodzić w light albo heavy
- zalezy mi na szybkim expie, tez solo (duzy dps) i przydatnosci w pt, ale zeby nie bylo to tez totalne posmiewisko w pvp.
· zrób tyrka, solo dobrze/szybko się koksa i na pvp daje rade

Koniecznie rasę Dark Elfa chcesz robić bo Ci się podoba tyłek i biust u nich na wierzchu? Czy jak?



  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2885 dnia: Styczeń 01, 2011, 11:24:15 am »
nie chcesz sk,pr,bd,aw,sh więc z dark elfów został Ci summoner PS i suport SE


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2886 dnia: Styczeń 01, 2011, 03:59:45 pm »
ee.. jestem dziewczyna wybacz w damskich tylkach nie gustuje :)

napisalam ze CHCE sk/aw/pr, i nie wiem co wybrac :)


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2887 dnia: Styczeń 01, 2011, 04:19:04 pm »
Jak ogarniesz to bierz AW.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2888 dnia: Styczeń 01, 2011, 05:27:14 pm »
PR ssie kule
SK jest dobry ale jak jest zfarmiony ( zresztą jak każdy tank)
AW byle do 81 i dual daggery do tego wc+bd i welcome to rift

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2889 dnia: Styczeń 02, 2011, 11:34:41 am »
Potrzebuję pomocy w wyborze postaci pod pvp :D brak problemów z buffem, eq też powinno być łatwo dostępne.
Myślałem nad: AW, Pala, Tyr/Glad. Jak myślicie którym będzie najmniej problemów na mass / 1 vs 1 / 3 vs 3.
Może macie inne pomysły na postać pod pvp?


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2890 dnia: Styczeń 02, 2011, 12:46:49 pm »
Na obecną kronike myślę że tyrant bedzię dobry na mass pvp ze względu na to że nie jest uzależniony od many jak AW na 1 vs 1 też dobrze sobie radzi. Palek z kolei radzi sobie b.dobrze w tych dziedzinach lecz potrzebuje większego wyfarmienia.W twoim przypadku zastanawiał bym się nad Palem i tyrkiem
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2011, 02:11:46 pm wysłana przez Cerber »


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2891 dnia: Styczeń 02, 2011, 11:18:21 pm »
A więc tak . Gram na serwerze x10 Freya I teraz chciałbym zagrać Albo EE albo SB

Szukam postaci głownie dobrej na PvP i Oly ale także przydatnej i potrzebnej w PT . Chcę Aby Postać była ciekawa , przyjemna i trochę bardziej skomplikowana .

EE nigdy nie grałem , ale chciałbym spróbować czegoś nowego i teraz nie wiem czy spróbować czy dać se spokój . Ogólnie chciałbym być potrzebny i przydatny w PT i w Klanie . Jednak skoro nigdy nim nie grałem , to czy w ogóle się komuś na coś przydam ??

SB Trochę grałem i bardzo zaciekawiła i spodobała mnie się ta postać . A będzie jeszcze ciekawiej w H5 . Postać dobra do PvP ale już nie tak przydatna w PT i w Klanie jak EE .

I teraz nie wiem , którą wybrać . Ktoś mi pomoże ??



  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2892 dnia: Styczeń 03, 2011, 06:34:03 am »
We freya kopa dostał se więc może coś w tym kierunku a sb nadal jest przydatny w pt bo trzeba jakoś wygrywać na pvp a on zawsze swoje robi  :)


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2893 dnia: Styczeń 03, 2011, 09:18:19 am »
We freya kopa dostał se więc może coś w tym kierunku a sb nadal jest przydatny w pt bo trzeba jakoś wygrywać na pvp a on zawsze swoje robi  :)

Tzn co takiego on robi ?? I w jakim sensie se dostał kopa ?? I dlaczego już mi ee nie polecasz ??


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2894 dnia: Styczeń 03, 2011, 02:51:35 pm »
Bo z holy pormander może wziąć 3 skille, a nie 1. I dostaje kilka przydatnych skilli na mass pvp
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2895 dnia: Styczeń 03, 2011, 03:16:22 pm »
Bo z holy pormander może wziąć 3 skille, a nie 1. I dostaje kilka przydatnych skilli na mass pvp
4 wg rochanda/poradników z forum  :P
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2896 dnia: Styczeń 03, 2011, 04:49:23 pm »
Tak w Gracia Epilogue może wsiąść 4 dodatkowe skille a nie wiem czy we freya nie może jeszcze więcej ale spotkałem się z takim określeniem że teraz se to połączenie ee i bp więc może być całkiem dobrym rozwiązaniem oraz dzięki temu mamy większy wybór jak mamy prowadzić swoją postać i do czego ona ma służyć :)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2897 dnia: Styczeń 03, 2011, 07:14:17 pm »
Kronika freya postać pod pvp tylko i wyłącznie . Czy nie zmieniło sie zbyt wiele od ge pod tym wzgledem ?
Prosiłbym od razu o podanie 2-3 klas ,nie tylko jednej ( np pal,tyrant,aw )


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2898 dnia: Styczeń 03, 2011, 07:25:22 pm »
No ale z kolei EE też ma holy pomader , wprawdzie jeden , ale zawsze coś . No to Co wybrać ?? EE , SE czy SB ?? Który z nich najlepiej w pvp i na oly spisuje się najlepiej we frei i w h5 a który z nich jest najbardziej przydatny w pt i klanie na tych kronikach ??


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2899 dnia: Styczeń 03, 2011, 10:42:41 pm »
Jak chodzi o oly i przydatność w klanie pt to wiadomo że ee/se ale który bardziej to już trzeba pytać tych co graja tymi postaciami ale tak jak mówiłem se dostał ładnego kopa z tymi 4skillami oraz chyba w h5 mass purify co bardzo się przyda w pvp  :D
A jak chcesz nabijać pvp to sb i na oly też nadal dobry ale już chyba nie tak jak kiedyś :)