Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 487925 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3275 dnia: Sierpień 26, 2011, 02:35:03 pm »
Proszę o pomoc : ).

*na dystans
*bazujący na sile
*bez różnicy, moze byc wolny albo szybki
*raczej mystic
*support, pvp sobie odpuszcze :>

Raczej typowy mag, ktory będzie karał spellami obszarowymi :>. Dobrze by bylo, gdyby sie dobrze expilo solo, ale w party też ZNIESE.
Prosze o w miarę szybką odpowiedź :)

Dzieki!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3276 dnia: Sierpień 26, 2011, 02:49:39 pm »
Proszę o pomoc : ).

*na dystans
*bazujący na sile
*bez różnicy, moze byc wolny albo szybki
*raczej mystic
*support, pvp sobie odpuszcze :>

Raczej typowy mag, ktory będzie karał spellami obszarowymi :>. Dobrze by bylo, gdyby sie dobrze expilo solo, ale w party też ZNIESE.
Prosze o w miarę szybką odpowiedź :)

Dzieki!
Jak support to Shilien Elder lub Elven Elder
Jak DD to Spellhowler
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 02:51:41 pm wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3277 dnia: Wrzesień 01, 2011, 11:20:20 am »
A ja mam pytanie co na h5 ostro miażdży. Na GF były to kamaele. Jak z tym jest na h5, bo jak wiadomo zawsze jest postać na danej kronice z potencjałem większym niż pozostałe. Najlepiej jeśli ktoś by odpowiedział jak w tym jest na ruoffie. Poprzednio cisnąłem zawsze nukami, farma nimi sprawiała mi przyjemność. Teraz szukam czegoś overpower. Nukiem najlepiej grało mi sie (nie pamietam kroniki) wtedy, gdy nuki zawsze waliły po tyle samo czytaj dmg był jednostajny i nie zależał od wariancji. Interesuje mnie farma i good fragi. bardzo mnie interesuje sk, zawsze mnie do niego ciągneło. Może dlatego, że z ogarniającymi tankami grając nukiem nie było lekko. ;p (z tanków grałem tk, fajna postać na oly kilka razy hero).

Proszę nie uzywać ww tekstu do ironi. Proszę o konkrety.   :afro:


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3278 dnia: Wrzesień 01, 2011, 01:24:07 pm »
tk fragow nie nalapiesz raczej no moze jak chcesz oli farmic.
Sk tez do demonow pvp nie nalezy chyba
Pal tu na duble ai mozesz z bluntem cos pocisnac.

Ale na h5 dosc dobrze radza sobie na open archerzy, magowie, tyrki. GRaj czym chcesz wazne abys ogarnial.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3279 dnia: Wrzesień 01, 2011, 03:42:02 pm »
A ja mam pytanie co na h5 ostro miażdży. Na GF były to kamaele. Jak z tym jest na h5, bo jak wiadomo zawsze jest postać na danej kronice z potencjałem większym niż pozostałe. Najlepiej jeśli ktoś by odpowiedział jak w tym jest na ruoffie. Poprzednio cisnąłem zawsze nukami, farma nimi sprawiała mi przyjemność. Teraz szukam czegoś overpower. Nukiem najlepiej grało mi sie (nie pamietam kroniki) wtedy, gdy nuki zawsze waliły po tyle samo czytaj dmg był jednostajny i nie zależał od wariancji. Interesuje mnie farma i good fragi. bardzo mnie interesuje sk, zawsze mnie do niego ciągneło. Może dlatego, że z ogarniającymi tankami grając nukiem nie było lekko. ;p (z tanków grałem tk, fajna postać na oly kilka razy hero).

Proszę nie uzywać ww tekstu do ironi. Proszę o konkrety.   :afro:
Szczerze mówiąc to H5 jest bardzo zbalansowaną kroniką i żadna klasa nie wybija się jakoś specjalnie ponad inne.
Ja bym sugerował zagranie tym czym Ci się przyjemnie gra(jak sam zasugerowałeś, ciągnie Cie do SK) bo jaki jest sens grania czymś czym Ci wcale grać się nie chce

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3280 dnia: Wrzesień 01, 2011, 07:17:25 pm »
A ja mam pytanie co na h5 ostro miażdży. Na GF były to kamaele. Jak z tym jest na h5, bo jak wiadomo zawsze jest postać na danej kronice z potencjałem większym niż pozostałe. Najlepiej jeśli ktoś by odpowiedział jak w tym jest na ruoffie. Poprzednio cisnąłem zawsze nukami, farma nimi sprawiała mi przyjemność. Teraz szukam czegoś overpower. Nukiem najlepiej grało mi sie (nie pamietam kroniki) wtedy, gdy nuki zawsze waliły po tyle samo czytaj dmg był jednostajny i nie zależał od wariancji. Interesuje mnie farma i good fragi. bardzo mnie interesuje sk, zawsze mnie do niego ciągneło. Może dlatego, że z ogarniającymi tankami grając nukiem nie było lekko. ;p (z tanków grałem tk, fajna postać na oly kilka razy hero).

Proszę nie uzywać ww tekstu do ironi. Proszę o konkrety.   :afro:
Szczerze mówiąc to H5 jest bardzo zbalansowaną kroniką i żadna klasa nie wybija się jakoś specjalnie ponad inne.
Ja bym sugerował zagranie tym czym Ci się przyjemnie gra(jak sam zasugerowałeś, ciągnie Cie do SK) bo jaki jest sens grania czymś czym Ci wcale grać się nie chce

Niby tak, ale obawiam się jednej sprawy. Przyzwyczajony jestem do uber koksu sh/necro (nimi przewaznie grałem) wiem gdzie co i jak. Sk w zasadzie lethaluje się, lecz zmiany poźniej mogą się nie spodobać a w konsekwencji znowu zaczynanie od nowa a nic tak nie demotywuje jak start gdy all już mają +++.


Ale na h5 dosc dobrze radza sobie na open archerzy, magowie, tyrki. GRaj czym chcesz wazne abys ogarnial.

Tyrkiem grałem i fajnie mi sie nim gra. Dobry na pve. Magami to już wogłole czad. ;p Chodziło mi głownie o to, ze np na end game all mają resisty i troszkę dupny dmg wychodzi. A taki dagger zamiata skillami przynajmniej robe userów. No ale skoro mówisz, że magowie dobrze na h5 sobie radzą to wybór staje się coraz łatwiejszy. ;]


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3281 dnia: Wrzesień 01, 2011, 09:24:28 pm »
Cześć ostatnio gralem na GF i wiele rzeczy sie zmieniło, mam zamiar grać na H5 tym co wyjdzie l2.ws

Chciałbym dowiedzieć się wiecej o PW,AW,EE co u nich się zmieniło w H5, gdzieś tu na forum czytalem że teraz EE jest unseles to prawda??

Czy grając EE szybko znajdę CP jak mysliscie :P? Macie jakies taktyki jak szybko się wykoksać i dorobić sprzętu na EE :P.

Jeszcze  odchodząc od tematu co dodali nowego w tym H5?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3282 dnia: Wrzesień 01, 2011, 11:11:27 pm »
Cześć ostatnio gralem na GF i wiele rzeczy sie zmieniło, mam zamiar grać na H5 tym co wyjdzie l2.ws

Chciałbym dowiedzieć się wiecej o PW,AW,EE co u nich się zmieniło w H5, gdzieś tu na forum czytalem że teraz EE jest unseles to prawda??

Czy grając EE szybko znajdę CP jak mysliscie :P? Macie jakies taktyki jak szybko się wykoksać i dorobić sprzętu na EE :P.

Jeszcze  odchodząc od tematu co dodali nowego w tym H5?
Y u serious?  :o

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3283 dnia: Wrzesień 02, 2011, 11:43:03 pm »
Przymierzam się do L2.ws i zastanawiam się jaką postacią pograć? Slh, zerk, glad, TH, necro albo inny nuk - wybiorę kogoś z nich. Teraz takie pytanie jak się w H5 sprawują poszczególne klasy? Zależy mi szczególnie na tym aby postać była dobra zarówno w open pvp na małą i większą skale oraz na oly.


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3284 dnia: Wrzesień 03, 2011, 12:19:16 am »
Przymierzam się do L2.ws i zastanawiam się jaką postacią pograć? Slh, zerk, glad, TH, necro albo inny nuk - wybiorę kogoś z nich. Teraz takie pytanie jak się w H5 sprawują poszczególne klasy? Zależy mi szczególnie na tym aby postać była dobra zarówno w open pvp na małą i większą skale oraz na oly.

-_-'ące są takie pytania.. bez kitu, ręce opadają -.- to jest gra, grasz tym czym lubisz, czym umiesz i czym masz ochotę. Każda z postaci w l2 dobrze prowadzona sieje grozę, nawet sws... a oto dowód.

Więc dla przyszłych co by się wahali, co bardziej owni - to żałosne, rly :< (a w H5, gdzie ta gra jest najbardziej zbalansowana od kiedy została stworzona, to już szczególnie) rozumiem dylemat w stylu "czym lepiej zabić rb - nukerami czy fighterami", albo cokolwiek w tym tonie...
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3285 dnia: Wrzesień 03, 2011, 02:06:08 am »
Właśnie dlatego pytam bo w każdej z tych klas coś mi się podoba. Jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz nic, zamiast hejtować ludzi.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3286 dnia: Wrzesień 03, 2011, 03:15:58 am »
Właśnie dlatego pytam bo w każdej z tych klas coś mi się podoba. Jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz nic, zamiast hejtować ludzi.
Trolololo

Wybierz co ci się bardziej podoba O.O

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3287 dnia: Wrzesień 03, 2011, 03:39:56 am »
Właśnie dlatego pytam bo w każdej z tych klas coś mi się podoba. Jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz nic, zamiast hejtować ludzi.

jakie hejtowanie człowieku? bardziej od ignorancji nie lubie głupoty :/
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3288 dnia: Wrzesień 03, 2011, 12:56:07 pm »
W H5 najważniejsza jest koncepcja party. Możesz grać np. SLH, ale jeżeli nie będzie on dobrze wpasowany w config party, to będzie po prostu przeciętny. Także najpierw zorientuj się, jaką ideę ma twoje party, a dopiero potem pytaj o porady kim grać. A solo co kolwiek wybierzesz, to poza ew. oly nie ma się trudzić. Solo PvP skończyły się wg mnie po GF.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3289 dnia: Wrzesień 03, 2011, 01:03:44 pm »
Na oli panuje zasada papier-kamień-nożyce i nie ma postaci, która ownuje wszystko. A jak chcesz nabijać fragi w terenie to wiadomo, że jakimś nukiem/nożem/mele DD/łukiem. Klasy wiesz jakie są, weź to co lubisz.

PS. A jeśli chodzi o większe zadymy to jednak nuki/łuki się lepiej sprawdzają, ale to żadna nowość.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3290 dnia: Wrzesień 03, 2011, 01:45:39 pm »
w zasadzie na oly największym koksem jest dobrze sfarmiony OL i EE. Te postacie są praktycznie nie do ruszenia, ale to też żadna nowość...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3291 dnia: Wrzesień 03, 2011, 03:40:49 pm »
w zasadzie na oly największym koksem jest dobrze sfarmiony OL i EE. Te postacie są praktycznie nie do ruszenia, ale to też żadna nowość...

no ja bym tam powiedzial ze tk, pal i da sa najlepsi na oly. H5 im sprzyja


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3292 dnia: Wrzesień 03, 2011, 11:19:02 pm »
w zasadzie na oly największym koksem jest dobrze sfarmiony OL i EE. Te postacie są praktycznie nie do ruszenia, ale to też żadna nowość...

no ja bym tam powiedzial ze tk, pal i da sa najlepsi na oly. H5 im sprzyja
To chyba nie widziałeś zfarmionego EE i OL'a

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3293 dnia: Wrzesień 11, 2011, 10:06:44 am »
Jaką klasę polecielibyście do solo gejminku na h5 low rate? Mam dylemat... Będę grał for fun, może z kilkoma znajomymi, ale nawet CP nie będzie, z resztą rl>l2 :)


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3294 dnia: Wrzesień 11, 2011, 12:04:51 pm »
Najfajniej się expi wojowników Tyr/Glad/Destro albo jakiegoś maga.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3295 dnia: Wrzesień 11, 2011, 12:22:31 pm »
Również rozważałem taką opcję. Na tą chwilę wiem, że gramy w 2 osoby, więc Tyrant + Buffer, Tyr+Glad, TH/AW + TH/AW or Buffer - takie schematy widzę... Co sądzicie?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3296 dnia: Wrzesień 11, 2011, 12:31:09 pm »
daggerów expi się beznadziejnie (u nas zazwyczaj leechują w jakimś party), no ale nei wszystko może być fajne i na pvp i na pve.

A co kolwiek byś nie wymyślił, bez podstawowego buffa (który w H5 kończy się na 75) to daleko nie zajedziesz.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3297 dnia: Wrzesień 12, 2011, 04:21:27 pm »
Witam,

Swojego czasu grałem sporo czasu w l2 od c1 do c4 na różnej maści wtedy topowych serwów.
Chcę sobie wrócić do tej zacnej gry lecz mam dylemat co wybrać w aktualnej kronice. Zamierzam grać na RPG Club oraz myślę nad RuOffem.
Chce więc mieć 2 postacie, jedna do closecombat druga na odległość, najlepiej mag. Głównię będę tłukł moby, jak się uda to chętnie w party, sporadycznie pvp, chyba że dopiero w pobliżu maxa postaci. Nie wiem kompletnie jakiego wojownika wybrać, czy glada, bd, destro, tyr czy innego, z magami zresztą ten sam problem (summonerzy odpadają, za dużo klikania i zajmowania się summonem, nidgy mnie to nie interesowało)


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3298 dnia: Wrzesień 12, 2011, 04:59:08 pm »
Tyr i SH
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3299 dnia: Wrzesień 12, 2011, 10:00:26 pm »
A ja jestem ciekaw jak sprawuje sie na OLY PR oraz czy jest On przydatny w PT łuków w porównaniu z innymi łukami :) warto grać PR czy lepiej innym łukiem :)?

Mam troche dylemat co do tej postaci i zastanawiam sie nad graniem tankiem (zawsze gralem tankiem ) :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2011, 10:08:38 pm wysłana przez Materid »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.