Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Etina x4 Interlude 10.02.2023  (Przeczytany 42385 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 03, 2021, 06:46:00 am »
Wszedlem ok godz 15 wczoraj i nie widzialem zbyt duzo ludzi. Na MDT 4 sklepy były gdzie w tak early game to powinno ich tam byc od *****.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 03, 2021, 09:49:45 am »
27 sklepów o 9:30 w nd, biorąc pod uwage, że nie ma shadow i wszyscy lataja jeszcze nongrade (poza nolife i ru)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 03, 2021, 01:37:27 pm »
Cześć wszystkim. Nie wiem czemu mam tu konto zarejestrowane z 2008 roku pod dziwnym nickiem ale mniejsza o to.

Po pierwsze nie rozumiem osób które wypowiadają się negatywnie o tym projekcie jeżeli ani na nim nie grali ani się w żaden sposób nie zaangażowali. Rozumiem ze można być sceptycznym ale  dla mnie jako casualowego gracza który wrócił do L2 po latach wyglada jak by ktoś chciał zdyskredytować konkurencje.

Dowiedziałem się o L2 etina jakis miesiąc temu właśnie na tym forum i od razu pozytywne wrażenie zrobil na mnie GM. Przede wszystkim pełen profesjonalizm. Mnóstwo merytorycznych dyskusji na discordzie i forum. Wiele decyzji było podjętych w konsultacji z graczami i poprzez głosowania na forum. Ostateczny kształt serwera można obczaić na stronie ale od siebie dodam ze jeżeli mógłbym to nic w nim bym nie zmienił.

Przede wszystkim zaskoczyło mnie otwarcie. Przewidywania ludzi na discordzie były ze serwer zacznie powoli i stopniowo zachęci do siebie więcej graczy. Natomiast od samego początku był naprawdę bardzo duży online. Można powiedzieć ze wręcz frustrująco duży bo momentami ciężko było o moby. Nie ma dualboxu i dużo osób gra supportem. W ruins of agony czy w execution ground miałem prawdziwą walkę o undeady.

Jest tez sporo Polaków wiec zapraszam wszystkich serdecznie żeby pograć w stare dobre L2.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 03, 2021, 03:03:30 pm »
Zgadzam się z przedmówcą. Ogólnie na chwilę obecną nie ma drugiego takiego stabilnego i nowego serwera Interlude low rate, bez dualboxa. Osobiście wolę się dobrze bawić właśnie na takim serwerze, niż męczyć chociażby starego ponad rocznego L2Reborne, który być może jest i stabilny, ale ruski zdominowały serwer i nie ma opcji o walkę o topkę na tego typu serwerze.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 03, 2021, 03:44:07 pm »
Wszedlem ok godz 15 wczoraj i nie widzialem zbyt duzo ludzi. Na MDT 4 sklepy były gdzie w tak early game to powinno ich tam byc od *****.
A czym by mieli handlować?  Przy dużych projektach i trudniejszych co najwyżej krafci się low-grade na kryształki na szoty D. I lokacja MDT na priwach słabo się sprawdza jako miejsce handlu, nawet na retailu Classica większość sklepików stała w Gludin/Gludio/Dion

Byłem na becie i na starcie. Na starcie minimum kilkuset graczy, dookoła wioski DE nie szło znaleźć wolnego spotu, gracze się wyzywali za KS i płakali na shocie o za wolny respawn questowych mobów. Jak teraz wygląda nie mogę sprawdzić, bo skasowałem klienta.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 03, 2021, 04:30:15 pm »
Dalem sobie wiecej czasu i pograłem chwile. Od strony technicznej serwer zrobiony świetnie. Online faktycznie moze byc ok 700 osób. Brak mozliwosci sprzedawania Donate Coin super sprawa.
Godny polecenia.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 04, 2021, 10:29:56 am »
Panowie :) robię necro, póki co 35lvl, expie raczej solo wiec ciężko z Maną, dlatego wyciągam sobie kotka który daje mi manę, ale jest problem bo ten kot sie chowa po 20minutach, a reuse skilla ma z 2 godziny, wiec co sie kupuje żeby go nakarmić i sie nie chował? :) mało gram na low ratach dlatego nie wiem jak rozwiązać ten problem :)


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 04, 2021, 10:46:27 am »
Tak jest na 1st profie. Na drugiej profie summonerzy maja usuniety ten problem. Tak ma być nic z tym nie zrobisz. Poszukaj jakiegos EE widziałem ze sporo ich na serwerze gdyz sam chciałem grać EE ale zrezygnowalem bo jest ich sporo.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 04, 2021, 09:42:15 pm »
Fajny serwer XD
Party desek po 3 dniach ma 2 postacie w full C setach+2 bronie C+SA. Czyli okolo 20kk hajsu na to poszło.
Przypominam ze nie ma shadow weapon i gra melee jest takim rakiem ze goscie w pierszy dzien grali bez szotow bijac bronia z 6lvla.
Nie wiem, gram w te gre 14 lat i widzialem duzo ruskich top pt gdzie gralo po 80 osob ale ta ekipa to sa mistrzowie swiata :D
Poza tym Admin mówi ze boxy sa zabronione - jedynie jak moze to sprawdzic to zapytac czy ktos nim nie jest chyba bo żadnego systemu tak jak np. na rebornie tu nie widzialem a bije w pt z kolega od 2 dni i na leechu siedziałem tez z dobre kilka godzin :D
Ale z community w l2 jest tak samo jak z pisem i polakami. Twardy elektorat mozna go kopac i pluc w morde a on mów że wszystko jest ok :D
Obstawiam 1-2 tygodnie jak ludzia hype zejdzie i zobacza co jest pięć.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 05, 2021, 02:00:01 am »
To tak - nie od dziś wiadomo że się robi czarnuchy, tymbardziej jak się nie ma broni d. Za 3h masz 300k, zrobi tak kilka osób raz lub dwa i masz na top broń d. Do tego akurat tak im się trafiło, że wypadły im 2 luki d grade z farmy, bo typ się chwalił na czacie. Strengthened bow czy jakoś tak. Co do captchy- codziennie dochodzi ludzi na discordzie w hall of shame. I pewnie koniec koniec końców wszyscy tam trafią. Psy czekają, karawana jedzie dalej XD


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 05, 2021, 02:20:52 am »
Z tymi czarnuchami to prawda, tylko teraz wprowadzili zmianę i żeby tego questa zrobic trzeba najpierw questa na profke jebnac, trochę nie fair w stosunku do nowszych graczy:p
A graczy za boxa na chwile obecna jest zbanowych czterech. Także średnio jeden dziennie tam trafia, a podejrzewam że jest znacznie więcej.
poza tym ogólnie na razie jest spoko, gdyby tylko jeszcze summony nie glupialy i nie stały jak słupy kiedy mają bić to było by już całkiem ok :p


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 05, 2021, 02:25:29 am »
Dobra dualboxow jest z sześć w hall of shame, oczy mi się już zamykają nie dojrzałem paru :p


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 05, 2021, 08:53:29 am »
Ich problem jest taki, że posłuchali kilku pajaców żeby zlikwidować traveler weapony. Bo się ludziom włączył tryb masochistyczny sentyment (ciekawe czy ci co głosowali jeszcze grają czy już quit poleciał). Jeśli nie masz tony farta to granie meele solo jest bez sensu póki co. Sentyment sentymentem, ale nie da się po prostu cofnąć czasu o 15 lat. Poza kilkoma przypadkami nikogo nie kręci bicie wojem 25+ bronią no grade.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 05, 2021, 10:10:15 am »
Dokładnie


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 05, 2021, 10:42:05 am »
Bo ta gra NIE JEST SOLO, MMORPG mówi Ci to coś? Chcesz grać solo to się przełącz na gothica. Low serwery nie są przeznaczone dla osób grających solo, tymbardziej serwer BEZ BOXA. Co za ludzie ;v
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2021, 10:43:54 am wysłana przez ksenoN »


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 05, 2021, 11:00:23 am »
Solo w kontekscie bez CP, bo nie wszyscy mają ochotę wracając z roboty logować się do kolejnej. A na każdym serwerze gracze solo stanowią bardzo duży odsetek populacji. Party matching świeci pustkami, magowie od biedy z summonem jeszcze jakoś są w stanie grać. Wojem, jeśli nie miałeś szczęścia z dropem broni D dochodzisz do ściany i pozostaje robienie DE. Mnie w L2 co innego przynosi frajdę niż klepanie przez kilka dni DE żeby móc wrócić do głównej postaci. No i jeszcze żeby zrobić Questa trzeba najpierw zrobić profkę (nie wiem co autor miał na myśli).


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 05, 2021, 11:38:07 am »
To tak - nie od dziś wiadomo że się robi czarnuchy, tymbardziej jak się nie ma broni d. Za 3h masz 300k, zrobi tak kilka osób raz lub dwa i masz na top broń d. Do tego akurat tak im się trafiło, że wypadły im 2 luki d grade z farmy, bo typ się chwalił na czacie. Strengthened bow czy jakoś tak. Co do captchy- codziennie dochodzi ludzi na discordzie w hall of shame. I pewnie koniec koniec końców wszyscy tam trafią. Psy czekają, karawana jedzie dalej XD
A nie no to sorry. Czyli mowisz ze 20kk (bo okolo tyle jest warte to co maja), wyfarmili sobie w dwa dni (w 7 osob z tego co mowił członego tego "party) robiac questa na dark elfa 1q-100k i fartownie dropiac 2 luki top D -1luk 1,5kk okolo nie zapominaj o tym ze maja 50+ melee :D
To albo poszedl epicki bot na tych bambo albo to ze graja 17 lat w ta gre daje im dodatkowe 15kk na kazdym starcie serwera.
Zreszta odpisuje ci tylko dla tego zeby ludzie zaczeli myslec ze cos jest nie tak. A ty i tak za 2-3 tygodnie qutiniesz jak zawsze ale tam gdzie grasz to serwer jest zawsze naj naj naj i ludzie tez :D
To ja na tym zakoncze z toba dyskusje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2021, 11:44:34 am wysłana przez Yasuo »


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 05, 2021, 11:56:26 am »
Senios rozumiem że przez grę zespołowa masz na myśli zespołowe robinie czarnuchów przez dwa dni :) no faktycznie o to chodzi w MMORPG


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 05, 2021, 12:08:43 pm »
Wytlumaczylbym Ci ziomeczku jak sie gra w ta gre, ale jak przez 17 lat sie nie nauczyles, to watpie zebys po moim wykladzie cos przyswoil.
Nie mniej jednak dzieki za komplementy. Nie sadzilem, ze kiedys zostane mistrzem swiata, a tu prosze, niespodzianka.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 05, 2021, 12:26:48 pm »
Wytlumaczylbym Ci ziomeczku jak sie gra w ta gre, ale jak przez 17 lat sie nie nauczyles, to watpie zebys po moim wykladzie cos przyswoil.
Nie mniej jednak dzieki za komplementy. Nie sadzilem, ze kiedys zostane mistrzem swiata, a tu prosze, niespodzianka.
Wiem jak sie gra w ta gre, ale ja nigdy nie bocilem i nie bede bocił wiec twoje wykłady są zbędne ;)
Dawaj napisz cos o skryptach pod Aoe deske, zrób z siebie wiekszego idiote ;)


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 05, 2021, 12:54:45 pm »
Tak czy siak , 15 stycznia malo kto tam zostanie
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 05, 2021, 01:11:05 pm »
Nie bede Ci burzyc swiatopogladu, jesli pomaga Ci to spac w nocy. Niech bedzie, ze Ty umiesz grac, a my botujemy. Cheers!


  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 05, 2021, 01:54:45 pm »
jak Zwykle Dymy :D
takie info dla paru osob niewtajemniczonych jest pare sposobow na zdobycie kasy pomijajac farme , questy , i roznego rodzaju bzdury
wystarczy znac sie na grze i dobrze sprawdzic bete.

Rbkastro rozumiem , ze 15 stycznia miales na mysli mordor , ogolnie moja opinia co do mordoru jest podzielona. wszyscy chyba zapomnieli jaki to fail i gownoburza byla gdy 1 edycja byla nie wypalem , druga podobno fajnie poszla.
ogolnie z tego co widzialem jak wypowiadal sie niejaki lider Tygryskow '' Nof '' na temat tego , ze nie widzi enemy na mordorze na ta chwile , osobiscie go nie znam , raz mialem z nim przyjemnosc rozmowy.

po drugie zamiast wspierac owy polski projekt to biadolicie i rzucacie pomidorami , osobiscie uwazam ze chlopaki wsadzili duzo pracy i zycze im powodzenia.
a uwierzcie jest roznica jezeli grasz w l2 na low racie po 5-6h dziennie , i patrzysz na ludzi ktorzy biegaja w C grade na 50 lvl po 3 dniach oh dziwne,  pewnie grali 20 godzin dziennie nawet kiedy Ty spales , sa i tacy gracze :D
to byscie sie zdziwili jak najlepsze cpki wyskakuja z covem po 4/5 dniach na x3/4 a raz mialem do czynienia z cp co zrobilo po 3 dniach :D. Wiec jezeli nie macie czasu na granie to nie zagladajcie na wyzsza polke i nie krytykujcie bo jest to mozliwe bo kiedy Ty wbijales bronie na 16 na becie , te goscie pewnie robili schemat lvlowania dlatego polecam wam ze swojej dobroci , cieszyc sie gra
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 05, 2021, 02:04:37 pm »
jak Zwykle Dymy :D
takie info dla paru osob niewtajemniczonych jest pare sposobow na zdobycie kasy pomijajac farme , questy , i roznego rodzaju bzdury
wystarczy znac sie na grze i dobrze sprawdzic bete.

Rbkastro rozumiem , ze 15 stycznia miales na mysli mordor , ogolnie moja opinia co do mordoru jest podzielona. wszyscy chyba zapomnieli jaki to fail i gownoburza byla gdy 1 edycja byla nie wypalem , druga podobno fajnie poszla.
ogolnie z tego co widzialem jak wypowiadal sie niejaki lider Tygryskow '' Nof '' na temat tego , ze nie widzi enemy na mordorze na ta chwile , osobiscie go nie znam , raz mialem z nim przyjemnosc rozmowy.

po drugie zamiast wspierac owy polski projekt to biadolicie i rzucacie pomidorami , osobiscie uwazam ze chlopaki wsadzili duzo pracy i zycze im powodzenia.
a uwierzcie jest roznica jezeli grasz w l2 na low racie po 5-6h dziennie , i patrzysz na ludzi ktorzy biegaja w C grade na 50 lvl po 3 dniach oh dziwne,  pewnie grali 20 godzin dziennie nawet kiedy Ty spales , sa i tacy gracze :D
to byscie sie zdziwili jak najlepsze cpki wyskakuja z covem po 4/5 dniach na x3/4 a raz mialem do czynienia z cp co zrobilo po 3 dniach :D. Wiec jezeli nie macie czasu na granie to nie zagladajcie na wyzsza polke i nie krytykujcie bo jest to mozliwe bo kiedy Ty wbijales bronie na 16 na becie , te goscie pewnie robili schemat lvlowania dlatego polecam wam ze swojej dobroci , cieszyc sie gra

Tak , mordor. No 1 edycja fail straszny, 2 kozak.
 Co do reszty to sie zgadzam w 100%.  Dodam od siebie ze rate x3 to naprawde duzo i w 3 dni , full C naprawde nie jest wyczynem.
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 05, 2021, 03:07:07 pm »
Naprawdę nie widzę nic dziwnego, że jakieś jedno zorganizowane CP ma już deskę w C Grade. Ja wbijając SE 48 lvl grając luźno i bez robienia żadnych questów mógłbym mieć odłożone jakieś 3,5 kk.

Co do zarzutów o nielegalny dualbox to z mojej perspektywy jeżeli jest to raczej minimalny. Od jakiegoś 20 lvlu nie widziałem żadnej osoby na follow a support zawsze aktywny podnoszący drop itd. Ale fakt że troszkę wyższy lvl wbiłem i mniej osób na miejscówkach wiec moja opinia może nie być miarodajna.

Problem jest z zakazem dualboxu taki, że kontrowersyjne jest jego egzekwowanie. Jeżeli zezwolisz ludziom być afk 90% czasu na przykład żeby wracali tylko na rebuff to jak odróżnić taką postać od dualboxu? Jak zrobisz captcha to powie ze jest afk. GM stara się wymyślić jakiś przyjazny dla graczy system ale jest od razu atakowany. Zarówno przez tych co chcą boxować jak i przez tych co chcą grać będąc 90% afk. Spamują tacy całe forum i Discord bo ludzie potrafią się z reguły zmobilizować jeżeli im coś zaczyna mocno przeszkadzać.
Wiec zamiast narzekać wdajcie się w dyskusje na forum/discordzie i głosujcie nad nowymi rozwiązaniami.