Witaj
Gość

Wątek: pytanie o globala  (Przeczytany 1294 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

pytanie o globala
« dnia: Maj 05, 2008, 01:21:12 pm »
Witam, mam kilka pytań.
Jestem absolutnym noobem w L2, grałem jedynie kilka godzinek na Dragon-Network. Sporo grałem w MU, ale ostatnio coś nie mam motywacji.
1. Czy serwer www.lineage2.com jest jakby globalem?
2. Czy warto tam grać?
3. Czy da się opłacić konto, które tam założyłem kartą VISA Eclectron? (2x mi odrzuciło). Nigdzie nie miałem takich problemów.
4. Czy są tam różne serwery, jeśli tak, to na którym grać (dobrze by było, aby byli także Polacy - łatwiej o pomoc).
5. Czy rozbudowa postaci polega także na samodzielnym rozdawaniu pkt do statów postaci - analogicznie do MU?

Będę wdzięczny za odpowiedzi. Trochę szukałem ich samodzielnie, ale nie udało mi się znaleźć pewnych spraw. THX


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: pytanie o globala
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2008, 01:25:49 pm »
1. Tak.
2. Tak, jeśli chcesz cieszyć się najnowszymi updatami i stabilnością serwerów(jak i pewnością, że nie stracisz postaci).
3. Nie wiem, na allegro możesz kupić CD key i prepaidy.
4. Jest parę, 3 europejskie. Jedynie czym się różnią to ilością graczy, bardziej lub mniej rozwiniętą gospodarką. Tempo expienia jest to samo. Są polskie klany oczywiście i udzielają pomocy.
5. Nie. Generalnie po awansie na wyższe poziomy możesz wykupić nowe zdolności(sporo ich), ubrać sprzęt lepszej jakości itp. Wpływ na statystyki jest niewielki - bonus z seta lub tzw. dyes(działa to na zasadzie coś kosztem czegoś, np. +STR, -CON).

Pewnie bardziej wyczerpującej odpowiedzi udzielą Ci osoby grające na retailu. ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2008, 01:32:36 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o globala
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2008, 01:33:02 pm »
Wielkie dzięki, tempo odpowiedzi kosmiczna prędkość.
Pozdrowienia :)


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: pytanie o globala
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2008, 01:37:56 pm »
Nie ma za co. Powodzenia :)

Pozdrawiam :)