Witaj
Gość

Wątek: Bishop [BP]  (Przeczytany 121476 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 28, 2008, 08:59:37 pm »
Wy tu piszecie ze bp sami prosza do pt a ja nawet jak pisalem przez 1-2h  "i look for pt/dual" cata
nikt nieodpisal.....

Najlepiej mieć do tego klan.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #251 dnia: Wrzesień 29, 2008, 03:47:49 pm »
Wy tu piszecie ze bp sami prosza do pt a ja nawet jak pisalem przez 1-2h  "i look for pt/dual" cata
nikt nieodpisal.....

Najlepiej mieć do tego klan.

A jeśli ktoś go nie ma? Nie chce mieć? Nie lubi? :P Różni gracze się zdarzają.
"It's so shitty that clan leader declare wars or decide to start them and ALWAYS in the end those who suffer most are newbies in academies and low-lvls C grade, not even hi-lvls in S grade. 
It's just a twisted server we play on."


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #252 dnia: Wrzesień 29, 2008, 04:15:57 pm »
Wy tu piszecie ze bp sami prosza do pt a ja nawet jak pisalem przez 1-2h  "i look for pt/dual" cata
nikt nieodpisal.....

Najlepiej mieć do tego klan.

A jeśli ktoś go nie ma? Nie chce mieć? Nie lubi? :P Różni gracze się zdarzają.

To się nie gra Bishopem.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #253 dnia: Wrzesień 29, 2008, 05:38:48 pm »
jestem w klanie z kumplami z klasy;p tylko ze z 5 zostalismy ja i jeden kolega a on albo solo expi(dwarft) albo idze na cata ze mna ale mowi zebym gladem szedl bo che na lepsze moby
wiec mi zostaje albo exp solo albo szukanie po kilka godzin pt low lvl....
Nanaki(15x) - Glad 54+
Nanaki(15x) - BP 44+


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #254 dnia: Wrzesień 29, 2008, 05:51:26 pm »
jestem w klanie z kumplami z klasy;p tylko ze z 5 zostalismy ja i jeden kolega a on albo solo expi(dwarft) albo idze na cata ze mna ale mowi zebym gladem szedl bo che na lepsze moby
wiec mi zostaje albo exp solo albo szukanie po kilka godzin pt low lvl....

No są klany i lol klany... Ty masz lol klan i będzie ci ciężko.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #255 dnia: Wrzesień 29, 2008, 06:02:24 pm »
no niestety moze z tym kolega zrobimy inny i zrekrutujemy normalnych graczy;p
Nanaki(15x) - Glad 54+
Nanaki(15x) - BP 44+


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #256 dnia: Wrzesień 29, 2008, 06:33:00 pm »
no niestety moze z tym kolega zrobimy inny i zrekrutujemy normalnych graczy;p
dolaczcie do jakiegos factor clanu i po klopocie...


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #257 dnia: Wrzesień 29, 2008, 07:03:13 pm »
Do factor klanu nielatwo dolaczyć nawet 76 bishem a co dopiero 3rd--


(na x15 nanaki, a Kaban tam chyba gra)


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #258 dnia: Wrzesień 29, 2008, 07:17:45 pm »
/agree
Jak macie porządny klan to staną na głowie żebyć tylko BH wyexpił jak najszybciej,
lolKlan - graj lolCharem np BD :>
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #259 dnia: Wrzesień 29, 2008, 08:11:06 pm »
nie poprostu chcialem poexpic bp gdzies w pt bo ten moj kolega chcial solo szybko dobijac 62.  Ale juz malo mu brakuje to juz bede gladem chodzi z nim w pt;p
Nanaki(15x) - Glad 54+
Nanaki(15x) - BP 44+


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #260 dnia: Październik 16, 2008, 11:48:22 am »
Mam pytanie. Jak Bishop sobie radzi na oly? Musi mieć nuka z augumentacji? Jak przedstawiają się walki z poszczególnymi grupami (np. vs tanks, vs summoners itd)? I jakich skilli najczęściej używa się na TvT (ps. na tvt nie ma buffów [chyba, że w danym teamie jest jakiś buffer, rzadko się zdarza, jak już to WC])? I jak wygląda Bishop w Gracji? Ma nowe skille? Słyszałem, że dostał kopa, ale na czym on polega, co dostał aby zasłużyć na kopa? ^^ Bo mnie korci subka na Bisha.



Szukam serwera...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #261 dnia: Październik 16, 2008, 04:06:56 pm »
Cardinal 81 ze skille Party UD zabija 90% graczy na olimpadzie, jedyny problem to sumonerzy, tank.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #262 dnia: Październik 16, 2008, 10:54:28 pm »
Czegoś nie rozumiem z tym pt UD

Cytuj
Sacrifice yourself to make party members invincible.

Co oznacza "sacrifice yourself" w tym wypadku? Bo mi się wydaje że poświęca swój żywot by zrobić pt nieśmiertelnym na jakiś tam okres czasu. Jak w praktyce działa ten skill?
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #263 dnia: Październik 16, 2008, 11:56:02 pm »
z tego co pamietam Bishop wtedy nei moze leczyc, ale nie jestem tego w zupelności pewnien poprostu taka jakas mysl w glowie.

/summon Montezuma


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #264 dnia: Październik 16, 2008, 11:57:35 pm »
Zoja, przykro mi, ale już tego wystackowanego Celestiala nie doczekasz, conajwyzej jednego ;)
Cytuj
Once the "Invincible" skill effect is applied, it cannot be re-applied for a certain amount of time. Related skills include: Celestial Shield, Flames of Invincibility, Sonic Barrier, Force Barrier, Servitor Barrier, Sublime Self-Sacrifice
by Gracia Part:2 PatchNotes :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #265 dnia: Listopad 10, 2008, 09:34:19 am »
/summon montezuma

male pytanko testowales moze, albo znasz bisha co testowal, Maj Arcane zamiasta dc seta (resisty), ogarnia to sie jakos?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #266 dnia: Listopad 10, 2008, 10:02:06 am »
Czegoś nie rozumiem z tym pt UD

Cytuj
Sacrifice yourself to make party members invincible.

Co oznacza "sacrifice yourself" w tym wypadku? Bo mi się wydaje że poświęca swój żywot by zrobić pt nieśmiertelnym na jakiś tam okres czasu. Jak w praktyce działa ten skill?

tz ze koszt tego skilla to -4k HP u bishopa, jezeli w danej chwili nie masz 4001HP to nie mozna uzyc tego skilla. Nie mozna leczyc tez osob ktore maja ten buff na sobie.

Zoja, przykro mi, ale już tego wystackowanego Celestiala nie doczekasz, conajwyzej jednego ;)
Cytuj
Once the "Invincible" skill effect is applied, it cannot be re-applied for a certain amount of time. Related skills include: Celestial Shield, Flames of Invincibility, Sonic Barrier, Force Barrier, Servitor Barrier, Sublime Self-Sacrifice
by Gracia Part:2 PatchNotes :)

Najnowszy pach na korenaskim pts zmienil to i ponownie w graci final bedze mozna robic chain UD.

/summon montezuma

male pytanko testowales moze, albo znasz bisha co testowal, Maj Arcane zamiasta dc seta (resisty), ogarnia to sie jakos?

Maj Arcane obecnie kiepsko sie spisuje mimo resistow, cast za wolny. Jednak w graci final bedze bost castu heal wiec prawdopodobnie bedze to b dobry set dla 76+ cardinala, a wlasciwe to obowiazkowy set chyba ze ma sie s80 dynasty set.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #267 dnia: Listopad 10, 2008, 10:13:30 am »
Maj Arcane obecnie kiepsko sie spisuje mimo resistow, cast za wolny. Jednak w graci final bedze bost castu heal wiec prawdopodobnie bedze to b dobry set dla 76+ cardinala, a wlasciwe to obowiazkowy set chyba ze ma sie s80 dynasty set.

hmm jakos przegapilem wczesniej ta zmiane, thx za info trzeba na seta zaczac odkladac kase :)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #268 dnia: Listopad 10, 2008, 10:21:54 am »
Recz w tym, ze to rezy, w szczegolnosci mass rezy musza miec reuse :<
Zoja - ile do Dynasty - Healers seta ;p ?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #269 dnia: Listopad 10, 2008, 10:28:49 am »
Recz w tym, ze to rezy, w szczegolnosci mass rezy musza miec reuse :<
Zoja - ile do Dynasty - Healers seta ;p ?

hmm a nie da sie przypadkiem reza na reuse teraz zenchantowac?



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #270 dnia: Listopad 10, 2008, 10:41:43 am »
Rrzecz w tym, ze reuse i tak bedzie zawsze za maly...z drugiej strony, zapomnialem ze od Gracii Final kazdy skill bedzie mial niezalezny od atk. speed/cast. speed reuse, tylko buffy na reuse...no to tylko MajorArcana chyba :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #271 dnia: Listopad 10, 2008, 10:47:29 am »
Rrzecz w tym, ze reuse i tak bedzie zawsze za maly...z drugiej strony, zapomnialem ze od Gracii Final kazdy skill bedzie mial niezalezny od atk. speed/cast. speed reuse, tylko buffy na reuse...no to tylko MajorArcana chyba :)

no tak to tez zmieniaja ;p

/wtb maj arcana set $penix


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #272 dnia: Listopad 10, 2008, 03:21:41 pm »
Na siege można resować u używać mass res? Mówię tylko o skillach.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #273 dnia: Listopad 10, 2008, 03:24:02 pm »
Na siege można resować u używać mass res? Mówię tylko o skillach.

tylko jezeli twoj klan jest zapisany i flaga/ krysztaly w zamku sa UP.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Bishop [BP]
« Odpowiedź #274 dnia: Listopad 10, 2008, 03:27:49 pm »
Ok dzięki. A tak dla pewności, tak było od zawsze, czy to w którejś kronice się zmieniało?