Witaj
Gość

Wątek: Wybory na moderatora  (Przeczytany 7617 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 10, 2008, 11:04:29 pm »
hehe teraz wszyscy chcecie być modami w L2 darkside chociaż ten dział jeszcze nie powstał :P
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,174.0.html


"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 10, 2008, 11:57:43 pm »
Vigor wspaniala przemowa^^




Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 11, 2008, 04:51:05 am »
Vigor pomyliłeś działy i tematy to nie konkurs literacki tylko temat z zgłoszeniami kto by chciał zostać modem. :P


1 zdanie
W tym i w tym dziale ... ... ... chciałbym zostać modem. :)

Wyjaśniam czemu:
Nie interesuje nas czy to mnie czytanie epopei na temat kto, gdzie, kiedy dlaczego itp. itd.
Mamy własną bogatą wyobraźnię.
Doświadczenie jest mile widziane ale nie jest brane w żadnym względzie pod uwagę.
Każdy może się nauczyć wszystkiego, każde też forum rządzi się swoimi prawami, zakresem obowiązków jak i uprawnień jakie ma moderator :)

Co do Twoich insynuacji na temat zasad doboru modów.
Ja nie mam 4 latek i kręconych loczków aby patrzeć na to kogo lubię lub nie kto jest moim pupilkiem bądź nie bo bardzo ciekawie wyglądało by tutaj moderowanie. Nie jesteśmy w przedszkolu.

13,04,2008 do godziny 17 można jeszcze składać swoje zgłoszenia. Po tym terminie temat zostanie zamknięty.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2008, 04:52:46 am wysłana przez Polgara »


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 11, 2008, 12:15:28 pm »
Zgłaszam Się  :!:

Działy:

Lineage 2
-Help
-Media
-Inne

Rasy/Klasy
-wszystko oprocz rasy/klasy PVP i Kamaeli

Prywatne Serwery Lineage 2
-Serwery
-L2 Paradise
-L2 DEX

Offtopics
-wszystko


Doświadczenie:

Prowadziłem kilka forów klanowych (wiekszosc juz nie istnieje m.in: http://www.uni53bos.yoyo.pl/)
Byłem moderatorem portalu www.tremolo.u2.pl (był to portal gitarowy ktory nie istnieje juz od ponad roku no prawie dwoch, ten czas szybko leci.)


Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 11, 2008, 12:18:44 pm »
hmm...offtopic,inne mmorpg/gry (ostatnio sporo ich zaliczam),zglosilbym sie na epi,ale septim bedzie w tym lepszy,rasy/klasy (ylfy np),bawilem sie w moda na kilku forach klanowych/ally


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 11, 2008, 05:51:28 pm »

Ja nie mam 4 latek i kręconych loczków aby patrzeć na to kogo lubię lub nie

Nieee... Wcale. Właściwie to dziwię się, czemu wróciłeś, taki jesteś czysty a wszyscy dookoła be.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 11, 2008, 07:02:39 pm »
A co bym się nie zgłosił. Zgłoszę się. Do offtopicu lub humoru.
Potrafię pisać poprawnie po polsku ;]


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 12, 2008, 09:39:45 am »
hehe teraz wszyscy chcecie być modami w L2 darkside chociaż ten dział jeszcze nie powstał :P ale spoko nie zapominajcie kto wam ten dział wywalczył ejj! :D

A ten na serio chciałem uzupełnić swoją wypowiedz z ,,wcześniej". Hmmm zgłaszam się na moda Dragon-network, ale widzę Thorns. Na Dn wręcz urusł do miana legendy, zna tą grę na tym serwerze jak mało kto, więc raczej z nim szans nie mam. Thorns uznaje w pełni Twój autorytet i obdarzam szacunkiem. Więc co z tego wynika szans an moda w Dn raczej nei mam, ale ale. No właśnie ale są też inne działy. Jestem zwykłym unserem nom tylko mam rangę Literat za konkurs, ale jako zwykły unser podejmuje inicjatywę na forum , wszelkiego rodzaju inicjatywę. Chcę coś dal forum zrobić. Raz konkurs  inicjatywa moja. Dwa chęć pomocy graczom L2 DS i stworzenia dal nich działu - moja inicjatywa. Co jest tylko dowodem że znam to forum i wiem czego unserzy chcą w tym wypadku jest to właśnie dział DS. Wydaje mi się że jestem kreatywny, często bywam na forum , udzielam się ble ble ble pusta gadka.  Mówić można a robić to co innego. Jak widać ja wziąłem się za robotę i działam na forum staram się coś dla forum zrobić. Chętnie podejmę stanowisko moderatora choćby dlatego żeby dać forum jeszcze więcej. Żeby to co zrobiłem już dla forum było tylko początkiem tego co mogę w rzeczywistości zrobić. Z pewnością było by to nowe wyzwanie. W sumie i dobrze :D Czasem i tak zbyt bardzo wczuwałem się w rolę ,,niby" moderatora :P jeśli tak to mogę nazwać. Często kończyłem niekiedy bezsensowne dyskusje zgłoszeniem tematu do odpowiedniego admina co zapobiegało w efekcie ,,rozlewowi krwi na forum" :) Choćby do Pana Mr. Reiny :) myślę iż mam dobry kontakt z forumowiczami hehe zdarzają się oczywiście kłótnie sprzeczki , ale przecież nikt nie jest doskonały. Na forum te z działem już jakiś czas czyli w   pewnym sensie je znam. Nie będę tu wypisywał ile gram w L2, gdzie byłem modem itp. Bo po co każdy może napisać tu co chce i i tak wcześniej czy później wyjdzie to w ,,praniu" więc zachowam to dla swojej wiadomości. Tak jak mówię chętnie bym podjął pracę moda na forum w jakimś z działów. myślę iż nie był bym wcale taki zły skoro  już jako unser podejmuje tyle działań a nie stoję biernie obok. Chętni widział bym działy offtop, help, rasy/klasy - gdzie kolwiek myślę iż posiadam wiedzę na temat każdej z postaci w L2, dragon-network (ale tu Thorns respekt chłopie:P ), lub w jakim kolwiek innym dziale. nom to chyba tyle maiłem do powiedzenia w ogóle uzupełnienia mojej wypowiedzi. NO to cóż chyba tyle..a kto zostanie modem się jeszcze okaże :) ale tak jak mówię chętnie się widzę w tej roli :) heh

dzial L2 DS juz stoi ;)

właśnie teraz wiem :D bo tak szybko wszedłem  na forum i od razu poszedłem tu pisać a nie zauważyłem :P to dobrze że stoi- szybko :D (też chcę na niebiesko :p )

all rights reserved ;)   /Reina

Niechcę tu robić za sędziego, ale zauważyłem że w swoich ostatnich 60 postach tylko 2 razy napisałeś post w dziale HELP! i w tym tylko jeden "pomagający".... Widzę jednak że udzielasz się w Dragon-Network i Offtopic, imo help coś by ci nie pasował :D Offtopic jest dla ciebie the best i think :) Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moja opinia o tym ;)
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 12, 2008, 10:28:18 am »
Odpimpać sę od mojego offtopa !
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 2

  • I love TheView.pl
    • Portal i forum graficzne TheView.pl
Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 12, 2008, 10:28:55 am »
Zgłaszam swoją kandytature na dział/y :
Prywatne Serwery Lineage 2  > Serwery
Lineage > HELP
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2008, 10:54:11 am wysłana przez Slideroh »


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 12, 2008, 10:43:38 am »
Sry Polgara myślałem że jakoś trzeb uzasadnić swoją kandydaturę, więc tak to zrobiłem. Takie pisanie gdzie chce być modem i tyle wydało mi się bez pokrycia, ale jak uważasz. Jak coś to usuń tego posta z uzasadnieniem a zostaw tego pierwszego ze zgłoszeniem..

btw Sys :) Ale zobacz kiedyś i teraz w większości działów jest po 2 moderatorów, w Twoim również jest 2 w tym jeden porządnie aktywny - Ty.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 12, 2008, 10:47:18 am »
Kochani. Pragnę przypomnieć Wam, że nie chcemy tutaj Waszych CV, tylko proste zgłoszenie typu: "Zgłaszam się na moderatora działu takiego i takiego". Tyle wystarczy, a to już nasze zadanie kogo wybierzemy. Nie da Wam nic jak napiszecie miliard innych "rzeczy" o sobie. Dlatego proszę już nie sapmować i zgłaszać swoje kandydatury w jednym zdaniu.

Jeżeli nie rozumiecie zasady rekrutacji, to jak możecie mieć nadzieję, że to właśnie Was wybierzemy?
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 12, 2008, 11:54:47 am »
Zgłaszam swoją kandydaturę na działy
Rasy/Klasy
Lineage 2 
Offtopics 

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 12, 2008, 12:16:19 pm »

Jeżeli nie rozumiecie zasady rekrutacji, to jak możecie mieć nadzieję, że to właśnie Was wybierzemy?
Soul a gdzieś są takie zasady?

Polgara:
Potrzebnych jest kilku modów do działów.
Proszę składać swoje zgłoszenia w tym temacie, z dopisaniem w jakim dziale czulibyście się dobrze

więc uznałem że uzasadnię czemu chce być tu i tu i po co mam tu być. Tu nie jest jednoznacznie powiedziane że ma być w jednym zdaniu. Dopiero po moim poście Polgara to napisał. Usuńcie tego posta i tego też i będzie wszytko dobrze , nie będzie problemu.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 12, 2008, 12:30:44 pm »
1 zdanie
W tym i w tym dziale ... ... ... chciałbym zostać modem. :)

Wyjaśniam czemu:
Nie interesuje nas czy to mnie czytanie epopei na temat kto, gdzie, kiedy dlaczego itp. itd.
Mamy własną bogatą wyobraźnię.
Doświadczenie jest mile widziane ale nie jest brane w żadnym względzie pod uwagę.
Każdy może się nauczyć wszystkiego, każde też forum rządzi się swoimi prawami, zakresem obowiązków jak i uprawnień jakie ma moderator :)

Vigor. nie atakuję Ciebie. Już cicho. Każdy post, który nie będzie kandydaturą, zostanie usunięty.
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 12, 2008, 05:10:28 pm »
Chciałbym uzasadnić , ale skoro nie wolno :P

"Inne MMORPG/Gry" , ew "HELP!" - swojego czasu tam nieźle pomagałem ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2008, 05:17:48 pm wysłana przez Mati_888 »
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 13, 2008, 12:29:29 am »
dobra prosto?

Zglaszam sie do dzialu ''HELP!'' - czuje sie w nim jak ryba w wodzie...


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 1

Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 13, 2008, 11:11:21 am »
Działy:
- Retail - technicznie
- HELP!
- Własny Serwer
- Serwery
- Offtopic
- Humor
Znam się na problemach technicznych, serwerach. Chce również wnieść milszą atmosferę na forum ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2008, 11:19:02 am wysłana przez Niepokonany »
Jeśli czegoś nie wiecie piscie na PM.


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 13, 2008, 03:58:21 pm »
Zglaszam kandydature do dzialu rasy/klasy, najchetniej ylfy :)
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Wybory na moderatora
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 13, 2008, 08:15:07 pm »
Czas zgloszeń upłynął. Zamykam temat, nowych modów ogłosze jutro wieczorem o 20:00 ponieważ mam jutro ważne egzaminy i nie moge zrobic tego teraz.