Witaj
Gość

Wątek: Odp: /epic phail - Shoutbox  (Przeczytany 239014 razy)

  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1500 dnia: Marzec 11, 2011, 12:02:06 am »
random clan to jest ll a nie bmf
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1501 dnia: Marzec 11, 2011, 12:48:31 am »
wypad na l2j cwelu bmfy to ścierwo face it !
bmfy zrobiły z siebie takie pośmiewisko na rpg, że już chyba nigdy nie wbiją na normalny server hahaha

@up tam do kogoś kto pisał, że w bmf są normalni ludzie szkoda tylko, że przez 1 tydzien ares miał 2x wiekszy online niż każda osoba z mojego pt :) ale zasłaniajcie swoje porażki real lifem gz

@duo
napisz coś sensownego chociaż raz pls

To znaczy cioto co BMF sfailowalo? Zeby cos sfailowac trzeba sobie najpierw wyznaczyc cel. Wiec czekam na odpowiedz ale pewnie nic nie odpiszesz bo sam nie wiesz pustaku  hahaha

prosty przyklad rpg x30 zajelismy wam zamek w 2x mniej osob bez problemu a wy go straciliscie i potem ares pisal do jacky zeby gracie tu tylko 2 tygodnie i zeby jeszcze chwile poczekal po paru minutach fail pod rb i quit z powodu braku anybota ktorego dodali na nastepny dzien

Ta na x30 był quit bo na serwie są boty a 3/4 bmf botowało na x30 , na własny siege mieli 30/120 online i ludzie z bmf płakali na ally żebyśmy im ubijali rb na subke bo u nich wszyscy off albo na bocie jadą no to lolz... zresztą było już o tym w topicu cerberusa gdzie duo płakał że ich było na siege 70 a nas 2 pt po czym mu wstawiłem screena z siege i schował się do swojej jaskini. Zresztą duo zawsze robi flame tylko z rzeczy które sam wymyśli. Aczkolwiek są w bmf normalne osoby typu danny który był i u nas i w bmf i jakaś on znając  całą prawde nigdy nie flamował ciekawe dlaczego  ?? .

Synek poprostu czasem rece opadaja i nie mam ochoty juz dalej odpisywac, bo wiem ze i tak wiecej nie ogarniesz. Z pustakami nawet nie ma co gadac, natomiast ciesze sie, ze bedziecie grac na ex5  :)
Co do plakania na ally to pamietam jak waliles takie ortografy ze oczy bolaly, a jak wkoncu ktos od nas zaczal miec z ciebie pompe to odpowiedziales cos w stylu "po to mam tsa zebym nie musial umiec pisac". Ty to te wszystkie swoje forumowe podboje zapisujesz w pamietniczku  hahaha Co do danego ktory znal "cala prawde" znowu zajebales failem, bo jest jednym z wiekszych flejmerow jakich znam... wiec powiem to co zawsze powtarzam cebulakom twojego pokroju, chuja wiesz ale sadzisz ze jestes fajny i piszesz co ci slina na jezyk przyniesie.

@do pokemona PwNz, ty poprostu jestes takim matolem ze strach pomyslec co z ciebie wyrosnie jak skonczysz 18... widzisz gdzies napis bmf i piana z pyska + rage mode, wiec jak wy to mowicie pompa z cwela. Rickert cie gdzies ladnie podsumowal  hahaha wez sie do roboty kurwo bo cie matka z domu wyjebie i gdzie bedziesz wtedy ounil w l2 i forum ?


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1502 dnia: Marzec 11, 2011, 02:42:26 am »
ale i tak nikt nie zmieni tego ze bmf jako jedyny polski klan mial 2 zamki przez 2 siege (na 3 siege po odejsciu aresa na Schuttgart przyszly ll i ooc bo innych zamkow nie mogli zdobyc bo ich afle bily) i tez prawda jest take ze bmf do konca istnienia klanu na x15 mialo zamek jak tracilo go to w klanie byl sam lider i jako 1 polski klan farmilo tiata wiec FACE IT!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1503 dnia: Marzec 11, 2011, 02:57:57 am »
@ Duo ja nigdzie nie napisałem że danny nie flejmuje , tylko że tutaj nie flejmuje ale w/e czytanie ze zrozumieniem u Ciebie nigdy nie było mocną stroną.

@ Omen , ja bym powiedział że ooc było pierwszym chociaż w sumie to nie jest w 100% pl clan , i rlly utrzymanie shuttgart i farmienie tiata ... zapomniałeś crafta hero wymienić btw. chwalisz sie czy żalisz ? Czy raczej niewiesz na jaki temat jest tutaj teraz prowadzona dyskusja ?

Ps. Ile było pl clanów na x15 z 40+ memberami ? 3 ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 03:00:42 am wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1504 dnia: Marzec 11, 2011, 08:28:43 am »
ale i tak nikt nie zmieni tego ze bmf jako jedyny polski klan mial 2 zamki przez 2 siege (na 3 siege po odejsciu aresa na Schuttgart przyszly ll i ooc bo innych zamkow nie mogli zdobyc bo ich afle bily) i tez prawda jest take ze bmf do konca istnienia klanu na x15 mialo zamek jak tracilo go to w klanie byl sam lider i jako 1 polski klan farmilo tiata wiec FACE IT!!!
jesteś true fanobyem  hahaha
bicie tiata serious buisness  :P


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1505 dnia: Marzec 11, 2011, 08:48:12 am »
dziwi mnie ze po 3 failach na rpg sa jeszcze osoby którzy bronią tej zbieraniny randomów  :D

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1506 dnia: Marzec 11, 2011, 12:58:32 pm »
pisze fakty bmf to w 95% polski klan a 70% ludzi grajacych tutaj gra pod ta bandera przynajmniej 1+ lat a rpg to ogolnie fail server ktory nie mogl sobie poradzic z chaksami ktorzy pojedyjcza nie sa grozni ale jak ci wpadnie 1/2 klanu na l2rangerze to jest kaplica co mozna bylo zobaczyn na poczatkowych walkach o baraka gdzie targetowalo sie bisha z pt pinka w tlumie 400+ osob a po chwili wylapywales salwe od nukow i tak caly czas... poszlismy tam by sie zabawic porywalizowac ale nie na takich warunkach gdzie po tw na lagu wyciagasz na boxe 250 odznak i nie pisze tu ze elo slyszalem tylko sam wyciagalem jak reszta ludzi co miala szybki komputery i zaraz po zalogowani mogla klikac npc i problem nie dotyczyl tylko tw ale rowniez enchantow skilli i innych q itemow np do s80 i nie wspomne juz o crashach przed siege podczas siebe przez tw podczas tw... im po takim czyms odechciewa sie grac i spada drastycznie online a jezeli chodzi o klany na rpg to ares powiedzial ze z ruskami nie bedzie sie dogadywal i tak zrobil odmowil pinkiemu wspolpracy a faktory ooc i ll calowaly ich po du*** tylko zeby zaliczyc baraka... a co do tiata to byl to nie lada wyczyn ubic go w 2 miesiacu servera co ustawialo nas w pierwszej 3-4 servera przy srednim onlinie a nie ruskim co grali 24h i gdzie wywalano cale cp z klanu co nie mieli 83 po 1,5 miesiaca przy takich warunkach nie ma mowy o zabawie a l2 to nie praca ani zycie a jak mam wchodzic na server i sie bardziej denerwowac jak w pracy to ja dziekuje za takie granie Oo podsumwujac jak twierdzicie ze jestesy randomami, botami i nolifami to znaczy ze nie grales na rpg albo grales i niewiedziales co sie na servie dzieje a juz napewno nie znales nas...

pozdro flame ON


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1507 dnia: Marzec 11, 2011, 01:18:19 pm »
dziwi mnie ze po 3 failach na rpg sa jeszcze osoby którzy bronią tej zbieraniny randomów  :D

Tylko ludzie twojego pokroju biora sobie do siebie pixele, widac nie kazdy jest tak zje bany Wiem ale ciebie to dziwi, chyba nie wymaga dalszego komentarza.

Felu danny tez tu flamuje jak ma dobry dzien, nie zawsze pod swoim nikiem, ale czesto slychac na ts jak mamy pompe z cweli udzielajacych sie na tym forum typu kazujia aka pokemon wez sie do roboty  hahaha
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 01:34:24 pm wysłana przez Duo »


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1508 dnia: Marzec 11, 2011, 01:29:58 pm »
pisze fakty bmf to w 95% polski klan a 70% ludzi grajacych tutaj gra pod ta bandera przynajmniej 1+ lat a rpg to ogolnie fail server ktory nie mogl sobie poradzic z chaksami ktorzy pojedyjcza nie sa grozni ale jak ci wpadnie 1/2 klanu na l2rangerze to jest kaplica co mozna bylo zobaczyn na poczatkowych walkach o baraka gdzie targetowalo sie bisha z pt pinka w tlumie 400+ osob a po chwili wylapywales salwe od nukow i tak caly czas... poszlismy tam by sie zabawic porywalizowac ale nie na takich warunkach gdzie po tw na lagu wyciagasz na boxe 250 odznak i nie pisze tu ze elo slyszalem tylko sam wyciagalem jak reszta ludzi co miala szybki komputery i zaraz po zalogowani mogla klikac npc i problem nie dotyczyl tylko tw ale rowniez enchantow skilli i innych q itemow np do s80 i nie wspomne juz o crashach przed siege podczas siebe przez tw podczas tw... im po takim czyms odechciewa sie grac i spada drastycznie online a jezeli chodzi o klany na rpg to ares powiedzial ze z ruskami nie bedzie sie dogadywal i tak zrobil odmowil pinkiemu wspolpracy a faktory ooc i ll calowaly ich po du*** tylko zeby zaliczyc baraka... a co do tiata to byl to nie lada wyczyn ubic go w 2 miesiacu servera co ustawialo nas w pierwszej 3-4 servera przy srednim onlinie a nie ruskim co grali 24h i gdzie wywalano cale cp z klanu co nie mieli 83 po 1,5 miesiaca przy takich warunkach nie ma mowy o zabawie a l2 to nie praca ani zycie a jak mam wchodzic na server i sie bardziej denerwowac jak w pracy to ja dziekuje za takie granie Oo podsumwujac jak twierdzicie ze jestesy randomami, botami i nolifami to znaczy ze nie grales na rpg albo grales i niewiedziales co sie na servie dzieje a juz napewno nie znales nas...

pozdro flame ON

czyli jak z faila zrobic  sukces   :shock:


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1509 dnia: Marzec 11, 2011, 02:47:39 pm »
pisze fakty bmf to w 95% polski klan a 70% ludzi grajacych tutaj gra pod ta bandera przynajmniej 1+ lat a rpg to ogolnie fail server ktory nie mogl sobie poradzic z chaksami ktorzy pojedyjcza nie sa grozni ale jak ci wpadnie 1/2 klanu na l2rangerze to jest kaplica co mozna bylo zobaczyn na poczatkowych walkach o baraka gdzie targetowalo sie bisha z pt pinka w tlumie 400+ osob a po chwili wylapywales salwe od nukow i tak caly czas... poszlismy tam by sie zabawic porywalizowac ale nie na takich warunkach gdzie po tw na lagu wyciagasz na boxe 250 odznak i nie pisze tu ze elo slyszalem tylko sam wyciagalem jak reszta ludzi co miala szybki komputery i zaraz po zalogowani mogla klikac npc i problem nie dotyczyl tylko tw ale rowniez enchantow skilli i innych q itemow np do s80 i nie wspomne juz o crashach przed siege podczas siebe przez tw podczas tw... im po takim czyms odechciewa sie grac i spada drastycznie online a jezeli chodzi o klany na rpg to ares powiedzial ze z ruskami nie bedzie sie dogadywal i tak zrobil odmowil pinkiemu wspolpracy a faktory ooc i ll calowaly ich po du*** tylko zeby zaliczyc baraka... a co do tiata to byl to nie lada wyczyn ubic go w 2 miesiacu servera co ustawialo nas w pierwszej 3-4 servera przy srednim onlinie a nie ruskim co grali 24h i gdzie wywalano cale cp z klanu co nie mieli 83 po 1,5 miesiaca przy takich warunkach nie ma mowy o zabawie a l2 to nie praca ani zycie a jak mam wchodzic na server i sie bardziej denerwowac jak w pracy to ja dziekuje za takie granie Oo podsumwujac jak twierdzicie ze jestesy randomami, botami i nolifami to znaczy ze nie grales na rpg albo grales i niewiedziales co sie na servie dzieje a juz napewno nie znales nas...

pozdro flame ON
ty chyba sobie jaja robisz porównując bmf do klanów typu afl ll ooc lol zmień dilera wasz poziom to jest max lextalionis czyli dalego w dupie >< do tego rl card haha dobre dobre do tego wymówka o tw jest mistrzowska jakbyś nie widział na takich serverach jak ruoff ludzie na lagu wyciągają nie zliczoną ilość badgy :) Pojawiliście się pare razy na barakielu jako mięso bo każdy potrzebował jak największego zerga dlatego nikt nie wybrzydzał i byliście tam gdzie byliście ;p


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1510 dnia: Marzec 11, 2011, 03:52:40 pm »
a gdzie je to porownanie dalem ? napisalem jak bylo a feil byl bo nie bylo nas stan na nolife mode+++++++ i zeczywiscie bylismy tam gdzie bylismy bo mamy jeszcze inne rzeczy poza l2 a wywalic all starych znajomych z klanu i przyjmowac ludzi co maja wiekszy online to chyba nie tak klan powinien wygladac... bo jak by sie tak stalo to wtedy mozecie nazywac nas randomami a bmf to cos wiecej niz klan l2 :D

PS: lubic nas tu nikt nie musi ale troche szacunku bo predzej widzialem ze nawet na PanGombke ktos usiadl a to juz mnie wnerwilo... oO


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1511 dnia: Marzec 11, 2011, 04:02:37 pm »
ale i tak nikt nie zmieni tego ze bmf jako jedyny polski klan mial 2 zamki przez 2 siege (na 3 siege po odejsciu aresa na Schuttgart przyszly ll i ooc bo innych zamkow nie mogli zdobyc bo ich afle bily) i tez prawda jest take ze bmf do konca istnienia klanu na x15 mialo zamek jak tracilo go to w klanie byl sam lider i jako 1 polski klan farmilo tiata wiec FACE IT!!!
jesteś true fanobyem  hahaha
bicie tiata serious buisness  :P
hmm bmf i tiat na 79 lvl bullsh1t :) do tego na tych lol zamkach taka konkurencja była, że szkoda gadać jeśli moje pt z pomocą jednego mage pt udało nam się zdobyć bez żadnych problemów gludio to graty 2 zamków.. aa i zapomniałeś dopisać, że jako jedyny polski klan mieliście ch w rune : o
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1512 dnia: Marzec 11, 2011, 04:04:33 pm »
myślę że ten fraps http://www.youtube.com/watch?v=iQ6OcmHuH0I mówi wszystko o poziomie bmf :) GF.
edit do tego mieliście nooblesów od 1 miesiąca więc mi tu nie mów że nie mieliście noliferów  a do tego wasz cl to był najlepszy zerker rpg club  hahaha
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 04:08:40 pm wysłana przez ome1 »


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1513 dnia: Marzec 11, 2011, 04:10:23 pm »
nie mieli no liferów mhm szkoda, że 3/4 klanu miała przez pierwsze 2tyg większy lvl i online niż całe ll :D
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1514 dnia: Marzec 11, 2011, 04:22:35 pm »
omen, wez to przepisz ze znakami interpunkcyjnymi i jakoś sformatuj bo skończyłem czytać po 2 linijce, oczy bolą :noob:
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1515 dnia: Marzec 11, 2011, 04:41:38 pm »
jak to się mówi, nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki, bmf weszli 3 razy, za kazdym wiadomo z jakim skutkiem. Za wysoki poziom dla nich, face it

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1516 dnia: Marzec 11, 2011, 04:53:09 pm »
ale i tak nikt nie zmieni tego ze bmf jako jedyny polski klan mial 2 zamki przez 2 siege (na 3 siege po odejsciu aresa na Schuttgart przyszly ll i ooc bo innych zamkow nie mogli zdobyc bo ich afle bily) i tez prawda jest take ze bmf do konca istnienia klanu na x15 mialo zamek jak tracilo go to w klanie byl sam lider i jako 1 polski klan farmilo tiata wiec FACE IT!!!
jesteś true fanobyem  hahaha
bicie tiata serious buisness  :P
hmm bmf i tiat na 79 lvl bullsh1t :) do tego na tych lol zamkach taka konkurencja była, że szkoda gadać jeśli moje pt z pomocą jednego mage pt udało nam się zdobyć bez żadnych problemów gludio to graty 2 zamków.. aa i zapomniałeś dopisać, że jako jedyny polski klan mieliście ch w rune : o

Konkurencja na shuttgart (info od rickerta który uczestniczył w tym siege) 6 pt sentinelsów i 6 pt tz vs 12 bmf ... no to rlly konkurencje mieli. Co do tych bugów co wypisał na rpg to fakt dlatego ja tam z clanem już po x30 i x8 nie grałem bo co serwer to jest to samo, ale skoro wiedzieliście że serwer taki zły to po co tam szliście a co do nolifenia no to sorry ale to samo co wcześniej więdząc że to rpg wiedzieliście o tym wcześniej niż po starcie.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1517 dnia: Marzec 11, 2011, 05:04:20 pm »
bmfy płaczą o bugi na rpg grając całe życie na l2j  hahaha
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1518 dnia: Marzec 11, 2011, 05:07:00 pm »
bmfy płaczą o bugi na rpg grając całe życie na l2j  hahaha

http://www.l2ex.pl/forum/viewtopic.php?f=55&t=17720&start=30 , dla odmiany przenieśli się do mojego tematu na exie hehe bo tam jest ich więcej :D , fanboie ftw :D

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1519 dnia: Marzec 11, 2011, 05:49:53 pm »
ehh bledem bylo tu napisanie i karmienie dalej troli bb


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1520 dnia: Marzec 11, 2011, 06:12:52 pm »
bmfy płaczą o bugi na rpg grając całe życie na l2j  hahaha

http://www.l2ex.pl/forum/viewtopic.php?f=55&t=17720&start=30 , dla odmiany przenieśli się do mojego tematu na exie hehe bo tam jest ich więcej :D , fanboie ftw :D

chyba usunęli ci topic
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1521 dnia: Marzec 11, 2011, 06:19:14 pm »
nah , poprostu wyczyścili hehe

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1522 dnia: Marzec 11, 2011, 07:29:48 pm »
 A więc Felek przyszedłem tutaj, żebyś nie musiał odnośników dawać do forum Exa. Za mało popleczników tam masz, co? ;) Wiem, wiem... Trudno jest przez tyle czasu wymyślać non stop nowe historie i teorie spiskowe dziejów BeMyFrag.
 Dołączając do BMF'u miałem chwile zawahania bo czytając to co ludzie o nich pisali robiło im złą reklame, która rozniosła się nawet tam gdzie same BMF nigdy nie grało. Starając się jednak myśleć logicznie (fajnie tak czasami), stwierdziłem iż coś w tym wszystkim musi być i lepiej samemu to ocenić. Tak to teraz pisze zza drugiej strony barykady - tej gorszej dla Was - i w tym co wcześniej czytałem o Aresie i jego ekipie jest może z 10% prawdy... Ot co! Piszą tu ludzie, którzy obserwują klan z drugiej strony lub byli w nim czasowo i z jakichś powodów już w nim nie są (jedni wylecieli i dlatego płaczą, inni natomiast płaczą z zasady, tak żeby było raźniej).
 Przetacza się tu głównie wątek RPG Club a inne L2j serwery. Toteż wpierw od tego zacznę powtarzając jeszcze raz, gdyby ktoś wcześniej nie przeczytał co chyba Omen napisał; BMF jest klanem pod wodzą Aresa, a więc na RPG x15 BMF grało mniej więcej do ferii świątecznych. Później pozostałe 2/3 pt wziął pod swoje skrzydła PanGombka i po rekrutacji swoich nowych const pt, które z BMF nie miały nic wspólnego nie wywiązał się z umowy o zmianie crestu i nazwy klanu. To jak prowadził, później klan nie jest moją brożką i na ten temat się nie wypowiadam bo zwyczajnie nie mam o tym pojęcia ;D. Ażeby łatwiej mi było określić to co chcę Wam przekazać posłużę sie pytaniami, na które sam odpowiem ;P
-Czy BMF opuściło RPG po killkudzisięciu dniach (chyba 2 mieiące jeśli pamiętam dobrze)? Tak.
-Czy był to fail z naszej strony? Nie.
-Czy odeszliśmy bo nasze umiejętności były mniejsze od innych klanów/graczy? Nie.
-Czy odeszliśmy bo nie radziliśmy sobie? Tak.
 Z początku moje odpowiedzi mogą się wydawać sprzeczne, więc już śpieszę z wyjaśnieniem po to, abyście mogli raz jeszcze skonfrontować to co wy myślicie, że wiecie a jak to wyglądało faktycznie (do błedów się nie przyznacie, a wręcz wskażecie mi moje zapewne ;]). Przedd startem padło pytanie od Aresa, czy ludziom chce sie grać na takim poziomie jaki RPG wymaga i przyjęliśmy to z aprobatą myśląc, że będziemy mogli sie odbić za x5 i pokazać, że wcale nie musimy odejść po miesiącu czy dwóch i jakiś tam poziom zaprezentujemy. Nikt z nas nie powiedział/napisał na forum jakimkolwiek, że chcemy sie zmierzyć na równej szali z AFL'ami, LL, OOC itp. Jeśli nie masz screenów to nawet nie próbuj zaprzeczyć bo każdy kto obserwował forum RPG Clubu był tego świadkiem. Pisali o nas, że idziemy i zapewne założymy zerg z OOC i TZ, a w tym samym czasie jeśli dobrze kojarze LL zapewniało iż będą tworzyć osobną siłę na serwerze. Jakie początki były to dobrze każdy z nas wie. LL zaczęło lizać tyłki bo przy pvp AFL vs OOC + BMF nie mieli dalej szansy wejść pod Baraka. To można nazwać failem LL. Natomiast nie można nazwać failem odejścia BMF'u, ponieważ pokazaliśmy więcej niż nawet oczekiwaliśmy my sami od siebie. Mieliśmy 2 zamki, nie ważne jakie, mieliśmy je i broniliśmy je ze skutkiem pozytywnym dla nas czego nikomu poza AFL się nie udawało (nawet oni chyba w pewnym momencie mieli jeden, co?). Ktoś napisał, że na nasze 12 pt mieliśmy 6 pt TZ i 6 pt Sentinelsów... Fajna bujda. Sami Sentinelsi mieli porównywalną liczbę ludzi za każdym razem co my (w klanie było ich przecież ponad 100 lekko a online przynajmniej wtedy mieli dobry), a nie tylko oni nas atakowali. Mówicie, że nie mamy sie co porównywać do AFL czy LL i tak też jest ;) Nie mamy tyle samozaparcia co oni, a to sie skończyło tym, że odechciało nam się grać przeciwko Rangerowi i bugom. Jednakowoż czemu to nas te TOPowe klany prosiły o pomoc? Czemu to nawet Pinky do Aresa napisał? Czemu w końcu to o nas piszecie, a nie o innym klanie? Moim skromnym zdaniem, nieważne jak źle się o nas mówi to jednak i tak w końcu nie mogli się bez nas obejść. Gdyby chodziło o mięso armatnie to równie dobrze mogli by to być Sentinelsi, TZ czy inne klany z 100+ ludzi. Pamiętam nawet (nie chce mi się tego szukać na forum RPG, ale może na naszym starym znajde jeszcze odnośnik do tego tematu), jak ktoś z LL lub AFL pisał na forum RPG, że BMF robiło więcej niż OOC, a przynajmniej starali się robić więcej, taki mniej więcej był sens jego wypowiedzi ;) Tak btw. pokażcie mi frapsa gdzie w to 1/2 pt rozjeżdżaliście całe BMF, ok? Ja sobie czegoś takiego nie przypominam bynajmniej.
 Ktoś wspomniał, że jak śmiemy pisać o bugach na RPG przychodząc z kolejnego zownionego L2j. Ja mam taką czelność bo szedłem tam z nastawieniem, że właśnie tego co było na l2j nie będzie na RPG... i sie przeliczyłem. Według Was jest to nasza wymówka i niech tak zostanie bo fajnie się Was czyta, a jak potwierdziły badania mediów każda reklama, nawet ta o zabarwieniu negatywnym jaką Wy nam fundujecie ma zawsze pozytywne skutki ;] Tak jak ktoś napisał już jeśli miałbym sie "denerwować" wracając po robocie, czy jak w moim przypadku po szkole do domu to wole L2 odinstalować. Zostawiam Wam to do przemyślenia (przemyślenia, a nie przeczytania i odpisania od razu z auto hatem) i nie oczekuje oznak zrozumienia bo mniej więcej kojarze działanie filozofii tłumu i wiem, że wśród kolegów z forum trudno o taki gest.
 Teraz może przybliżę Wam trochę instytucję jaką jest samo BMF. Będąc tu trochę i przebywając z nimi godziny na TSie czy w weekendy w RL'u (Duo weź, że sie ogarnij i namów Foke na wyjazd do Ciebie do Krk znowu bo musze tą Ade odnaleźć xD) mogę Was zapewnić, że wolę być tym jak Wy to określacie noobem i randomem z fail klanu, niż dołączyć do Waszej grupy ludzi naśmiewających się z czegoś bo; inni tak robią i też chcę być fajny Oo. Teksty i atmosfera w klanie nie raz ma się daleko od jakkolwiek pojmowanej kultury osobistej, ale w tym wszystkim jest jakiś smaczek i wdrażając się w ten system nie chce sie go już opuszczać, a jedyne co potrafi wkurzyć bardziej niż Majles śpiewający swoje ludowe piosenki jest to, jak Wy staracie się bardzo, aby obsmarować na forum publicznym własnie tych wszystkich znajomych, o których ja wciąż wiem nie dużo a Wy zachowujecie się jakbyście wiedzieli w tym i o mnie więcej niż ja sam bo obrażając klan obrażasz ludzi w nim bedących tak dla widomości. Nie będe pisał, że żal mi Was z tego powodu bo to nie o to chodzi, apeluje do Was jako do ludzi myślących o przetworzenie paru informacji i chwile konsternacji nad tym faktem (w regulaminie jest napisane, że ludzie tutaj piszący mają minimum 13 lat więc chyba do dobrej grupy odbiorców pisze). Podsumowując BMF to nie tylko klan, a raczej grupa znajomych o podobnym hobby i tylko z tego powodu jeszcze w L2 gram.  No teraz ciekaw jestem ile komentarzy zobaczę typu "czyli jak z faila zrobic  sukces" (zacytowane od sestokacjusza), które potwierdzają słowa Tolka o tym iż niektórym trudno jest zaakceptować fakt, że prawda może być choć trochę inna od tego co on sobie wymyślił ;P


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1523 dnia: Marzec 11, 2011, 07:30:59 pm »
tl'dr
new future.


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: /epic phail - Shoutbox
« Odpowiedź #1524 dnia: Marzec 11, 2011, 07:39:50 pm »
takiego długiego excusa to jeszcze nie widziałem ciekawe czy ktoś to przeczyta
btw. przestańcie już pisać bajeczki jaki bmf to nie jest pro klan bo nawet zdołaliście się ośmieszyć przez własne frapsy xcośtam
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 07:41:49 pm wysłana przez kazuPwNz »
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end