Witaj
Gość

Wątek: Phantom Summoner [PS]  (Przeczytany 153371 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #325 dnia: Październik 24, 2007, 09:53:14 pm »
Wind Strike 5 - to znaczy Wind Strike 5 lvl skilla
Lineage 2 Classic EU


Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #326 dnia: Listopad 02, 2007, 02:30:49 pm »
Czy lecząc summona wytwarzam aggro na mobkach?


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #327 dnia: Listopad 02, 2007, 03:02:35 pm »
Czy lecząc summona wytwarzam aggro na mobkach?
NIe :pchyba ze grasz na bug serwie :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #328 dnia: Listopad 02, 2007, 06:10:44 pm »
s grade dobrym wyborem sa duale na +4 sporo hp, cp i mp daja a jak bonus z tego sie skonczy to na cos z acu mozna przerzucac chocby na homka
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #329 dnia: Listopad 12, 2007, 08:50:08 pm »
s grade dobrym wyborem sa duale na +4 sporo hp, cp i mp daja a jak bonus z tego sie skonczy to na cos z acu mozna przerzucac chocby na homka
Dla summonera wazne jest sa a nie bron ! A z s geratow jedyne co jest godne uznania to Infinity Spear bo przy krytyku daje cancle albo Infinity Stinger :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #330 dnia: Listopad 12, 2007, 09:03:50 pm »
s grade dobrym wyborem sa duale na +4 sporo hp, cp i mp daja a jak bonus z tego sie skonczy to na cos z acu mozna przerzucac chocby na homka
Dla summonera wazne jest sa a nie bron ! A z s geratow jedyne co jest godne uznania to Infinity Spear bo przy krytyku daje cancle albo Infinity Stinger :P
Mowa o S 4 all, a nie Hero Wep ;)
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #331 dnia: Listopad 12, 2007, 09:07:18 pm »
s grade dobrym wyborem sa duale na +4 sporo hp, cp i mp daja a jak bonus z tego sie skonczy to na cos z acu mozna przerzucac chocby na homka
Dla summonera wazne jest sa a nie bron ! A z s geratow jedyne co jest godne uznania to Infinity Spear bo przy krytyku daje cancle albo Infinity Stinger :P
Mowa o S 4 all, a nie Hero Wep ;)
Sprzet Hero potencjalnie tez jest 4 all:P a z s gratow dla motlochu to szkoda kasy jezeli chodzi o born o zbroje zreszta tez XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #332 dnia: Listopad 12, 2007, 09:53:25 pm »
s grade dobrym wyborem sa duale na +4 sporo hp, cp i mp daja a jak bonus z tego sie skonczy to na cos z acu mozna przerzucac chocby na homka
Dla summonera wazne jest sa a nie bron ! A z s geratow jedyne co jest godne uznania to Infinity Spear bo przy krytyku daje cancle albo Infinity Stinger :P
Mowa o S 4 all, a nie Hero Wep ;)
Sprzet Hero potencjalnie tez jest 4 all:P a z s gratow dla motlochu to szkoda kasy jezeli chodzi o born o zbroje zreszta tez XD
Nie no nie dal ALL, dla wybrańców :]
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #333 dnia: Listopad 14, 2007, 02:52:06 pm »
nie dla wybrancow bo z zalozenia kazdy ma szanse zostac hero i wybrac sobie bron :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #334 dnia: Listopad 20, 2007, 09:50:26 pm »
A co sądzicie o major arcana robie i miraclesie z acumenem ? :P


Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #335 dnia: Listopad 20, 2007, 10:05:03 pm »
za maly c.speed


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #336 dnia: Listopad 20, 2007, 10:41:29 pm »
A co sądzicie o major arcana robie i miraclesie z acumenem ? :P
Sprzet s dla summonera poza bizu i bronia hero to wielkie nieprzydatne g :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #337 dnia: Listopad 21, 2007, 08:34:00 am »
Wind strike zjada 15 many (zeby rozwiac wszelkie mozliwosci). Przed chwila odpalilem mojego elven oracle zeby zobaczyc :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: -1

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #338 dnia: Listopad 25, 2007, 10:23:56 am »
Jak PS Radzi sobie w Interlude  ? (chodzi mi o Pvp i Pve)
Bo nie wiem czy go zrobic czy nie .....
PLEASE o ODP


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #339 dnia: Listopad 25, 2007, 12:58:11 pm »
Ostatnio zauwazel ze - erase and GG, nie docenialem tego skilla, ale naprawde jest z nim przesranie


Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #340 dnia: Listopad 25, 2007, 01:01:58 pm »
Ostatnio zauwazel ze - erase and GG, nie docenialem tego skilla, ale naprawde jest z nim przesranie
w C5 jest przesrane ale jak w IL dopiero na +9 ma 50% szanse wejscia ...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #341 dnia: Listopad 25, 2007, 04:15:50 pm »
no tak ale na dexie to na 4 razy 3 razy weszlo, moze akurat tak wypadlo ale reuse tego jest szybki wec chyba najtrudniej na pvp bedzie z eraserami


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #342 dnia: Listopad 27, 2007, 10:52:46 am »
no tak ale na dexie to na 4 razy 3 razy weszlo, moze akurat tak wypadlo ale reuse tego jest szybki wec chyba najtrudniej na pvp bedzie z eraserami
Z bufferami nie jest tak zile w pvp(na oli bo raczej w terenie buffer sam nie biega XD) spark+phantom i cala wioska nasza :p wejdzie stun dajemy nowego summona i tak do wyczerpania mp :P albo wyzerowania hp przeciwnika XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #343 dnia: Listopad 30, 2007, 09:36:16 pm »
Ohh, dobrze że nudziłem się dziś trochę. Ledwo przebrnąłem te 18 stron. PS'em grałem na DN (infinity x5) z pół roku, na abyssie x7 około 1 roku (no może nie cały czas bo na abysie mailem 2 postacie i troche porozwijałem na nich subklasy :D) na 7 możliwych razy byłem 4x hero wiec raczej troche pojecia o tej gierce mam i powiem że do gry PS'em najprzydatniejsza jest umiejętność myślenia (mile widziane jeszcze dość szybkiego). Sposobów na gre PS'em tak naprawde jest tyle że mógłbym z tego napisać magisterke. Broń, armory można dobierać na różne sposoby i stosować je wedle upodobań. Grając tą postacią należy nauczyć sie dostosowywać do zaistaniałej sytuacji. Ogólnie w PvE liczy się utrzymanie summona przy życiu w końcu to on walczy. W sumie to PS to takie jakby niby party dd+healer (bardzo uproszczone). Sumoner to (a PS to już w ogóle) istota czysto na solo. Im większe party tym bardziej sumoner traci (tu nie podejmuje z nikim żadnej polemiki a pod uwage biore zdobywane expo/czas, adene , dropy, quest itemy te to w szczególności gdzie w party robienie questów typu toi, ms, it potrafi się wydłużyć niesamowicie, biorę pod uwage to że każdy w party robi questa rzecz jasna). Odnośnie używania sumonów w PvE sprawa jest prosta moby maja normalne p. def. i sa x1 x2 to trzaskasz soulles i nie powinno być generalnie problemów z maną (np. FOD jedno z najlepszych miejsc do expienia dla PS'a, bardzo szybki exp i zarabia sie sporo na wyjściu tam) jak idziesz po AA do cata, robić questa na 9 lub 10 piętro toi, albo robić questa w it gdzie mobki maja często podwyższony p def to najlepszy jest shadow jak już wielu powiedziało ze względu na vr, naprawde duzo daje. Gdzie expić, to trzeba sobie odpowiedzeć samemu co jest naszym priorytetem czy szybsze expo czy zarobek czy to przez dropy czy przez robienie questów. Odnośnie PvP to w terenie powiem ze sumonerowi jest ciężko gdyż expiąc powiela sie pewne schematy i nie jest się przygotowanym na walke z określonym przeciwnikiem co potrafi owocować różnymi rezultatami. I tu na przykładzie OL moge poweidzieć kilka rzeczy odnośnie walk PvP co w mass PVP nie ma żadnego zastosowania (gdzie dużą rolę odgrywa umiejętność grania sumonerem, szczęscie itp. itd. )
A więc zasady są proste i każdy normalnie myślacy homo sapiens nie powinien mieć z tym problemu, genearalnie  jak mamy cp staramy sie zrobic jak najwięcej zadać demedżu przeciwnikowi i żeby swoje zrobiły cubiki, mamy swoje debufy, które rzucamy, jak nam już jadą hp to generalnie troszczymy sie o swoje i servitora hp. Kilka prostych wskazówek znajdziecie tuaj(generalnie jak dla mnie jedynym sumonem w takiej walce jest soulles, shilleoute jak dla mnie obsysa pod wieloma względami co później może opisze jak mi starczy cierpliwości bo i tak ten post będzie długi):
a) walczac z magiem nie przejmujemy sie p defem a m defem i c speedem (tak więc może powinien być robe i broń z acu) .Na spsa i sorca przyda sie nm z resistem na sleepa (w c4 głownie bo w interlude to ten sleep jest tak castowany że porażka więc nawet specjalnie nie ma sie nim co przejmować, cięzszym przeciwnikiem potrafi być pp, ee,se, ze wzgledu na earse , mana burn), napewno skilem który na nich jest wymagany to mage bane(aha tu koleś piszący o podwyższaniu sobie int to lo z ciebie i nic wiecej, można mieć -10 int, w ręce homka i mage bane wchodzi w kolesi z praktycznie 100% skutecznością). Z necro to walka jest taka ze wycinamy najpierw sumona który generalnie zadaje nam większe obrażenia a dopiero potem juz samego gracza więc napewno w początkowo w walce przydaje się p def.
b) walcząc z fighterami generalnie najlepiej mieć jak największy p def. i tu też trzeba walczyć róznie z różnymi klasami i najważniejsze jest poprostu szybkie reagowanie na to co zrobi przeciwnik:
-z tankami to generalnie utrzymujemy sumona przy życiu i nie powinno być ok, ważne jest to że sumon atakuje a my leczymy siebie, sumona a dopiero później martwimy się o to żeby atakować przeciwnika, (z da np. zabijamy najpierw panterke żeby była jasność która jest głownym zadawaczem obrażeń w takiej walce) uważamy żeby sumonowi nie zdjeto targeta, zeby nie healować przeciwnika jak zadziała hate'em, i tu mógłbym sie jeszcze troche rozpisac ale już mi sie nie chce
- łucznicy chyba najprostsi dd. utrzymujemy hp sumona, swoje, zdejmujemy slowy za pomocą serv. blessing, generalnie nie ma problemów
- dagerzy - hmm tu raczej nie będe nic pisał bo i tak nie pojmiecie, powiem tak że to najciężsi przeciwnicy, szczególnie dla psa (i wychodzi pewna niesprawiedliwość z faktu że es i warlock mają warrior bane ),
- z sumonerami to już w ogóle nie będe pisał bo tu tyle jest sytuacji i możliwości że szok, choć dagerzy są gorsi
- reszta dd nie stanowi problemu i generalnie zasada uważanie na swoje i sumona hp jest kluczowa.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!w ogóle to walcząc sumonerem masakrycznie ważne jest znanie skili i możliwości przeciwnika i jak już wspominałem możliwe jak najszybsze reagowanie na nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Można powiedzieć ze ta postać jest jak MediaMarkt - nie dla idiotów :D
w ogóle to sprzęt jakim sie powinno CONAJMNIEJ dysponować to bw light, dc robe, tallum robe, nm light, mj light, broń z mentalem czyli CoN+MEN.SH. (w zupełności wystarcza ale jak kto chce to moze robić hell knife), SOES+BTB, broń z Acu, może być homek, valhalka, miracles, arcana bo i tak chodzi o c speed a nie o m. atk., broń z healtem , z haste, i używać tego w zależności od zastanej sytuacji , jak już pisałem trzeba myśleć ^^ w ogóle to ta postać to totalny freestyle i FTW.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa masakra :D
aha i pls <18 i nobki nie komentujcie mojego posta bo z dziecmi nie bede polemizował.......
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2007, 10:17:48 pm wysłana przez Blondyn »


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

  • boOm hEaD shOt
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #344 dnia: Grudzień 27, 2007, 07:19:56 pm »
Witam, gram na EPI i moje pytanie dotyczy summona z 79 lvl Spectral Lorda. Chciałem się spytać czy zdobywanie lvl summona podczas koxu to normalne czy jakis bug wymagający poprawki ?? Dokładnie chodzi o to że "świeży summon ma 79 lvl i w trakcie koxu zdobywa on lvl, osiągnięty lvl jest różny, zależy od szybkości koxu i ilość xp które dostaje ale średnio dochodzi do 84-85 lvl, Gdy wyciągamy nowego summona ma on spowrotem 79 lvl i tak w kółko. Jeśli ktoś wie o co chodzi to czekam na wypowiedź.


Demeroth - Grand Khavatari - lvl 80 // Spectral Master - lvl 80 Online
Imagram - Destroyer - lvl 58 Offline


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #345 dnia: Grudzień 27, 2007, 07:49:43 pm »
Jakiś wymysł EPI albo bug, normalnie lvl summona wzrasta jedynie podczas enchantowania i wykupywania skilli.

W IL to wygląda tak:
Lvl summonow z 2 profy: learn lvl +2 = lvl summona
Enchantowane z 2 profy: skill +1/+9 = 78 lvl, +10 = 79
Summon z 3 profy = 80 lvl bez możliwości enchantowania
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2008, 02:22:53 pm wysłana przez Frohike »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #346 dnia: Grudzień 27, 2007, 08:01:04 pm »
summony z 3 profki sa zbugowane a Drag jest poza domem chyba raczej teraz :p

btw  w c4 na wysokich ratach summony tez expily, nie wiem jak na javie ale na c4 pts summon zdobywal levele razem z graczem (no mniej troche ale an takich ratach 1k  w 20 minut mozna bylo pantere do 78 wyexpic :D )


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #347 dnia: Grudzień 28, 2007, 12:04:32 am »
Pamiętam jak byłem raz na serwie lol 3k to konia wyexpiłem  spsem do 73 lvla ^^ nukosummoner hehe a później mi jakiś noob go zabił..;/
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #348 dnia: Grudzień 28, 2007, 09:10:21 am »
Pamiętam jak byłem raz na serwie lol 3k to konia wyexpiłem  spsem do 73 lvla ^^ nukosummoner hehe a później mi jakiś noob go zabił..;/

o.O Lol Tygodnia? :D
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #349 dnia: Grudzień 28, 2007, 11:38:15 am »
No o ci chodzi typowy przykład serwera gdzie summon awansuje wraz z panem.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/