Witaj
Gość

Wątek: Overlord [OL]  (Przeczytany 218220 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #825 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:37:22 am »
Mam pare pytan.

Czy OL w Gracia II to taka pierdola. Gralem OLem w wczesniejsze czesci i OL w PvP radzil sobie wysmienicie.
Gram teraz a serwie z Gracia II mam OL lvl 79 dc robe set +4  bizu mj +4 .  BoMT +4 m.a 192. 


I na oly  ta postac to porazka. NPc buffer wystepuje wszedzie ?? czy to wymysl admina
nie spotkalem sie z NPC bufferem na olly. tymbardziej ze nie ma tam nic ciekawego dla OLa bo jego selfy sa lepsze.

Na TvT, arenie OL gromi na selfach. a Na OLy na wszystkich brakuje many nawet jak wejda po 2-3 kritiki w walce.


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Overlord
« Odpowiedź #826 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:51:21 am »
bo na oli się z draco/fb bije, a nie z drainów...poza tym, OL jest do 4 liter w gracii jako nuker, gdyż nie dostał v.sluga i w ogóle nie posiada vorta.

poza tym - nukerzy na oli walczą tylko w class-based (chyba, że mają dynasty na +16< i skille na +16<), a na warriorów jest bardzo prosty trik: seal of blockade.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2008, 08:57:04 am wysłana przez Asta Entreri »
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #827 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:54:09 am »
Czyli jednym slowem OLa w Gracia II mozna sobie podziekowac by lazic na OLy.


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Overlord
« Odpowiedź #828 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:58:05 am »
w00t? poszukaj w dziale filmiki jakiś oly filmików OL'ka...nie jest co prawda taką maszyną jak PP, ale też nie jest jakimś biednym SpS'em...

heart of paagrio+paagrios fist na siebie jak oberwiesz, seal of blockade+seal of despair+seal of binding na enemy i masz kalekę a nie wroga.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2008, 09:01:15 am wysłana przez Asta Entreri »
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #829 dnia: Grudzień 18, 2008, 09:09:29 am »
Ladnie pieknie. ale nie przecyztales chyba ze na OLy sa NPC bufferzy. a po tym co napisales. many braknie ci braknie . Nie wiem czy to ten serwer czy Gracia II taka  zdupcona bo wczesniej nie mialem problemu.

Serwer x 10  bez mana potionow.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Overlord
« Odpowiedź #830 dnia: Grudzień 18, 2008, 09:56:28 am »
...nie jest co prawda taką maszyną jak PP

Te czasy dawno już mineły.

ale nie przecyztales chyba ze na OLy sa NPC bufferzy.

Od Hellboundu czy tam Kamaela na oly są npc z podstawowymi buffami i możesz sobie wybrać 3.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #831 dnia: Grudzień 18, 2008, 09:58:46 am »
No to na moim serwie mozna wybrac  AZ 5 buffow.

nic zostaje robic SUBa destro.


Odp: Overlord
« Odpowiedź #832 dnia: Grudzień 18, 2008, 03:02:09 pm »
ale nie przecyztales chyba ze na OLy sa NPC bufferzy.

Od Hellboundu czy tam Kamaela na oly są npc z podstawowymi buffami i możesz sobie wybrać 3.
Cytuj
Once a player is moved to the Olympiad Stadium, he or she can select five buffs to receive from the Olympiad Manager. Buffs are not automatically provided.
http://www.lineage2.com/news/kamael_20.html

Ladnie pieknie. ale nie przecyztales chyba ze na OLy sa NPC bufferzy. a po tym co napisales. many braknie ci braknie . Nie wiem czy to ten serwer czy Gracia II taka  zdupcona bo wczesniej nie mialem problemu.

Serwer x 10  bez mana potionow.
FB/AS/DB

btw a jaki ma zwiazek "suba destro" z oly? o ile wiem to tylko mainem na oly walczyc mozesz


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Overlord
« Odpowiedź #833 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:58:37 pm »
Cytuj
Od Hellboundu czy tam Kamaela na oly są npc z podstawowymi buffami i możesz sobie wybrać 3.
Mozna 5 :p

Cytuj
btw a jaki ma zwiazek "suba destro" z oly? o ile wiem to tylko mainem na oly walczyc mozesz
Duzy, haste trigger, +700 cp.......
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2008, 09:00:31 pm wysłana przez pix3l »
:O


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Overlord
« Odpowiedź #834 dnia: Grudzień 18, 2008, 09:03:46 pm »
Cytuj
Od Hellboundu czy tam Kamaela na oly są npc z podstawowymi buffami i możesz sobie wybrać 3.
Mozna 5 :p

Ups, zamulenie umysłu nie boli.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Overlord
« Odpowiedź #835 dnia: Grudzień 19, 2008, 06:10:58 pm »
Cytuj
Od Hellboundu czy tam Kamaela na oly są npc z podstawowymi buffami i możesz sobie wybrać 3.
Mozna 5 :p

Cytuj
btw a jaki ma zwiazek "suba destro" z oly? o ile wiem to tylko mainem na oly walczyc mozesz
Duzy, haste trigger, +700 cp.......

Hmm o ile się zakładamy, że nie o to mu chodzi :)?


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #836 dnia: Grudzień 24, 2008, 10:46:23 am »
Mam OL'ka już na 61 (dzięki mojemu świetnemu klanowi :-) ) Na razie latam w great axe i full plate. Lecz trzeba zacząć myśleć o a i s gradzie. Z a gradu myślałem o DC, ale ilość many, jej regen i stun resist w MJ strasznie mnie kusi. Następna sprawa to czy opłacalne jest krafcenie major arcany? Nikt w tym nie lata (kronika IL), więc ciężko o maty i recki. Co do broni, to imho AM z acu jest podstawą, a co do pve? Basalt? I wreszcie ostatnia sprawa: oli. Rozumiem, że obowiązkowo IC, ale jaka broń? Basalt, FB a może draco? Na razie to tyle. (aż się zmęczyłem ;-D)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Overlord
« Odpowiedź #837 dnia: Grudzień 24, 2008, 10:55:51 am »
Było już pewnie z 1000 razy:

A grade - tallum lub DC robe + flaming dragon skull.
S grade - arcana set + AM

Co ty niby chcesz robić basaltem na pve? Na oli im wiecej masz sprzętu tym lepiej. Poza standardem IC + draco chyba sie przyda najbardziej.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #838 dnia: Grudzień 26, 2008, 01:08:36 pm »
W IL też major arcana?


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Overlord
« Odpowiedź #839 dnia: Grudzień 26, 2008, 07:57:41 pm »
W IL też major arcana?

oczywiście
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #840 dnia: Grudzień 27, 2008, 08:45:38 pm »
Siema Siema dawno mnie tu nie bylo i mam jedno pytanko jak OL sie spisuje w hellboundzie albo w gracii????? tak jak w IL czy moze lepiej/gorzej bo dla mnie osobiscie OL na IL jest bardzo dobry a jak dla was sie On prezentuje w nowszych czesciach? dzieki za odpowiedz/link
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Overlord
« Odpowiedź #841 dnia: Grudzień 27, 2008, 09:06:41 pm »
Siema Siema dawno mnie tu nie bylo i mam jedno pytanko jak OL sie spisuje w hellboundzie albo w gracii????? tak jak w IL czy moze lepiej/gorzej bo dla mnie osobiscie OL na IL jest bardzo dobry a jak dla was sie On prezentuje w nowszych czesciach? dzieki za odpowiedz/link

Brak attributu w drainie boli...


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Overlord
« Odpowiedź #842 dnia: Marzec 25, 2009, 06:28:53 pm »
hmmm

dawno nie gralem na c5 i nie pamietam dobrze jak wygladal OL/WC<czy OL mial vop-a wtedy jak radzil sobie na oli, a wc czy mial magnusa juz,jak radzil sobie na Oli etc.>, jeśli ktoś pamieta to niech mi to nakreśli troche bardziej

Z góry dzieki!
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 07:23:44 pm wysłana przez KaeriN »


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #843 dnia: Marzec 25, 2009, 08:38:05 pm »
vop i magnus to skille z il
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Overlord
« Odpowiedź #844 dnia: Marzec 25, 2009, 09:02:14 pm »
Ahm oki

A jakies istotne zmiany dla tych dwóch postaci na przestrzenia HB-gra1-grac2 zaszly???


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #845 dnia: Marzec 27, 2009, 10:16:09 am »
Brak attributu w drainie tyle wiem od TruTheriona i ma podobno jeszcze skill seal of blockade podajże od hellbounda który działa jak silence na skille magiczne i fizyczne ale nie wiem czy na regular hit także. jeśli ktoś ma dokładniejsze info niech poda bo ja także jestem ciekaw
Abbysx300
JudeGang<<<OFF
main class-Dominator
subclass-Destro,GhostHunter,Hawkey
Nobless
Abyss x10 a
Shur1el<<on
- Abyss walker lvl 74
OnlyAdena
- Spoiler lvl 65


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Overlord
« Odpowiedź #846 dnia: Marzec 27, 2009, 11:14:48 am »
Brak attributu w drainie tyle wiem od TruTheriona i ma podobno jeszcze skill seal of blockade podajże od hellbounda który działa jak silence na skille magiczne i fizyczne ale nie wiem czy na regular hit także. jeśli ktoś ma dokładniejsze info niech poda bo ja także jestem ciekaw

Seal of blockade było fajne ze 2 kroniki temu jak landrate był prawie 100% i działał bardzo długo. Blokował ataki fizyczne, skilli i ataków magicznych nie blokował. Teraz seal of blokade jest nerfnięte i działa bardzo słabo. OL teraz kara seal of limit (81), blokada leczenia CP/HP i recharchu no i clan celestial ofc.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


Odp: Overlord
« Odpowiedź #847 dnia: Marzec 27, 2009, 02:56:01 pm »
Brak attributu w drainie tyle wiem od TruTheriona i ma podobno jeszcze skill seal of blockade podajże od hellbounda który działa jak silence na skille magiczne i fizyczne ale nie wiem czy na regular hit także. jeśli ktoś ma dokładniejsze info niech poda bo ja także jestem ciekaw

Seal of blockade było fajne ze 2 kroniki temu jak landrate był prawie 100% i działał bardzo długo. Blokował ataki fizyczne, skilli i ataków magicznych nie blokował. Teraz seal of blokade jest nerfnięte i działa bardzo słabo. OL teraz kara seal of limit (81), blokada leczenia CP/HP i recharchu no i clan celestial ofc.
co do seal of limit

blokuje tylko CP/HP/MP regen czy zmniejsza tez max cp/hp/mp?


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Overlord
« Odpowiedź #848 dnia: Marzec 28, 2009, 07:12:23 pm »
Mógłby mi ktoś przybliżyc jak wygladal OL w c5 bo zapomnialem???

Z góry dzieki!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Overlord
« Odpowiedź #849 dnia: Marzec 28, 2009, 07:19:03 pm »
raczej ci sie w chuj nie chce szukac