Witaj
Gość

Wątek: Tanki - Prezentacja  (Przeczytany 39735 razy)

  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 10, 2006, 12:40:01 pm »
Zmojego doświadczeniw wynika ze na oficjalu jest problem z SP, ale tylko na poczatku, mysle tak do 40 lvl, potem juz jest ok i nawet dla zabawy wykupilem nieuzyteczne skille :). Oczywiście ten problem jest latwy do pokonania bo mozna scrole z SP zakupic lub wiele razy zginac. Przy czym warto sp oszczedzac szczegolenie jezeli ktos mysli o wlasnym klanie:P

Cytuj
Ta tylko ze magiem to winda mam do 3 bo potem go nigdy nie uzywam.Szkoda SP i tyle.

Nie do konca tak, idac na buffera byl to skill bardzo przydatny do 20 lvl,a i teraz mi sie czasem przydaje jak chce wyciagnac moba z jakiejs grupy:)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 10, 2006, 08:47:49 pm »
Bezustanne bombardowanie  sarkastycznymii oraz ironiczynymi wypowiedziami skłoniło mnie do zmienienia opisu o Drainie Rycerzyka, który idzie na Paladyna. Mam nadzieje, że dyskusja nie rozgorzeje już na nowo. Więc proszę...EoT about Knight's Drain.

Dziękuje za uwagę.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 10, 2006, 10:00:22 pm »
Moze tak kolejna wypowiedz z gadaniem ze sp i tak starcza lub nie bedzie kasowana.

Co z tego ze ja mowie ze bedzie brakowac jak inni mowia ze nie bedzie kazdy ma inne zdanie thx i finish.


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 10, 2006, 10:18:26 pm »
to czy bedzie brakowac czy nie bedzie zalezy od rate serva na jakim sie gra i od tego jak kto potrafi grac - ile razy padasz od moba, jak czesto uczestniczysz w roznego rodzaju pvp, ile razy ktos cie spkuje, rownie dobrze ktos moze byc CL'em i poswieci duzo SP na clan...
opcji jest wiele i nie mozna jednoznacznie powiedziec czy starczy czy nie starczy...

szczerze to nawet nie wiem o jaki opis ci chodzi - ja tylko pisze jak jest (to do tego na dole)


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 10, 2006, 10:19:21 pm »
Cytat: GlooM
to czy bedzie brakowac czy nie bedzie zalezy od rate serva na jakim sie gra i od tego jak kto potrafi grac - ile razy padasz od moba, jak czesto uczestniczysz w roznego rodzaju pvp, rownie dobrze ktos moze byc CL'em i poswieci duzo SP na clan...
opcji jest wiele i nie mozna jednoznacznie powiedziec czy starczy czy nie starczy...


Spójrze na poprawiony opis, jest już wzmianka. (skasujcie oba, już dosyć tego).

nvm Gloom... Co było do powiedzenia wypowiedziane już zostało. Nie ma sensu dalej tego omawiać.


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 10, 2006, 11:47:33 pm »
Ze se pozwole rozgrzebac temat na nowo... Nie bede pieprzyl o brakach SP bo takich nie ma, a szkoda bo brakuje w L2 elementu dylematu :( Zargumentuje to inaczej. Nie bralbym Draina Paladynem, dlaczego? Bo moja swieta doktryna religijna, ktorej wiernie przestrzegam zabrania mi uprawiania szatanskich praktyk. I chociaz mialoby mi to pomoc, ulatwic sprawe czy ocalic zycie, jestem bezgranicznie oddany Einhasad i nie wypre sie swojej wiary i nie odstapie od przykazan, nie bede pobieral nauk od poganskich znachorow, nie bede uzywal czarnej magii, jestem Paladynem, swietym Templariuszem i taka jest moja Droga. Oddaje zycie za innych. Zabijajam tylko gdy przychodzi bronic mi swojej wiary.
Paladyn nie moze uzywac Draina, no jakby to wygladalo. Czlowiek z jasna, swieta aura nagle staje i zaczyna rzucac zaklecie, pod jego nogami pojawia sie czerwony Heksagram i zaczyna wysysac z kogos dusze, bez przesady.... TO JEST SWIETY WOJOWNIK A NIE CZARNOKSIEZNIK!!!

Grajcie klimatycznie, Joga Climato




dlatego zawsze gram mrocznymi elfami XD
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 11, 2006, 10:24:55 am »
Ale nie urodziles sie od razu Paladynem, zanim wszedles na droge swietosci i prawdy kroczyles roznymi drogami, przez drain otarles sie o droge zla i cienosci, bylo to dla Ciebie wstretne i to zdecydowalo, ze wybralec sciezke Paladyna, wiec gdyby nie ciemna magia byc moze nie wybralbys tej sciezki zycia :P.

Cytuj
Nie bede pieprzyl o brakach SP bo takich nie ma, a szkoda bo brakuje w L2 elementu dylematu

o brakach to wypowiem sie po wzieciu skilli na 3 profesji, bo wowczas bede wiedzial na 100%. :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 05, 2006, 09:17:58 pm »
Cytat: Ryltar
Ale po co wykupywac jakies glupie skile ktore mi sie nie przydadza a tak sobie zaoszczedze na cos innego.Bo po co mi jako Palus Knight shield mastery i sword/blunt mastery jak ide na BD? przyda mi sie to?



A czy przypadkiem sword/blunt mastery nie dziala tez na duale, ktore jakby nie patrzec sa mieczami?


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 05, 2006, 09:23:11 pm »
Nie.


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 07, 2006, 09:49:03 pm »
Nie, na duale jest osobne mastery bodajze dual sword mastery i przestanmy robic OT z tego tematu...
pozdrawiam, P.S dobry opis :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 07, 2006, 10:00:38 pm »
Jeszcze przydalo by sie dodac ze majestic jest dobry dla Tankow(ta majestic) ktorzy ida w dmg(elfowi i tak nic nie pomoze ale co tam...) poprostu majestic iz l33t


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 15, 2006, 09:08:44 am »
a co z Warlordem...
posiada conajmnie dwie cechy tanka
skill provoke...sciagajacy mobki na niego
oraz skile zwiekszajace obrone...
zdziwilo nie to ze go w tej prezentaci nie ma


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 15, 2006, 10:24:57 am »
Ta Provoke jak atakuja kogos innego moby sciagnie na pewno moby na WLa na bank...A jaki skill mu zwieksza obrone? H.A.M? to nie jest tankowa wersja.

Co powinien miec tank:
-Skille na Tarcze
-Skille na obrone magiczna
-Skill na zwalczanie strzal
-Skille magiczne
-Hate Aura
-Aggresion
-Ultimate Defense

Raczej WL tego nie ma?


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 16, 2006, 09:30:38 am »
-skilli na tarcze nie potrzebuje bo ma mastery na dwureczna pike
-obrone magiczna zalatwia lionheart
-nie ma obrony na strzaly...ale spokojnie rekompensuje to pare innych jego cech
-skile magiczne..hymmm w zasadzie sa to skille fizyczne lecz dzialaja jak klatwy gdyz detecty odnosza P.atak na wybrany rodzaj mobkow, howl zmniejsza P.atak poblliskich wrogow
-zamiast hate aura ma provoke..dzialanie takie samo
-ultimate defense... moze to calkiem nie jest ale skill thrill fight zwieksza szybkosc ataku kosztem szybkosci poruszania sie... a przy pvp moze zalaczyc revival ktory odnawia CALE CP gdzy mamy 1/10 hp

ogolnie profesjia malo znana bo wielu ludzi zraza sie do gry nia miedzy 44 a 62 lvlem bo jest to postac cholernie trudna do prowadzenia i expienie go prawie zawsze jest okupione parma zgonami dziennie, ja sam gralem ta profka tylko dwa razy i to juz jakis czas temu chyba to bylo jeszcze C3. A od C1 do teraz spotkalem tylko jednego czleka ktory naprawde wymiatal na tej profce i mnie nawet nie bylo co sie z nim rownac.
to ze jest to typowy tank udowadnia styl walki
tanka praktycznie kazdego dobrze sie expi w party z lekazyna na plecach..tu jest tak samo tylko na troche wieksza skale...dodtkowo uwazam ze jest to postac stworzona do lana RB osiadajacych obstawe bo nie dosc ze wszystkich sciaga na siebie to jeszcze jesli jest to dobry WL ustawi sie tak ze jego pika nasuwa wszystkie moby na raz ogluszajac je jednoczesnie jednym skilem...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 16, 2006, 09:54:15 am »
Cytuj
-skilli na tarcze nie potrzebuje bo ma mastery na dwureczna pike

Ta i zniego taki Rycerz jak z mojego starego rambo...

Cytuj
-obrone magiczna zalatwia lionheart

No pewnie wyciagnac 1,2k m.def na lionheart?

Cytuj
nie ma obrony na strzaly...ale spokojnie rekompensuje to pare innych jego cech

co hp? leathal shot i ma 1 hp...

Cytuj
-skile magiczne..hymmm w zasadzie sa to skille fizyczne lecz dzialaja jak klatwy gdyz detecty odnosza P.atak na wybrany rodzaj mobkow, howl zmniejsza P.atak poblliskich wrogow

Wow tylko howl to skill fizyczny...

Cytuj
-zamiast hate aura ma provoke..dzialanie takie samo

Jasne...to ze sciaga to nie znaczy ze sciaga spowrotem...

Cytuj
-ultimate defense... moze to calkiem nie jest ale skill thrill fight zwieksza szybkosc ataku kosztem szybkosci poruszania sie... a przy pvp moze zalaczyc revival ktory odnawia CALE CP gdzy mamy 1/10 hp

No i zwieksza mu p.def i m.def...LOL

TO jest dzial o Tankach a nie "Ja mysle ze warrior jest dobrym tankiem"...

Nie HP czyni tanka...


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 17, 2006, 09:46:23 am »
widze ze niepotrzebnie zaczynalem ta dyskusje z toba bo uwazasz ze tylko ty posiadasz patent na prawde i nie dopuszczasz zadnych innych rozwiazan
moze kiedys zalapiesz ze czarne nie zawsze jest czarne bo bywa tez glebszym odcieniem szarosci
jako ze nie lubie prowadzic polemik z ludzmi ktorzy rozrozniaja tylko dwa kolory na tej wypowedzi zakoncze moje rozwazania na tym forum bo niestety jest cie tu pelno
zegnam


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 17, 2006, 01:43:30 pm »
Nie chcę się mieszać w kłótnie, ale jak Nevor nie byłby inteligentny i wygadany to Ryltar ma rację. Warlord to nie tank i tanka nie zastąpi. To tak jak uważać Plains Walkera za tanka.. zamiast defa ma evasion, a zamiast Agression ma Lure [które działa tak jak Provoke tylko pojedynczo] - bezsens. Warlord zniesie dużo, długo postoi... ale mniej niż tank a w towarzystwie innych DD za Chiny Ludowe nie utrzyma na sobie mobów.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 17, 2006, 03:54:38 pm »
warlord i jego provoke to jest ryzyk fizyk zalozmy walczysz w pt i mob przerzucil sie na nukera i co ? dajesz provoke ... no dobra mob teraz nawala ciebie  .... 5sec mija i na tobie jest caly pokoj mobow bo uzyles provoke rozniwez na nie :/


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 19, 2006, 09:36:28 am »
Chciałbym tu coś wyjaśnić

Wiesz niestety Sword Singer zaliczany jest do tanków bardzije to tank nisz support :P
Sws jest tak zwanym "semi tankiem" --> Owszem, nie równa się on do postałych tanków, ale w przypadku braku prawdziwego tanka, co się często zdaża w małych party to właśnie sws przejmuje ich rolę. Rozwija hate do 40lv, co nie pozwoli mu trzymać aggro (chyba, że tak do 50lv max). Podobnie z Armor mastery co sprawia, że Sws ma stosunkowo mały pdef. Shield defension rate również nie jest wspaniały, ale...
Song of Warding, magic resistance, Spirit Barrier - zwiększa mdef
Song of Hunter + SA focus - jak wiemy zwiększa crit rate, co pomaga trzymać aggro
Song of Life - zwiększa regen hp (pozwala dłużej tankować, skraca czas resta)
Song of Earth - zwiększa pdef
Song of Water - zwiększa evasion (większe eva, mniejszy dmg od mobów)
Song of Vitality - zwiększa ilośc hp
Poza tym posiada songi na resist od żywiołów, w C5 dochodzi mu arrest, który również prowokuje moba do ataku.

Cytuj
(a ma mniej do wykupienia?)
Po 12 lvl wykupujecie tyle samo skili.Nie martw sie sp wydajesz tyle samo a nie wiem po jakiego c**** mi bow mastery jak ide na AW.
Po takiego, że jak jest mass pvp i przykładowo jesteś "holdnięty" to wyciągasz łuk i targetujesz robe/LA userów, zawsze jest to jakiś większy dmg niż bez mastery (nie mówię, że dużo większy ale zawsze coś), podobnie należy kupić stun shota. AW nie ma DUŻEGO problemu z sp, po 55lv powinieś wszystkie już mieć wykupione.

You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 19, 2006, 11:12:26 am »
aw nosi łuk tylko do stunowania ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 20, 2006, 09:49:59 am »
Cytuj
Rozwija hate do 40lv, co nie pozwoli mu trzymać aggro

Więc co z niego za tank, nawet "semi"...

Po drugie Xavierr wymieniasz songi, które istotnie są przydatne tankowi - nie są to jednak self songi, działają na całe party. Zakładając że taki SwS semi-uber-tank jest w party z Destro/Gladem/Dwarfem czy innym fighterem to oni też dostają te songi. Dodając że mają większy dmg od swsa, rozwijają Armor Mastery i mają wszelakie skille do walki [stuny, slashe itd] to nie dość, że oni będą tankować to będą w tym lepsi od swsa - który jest supportem. Jeśli natomiast w party jest nuker to nie ma o czym rozmawiać bo również sam sobie będzie tankował i nawet najczęstsze kryty [przy marnym dmg swsa] nie utrzymają moba na nim.
Kiedyś się już prywatnie o to kłóciliśmy z Xavierrem i zawsze będę stawał przy swojej racji w tej kwestii ;p


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 20, 2006, 10:12:20 am »
Tu sie gada o tankach a ci gadaja o klasach z ktorych na chama chca robic tanka ;p


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 20, 2006, 04:26:03 pm »
W końcu ponownie będzie trzeba wyjaśniać, że tank to nie jest postać, która ma dużo HP i na klate przyjmie pare ciosów.
Teraz coś do tematu jak w c5 wygląda walka Tank vs Dagger - tak samo jak w c4 czy już konkretniej trzeba będzie kombinować ??
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 20, 2006, 06:36:18 pm »
Cytuj
tak samo jak w c4 czy już konkretniej trzeba będzie kombinować ??

Moja walka kontra lucznik:

Arrest,Judgmend,Sting i SSami az do zabicia ew.poprawic z Arrest.
Arrest,Judgmend,Sting walenie SSami.

Jak obydwoje uciekaja to Arrest,walic drainami,dobiec i pobic w H2H.

Na daggerow trzeba uwazac bo maja teraz buffy/blowy ze przez ktorki czas maja wieksze szanse na wejscie Deadly/Leathal blow.Ale w sumie jak wlaczysz SF to nawet jak dostaniesz Leathal blow to dagger nie powinien ci zjechac CP.


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 02, 2006, 02:49:31 pm »
co to jest arrest i judgment ?  :oops: