Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2gaia - IL x4 - START 18.05.2020  (Przeczytany 2516 razy)

  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

[L2J] L2gaia - IL x4 - START 18.05.2020
« dnia: Kwiecień 20, 2020, 09:30:39 am »
www.lineage2gaia.eu

Raty:

Adena 70%
Drop Adena x4
Drop/Spoil x4
Seal stone x4
Quest Drop/Reward x3
No Herbs, No dualbox


Klasyczny serwer,niskoratowy, bez bufera,GMshopu,Global GK .Typowy serwer oparty na starej szkole,jedynym udogodnieniem ma być kot do zmiany profek,albo zakup quest marek do jej zmiany.Bez mana potek.Ale co ciekawe zostaje tu wprowadzony dosyć ciekawy element,mianowicie świat Gaia ma być wzbogacony o unikalny system petów,bardzo rozbudowany świat zwierzaków które można łapać,ogólnie na chwilę obecną zostało wprowadzone ponad 80 nowych petów.System łapania ma się opierać na questach u odpowiednio wcześniej znalezionego NPC,NPC u których można takowe quest nabyć są rozsiane po mapie.Zeby oswoić nowgo kompana niedoli trzeba ukończyć quest polegający na wydropieniu itemu oraz spełnienia wymogów które życzy sobie od nas Pet manager.Zwierzaki sa podzielone na zwykłe,rare i Legendary,każdy z nich można levelowac do maksymalnie 80 level, każdy Pet po otrzymaniu,startuje z levelem 1. Chowańce mają bardzo zróżnicowana charakterystykę,tanki,damage dealer,rogue, magic defense itd. Pety złapane na wyższych levelach posiadają lepsze statystyki.Czy będą używały dostępnego ekwipunku dla petów,tego nie wiem. Zroznicowanie jest ogronme,począwszy od Werewolf ów,osach,pajakach,miśkach,golemach po wysoko levelowe skorpiony,Magma Drake, Hexa beetle I wiele innych. Także zwierzyniec jest pokaźny.


Kolejne urozmaicenie to kryształy, które rosną wszędzie w Gaia. NPC znajduje się u Kowala w Dion i w Giran, ma do zaoferowania kilka ciekawych opcji, zbieranie kryształów i wymianę na Kryształy życia i many, które słóza do zwiększonej regeneracji . Można też będzie zbierać specjalne magiczne kamienie i wymieniać je na kamień który zwiekszy nam statystyki, szansa na taki Kamiń to 25% . Kamienie można dodatkowo ulepszać, szansa na to wynosi 25% , w przypadku niepowodzenia tracimy kamień. Z tego co wiem to ma być wprowadzone kilka ciekawych opcji do urozmaicenia gameplay, nie będzie to tylko monotonne farmienie kolejnego moja.


Prace nad serwerem ciagle trwają, nie wiadomo kiedy ruszy, czy za miesiąc czy za dwa. Wiadomo tyle co na stronce. Świat Gaia ma być światem poświęconym zwierzakom, surowym świecie gdzie trzeba będzie walczyć o każdą 1 adene. Wiem, że shadow weapony chyba będą dostępne ale soul crystals do broni z SA trzeba będzie ręcznie nabijać.
Dotacja na niskim poziomie, potki, recki nic co by zakłóciło balans latarek i choinek na serwerze co jest totalnym absurdem. PvP ma też być zbalansowane i ograniczać sie tylko do tego samego grade.

Serwer jest ciekawą opcją, niskie raty, surowy klimat, stara szkoła uczy pokory, system zwierzaków wydaje się być ciekawym rozwiązaniem, chyba, że trafisz na golema 😄

Start nie jest znany, opcja dla pasjonatów Interlude
Jak to będzie miejmy nadzieje, że się wkrótce dowiemy.
 
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2020, 07:46:46 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] lineage2gaia Classic Interlude x4 - 80 Pets-Alchemy-Crystals Mining
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2020, 11:54:40 am »
Dodano Alchemika do umiejetnosci Phopheta.
Prophet na odpowiednich lewelach ma mozliwosc kreowania 8 napoji.Dzieki temu ta klasa nabiera zupelnie nowego znaczenia.
Bishop zostal wzbogacony o nowego kompana,jest to summon o ponad przecietnej charakterystyce.
Subklasa bedzie najprawdopodobniej laczona,ale tylko z jedna mozliwa klasa.
Hero bronie maja mozliwosc enchantu,jak i rozniez spalenia.
Mobki w Gaia zostaly zmienione pod katem zachowan,co stanowi wyzwanie dla podroznikow.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] lineage2gaia Classic Interlude x4 - 80 Pets-Alchemy-Crystals Mining
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2020, 09:11:00 am »
Jesli ktos szuka czegos nowego to zapraszam.Klasyczny Interlude z mozliwoscia oswajania.





« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2020, 02:01:02 pm wysłana przez makaron »


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] lineage2gaia Classic Interlude x4 - Stack 1 Subclass - 80 Pet Quests
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2020, 02:09:19 pm »

Jeżeli ktoś marzył o własnym dinozaurze to teraz ma okazje spróbować swoich sil na złapanie Dino.
Dodane zostały dinozaury z tropikalnej wyspy Primeval,można juz je oswajać !! !! !!.
Ogólna pula zwierzaków które można oswajać, sięgnęła 90  !! !!





« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2020, 10:23:13 am wysłana przez makaron »


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] lineage2gaia Classic Interlude x4 - Stack 1 Subclass - 90 Pet Quests
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2020, 10:27:01 am »
Na Beta Open Online sięgnął: 1700
Rejestracja jest już zamknięta,można się rejestrować do Live Open



  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Z bety , złapany gremlin , każdy złapany pet zaczyna od levela 1 można je expic do 80
różnią się statystykami , dla każdego coś innego




  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Jutro server rusza !! !! !!


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

jutro - albo dziś - start bo różne informacje czytam : nie działa (przynajmniej u mnie) : link do ściągniecia patcha, forum, parę odnośników wewnątrz strony, szkoda, bo jestem ciekawy serwera, i chciałbym zagrać ale nie wiem jak

przydałby się jakiś discord, cokolwiek, skoro te forum nie działa
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2020, 03:38:33 pm wysłana przez ARNowsky »


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Bardzo podoba mi sie opcja oswajania zwierza i możliwość rozwoju powyżej levela 80 i kupę innych ciekawych rozwiązań.
Oblężenia zamku z pająkami,mrówkami,skorpionami,dino to całkiem epicki pomysł...
Ale cóż,problemy techniczne i jak na razie czekamy  :oops:


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

to niewątpliwie, ciekawe rzeczy, które chętnie bym sprawdził, mam nadzieje że do jutra już będzie więcej wiadomo :)


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Jak zwykle problemy,jeszcze nie było,żeby wszystko poszło jak trzeba
Przynajmniej forum już działa,można się rejestrować,jest tez już jakieś info.
Więcej tych screenow i informacji jest na forum.












Gaia Crystals - pojawiaja sie jako naturalny spawn.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2020, 12:54:09 pm wysłana przez makaron »


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0


Po tygodniowym przeciągnięciu,po bólach i mękach jutro pierwszy dzień serwera.
Otwarcie nastąpi rano kolo 10.00 czy 11.00 rano


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online

Po tygodniowym przeciągnięciu,po bólach i mękach jutro pierwszy dzień serwera.
Otwarcie nastąpi rano kolo 10.00 czy 11.00 rano


Straszna szkoda, IMO serwer nie wypali, a ktoś włożył w niego dużo pracy, miał oryginalne pomysły i potrafił je zaprogramować.
Nie ogarnęliście terminów i marketingu - serwer jawi się teraz jak jakieś dziwactwo prowadzone przez amatorów.
A i nie pisz, że na becie było 1700 kont/testerów/graczy/whatever, bo to naprawdę mało prawdopodobne.
Zajrzę wieczorem, jeśli faktycznie wystartuje,  chcę zobaczyć ten oryginał.
W każdym bądź razie - powodzenia.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Masz racje,ze nie było 1700 jak wszyscy latali z 5 kontami , Bufer,GMsop,Enchanty itd.
Dlatego tez zadnych dualboxow,jeden main + sklepik.
Większość pewnie poszła na te servery które wstały dużo wcześniej i są bardzo dobrze reklamowane.
Jak ktoś chciałby zobaczyć coś nowego to żaden problem,teraz serverow jest jak grzybów po deszczu,do wyboru do koloru.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

I jak z online na start ? bardzo jestem ciekawy :)


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Parę osób biega,ciężko w&$% jest,teleporty płatne,kasa dropi 70% , w no grade do 40 na bank,jak giniesz czasem gubisz przedmiot,bijemy bez SS,czasem coś da się wydropic ,buty, tarcze :oops: :bump:


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] lineage2gaia Classic Interlude x4 MaxLvL 100 - Stack 1 Sub JUZ OTWARTY
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 19, 2020, 01:42:47 am »
Działa ten serwer? Gra zawiesza mi się na ekranie wyboru postaci. na forum nie ma żadnych tematów przez co nie wiem czy to tylko u mnie, założyłem tam nowy temat w dziale pomocy i niestety cały czas czekam na zatwierdzenie przez admina. Wspomnę jeszcze że grę instalowałem parę razy, instalki ściągałem  z różnych stron ale i tak to nic nie dało, mam windows 10, jak by ktoś znał rozwiązanie tego problemu to będę wdzięczny.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] lineage2gaia Classic Interlude x4 MaxLvL 100 - Stack 1 Sub JUZ OTWARTY
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 19, 2020, 09:19:00 am »
Zresetuj opcje grafiki


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] lineage2gaia Classic Interlude x4 MaxLvL 100 - Stack 1 Sub JUZ OTWARTY
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 21, 2020, 08:29:03 pm »
Na serwerze panuje surowy klimat,z tej okazji bedzie rozdawane premium.
Na Weekend bedzie rozdawane Premium na 24h w godzinacz wieczornych.

Sobota i Niedziela
Drop i Spol +50%
Adena 100%


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] lineage2gaia Classic Interlude x4 MaxLvL 100 - Stack 1 Sub JUZ OTWARTY
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 30, 2020, 08:03:02 am »
Powstało kilka klanów ww tym powstał pierwszy polski klan,zapraszamy rodaków do przyłączenia się,póki jeszcze server jest świeży.
Co dzień dochodzą nowe osoby,są już pierwsze sklepiki z SSD/BSSD i innymi przydatnymi rzeczami.
Szansa na drop została zwiększona,wiec można sobie spokojnie wydropic cały No-Grade,a nawet jest szansa na D-Graty.
Mozna także już spotkać pierwsze oswojone zwierzaki - Gremliny,Miski,Pajaki,Wilki

Na weekendy rozdawane jest 24h Premium,tak jak to miało miejsce wczoraj.

Online idzie pomału w gore.Zapraszamy rodaków na server.
!!



  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2gaia - IL x4 - START 18.05.2020
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 08, 2020, 09:08:05 pm »
Dodany został NPC Buffer za  Adene do czasu rozwinięcia się serwera.
Dodany tez został auction House.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2gaia - IL x4 - START 18.05.2020
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 14, 2020, 08:59:51 am »
Zmiana rate na x10