Witaj
Gość

Wątek: Phantom Summoner vs Tyrant  (Przeczytany 4981 razy)

Phantom Summoner vs Tyrant
« dnia: Maj 26, 2007, 04:46:34 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2007, 10:18:13 am »
Mialem ostatnio 3 pvp z tyrkiem na low lvlach :PP ( na wyzszych lvl walka bylaby inna ) ja 43lvl + dualki revo*revo+4(sa health) theca armor i bizu top D... tyrek fisty chakarm(czy jakos tak) i compo :|
Wiec tak summon to shadow bufniety przezemnie i ja mialem 1 cubica (stunujacego) i tak...

1.wypuszczam summona na tyrka
2.debuffuje tyrka (slow i te sprawy)
3.lecze summona na full
4. tyrek przestaje bic summona i gania mnie po arenie
5. summon dobija tyrka ja wygrywam xD

2pvp

1. wypuszczam summona
2. tyrek biegnie na mnie ( pierw wali z daleka i zdejmuje cale cp)
3. podbiega i wali skilami
4. ja uciekam i lecze sie na full (summon bije tyrka)
5. tyrek sie wkurza i ubija mi summona :P
6. usypiam tyrka
7. wzywam znowu summona i buffuje go
8. tyrek uwalnia sie od sleepa i bije summona
9. ja spamuje battle heal i servitor heal
10. wygrywam :P

3pvp

1. tyrek daje mi stuna ( ja wypuszczam summona)
2. tyrek ubija summona
3. tyrek zbija mi cp i do polowy hp ( ja uciekam po arenie )
4. lecze sie do full hp
5. daje slowa dla tyrka
6. i proboje wrzucic mu sleepa
7. po trzeciej probie wrzucenia sleepa tyrek ubija mnie
8. gf :)

podsumowanie 2:1 ;pp jak juz mowilem na innych lvl walka byla by inna...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2007, 04:32:57 pm »
Hmm szczerze mówiąc na takim poziomie to walki są mało ciekawe...
Hmm pozwoliło wygrać to, że kretyn tyrek miał composite... No cóż strata w szybkości biegania pozwoliła ci zwyciężyć...
Tyrek chyba nie miał bizu na dodatek...

Nie wiem jak to robił mimo wszystko ten tyrant, ze dawałeś się radę leczyć... Na Wolfie bez problemu byłby ciągle przy tobie... Jeszcze ma cripple...


A z mojej strony walka no niech już będzie 78lvl vs 78 lvl :P.

Uważam, że nie ma sensu lać summona, mu jedynie możemy stuna załadować i to wszystko. A czemu? Bo summoner może spokojnie takiego leczyć, a później nowego przywołać.
Więc lecimy na wolfie, do summonera, mu cripple, aby nie uciekał, na summona stuna (hmm tego chyba wyleczyć nie można :P). No i lejemy summonera. Fakt ten TP boli, ale nasze skille są naprawdę potężne.

Jeśli walka jest na selfach, to chyba najlepiej bić na pumie, jeśli mamy przyzwoite buffy to raczej lepszy będzie hawk. Jeśli walka jest na full buffie, to nie wiem czy nie warto zabić summona, bo i on będzie tak zbuffowany, a po resummonie nie będzie miał nic poza buffami summonera.

Co do samej walki to ja polecam w pewnym momencie olać summona i wpakować całe combo skilli w summonera, z stunem na końcu, bo jak po tym zaśnie to już może się nie obudzić (my możemy wtedy summona dobić albo jeśli widzimy, że dużo życia summonerowi zeszło to go dobić.

Oczywiście jak mamy mało HP to pozostaje nam bizon, co jest bronią samą w sobie (jeśli mamy vampira, to HP przyzwoicie wzrasta).


Mimo wszystko wydaje mi się, że większe szanse ma summoner, bo tyrkowi musi trochę szczęścia dopisać.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2007, 05:35:01 pm »
Testowałem to na b grade, obaj full clan hall +74 se buffy...

I jest to dość wyrównana walka, ale z pewną przewaga po stronie tyranta.

Jako PS - próbujemy aktywować cubiki, chociaż będzie to trudne z dpsem tyranta (bo cągle będziemy musieli spamować heal), ofc na początek wind shackle, na niższych levelach próbujemy inne debuffy, na wysokich bane.

Tyrant - Generalnie jak się uda zestunować summonera, to summon powinien w ciągu 10s zejść, a wtedy +1 dla tyrka. Na początek spróbowałbym się poganiać na rabbicie(evasion+speed) aż do zestunowania, wtedy jakiś totem ofensywny i gogogo.
wannabe
]|[


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2007, 06:56:46 pm »
A ja testowalem na kesh*kesh+ 4 lekki nm (oczywiscie ps 78:P) + full buff od wc  Tyrek biegal w lekkim dc z bt w lapie.
Trek goni na summonera  summoner wzuca mu ws zanim zielony dobiegnie. Zaczyna okladac summonera ten mu oddaje az wejdzie stun odbiega leczy sie Tyrek sie budzi znowu podbiega i tak w kolo macieju az patyk albo aljen wyzeruja mu hp. W IT mozna jeszcze alienem(Spektral lord) zdebuffowac tyrka. Jak ktos ma pecha to stun moze nie zawsze wejsc tak samo ztyranicowi :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2007, 07:58:21 pm »
Cytuj
W IT mozna jeszcze alienem(Spektral lord) zdebuffowac tyrka. Jak ktos ma pecha to stun moze nie zawsze wejsc tak samo ztyranicowi
w IT to tyrek cie dystansowkami zabije a jak sie leczyc zaczniesz to do ciebie zdazy podbiec combo skilli i gg ... chociaz roznie sie moze zdarzyc ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 26, 2007, 08:04:20 pm »
No jak cripple da, to podbiec nie problem...

Hmm stun na tyranta? Z resistem rasowym i dwoma toogle przeciw stunowi?


Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 26, 2007, 08:07:37 pm »
Cytuj
Hmm stun na tyranta?
wkoncu tylko krysze D kosztuje przyzwanie cuba wiec sprobowac mozna ... a bazowa szansa 0.80 jest :D


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 26, 2007, 08:12:06 pm »
To tak z DYE -5CON w DC light, z odpalonym War Frenzy, to z 15% szansy na stuna wyjdzie około chyba.


Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 26, 2007, 08:16:24 pm »
no ale co za problem cuba przyzwac? nie mozna na niego liczyc ale stun moze wejsc w kazdego >.<


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 26, 2007, 10:07:23 pm »
A ja testowalem na kesh*kesh+ 4 lekki nm (oczywiscie ps 78:P) + full buff od wc  Tyrek biegal w lekkim dc z bt w lapie.
Trek goni na summonera  summoner wzuca mu ws zanim zielony dobiegnie. Zaczyna okladac summonera ten mu oddaje az wejdzie stun odbiega leczy sie Tyrek sie budzi znowu podbiega i tak w kolo macieju az patyk albo aljen wyzeruja mu hp. W IT mozna jeszcze alienem(Spektral lord) zdebuffowac tyrka. Jak ktos ma pecha to stun moze nie zawsze wejsc tak samo ztyranicowi :P

Mi tam w zasadzie to oto chodzi... Z tym stunem oczywiście, bo jak to napisałem już gdzie indziej w L2 wiele się ciekawych rzeczy dzieje....


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 26, 2007, 11:31:31 pm »
A ja testowalem na kesh*kesh+ 4 lekki nm (oczywiscie ps 78:P) + full buff od wc  Tyrek biegal w lekkim dc z bt w lapie.
Trek goni na summonera  summoner wzuca mu ws zanim zielony dobiegnie. Zaczyna okladac summonera ten mu oddaje az wejdzie stun odbiega leczy sie Tyrek sie budzi znowu podbiega i tak w kolo macieju az patyk albo aljen wyzeruja mu hp. W IT mozna jeszcze alienem(Spektral lord) zdebuffowac tyrka. Jak ktos ma pecha to stun moze nie zawsze wejsc tak samo ztyranicowi :P

Mi tam w zasadzie to oto chodzi... Z tym stunem oczywiście, bo jak to napisałem już gdzie indziej w L2 wiele się ciekawych rzeczy dzieje....
Bo l2 to gra szczescia kto go nie ma to przegra ;P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 27, 2007, 05:16:09 pm »
No ale nie ma cudu, aby stun tak często w tyranta wchodził... Podczas całej walki mamy szanse na góra 2 stuny i to ze sporym szczęściem...


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner vs Tyrant
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 05, 2007, 09:19:36 pm »
No ale nie ma cudu, aby stun tak często w tyranta wchodził... Podczas całej walki mamy szanse na góra 2 stuny i to ze sporym szczęściem...
Ale jednak wchodzi. To comialem napisac dla tych mlodych summonerow ze  walce tyrek vs ps wygrywa ten ktory ma wiekrze jaja :P i wiecej szczescia ?? :P Zawsze mozna wyjac ns i zmieniac target tyrka na summona chodz to tylko na oli :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926