Witaj
Gość

Wątek: Infinite Aion(the best Aion priv)  (Przeczytany 46972 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 22, 2011, 11:51:53 pm »
Ktoś by chciał mi pomóc w zgłębianiu świata Aiona :P?? jestem totalnie zielony hahaha

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 23, 2011, 12:20:52 pm »
daj sobie spokój na privie... A poza tym jak coś zarzuć jakiegoś VT, TS3 to mogę ew kilku rad udzielić, które jeszcze pamiętam. Fakt faktem, skończyłem grać na ofie przed patchem 1.5, ale w 2.0 super zmian w początku rozgrywki nie ma. Generalnei gra jak WoW z tym, że są siege ciekawsze (ale i bardzo lagujące), a sama gra coraz bardziej zabija system PvP (zamykanie riftów, tworzenei coraz większej ilości lokacji niedostępnej dla enemy frakcji itd.) faworyzując tych PvE. Nawet sety PvP łatwiej wyfarmić na PvE niż PvP, co było główną przyczyną mojego odejścia. Sledzę fora i mogę cię zapewnić, że wiele się nei zmieniło. Tendencja online jest raczej spadkowa, kilak serwrów już zamknęli, dając przymusowe free transfery.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 23, 2011, 10:18:18 pm »
daj sobie spokój na privie... A poza tym jak coś zarzuć jakiegoś VT, TS3 to mogę ew kilku rad udzielić, które jeszcze pamiętam. Fakt faktem, skończyłem grać na ofie przed patchem 1.5, ale w 2.0 super zmian w początku rozgrywki nie ma. Generalnei gra jak WoW z tym, że są siege ciekawsze (ale i bardzo lagujące), a sama gra coraz bardziej zabija system PvP (zamykanie riftów, tworzenei coraz większej ilości lokacji niedostępnej dla enemy frakcji itd.) faworyzując tych PvE. Nawet sety PvP łatwiej wyfarmić na PvE niż PvP, co było główną przyczyną mojego odejścia. Sledzę fora i mogę cię zapewnić, że wiele się nei zmieniło. Tendencja online jest raczej spadkowa, kilak serwrów już zamknęli, dając przymusowe free transfery.
mwahahaha pojechane po calosci.. ANALion przeczytaj swoj post jeszcze raz i poaptrz co napisales 90% to gówno prawda bo gra;es na 1.5 wiec nie wypowiadaj sie o tym co jest teraz. wracaj na swoje l2 (aion>l2, i ze by nie bylo gralem w l2 dluuuuuuuuuuuuuuuugo, czasy c2)
Aion > Lineage 2 - Sad but true.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:23:28 am »
daj sobie spokój na privie... A poza tym jak coś zarzuć jakiegoś VT, TS3 to mogę ew kilku rad udzielić, które jeszcze pamiętam. Fakt faktem, skończyłem grać na ofie przed patchem 1.5, ale w 2.0 super zmian w początku rozgrywki nie ma. Generalnei gra jak WoW z tym, że są siege ciekawsze (ale i bardzo lagujące), a sama gra coraz bardziej zabija system PvP (zamykanie riftów, tworzenei coraz większej ilości lokacji niedostępnej dla enemy frakcji itd.) faworyzując tych PvE. Nawet sety PvP łatwiej wyfarmić na PvE niż PvP, co było główną przyczyną mojego odejścia. Sledzę fora i mogę cię zapewnić, że wiele się nei zmieniło. Tendencja online jest raczej spadkowa, kilak serwrów już zamknęli, dając przymusowe free transfery.
mwahahaha pojechane po calosci.. ANALion przeczytaj swoj post jeszcze raz i poaptrz co napisales 90% to -_-' prawda bo gra;es na 1.5 wiec nie wypowiadaj sie o tym co jest teraz. wracaj na swoje l2 (aion>l2, i ze by nie bylo gralem w l2 dluuuuuuuuuuuuuuuugo, czasy c2)

Argumentacja na poziomie jak zwykle a la taki random z dupy.

Stary, grałem w Aiona, podstawa mechaniki nic się nie zmieniła. Dotrwałem do 1.5, który poza nowymi instacjami i 5 lvlami (które notabene gracze na ofie wbijali w 1-2 tyg) nic specjlanego nei wnosił. Mimo raptem 8 profek, dalej większość z nich była mocno zdysbalansowana, szczególnie w powietrzu melee postacie. SM to w ogóle dno i pzoa Dredgionem to fail.

Zabijali wszystkie aspekty PvP, szczególnie rifty, utrudniając dostęp i robiąc to pierdzielone penalty, gdy jesteś na terenie enemy.

Ground abyss, to w ogóle porażka, bo jak nawet widzisz wroga, to GL w przebijaniu się przez hordę elitek.

Dredgion po zmianach pozwala na PvP w zasadzie tylko wtedy, gdy enemy sobie tego życzą. Kiedy jeszcze ja grałem w constans z GraveDiggera i VVhiteVizarda (hero z teona) to enemy mało kiedy chcieli się z nami bić, tylko próbowali robić rush na capiatana, żeby skończyć zanim w ogóle pkt zdobyliśmy. (co i tak rzadko im się udawało)

Gankowanie w Abyssie, to było na zasadzie polowania w party na 1 kolesia, który sobie farmił z reguły blisko swojej fortecy. Jeżeli ktoś miał Rank 1 lub lepszy, to prawie się w abyssie nie pokazywał i farmił tylko instancje fortecowe (to było w sumie pod koniec mojej gry najfajniesze PvP, gdy wpadaliśmy do enemy fortecy i czekaliśmy, aż full party pedałów [elysosów] wyjdzie, bo często mieli tam nawet star officera) i DP.

Wiem też jakie są dalsze zmiany w Aionie, bo utrzymuję kontakt z kumplami z klanu i rozmawiamy. Gra nastawia się na coraz bardziej PvE (poczytaj patch notes przyszłego patcha 2.5) i na coraz większe utrudnienie PvP.


Także przestań pieprzyć, że nie wiem jak jest w Aionie, bo dużo widziałem i sporo osiągnąłem, zanim przestałem grać. A na privach to już w ogóle dno, tak samo jak na większości privów L2 (poza RPG itd. o ile komuś nie przeszkadza kronika GF, bo ja wolę full działające H5 part i zaraz part 4). PvP w nowym LoA/DV ze swoim constans mogę mieć na każdym kroku co 5 min, co zresztą widać na naszym nowym frapsie Deliosa. Dobrego PvP w Aionie PT vs PT prawie w ogóle nei uświadczysz.

Chcesz coś jeszcze dodać?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 25, 2011, 10:24:02 am »
no ok, ale zrozum ze GRALES a nie GRASZ, i to na 1.5 to tajk jakbym c3 porowynwal do il w l2. ale to chyba za duzo dla ciebie do zrozumienia ze gra sie zmienia tak l2 jak i aion
Aion > Lineage 2 - Sad but true.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 25, 2011, 10:30:36 am »
Powiem tak, jeżeli lubisz tą grę pod kątem PvE, które jest rozwijane stopniowe coraz lepiej (chociaż patrząc na WoW'a gdzie jest mistrzostwo w tym aspekcie, to i tak za mało/ za wolno)

Patrząc pod kątem PvP, poczytaj sobie opinie graczy + to co ja napisałem i powiedz z którym aspektem się nei zgadasz. Naprawdę wiem jak było przez pół roku w tej grze, a dobrze przedstawione patch notes + opinie wielu moich kumpli z byłego klanu pozwalają mi i tym bardziej im stiwerdzić, że aspekt PvP tej gry już umarł.

BTW powiedz mi, dlaczego jednak na ofie Aiona serwery mergują, a graczy jest coraz mniej, podczas gdy na ru ofie otwierają 2-3 serwery na rok nowe każdy z online 3-5k? : >

BTW przez pierwsze 2 miechy też mówiłem, że Aion >> L2. Im dłużej grałem i dochodziłem do end game'u, tym bardziej widziałem, że innej gry o tak rozbudowanym aspekcie mass pvp/ PT vs PT jak w L2 nigdy chyba nie znajdę...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 30, 2011, 10:27:33 pm »
jak z online na tym infinite zbliżony do serva retailowego i drugie pytanie czy takie servy szybko stają się dead ? o ile w ogóle się stają :)
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 31, 2011, 10:29:40 pm »
SERWER PO WIPE(DLA GRACZY, LUDZIE BYLI ZA BARDZO NAFARMIENI)


Działa praktycznie wszystko, klasy, skille, pvp, pve content, mechanika itd.



Low&Mid FULL+Kolejki(tzn 3, 6k Online dunno jaki limit:P)
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 04:30:10 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 01, 2011, 05:38:51 pm »
podlaczylem sie, i jestem 537/575 oczekujacych  :o

ciekawi mnie strasznie jaki maja limit :P
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 04, 2011, 03:04:36 pm »
siemka,mam pytanko ten serv infinite dziala jeszcze,gra ktos na nim?jaki jest online


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 04, 2011, 07:44:29 pm »
2 posty wyzej oO
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 04, 2011, 08:35:31 pm »
Bardzo bym prosił jak by ktos mogl nie podaj linka do dowload,bo niechce sciagac przez  lauczera.I czy jak sciagne versje aiona 2.0.0 to moge potem patchowac  do wyzszego?patchu


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 05, 2011, 11:23:12 am »
sciagnołem aiona z strony infinity,w gralem patcha ale gdy naciska play now to tylko pokazuje mi sie ok jak by anion sie właczal,a po chwili znika i nic sie nie dzieje


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 05, 2011, 11:40:49 am »
bardzo bym prosił o napisanie do mnie na gg 5223804 mam problem z aionem bardzo prosze o pomoc


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 05, 2011, 07:03:31 pm »
Limit ustawiony na 9 czy 10k :/
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 05, 2011, 07:48:11 pm »
omg to pewnie za 1 miesiac bedzie mozna sie dopchac bez wiekszych problemow :P
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 17, 2011, 11:12:57 am »
Usuneli postacie ale konta zostawili ci ktorzy byli od poczatku na serwie przed Wipe nie maja problemow z wbiciem na serwer
wpadlem polukac  lvl 12 :) kots tam bryluje moze jakis klanik ? polatalbym w kupie bo solo to nuda


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 20, 2011, 10:28:58 am »
omg to pewnie za 1 miesiac bedzie mozna sie dopchac bez wiekszych problemow :P

To nie Lineage.


1mc - 10k
2gi - 6k
3ci 4k
4ty 3k
5ty 2k



1r - pusty....



Prawdopodobnie będą jeszcze większe kolejki.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 24, 2011, 10:58:50 pm »
Wyjadę z Epickim pytaniem. Czy gra tu ktoś jeszcze po stronie Asmo? Bo przydały by nam się 2 osoby do biegania razem. Mamy glada/clera/rangera/sina . Jesteśmy średnimi newbie, ale szybko się uczymy.

Jak był by ktoś chętny to zapraszam na pw :-)

@Edit
Zapomniałęm dopisać, że idzie o Greeda
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 11:04:44 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 25, 2011, 08:34:42 am »
Po stronie Asmo gra kilkadziesiąt polskich legionów, nie trudno znaleźć coś ciekawego.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 25, 2011, 05:15:09 pm »
Po stronie Asmo gra kilkadziesiąt polskich legionów, nie trudno znaleźć coś ciekawego.

Nie zrozumiałeś mojego pytania. Ja nie szukam legionu, ja szukam 2 osób do wspólnej gry. :]

A legion to się znajdzie bez problemu.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 23, 2011, 10:13:41 pm »
dobry ten serwer? nie gralem nigdy w aiona a moze bym przetestowal ;] wie ktos jaki online tu jest itp ?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 25, 2011, 11:20:56 pm »
Jak grałem przez niecałe 2 tygodnie z kumplami. To powiem prawdę, że jest mnóstwo nie działających rzeczy, jednak to jest serwer. Typowo taki by wejść, pograć sobie ze znajomymi, legionem i trochę się po naparzać. Coś jak HR w L2, tylko na dłuższą metę. Dorobić, jest w miarę łatwo tylko trzeba mieć smykałkę co zbierać, a co zostawiać np. Z moich odczuć jak chcesz grać to możesz grac, bo i tak na ten czas lepszego priva to nie znajdziesz, z takim online.  Nie wiem ile wynosi online, jednak w każdym mieście spotkasz sporą liczbę osób, nie jest to 100-200 ale tak 50-100 na miasto myślę że będzie. Wiadomo, zależy też od godziny do tego dolicz Asmo i Elyos czyli x2 licz.<Jak masz pytania wal :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 26, 2011, 03:07:45 pm »
Jak grałem przez niecałe 2 tygodnie z kumplami. To powiem prawdę, że jest mnóstwo nie działających rzeczy, jednak to jest serwer. Typowo taki by wejść, pograć sobie ze znajomymi, legionem i trochę się po naparzać. Coś jak HR w L2, tylko na dłuższą metę. Dorobić, jest w miarę łatwo tylko trzeba mieć smykałkę co zbierać, a co zostawiać np. Z moich odczuć jak chcesz grać to możesz grac, bo i tak na ten czas lepszego priva to nie znajdziesz, z takim online.  Nie wiem ile wynosi online, jednak w każdym mieście spotkasz sporą liczbę osób, nie jest to 100-200 ale tak 50-100 na miasto myślę że będzie. Wiadomo, zależy też od godziny do tego dolicz Asmo i Elyos czyli x2 licz.<Jak masz pytania wal :)

ile w aionie mozna miec profesji zbierackich  / crafterskich ?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 26, 2011, 03:31:04 pm »
jeszcze jak ja grałem to z 1 zmienili na 2 chyba.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker