Witaj
Gość

Wątek: Infinite Aion(the best Aion priv)  (Przeczytany 46976 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 26, 2011, 05:26:53 pm »
Zbierackich? To 2, tego Aether i tego na ziemi. Za cholerę nazw nie pamietam.

Craftu nie jestem pewny ile, ja wiem że na pewno na postaciach miałem 2, ale na tym serwerze możesz mieć wszystko chyba. (nie wiem jak na offie)

Night, a zamierzasz grać? Bo z chęcią bym se w Aiona popykał samemu mi się nie chce, a taka odskocznia od L2 jest bardzo miła i przyjemna :P.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 26, 2011, 05:54:42 pm »
sorry, zrozumiałem z craftem. Na maxa można mieć 2 profesje w crafcie (tak było jak pół roku na retailu grałem). Zbieractwo wiadomo: do oporu zarówno ziemne i powietrzne (Aether).
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 26, 2011, 06:22:51 pm »
Zbierackich? To 2, tego Aether i tego na ziemi. Za cholerę nazw nie pamietam.

Craftu nie jestem pewny ile, ja wiem że na pewno na postaciach miałem 2, ale na tym serwerze możesz mieć wszystko chyba. (nie wiem jak na offie)

Night, a zamierzasz grać? Bo z chęcią bym se w Aiona popykał samemu mi się nie chce, a taka odskocznia od L2 jest bardzo miła i przyjemna :P.

tak pogram 4fun, z tym ze nie gralem wczesniej w aiona i bede musial sie z nim zapoznac xD, a znacie jakies Polskie Klany z tego serwa?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 26, 2011, 06:32:28 pm »
Zbierackich? To 2, tego Aether i tego na ziemi. Za cholerę nazw nie pamietam.

Craftu nie jestem pewny ile, ja wiem że na pewno na postaciach miałem 2, ale na tym serwerze możesz mieć wszystko chyba. (nie wiem jak na offie)

Night, a zamierzasz grać? Bo z chęcią bym se w Aiona popykał samemu mi się nie chce, a taka odskocznia od L2 jest bardzo miła i przyjemna :P.

tak pogram 4fun, z tym ze nie gralem wczesniej w aiona i bede musial sie z nim zapoznac xD, a znacie jakies Polskie Klany z tego serwa?

Byłem w 1-ym bardzo fajnym legionie. Lecz wątpię, że on dalej istnieje.

Night, przeczytaj PW

Będę grał Spirit Masterem w Asmodian. Więc jak ktoś chce pograć to zapraszam pw na forum :).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2011, 07:43:02 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 26, 2011, 07:24:59 am »
1.Craft  1 Master na 1 koncie nie wlicza sie Essenceterapingu (Gathering) i Aether-u
2.Serwer spoko nie to co 3 lata temu jak powstawal ale nadal jest wiele minusow
a) balans serwera nie rowny 3x wiecej asmo niz elyos
b)masa donatorow
c)wiekszosc ogarnietych klanow po stronie Asmo (to samo donatow) : w skrocie zobrazuje to tak ASMO sa w stanie przejac all fortece w core lacznie z samym Core w ciagu hmm 1h , kiedy forteca jest np. Balaurow Elyos nawet nie ida bo nie ma sensu jest tyle asmokow ze glowa boli do tego mega lagi przy takim spotkaniu dowch ras.To samo tyczy sie fortow w Ingisson asmo sa w stanie  przejac forty Elyos natomias
Elyos maja nikle szanse na przejecie fortu/ow Asmo co za tym idzie skrafcenie np. Master Carved itemkow nie wchodzi w gre , poniewaz nie zdabedziemy 4 itemow potrzebnych z 4 fortow.
b1)Donate : co tu opisywac lataja panowie w setach abbsy wykreconych na spore ++ przemiany w guardow ogolnie ciezka sprawa - gd juz masz co mozesz miec z zwyklej gry bez donatu strasznie to wqurwia takiemu panu nic praktycznie nie robisz , jedynie smyrasz go po pupce.
d) Wiele rzeczy nadal nie dzial (raczej jest specialnie wylaczona) - questy z kampani sa tak ustawione ze nie skonczymy zadnego q kampani w danym miescie zawsze 1-2-3 sa niemozliwe do wziecia badz koncza sie w pewnym momencie - jest dzial na forum temu poswiecony (bug quest) etc. lecz nawet nie ma sensu sie pocic :).
e)nadal admini bawia sie dzialaniem i dropem w Instancjach (LUT/UT/BT/DC) i inncych czyli dzis dziala tak jutro nocny update i juz co innego.
np. w jednym tygodniu bossy dropia czesto gesto bizuterie , nastepny tydzien / update etc.. juz nie mamy z dropu nic ew. dropia np czesto gesto 1 rodzaj armoru /weapon-u 
utrudnienia :  Dodaja skille mobkom , podkrecaja bossy itd. ! Wazne dla nowych graczy :0
Wszyscy ktorzy zaczeli niedawno badz maja zamiar zaczac maja 100x gorzej od tych ktorzy juz tam bryluja od dluzszego czasu.
Jest jeszcze masa rzeczy ktore sa strasznie wpieniajace  .Wiele osob rezygnuje z gry po osiegnieciu 55lvl nafarmieniu sprzetu i ustawieniu postaci typowo pod pvp latanie po rift-ach , abbys , fortach etc. (Gelkmaros) :))

Najwieksze minusy
-  DONATE
-  Bugi
- Geodata
- Campaing Quest (nie dziala zadna cala kampania danego miasta - zawsze nie dzialaja 1-2 badz wiecej q co uniemozliwia doonczenie kampani )
- Krecenie ustawieniami serwera dropem / podkrecanie bossow / mobkow (sa coraz twardsze) / enchant coraz trudniejszy - to sprawia ze nowi gracze maja naprawde przesrane.
-Ciagle zmiany w Instancjach (LUT/UT/BT/DC) czy to drop czy boss-y i ich sila/wytrzymalosc dodawanie summon bosow ogolnie coraz ciezej
jak wyzej dla starych graczy to nie problem nowi maja przesrane.
-NAJWAZNIEJSZY CHYBA MINUS : CHEAT-Y !!!!
   - SpeedHack
   - CheatEngine
   - Roll Rice Hack (rolowanie itemkow) masakra rolujesz 98-100 na max 100 (nie ma bata zeby przegrac roll o itemek)
     przypuszczam tego akurat nie zauwazono ale pewnie na dobrych skryptach  dzialaja boty (makra) na zbieractwo naziemnie /    powietrzne i przedewszystkim na CRAFT - (naziemne w sumie mozna na klikaczu jechac cala noc ) :P
Dobijajac magiczny lvl 55 posiadajac juz w miare konkretny sprzet robi sie to nudne jak flaki z olejem - dzienie 2-3 q na coin-y , zbieranie smieci na kraft (potki , skrole , miesko itp. duperele) , instancje , pvp glownie Gelkmaros (z donatami nie mamy podjazdu) , ogolna nuda dodam ze na pvp zeby nafamic sobie np. AP nie ma sensu lazic wieksza grupa niz 2-3 osoby max co sprawia ze wlasciwie podczas calej gry SOLOWANIE TO PODSTAWA :))  AION vs L2 jako mmo zespolowe AIOn nawet sie nie umywa .

i to tyle w skrucie.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 29, 2011, 03:20:18 pm »
Odradzam granie na Infinite.PingwinekPikPok napisal dlaczego.Gralem tam ale odeszlem razem z calym legionem na nowy serwer International.Polecam.Na infinite duzo rzeczy nie dziala,kampanie,drop zly a wszedzie sami cziterzy.Na International(serwer wystartowal tydz temu) dziala wszystko,kazda kampania,kazdy quest,wszystko.Dodatkowo serwer wprowadzil troche nowosci.Tu jest stronka,mam nadzieje ze za reklame mi sie nie oberwie :)  http://www.aioninternational.com/  Infinite to tylko duzo ludzi gdzie kazdy jedzie na czitach.Chetnych zapraszam do legionu ;) Pozdrawiam


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 30, 2011, 11:23:24 pm »
Wiesz, raty x2 nie każdemu pasują :>
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:13:00 am »
szukam kogos to gra na tym servie!!!

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:41:24 am »
dużo osób grało, ale przestało. pewnei zaraz się ktoś odezwie, a być może ktoś i nawet gra ; p 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:48:55 am »
mam juz 35 sina

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 24, 2011, 01:13:29 am »
Ja gram już od miecha +/-. Jak Ester zrobiłeś Elyo to Ci kark ukręcę ;>,a tak to violettaepo, ezopiryn pisać jak coś.

Lepiej nie pisać na /whisper bo większość nie czytam lub nie widzę. Dodać mnie do pt najprościej, po godzinie 19-20 jestem na bt^
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 24, 2011, 07:46:36 am »
niestety jestem bialasem :D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 24, 2011, 03:50:29 pm »
niestety jestem bialasem :D

Rób asmo, 35 to kwestia jednego dnia :P.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 25, 2011, 04:15:13 pm »
Witam mam kilka pytań
1)Mógłby ktoś napisać jak wygląda na serwerze Pride stosunek liczby Asmo do Elyos na stronie chyba tego nie ma ale jakie są odczucia w grze ?
2)Gdzieś wyczytałem, że Ranger na tym serwerze jest nieco zmieniony tzn. zadaje chyba więcej dmg. czy to prawda ?
3)Czy działa tu skrzynka legionu ?
4)Czy jest tu możliwość jak na serwerze Aion International aby włączyć tryb PvE ?


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 25, 2011, 04:41:42 pm »
Na serwerze mniej wiecej po równo Asmo i Ely, chodz GMi grają po stronie elyosów i zdecydowanie o wiele łatwiej grać ta rasą z tego wzgędu że dużo wiecej questow działa inaczej sie pojawiają rifty, działają guardy po ich stronie itd, wymieniać można by bardzo długo.
Ranger jak każda inna klasa nie jest ani dobry ani zły wszystko zależy jak sie tym umie grać.
Wh legionowy działa zaś trybu pve nie ma, to był wymysł international tylko.
Ps Jak by ktoś po stronie Asmo szukał pt na instancje 55+ lub ingisson pisać pm Yevoa.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 04:44:11 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 26, 2011, 09:11:19 am »
Jak to wywnioskowales ze po stronie Elyos graja GM-mi i mniejwiecej jest po rowno asmokow i elyosow ?
tylko mi nie mow ze info masz z tabelki Elyos - Balaur - Asmo :) . Z tego co mi wiadomo Asmoki nadala goruja moze juz takiej przewagi nie maja jak 3 miechy temu ale mysle ze nadal jak sie zbiora do kupy to np. na Core niema po co isc Elyosom gdy jest Balaurow (takie mass pvp o Core) mimo ze juz nie pojawiam sie na serwie ale na TS jeszcze wchodze :) info od stalych bywalcow Pride -a str. Elyo. Fakt pojawily sie dwa Legiony ktore od pojawienia sie na serwie cos szybciutko sie wykoksaly i dozbroily mimo nie duzej liczebnosci Legionu ale czy tam graja GM-i ciezko udowodnic - choc bylo kilka historyjek z dziwnymi dropami :^^ (Panowie wchodzac swoim klanem np. na BT potrafili z 1 intsy wyciagnac 5 itemkow np. 4 zlota + pomarancz gdzie inne legiony zazwyczaj 0 ewentualnie 1-2 itemy to byl juz sukces) taki np.Legionik  "Zorn" "Shinnigami" (proba reaktywacij) - pojawia sie z nikad i po 1 miechu praktycznie czolowka tabeli Legionowo AP (moze nie GM a Donate uj wie mozxna gdybac).
Jak juz pisalem w poprzednim poscie Ingerencja w Gre w Serwer etc. Zabije kazdy serwer to tylko kwestia czasu a na Infinite to juz trwa od poczatku istnienia tego serwera - coz kazdy chce zbic monete w szczegolnsci ze tak rozwinietych  z takimi plikami i online-em serwerow mozna jeszcze policzyc na palcach jednej reki.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co do Rangera - Na poczatku Infinite - blokada skilli combo 1-2 sec . tzw uzywasz 1 skilla z combo i czekasz 1-2 sec na kolejny skill z combosa (bez zadnych programow oczywiscie typu . SpeedHack etc.) brak poprawnego dzialannia wychodzenia ze Stuna , czesciowo odp. za to Geodata dziury w geo uniemozliwjaja czasem odskoczenie na te 20-25 m po stunie (nie pamietam dokladnie ile tam tych metrow bylo).
Po tych wszystkich poprawkach i wprowadzeniu Client 2.5.0.4 Ranger przynajmmnniej w moim odczuciu ( na Infinite) troche sie zeszmacil mimo iz wkoncu zdjeli blokade z combo (Anti-Animation Hack).DMG niby jest ale bardziej do PT wola Sorca  [Ranger byl bardzo poszukiwany ze wzgledu na DMG zasiegowy(przydatne na kilka bosikow w BT :^^   i Sand Trapa ale teraz juz nie wchodzi tak jak wczesniej (zaleznosc od magic acc) co tez zostalo naprawione ]. Ogolnie uj wie jak teraz ustawic Rangera :)  Przez Stuny , Stamble itp. duperele  w szczegolnosci w Duelach to widac , inaczej sie sprawa ma z zaskoczenia chodz tez wiadomo zalezy na kogo sie zasadzamy (ale w ta zabawe lepszy Sin).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 09:21:52 am wysłana przez PingwinekPikPok »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 26, 2011, 09:11:52 am »
a ja mam pytanie odnosnie instancji. Gram z 10 moimi ziomkami;d i nakurwiamy fire temple dla enchantment stonow (np wczraoj zarobilem 10kk kinahow), czy jest podobna instancja na wyzszych lvlach, albo taka z ktorej leca tez tak fajne rzeczy?;


4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 26, 2011, 10:15:28 am »
Jak to wywnioskowales ze po stronie Elyos graja GM-mi i mniejwiecej jest po rowno asmokow i elyosow ?
tylko mi nie mow ze info masz z tabelki Elyos - Balaur - Asmo :) . Z tego co mi wiadomo Asmoki nadala goruja moze juz takiej przewagi nie maja jak 3 miechy temu ale mysle ze nadal jak sie zbiora do kupy to np. na Core niema po co isc Elyosom gdy jest Balaurow (takie mass pvp o Core) mimo ze juz nie pojawiam sie na serwie ale na TS jeszcze wchodze :) info od stalych bywalcow Pride -a str. Elyo. Fakt pojawily sie dwa Legiony ktore od pojawienia sie na serwie cos szybciutko sie wykoksaly i dozbroily mimo nie duzej liczebnosci Legionu ale czy tam graja GM-i ciezko udowodnic - choc bylo kilka historyjek z dziwnymi dropami :^^ (Panowie wchodzac swoim klanem np. na BT potrafili z 1 intsy wyciagnac 5 itemkow np. 4 zlota + pomarancz gdzie inne legiony zazwyczaj 0 ewentualnie 1-2 itemy to byl juz sukces) taki np.Legionik  "Zorn" "Shinnigami" (proba reaktywacij) - pojawia sie z nikad i po 1 miechu praktycznie czolowka tabeli Legionowo AP (moze nie GM a Donate uj wie mozxna gdybac).
Jak juz pisalem w poprzednim poscie Ingerencja w Gre w Serwer etc. Zabije kazdy serwer to tylko kwestia czasu a na Infinite to juz trwa od poczatku istnienia tego serwera - coz kazdy chce zbic monete w szczegolnsci ze tak rozwinietych  z takimi plikami i online-em serwerow mozna jeszcze policzyc na palcach jednej reki.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co do Rangera - Na poczatku Infinite - blokada skilli combo 1-2 sec . tzw uzywasz 1 skilla z combo i czekasz 1-2 sec na kolejny skill z combosa (bez zadnych programow oczywiscie typu . SpeedHack etc.) brak poprawnego dzialannia wychodzenia ze Stuna , czesciowo odp. za to Geodata dziury w geo uniemozliwjaja czasem odskoczenie na te 20-25 m po stunie (nie pamietam dokladnie ile tam tych metrow bylo).
Po tych wszystkich poprawkach i wprowadzeniu Client 2.5.0.4 Ranger przynajmmnniej w moim odczuciu ( na Infinite) troche sie zeszmacil mimo iz wkoncu zdjeli blokade z combo (Anti-Animation Hack).DMG niby jest ale bardziej do PT wola Sorca  [Ranger byl bardzo poszukiwany ze wzgledu na DMG zasiegowy(przydatne na kilka bosikow w BT :^^   i Sand Trapa ale teraz juz nie wchodzi tak jak wczesniej (zaleznosc od magic acc) co tez zostalo naprawione ]. Ogolnie uj wie jak teraz ustawic Rangera :)  Przez Stuny , Stamble itp. duperele  w szczegolnosci w Duelach to widac , inaczej sie sprawa ma z zaskoczenia chodz tez wiadomo zalezy na kogo sie zasadzamy (ale w ta zabawe lepszy Sin).
Ponieważ gram na tym serwerze nie od miesiąca czy dwóch ale o wiele dłużej i tak jak przed wipe sytuacja była odwrotna tak teraz zdecydowanie inaczej się gra, co do info to już naprawde wiele osób i najwiekszych legionów mówi to samo zreszta sam też widzialem takie kwiatki jak elyos w białych itemach bił ludzi w stormwingach po 10k, a tamci bili po 0. Tak samo jak to że lider archonsów sie dobrze zna z GMi zresztą widziałem jego itemy i wiem że ABG nie da się zdobyć obecnie ponieważ nie działają questy ani instancje na platinum medale z doty medali też nie ma ani tych itemów które on ma jedynie AP można mieć z dotacji ale za same punkty ABG się nie kupi.
A co do rozwiniętych plików infinite jest obecnie jednym z najsłabszych serwerów, nie ma nawet porównania do takiego international gdzie 99% to prawdziwy retail, zaś GMi tam zrobili przez 3 tygodnie 5 razy tyle co GMi na infinite przez ponad 2 lata jedynie bardzo mały online tam dyskwalfikuje ten serwer w starciu z infinite.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 10:21:50 am wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 26, 2011, 10:56:50 am »
nie wiem jak teraz ale jeszcze 1,5 tyg. temu robilismy platynki w fortach Ingi 2 questy bodajze powtarzalne 20x ale znow wiem ze zmieniali i drop zmniejszyli a czy obecnie jeszcze dzialaja nie wiem . To samo tyczy sie Firmow (Firm Balaur Scale , Horny etc.) zmieniony drop calkowicie ech Infinite i Admini :P .Firmy mi tam nie przeszkadzaly bo Masterke zrobilem dawno temu i dzieki zmiana mozna bylo kosc niely szmal :). Nie wspominajac ile ludzi sie nachapalo na bugu z Heliotropami :) proszkow z 100 i relog craft relog craft itd.. :)

W jakim Legionie brylujesz (Elyo czy Asmo) ?


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 26, 2011, 11:16:33 am »
nie wiem jak teraz ale jeszcze 1,5 tyg. temu robilismy platynki w fortach Ingi 2 questy bodajze powtarzalne 20x ale znow wiem ze zmieniali i drop zmniejszyli a czy obecnie jeszcze dzialaja nie wiem . To samo tyczy sie Firmow (Firm Balaur Scale , Horny etc.) zmieniony drop calkowicie ech Infinite i Admini :P .Firmy mi tam nie przeszkadzaly bo Masterke zrobilem dawno temu i dzieki zmiana mozna bylo kosc niely szmal :). Nie wspominajac ile ludzi sie nachapalo na bugu z Heliotropami :) proszkow z 100 i relog craft relog craft itd.. :)

W jakim Legionie brylujesz (Elyo czy Asmo) ?
jezeli to bylo do mnie to gram elyos w redlight;d legio moich ziomow;d

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 26, 2011, 10:50:23 pm »
Ja gram akuratnie na Greedzie, większości gram twinkami. Na 55 mam tylko Clera, ale to tylko dla taloca/legionu pod bt żeby pobiegać. Jeśli chodzi o drop to za jednym rushem mieliśmy 2x eternal, 1x gold i 4 blue, z kolei dzień później 2x blue, 1 eternal. Więc to kwestia farta.
Co do donatorów, na 45 lvl faktycznie trafia się kilka, po stronie ely jest kilka charakterystycznych nicków, którzy na pewno dotują, po stronie asmo tez się trafiają, jednak nie takie ilości. Ogółem, ostatnio widać że jest więcej ely niż asmo, nie dawno legion asmo, który walczył głównie o forty etc przeszli do ely. I teraz core asmo nie mogą przejąć od 2-3 dni, a ratio utrzymuję się na poziomie 20-40% u asmo. Koledzy, którzy grają od jakiegoś czasu jeszcze przed wipe grali, mówią że to jest prawda iż większość GM-ów jest po stronie ely i robią pod nich. Chociażby widać to częstotliwości riftów. Jednak, asmo są lepsi od ely. Jeśli chodzi o graczy i pvp z nim związanych. Ely jak Cie pokona to od razu weak, lol, naab etc. Riftuje na elten już prawie od 3 tygodni i widziałem wiele pvp ale nigdy asmo przezywającego ely. Druga sprawa to pvp, w momencie gdy my na elten podchodzimy pod fortece to nikt nie wyjdzie. Dopiero jak przyjdzie kilka 55 + wyfarmione 45 to się zwala zerg 20 osób na 5-10 u asmo tak nie ma, u asmo z reguły przychodzi 2-3 twinków 40/45 i wybijają ich, rzadko kiedy się zdąża by przychodzili 55. Pod Ft też jak przychodzą ely to przychodzi full pt jak nie więcej, ale tutaj rzadko kiedy przychodzą 55, wpada kilku twinkó 45 i sie ich wybija. Z kolei jak byłem kilka razy pod ely ft to ta sama sytuacja, co pod elten fortress. Wpada zerg 20-30 osób i wybijają all, nie potrafią sobie poradzić z nami. Jeśli chodzi o hacki, to powiem prawdę że spotkałem tylko jednego na speed hacku i to wszystko.
Tak to wygląda z mojej perspektywy ;>
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 10:53:50 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 27, 2011, 05:03:49 am »
No musieli cos wymodzic bo od startu szanse byly masakrycznie nierowne Asmokow byla masa przejmowali all   w Reshancie Elyo nawet nie mialo podjazdu i duzo stekow bylo na forum etc. do GM-ow o Balans na serwerze wiec mozliwe ze wpadli na wspanialy plan cos tam Elyo pomoc.Szanse moze sie wyrownuja duzo osob odeszlo  z serwera mozliwe ze wiecej dolancza na strone Elyo byc moze przeniosly / przeniesli jakies "Pro" Legiony na Elyo zeby jako tako zbalansowac serwer.Duzy wplyw na Balanas miala migracja po W.I.P.E najlepszych klanow  na strone Asmokow.Od startu serwera tez byl ladny bug z Medalami (Daily questy) Asmoki od poczatku wiedzialy o tym Elyo nieco pozniej (1-1,5 Tyg.) co dalo niezla przewage ludzie nic nie robili tylko latali i kosili mobki oddawali q i spowrotem tak wygladal kazdy dzien :^^ wiec sprzetu nafamili troszke za Silver/Gold Coin .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co do PVP to fakt siedzicie w Elthen pod FT a tam same newbie :) siedza tam calymi dniami i famia zlote itemki na przepal z Kromedy :^^  , ale to samo u was jak sie wpadnie na rift to jest dokladnie to samo co opisujesz nawet maja makra porobione na shot-cie z textami na caly ekran shot-a "NOOB" etc.W zasadzie u nas ladzilo sie (i lazi) raczej na Gelkmaros (rzadziej na Belusian) - wiekszosc ludzi maniaczyla od statu i bynajmniej u nas w Legionie priorytet to bylo 55 lvl i Craft na 1 Masterka , zbieracta powietrzne / naziemne (dodatek) alchemia co najmniej 399 to samo cooking niektorzy cisneli experty to byly priorytety Instancje byly po bizu glownie.dzis wiekszosc ma pomarancze z craftu poplusowane co najmniej na 10.
Wyjdzie z Elthen i przeniescie sie do Heiron (znana miejscowa na daily coin questy) tam lata wiecej ogarnietych farmerow AP ew. duzo pvp na Ingison poludnie i poludniowa forteca zreszta polnocna tez ze wzgledu na questy na Platinium medale tam juz wieksza jazda z wyfamionymi ludzikami czesto mzona trafic star oficerow 1-5 a nawet generalow (great generalow) :^^.Siedzenie pod FT to hmm nie bede mowil :^^.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co do posta kolegi o serwerze Aion International zgadzam sie dzialanie jest moze i 100% lepsze od infinite tyle ze start serwera spozniony wszyscy zaczynali na Infinite i ciezko zaczynac od 0 a i ludzie dochodza na serwer gdzie "cos sie dzieje" online to duzy + , nie ma ludu nie ma co grac .Bylem luklem i hmm 100 osob moze lata nie ma przyszosci.Ogolnie na Infinite podejscie do PVP jest dziwne masa pvp powina sie rozgrywac na Silentrze ze wzgledu na 50% mniejsza utrate AP a tam pustki po katach wieja wiekszosc to male grupki u was my na Gelk wy u nas na Ingi i to prawie all co mozna trafic do tego zabawa z crash-owaniem gry etc. Ubij jakiegos stara officera 1-5 jak trafisz gra w oknie jak dostaje w dupke klik i zamyka okienko i tyle :^^ takie granie. Malo pvp tez ze wzgledu na donate czesc ludzi nawet z wioski nie wyjdzie jak lata z officerem 1 o generalach nie wspominajac coz uroki priv serwerow.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2011, 05:12:27 am wysłana przez PingwinekPikPok »


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 27, 2011, 09:59:22 am »
Tylko że na Ingisson pod fortem wiele AP sam nie nafarmisz tam musisz mieć już zerg conajmniej z 10-12 osób żeby coś ugrać, zabijesz 2-3 pt ely i przybiega 30. Troche lepiej pod miastem kolo udas na ingisson chodz tam znowu pojedyncze sztuki biegaja i najcześciej boją sie z guardów wyjść. Na heironie natomiast można śmiało samemu biegać nawet z rangą 1 i ładnie AP nabijać, tutaj zerg sie trafia naprawde żadko, jak już tyle asmo że nie są w stanie z głównego miasta wyjść na mape dopiero wołają wiecej osób jedynie słabe rangi biegają tutaj głownie 6-9, czasami jakaś 3 sie trafi. No i zdecydowanie Asmo są bardziej ogarnięci 2 asmoków najczęściej wybija całe pt ely, dobrze pod BT można sie pobawić w 2-3 osoby ely nawet nie bedą w stanie wejść do Instancji a i rangi ładne.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 27, 2011, 10:48:23 am »
Na heroin na razie troszkę mi sprzętu brakuje, bo jak mówicie tam ogarnięci kolesie biegają :). Ja jestem w legionie polaków, to u nas 4 osoby maja 500 w armor/weapon/tailor/handi, ja mam 420 alchemy i 399 tailoringu, ogółem itemy z pt wyciągam. Raz dziennie na bt i itemy się farmia same praktycznie. Nie wypowiadam się, jak to u nas z pvp 55
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Infinite Aion(the best Aion priv)
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 27, 2011, 02:07:29 pm »
Aaaa bo wy na Greed brylujecie a ja tu o Pride (Low rate) nawijam to na Greed moze byc wszystko inaczej :^^