Witaj
Gość

Wątek: Golem i jego możliwości  (Przeczytany 8473 razy)

  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Golem i jego możliwości
« dnia: Maj 18, 2005, 09:18:07 am »
nie wiem jak się  używa golema i na jaki lvl moge go użyc (i do czego sluży, wiem tylko że jest wazny  :P ) Dzieki z góry za odpowiedzi


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2005, 09:24:24 am »
najlepiej w ogóle go nieuzywaj:) zzera D crystals a i tak duzo nie robi poczekaj jak osiagniesz wyzszy poziom tak kolo 50lv:) na 1lv golem sie nieprzydaje mam czesto dc:) i go nieuzywam :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2005, 08:45:32 am »
Te gole mimo ze dosc smiesznie wyglada to jedna potrafi nizele przywalic.Z dwafem sie dobrze uzupenia ten golem a zawsze jak cos ucieknie to mozna mu przywalic z dzialka :)


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2005, 11:17:08 am »
Goolem jest po to bys go uzywal  sam expilem tylko z nim exp jest troche mniejszy okolo 30 % chyba
Ale musze powiedziec iz z goolemem moglem bic bez przerwy  od moba do moba  ;)
polecem gogusi zreszta przyjemniej  na polowaniu miec kogos przy sobie  :P
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2005, 08:18:26 am »
A co potrzeba by summonowac takiego i plx wytlumaczcie mi co robia poszczegolne.
Z gory dzieki i sry za bledy.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2005, 07:19:59 pm »
No wiec po koleji:

Mechanikal Golem:Zwykly golem do lania.Na poczatku slaby ale od 2-3 lv staje sie o wiele silniejszy.Moze atakowac normalnie lub przywalic z dzialka.Ma duzo p.atk mimo smiesznego wygladu jest mocny.

Big Boom:Ten golem wysadza sie.Pobiera 1 D grade cristal.Raczej po to zeby wlanac go w grupe lub na siedge.

Siedge Golem:Golem ktory jest summonowany tylko podczas siedge.Niszczy bramy i mury ale slabo graczy.Niestety jest cholernie drogi potrzebuje 300 krysztalow C grade do przywolania i zre co minute 60-70 krysztalow c grade(nie pamietam dokladnie ile).

Wildhog Cannon:Kolejny siedge golem.Najdrozszy bo zre krysztaly B grade(nie pamietam ile).Posiada 2 tryby siedge( zmienia sie dzialo skutezny na bramy i mury) i normalny(skuteczny na graczy).Kazda zmiana trybu trwa 30 sec.Ten golem to taki siedge tank z SC :P


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 28, 2005, 10:49:30 am »
hehehehe ryltar tu masz racie zreszta bardzo trafne te tanki to zgroza hehehehhehe dawno mnie tu niebylo ale ryltar ladnie opisal to wszystko mug bym podac dokladne parametry kazdego golema ale chyba niepotrzebne bo wyjasnil ci co chciales wiedziec co do tego drogiego siege golema to wiem dobrze ale jak masz klan i ally któr cie finasuje to np z golemem pamietajcie o tym
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 10, 2006, 09:14:37 am »
a jak takiego golema w ogóle przywołać?? poprosze o szczegółową instrukcję na którym levelu postaci, na jakiej klasie, i ile to kosztuje i co potrzeba, z góry dzięki (jak co to mam 28 lv dwarfa scavenger)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2006, 09:19:09 am »
@benek2 poniewaz grasz scav to nie mozesz miec golema, tylko warsmith ma skill przywolujacy golema.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2006, 09:44:11 am »
aha dzięki :]


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

    • http://www.rower.pixon.prv.pl
Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 13, 2006, 11:01:42 am »
Ja mam Golema na 3 lvl ale go nie używam, szkoda mi expa. Niby on całkiem nieźle sobie radzi z zabijaniem potworków, ale jakoś jeszcze się do niego nie przekonałem


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 4

Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 13, 2006, 11:20:52 am »
Dzialko jest calkiem przydatne, gdy mobek zaczyna uciekac, ale ja tez raczej nie uzywam Golema.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 13, 2006, 01:26:01 pm »
Golem jest dobry jak idziesz po masty albo kase. Bo wtedy szybko mobki zabijasz


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 14, 2006, 09:34:49 am »
Wiecie mu chodzi o tego dużego raczej niż małego szkoda że nie używacie golema naprawdę pomaga w expie bije się łatwiej szybciej co się przekłada na większą ilość mobów i więcej dropów oraz łatwiejsze bicie a exp ten sam tak na marginesie o siege golemie dostaje się skill na 49lvl warsmitha trzeba mieć do tego plany przyzwać go możemy tylko podczas siege na terenie siege kosztuje przywołanie kryształów c a utrzymanie go co pewien czas żre gemstony zresztą w opisie skilla pisze.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 24, 2007, 08:34:29 pm »
Ja gram artisanem na 28. Wykupiłem sobie skilla, kryształki, a mimo wszystko gollem nie chce mi sie przywołać. Wyskakuje mi napis "Summon Mechanic Gollem cannot be used due to unsuitable terms". Powiedzcie mi proszę, co moglem pominąć i dlaczego nie chce mi sie przywołać.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 24, 2007, 08:57:32 pm »
zly rodzaj cry?
inny pet?
innych pomyslow nie mam ;]
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 25, 2007, 05:23:42 pm »
Jest taki bug ze pisze ze trzeba krysztalki D a tak naprawde potrzeba krysztalkow C.

A tak w ogóle to exp bez golema to nie exp. Mam 70lvl i nie wyobrazam sobie expa bez niego. Mam dye na strenght set tallum i meteora z focusem wiec jestem dosc ofensywnym krasiem, a on i tak leje duzo mocniej ode mnie.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2007, 11:08:02 pm »
Stary temat ale może ktoś odpowie bo nie mogłem znaleźć (choć jestem prawie pewny że musiał być poruszany) a mianowicie. Czy golem może używać shotów? W jego statystykach jest pokazane zużycie ale ni cholery nie moge dojść do tego, jak to się robi (cowiecej mam nieodparte wrażenie że, jest to jakiś niedokończony pomysł)


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6

Odp: Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 02, 2007, 11:46:34 pm »
MOze, ale specjalnych kupowanych u pet managera. Wbrew innym opiniom ja uzywam golema bardzo czesto i mam duza sile "ognia" wowczas.

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 02, 2007, 11:58:02 pm »
Mój błąd znalazłem jak się ich używa ale nie było o tym że to są jakieś specjalne. Dzięki


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6

Odp: Golem i jego możliwości
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 03, 2007, 09:32:05 am »
NO mam tylko na mysli to, ze nie uzywasz np ssc lub ssc, ktorymi ciagle wspomagasz swoja postac.

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."