Witaj
Gość

Wątek: Buffer dla tanka dark elfa  (Przeczytany 3710 razy)

  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Buffer dla tanka dark elfa
« dnia: Luty 01, 2014, 01:19:04 pm »
Zacząłem grać na low rate L2 Tauti GoD x2 bo te mid rate juz mi bokiem wyszły. Zrobiłem sobie tanka dark elfa i mysle nad bufferem dla niego. W party exp bedzie wiekszy, tylko którego byscie mi zaproponowali? Po 85 i tak bedzie Iss Enchanterem ale do 85 to którego - prophet, wc, ol ?
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Buffer dla tanka dark elfa
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2014, 11:36:33 am »
Zacząłem grać na low rate L2 Tauti GoD x2 bo te mid rate juz mi bokiem wyszły. Zrobiłem sobie tanka dark elfa i mysle nad bufferem dla niego. W party exp bedzie wiekszy, tylko którego byscie mi zaproponowali? Po 85 i tak bedzie Iss Enchanterem ale do 85 to którego - prophet, wc, ol ?
wc

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Buffer dla tanka dark elfa
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2014, 11:50:51 am »
Dzięki, właśnie ku niemu sie przymierzałem. Musze tylko dobrze go obczaić bo zrobienie 2 profki bufferem moze byc ciężkie skoro tankiem poszłomi dopiero za 6 razem.
Mimo że raty x2 to całkiem fajnie się expi w party na RB.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Buffer dla tanka dark elfa
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2014, 07:29:15 pm »
Byłby ktos tak miły i opisał co dalej po przebudzeniu postaci? Jestem juz Sigel Knight. Jakieś daily questy, instance solo i w pt? A moze są jakieś spoty gdzie można poexpić z miare sensownym expem? Tylko że tankiem to troche ciężko, na Swampland biłem ( Vanguardem ) od 84,5 do 86 ale latałem z Issem przy dupie.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa