Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 621484 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #450 dnia: Grudzień 25, 2006, 11:55:31 pm »
Cytuj
Argus: Ja nosilem SoWD z magic powerem i niektore osoby chcialy mi wmowic, ze to zly pomysl

Ogolnie to sie nie oplaca bo po cholere? od tego 7x zaczynaja sie wojny to przynajmniej masz zabawe.

Cytuj
a w c5 drozeje wiekszosc skilli

Bo jak walisz non stop LL to sie nie dziw ze masz malo MP...

Cytuj
dochodzi arest, wiec mieczyk niemagiczny sie bardziej nada.

Co to za roznica? Arrest bedzie wchodzil tak samo czy masz 1 m.atk czy 100000000000 m.atk to skill fizyczny.

Cytuj
Ryl: wlasnie chce z Devem sprawdzic, czy mam racje, wg mnie na otwartej przestrzeni sk nie jest krolem jak to jest na arenie

SK walczy 10x lepiej na arenie niz na Koloseum czy otwartej przestrzeni.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #451 dnia: Grudzień 26, 2006, 12:01:43 am »
Ryl ja caly czas bije skilami magicznymi i nigdy nie am konca many :D ciekawe ;p Ale jak zalacze Guarda to wtedy sa problemy :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #452 dnia: Grudzień 26, 2006, 12:14:00 am »
Cytuj
Argus: Ja nosilem SoWD z magic powerem i niektore osoby chcialy mi wmowic, ze to zly pomysl
Ogolnie to sie nie oplaca bo po cholere? od tego 7x zaczynaja sie wojny to przynajmniej masz zabawe.
Moje SUBIEKTYWNE odczucia- na mobach walczylo mi sie calkiem niezle.

Cytuj
a w c5 drozeje wiekszosc skilli
Bo jak walisz non stop LL to sie nie dziw ze masz malo MP...
walka z mobami ograniczala sie do walenia LL i pozniej DH, moby strong type (GC). Akurat w C5 tanieje tylko DH, reszta drozeje, wiec +15% mp w kosztach skilli bedzie odczuwalne i mowie tu akurat o pvp, bo sumaryczny koszt DH i LL sie nie zmienil (pve). W pve nigdy mi nie brakowalo mp. Do tego dochodzi arrest, ktory bedzie uzywany przeze mnie glownie w pvp=jeszcze mniej many na typowo ofensywne skille...

Cytuj
dochodzi arest, wiec mieczyk niemagiczny sie bardziej nada.

Co to za roznica? Arrest bedzie wchodzil tak samo czy masz 1 m.atk czy 100000000000 m.atk to skill fizyczny.
Znowu nie czytasz ze zrozumieniem. Nuki nie sa juz nasza jedyna bronia na uciekajacego przeciwnika, wiec rownie dobrze mozemy go zrootowac i bic h2h.
Cytuj
Ryl: wlasnie chce z Devem sprawdzic, czy mam racje, wg mnie na otwartej przestrzeni sk nie jest krolem jak to jest na arenie
SK walczy 10x lepiej na arenie niz na Koloseum czy otwartej przestrzeni.

Nie rozumiem tego komentarza. Napisalem, ze SK zjada lucznikow na sniadanie walczac na arenie, otwarta przestrzen nie daje mu juz takiej przewagi.




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #453 dnia: Grudzień 26, 2006, 12:34:34 am »
Cytuj
walka z mobami ograniczala sie do walenia LL i pozniej DH

To dziwnie walczysz...

Cytuj
ie rozumiem tego komentarza. Napisalem, ze SK zjada lucznikow na sniadanie walczac na arenie, otwarta przestrzen nie daje mu juz takiej przewagi.

Bo mi sie tam popieprzylo....mialo byc "Sk walczy 10x gorzej na arenie niz na koloseum czy otwartej przestrzeni".Chodzi mi o to ze SK to nie jest slimak taki jak DA i lepiej mu sie walczy na otwartej przestrzeni.

Dobra ja juz nie mam czasu musze spadac.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2006, 11:47:37 pm wysłana przez Ryltar »


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #454 dnia: Grudzień 30, 2006, 02:49:33 pm »
Pisalem o tym problemie wczesniej a mianowicie walcze z hangmans tres po zabiciu jednego z nich powinien pojawic sie duch jest to pierwszy quest na SK zacząłem od nowa tego questa dwa razy jeszcze i nadal nic teraz mija 4 dzien jak leje te drzewa i ducha ani sladu sadze ze po takim czasie powinien sie pojawic ja gam na microlineage to litewski serwer nie wiem czy znacie go. To jest naprawde wnerwiajace bo pozostale dwa questy mam zrobione tylko z tym sie mecze pisalem do admina to do tej pory nie mam odpowiedzi moze wy macie jakies pomyslt moze ten duch pojawia sie w innym miejscu albo nie wiem jest niewidzialny.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #455 dnia: Grudzień 30, 2006, 03:01:08 pm »
Może ten quest jest zbugowany. ZObacz czy masz takie lusterko w quest itemach, jak masz to powinny ci sie pojawić ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #456 dnia: Grudzień 31, 2006, 10:51:33 pm »
Cytuj
skill_begin   skill_name = [s_shield_bash1]   /* [?? ??] */   skill_id = 352   level = 1   operate_type = A2   magic_level = 77   effect = {{i_target_cancel};{p_block_act}}   operate_cond = {{equip_shield}}   is_magic = 0   mp_consume2 = 35   cast_range = 40   effective_range = 400   skill_hit_time = 1   skill_cool_time = 0   skill_hit_cancel_time = 0.5   reuse_delay = 10   activate_rate = 80   lv_bonus_rate = 2   basic_property = con   abnormal_time = 2   abnormal_lv = 1   abnormal_type = stun   attribute = attr_shock   effect_point = -666   target_type = enemy_only   affect_scope = single   affect_limit = {0;0}   next_action = attack   abnormal_visual_effect = ave_stun   debuff = 1   ride_state = {@ride_none}   skill_end

Caly opis Basha :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #457 dnia: Styczeń 01, 2007, 02:42:28 pm »
RYl, sprawdziłem tą tarcze na SF i nic mi defa nie dodaje. To jakaś budja. Dodaje tylko shield def rate ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #458 dnia: Styczeń 01, 2007, 03:08:01 pm »
Cytuj
Shield P.Def. +560, MP regen per tick varies based on your level (base is 0.4)

Tak masz na blah napisane.Shield P.Def nie block Rate.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #459 dnia: Styczeń 05, 2007, 09:56:46 pm »
ostatnio testowałem moduł +dex -con, doom heavy/bluewolf, SOM z magic silience i DLE z health. Set sprawdza się nawet nieźle na magów, gorzej z resztą klas. Dalej wg mnie najlepszym wyjsciem jest maj + czysty SK + DLE z health/som z magic silience
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2007, 10:00:07 pm wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #460 dnia: Styczeń 06, 2007, 12:03:10 am »
ostatnio testowałem moduł +dex -con, doom heavy/bluewolf, SOM z magic silience i DLE z health. Set sprawdza się nawet nieźle na magów, gorzej z resztą klas. Dalej wg mnie najlepszym wyjsciem jest maj + czysty SK + DLE z health/som z magic silience

wszystko zalezy od stylu gry. Wiele osob powie, ze najlepiej isc w +con, doom set i DLE z health, kto inny powie ze w takim wypadku najlepszy jest som z acu/magic power i granie polnukerem. SK jest bardzo elastyczna postacia, ostatnio podlapalem "zajawke" na SK DD (+4str, +4 dex, - 8con, maj set, DLE crit dmg/dama focus). Oczywiscie, zastosowanie takiego rodzaju sk jest bardzo ograniczone i trzeba wiedziec gdzie mamy szanse, a gdzie dajemy dupy. Wg mnie nie ma najlepszego rozwiazania, tak jak nie mozna znalezc najlepszej klasy w l2. Kazda ma swoje przeznaczenie, swoje miejsce. Tak samo buildy SK, dla kazdego cos milego :)




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #461 dnia: Styczeń 06, 2007, 06:34:33 am »
Ja ostatnio chce popracowac nad NM i +5 con -5 str i DLE z critical damage.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #462 dnia: Styczeń 09, 2007, 10:21:41 pm »
Czy phantom cubic i hex/power break kumulują się?



Dalv - Shilien Templar/Hawkeye - AraneRiders | EPI x4


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #463 dnia: Styczeń 09, 2007, 10:28:50 pm »
nie




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #464 dnia: Styczeń 09, 2007, 11:56:34 pm »
Kazdy debuff ma swoje okienko.I tak np:

Power Brake i curse Weaknes stoja w tym samym oknie dlatego sie wypieraja.
Hex,Armor Crush czy Decrase M.def tez sie wypieraja bo maja te same okno.
Na speed to skolie hamstring,hamstring shot,freezeing strike czy slow tez wykorzystuja to.

To jest prosta zasada i jeszcze warto dodac ze majac wszystkie buffy(czyli 20 o ile pamietam nie licze toggle i 3 paska) po dostaniu debuffa tracisz jednego buffa(co uwazam za glupie bo na debuffy powinno byc osobne okno).


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #465 dnia: Styczeń 09, 2007, 11:59:06 pm »
Kazdy debuff ma swoje okienko.I tak np:

Power Brake i curse Weaknes stoja w tym samym oknie dlatego sie wypieraja.
Hex,Armor Crush czy Decrase M.def tez sie wypieraja bo maja te same okno.
Na speed to skolie hamstring,hamstring shot,freezeing strike czy slow tez wykorzystuja to.

To jest prosta zasada i jeszcze warto dodac ze majac wszystkie buffy(czyli 20 o ile pamietam nie licze toggle i 3 paska) po dostaniu debuffa tracisz jednego buffa(co uwazam za glupie bo na debuffy powinno byc osobne okno).

czy przypadkiem w c5 takowego nie ma?




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #466 dnia: Styczeń 10, 2007, 03:19:35 pm »
dobrze ze na niektore toggle jest osobne okienko ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #467 dnia: Styczeń 10, 2007, 03:58:05 pm »
Cytuj
czy przypadkiem w c5 takowego nie ma?

Nie mam 100% pewnosci wlasnie.Ale wiem ze mozna zwiekszac sobie okna z buffami(zamiast 10 np. 15 ale nie pamietam jak czytalem o tym na guru).


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #468 dnia: Styczeń 10, 2007, 04:19:38 pm »
Cytuj
czy przypadkiem w c5 takowego nie ma?

Nie mam 100% pewnosci wlasnie.Ale wiem ze mozna zwiekszac sobie okna z buffami(zamiast 10 np. 15 ale nie pamietam jak czytalem o tym na guru).

Ostatnio ogladalem jakis film dvp, mial 23 buffy, odpalil dasha i znikl mu pierwszy buff (wnioskuje, ze ma 23 wolne sloty), pozniej dash zszedl, zostaly 22 buffy, dostal dark vortexa i jakis surrender i nic nie zeszlo. Potiony, doty leczace orkow itp schodzily na 3ci pasek, wiec przypuszczam ze teraz efekty czarow/skilli nie usuwaja buffkow.




  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #469 dnia: Styczeń 13, 2007, 07:51:39 pm »
nie chce zakladac osobnego topiku , wiec zapytam tutaj. Gram niestety obecnie na serwerze Dragon Network  , niedlugo dorobie sie subklasy , nie wiem czy wszyscy wiedza jak tam sub dragonowy wyglada , wiec moze opisze w skrocie :P mozna mianowicie wybrac  sobie druga klase z tej samej rasy i ma sie skille obu klas w tym samym czasie.

waham sie aktualnie miedzy PR'em a AW , lucznik z UD to fajna sprawa , ale sztyleciarz tez ma swoje zalety , chociaz by to ze bede mogl nadal nosic tarcze ktora jest duzym atutem SK i evade troche tez podskoczy.

czytam to forum od dosc dawna i wiem ze jest tu paru graczy co dobrze sie znaja na graniu SK , wiec moze ktos mi doradzi.

pozdro


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #470 dnia: Styczeń 13, 2007, 07:57:02 pm »
Gralem na serwie gdzie mialo sie takie "sub klasy" i najlepiej mi sie gralo SK/PR.Powod byl prosty,bieglem do h2h walilem z UE(zawsze te pare evasion) a jak bylem na UD to ciachalem z luku.Czasami tez kitowalem typow poprostu z lukiem ^^
Crit power sie przyda tobie do jak masz miecz z focusem i dodatkowo jako lucznik bedziesz mogl zabijac magow.Ja bym bral Pr bo wygodnie mi sie tak gralo tylko naucz sie zmieniac bronie i to wszystko.


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #471 dnia: Styczeń 13, 2007, 07:58:42 pm »




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #472 dnia: Styczeń 13, 2007, 08:03:45 pm »
Ale on mysli miedzy AW a PR.Lepiej wziąć PR z tych dwoch.Zawsze mozesz odpalic UD i walnac z Fatal Counter ^^


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #473 dnia: Styczeń 13, 2007, 08:45:53 pm »
Lepiej wziąć PR z tych dwoch.Zawsze mozesz odpalic UD i walnac z Fatal Counter ^^
tez o tym myslalem

postac ma byc na siege zwlaszcza przydatna


a i brac pod uwage ze na DN jest c4


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #474 dnia: Styczeń 13, 2007, 09:12:42 pm »
Jesli ma byc przydatna na siege to bez watpienia PR. Fajnie bedzie wygladalo jak cubic zlatuje z murow zamku i leci do celu xD