Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 621497 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3950 dnia: Styczeń 23, 2010, 10:46:12 pm »
ta, o Seal, ale w NF juz nie jest :P

ale spoko, ja sie wyexpie, wyelementuje i bedzie mozna cos na tej oly zrobic.

btw. co DOKLADNIE daja kolejne stage tego buffka z 83?

crit dmg
new future.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3951 dnia: Styczeń 24, 2010, 04:08:23 pm »
tylko? zadnego wind element dodatkowe ni nic?


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: -1

  • Dla Brata Badź Bratem Nigdy Nie Udawaj
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3952 dnia: Styczeń 25, 2010, 04:55:25 am »
Witam

Jakie deye do pvp założyć na serwerze low i jaki armor? najlepszy pod pvp?


//mdh: Po pierwsze masz specjalnie zalozony topic o SK wiec po co zakladasz nowy ?? Po drugie - tak ciezko przeczytac ten topic np ostatnie 10stron i znalezc co Cie interesuje ?? Kazdy pyta o to srednio co dwie strony.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2010, 10:30:19 am wysłana przez mdh »



Staram się pomagać gdy mogę i potrafię.
Staram się bardzo dokładnie opisywać serwer na którym grałem.
Cytuj
w wiosce człowieków masz kowala koło drzwi do bramy

own3D


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3953 dnia: Styczeń 25, 2010, 12:56:38 pm »
dye milion razy byly opisane, zreszta to (chyba logiczne) zalezy tez co oczekujesz od postaci. Na bank +str, +dex jak chcesz +wit/int wedle upodoban
armor - j/w, to oczywiste ze najlepszy na jaki Cie stac, od ery elementow IC to minimum do pvp.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3954 dnia: Styczeń 25, 2010, 04:38:26 pm »
tylko? zadnego wind element dodatkowe ni nic?
na 1-szym lvlu daje 15%crit dmg, 2-gi daje jeszcze 20 wind attack, 3-ci 8% vampa (albo 9% )
ST85/Destro75/BD75/STS79 lolpriv (Raid Fightx4)


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3955 dnia: Styczeń 25, 2010, 04:46:27 pm »
Coraz częściej słyszę na privie że od Epilogu tank nie jest w stanie tankować RB bo:
"RB mają "social agro [wtf?]" i się zrywają z hate i leja kogo popadnie a nie tanka." Oo
Jak tam na offie ruoffie?? itp bo z tego co wiem jedyna zmiana polega na tym że tank przestał
być potrzebny do RB bo farmi się je w mele party i tyle.
Ortografia polska to sztuczny wymysł 20-lecia miedzy wojennego.
NIE pisze poprawnie po Polsku!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3956 dnia: Styczeń 25, 2010, 07:06:34 pm »
tylko? zadnego wind element dodatkowe ni nic?

na jednym dodaje crit dmg na kolejnym wind element a na nastepnym vr ... ale nie jestem pewien do końca i pisze to z glowy :) moglem tez pomylic kolejnosc :D


pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3957 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:34:33 am »
Cytuj
"RB mają "social agro [wtf?]" i się zrywają z hate i leja kogo popadnie a nie tanka." Oo

Chodzi o to ze jak dasz aggro na bossa to pukaja do ciebie na chate kibole i ci spuszczaja wpierdol a potem przychodzi murzyn i ciebie gwalci.

A bardziej na serio.Chodzi o to ze jak dasz aggro na bossa to sie jego mafia na ciebie rzuca.W sumie nic nowego ograny tank sobie poradzi jakis czas temu tankowalem kumplowi jakiegos bossa i po tak dlugiej przerwie umialem go utankowac.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3958 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:18:35 am »
rb się nie tankuje już od dawna(IL), ale w sumie utrzymać go jest łatwiej na sobie bo agro ma większą siłę niż kiedyś, tylko niby po co rb tankować? z doświadczenia wiem że o ile w ogolę trzeba leczyć kogoś na rb to i tak o wiele łatwiej jest uleczyć destro czy tyranta bo z vampirika biorą tyle hp ze większy p.def na tanku nic tu nie daje i healer musi leczyć cześciej
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3959 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:58:04 am »
rb się nie tankuje już od dawna(IL), ale w sumie utrzymać go jest łatwiej na sobie bo agro ma większą siłę niż kiedyś, tylko niby po co rb tankować? z doświadczenia wiem że o ile w ogolę trzeba leczyć kogoś na rb to i tak o wiele łatwiej jest uleczyć destro czy tyranta bo z vampirika biorą tyle hp ze większy p.def na tanku nic tu nie daje i healer musi leczyć cześciej

No niestety w nowszych kronikach bez tanka ciężko ubić jakiegokolwiek bossa. Destro to nie jest już one man army, który po każdym hicie ma full hp :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 12:01:36 pm wysłana przez Grooßer »
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3960 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:59:33 am »
rb się nie tankuje już od dawna(IL), ale w sumie utrzymać go jest łatwiej na sobie bo agro ma większą siłę niż kiedyś, tylko niby po co rb tankować? z doświadczenia wiem że o ile w ogolę trzeba leczyć kogoś na rb to i tak o wiele łatwiej jest uleczyć destro czy tyranta bo z vampirika biorą tyle hp ze większy p.def na tanku nic tu nie daje i healer musi leczyć cześciej

powiedz to nukers party które idzie na rb :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3961 dnia: Styczeń 26, 2010, 04:49:55 pm »
Grooßer:no niestety ale im nowsza kronika tym łatwiej ubić każdego rb i tank jest do tego coraz mniej potrzebny, elemental stony, multum debufów obniżających p.def, wilki z kosmicznym p.atack sprawiają ze większość rb pada w maks ~2minuty

Azella: zależy jakiego rb z dobrym eq nuker party będzie i tak w stanie ubić zwykłe rb bez tanka, a na te niezwykłe nie chodzi się nukerami bo po co jak można iść mele dd i zabić rb 2x szybciej
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3962 dnia: Styczeń 26, 2010, 05:33:41 pm »
dla mnie party bez sk na raid bossa nie ma sensu, spirit of shilen daje takiego kopa, ze lepiej wziac wlasnie sk zamiast chocby bisha, 40% vampira da destro i tyrantowi full hp caly czas, do tego duzo atk speed, crytyka, p atk + duzy dmg sk
na bossy (antharas, valakas itp) to sie oczywiscie nie sprawdzi, ale tez warto miec sk w party, na championie i renevalu reuse spirita jest dosc krotki


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3963 dnia: Styczeń 26, 2010, 05:41:04 pm »
Witam.
Jakie Subki proponujecie dla SK i dlaczego. Oczywscie maja isc pod PVP.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3964 dnia: Styczeń 26, 2010, 07:45:42 pm »
No niestety w nowszych kronikach bez tanka ciężko ubić jakiegokolwiek bossa. Destro to nie jest już one man army, który po każdym hicie ma full hp :P

Bzdura, nie wiem jak w epiloque ale do gracii final destro bez problemu soluje rb.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3965 dnia: Styczeń 26, 2010, 09:30:25 pm »
Chyba na MI behemota, albo skylancera jakiegos xd tank nie byl potrzebny w IL, teraz to ciezko wyobrazam sobie bicie bossa bez tanka. chyba ze sa jakies uber sposoby, o ktorych nie slyszalem xd


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3966 dnia: Styczeń 27, 2010, 12:30:17 am »
Sa uber sposoby, crity po kilkanascie k ;)
...


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3967 dnia: Styczeń 27, 2010, 10:56:09 am »
No niestety w nowszych kronikach bez tanka ciężko ubić jakiegokolwiek bossa. Destro to nie jest już one man army, który po każdym hicie ma full hp :P

Bzdura, nie wiem jak w epiloque ale do gracii final destro bez problemu soluje rb.

Mhmm... czyli, że destro bije z vampirami bez frenzy? Nie rozumiem za bardzo tego "soluje".

Z tego co widziałem na RPG club to RB się biło wilki + tank, ewentualnie tank + destro bez vampirów (+zawsze critical wound + stigma). Spróbuj Horusa zsolować destro na gracii i nagraj mi filmik -> gl & hf.
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3968 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:10:13 am »
nom na epilogu RB na varce/ketrze mają lev 80. Jeżeli nie będzie to przekoksana deska to da rade ale 2 hity od horusa i nie ma szans tego wyleczyć.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3969 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:22:42 am »
Mhmm... czyli, że destro bije z vampirami bez frenzy? Nie rozumiem za bardzo tego "soluje".

"Soluje" czyli ma agro na sobie i jest jedynym dd. Na offie jak jeszcze grałem klanowo zabijaliśmy 99% rb w ten własnie sposób łącznie z lilith. Na RPGclubie swoim destro na subie farmiłem solo rb 70+. Oczywiście używa się frenzy itp.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 11:24:36 am wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: -1

  • Dla Brata Badź Bratem Nigdy Nie Udawaj
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3970 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:46:08 am »
jakie dey dla SK polecacie

i jaki armor b?



Staram się pomagać gdy mogę i potrafię.
Staram się bardzo dokładnie opisywać serwer na którym grałem.
Cytuj
w wiosce człowieków masz kowala koło drzwi do bramy

own3D


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3971 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:51:52 am »
Jak się Sk sprawuje na it?


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3972 dnia: Styczeń 27, 2010, 02:22:50 pm »
Sinic
Chyba na MI behemota, albo skylancera jakiegos xd tank nie byl potrzebny w IL, teraz to ciezko wyobrazam sobie bicie bossa bez tanka. chyba ze sa jakies uber sposoby, o ktorych nie slyszalem xddo c1 jeszcze może się cofniemy, zresztą to co piszesz jest bzdurą na IL gdzie frenzy działało ze stałą efektywnością niezalęznie od hp, destro kładł rb jak trawę, widać ze mało widziałeś

Grooßer: jak powszechnie wiadomo większość graczy rpg nie reprezentuje sobą zbyt dużego poziomu wiec może i biją wilkami czy jeszcze czym innym a może nawet w parę party to robią kto ich tam wie, w każdym razie do rb wystarczy destro(tyrant)/wc/sws/bd/se

Azella: Coshoo napisał ze to nie jest solo na self buffie tylko solo dd w party, a wtedy to nie wiem jak takiego destro miało by się nie wyleczyć chyba musiał by bić bez armoru
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3973 dnia: Styczeń 27, 2010, 03:03:55 pm »
Sinic
Chyba na MI behemota, albo skylancera jakiegos xd tank nie byl potrzebny w IL, teraz to ciezko wyobrazam sobie bicie bossa bez tanka. chyba ze sa jakies uber sposoby, o ktorych nie slyszalem xdGrooßer: jak powszechnie wiadomo większość graczy rpg nie reprezentuje sobą zbyt dużego poziomu wiec może i biją wilkami czy jeszcze czym innym a może nawet w parę party to robią kto ich tam wie, w każdym razie do rb wystarczy destro(tyrant)/wc/sws/bd/se

Azella: Coshoo napisał ze to nie jest solo na self buffie tylko solo dd w party, a wtedy to nie wiem jak takiego destro miało by się nie wyleczyć chyba musiał by bić bez armoru

No widzę, że dużo o poziomie RPG wiesz :lol: 3 wilki + 3 melee kładzie większość RB poniżej 3 minut, full buffed fenrir > full buffed destro na rage z zealotem. Skoro grałeś na retku to powinieneś znać statsy wilka i możliwości tanka.

A co do bicia RB przez destro na Gracii Final to powtarzam: niech ktoś mi nagra filmik jak bije jednym destro Horusa w takim setupie jak podałeś czyli wc, bd, sws, se + 1 destro. Żaden, albo lepiej napisze to tak ŻADEN healer nie dałby sobie rady z wyhealowaniem destro na tym bossie, po prostu bije za mocno. Utrzymanie go na stałym poziomie hp, aby zabił bossa na frenzy jest praktycznie niemożliwe. Więc co, bez frenzy bić 20 minut lol, może jeszcze z rebuffem??

Chciałbym się jeszcze do tego odnieść:

Cytat: myha
"Soluje" czyli ma agro na sobie i jest jedynym dd. Na offie jak jeszcze grałem klanowo zabijaliśmy 99% rb w ten własnie sposób łącznie z lilith. Na RPGclubie swoim destro na subie farmiłem solo rb 70+. Oczywiście używa się frenzy itp.

W takim razie ile trwa to frenzy przy użyciu vampirów? 2-3 sec zanim dostaniesz full hp?

A może biłeś się bez vampirów i bez healera? To by było jeszcze lepsze ;P
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3974 dnia: Styczeń 27, 2010, 03:10:10 pm »
Chcesz powiedziec ze full buffed fenrir bije mocniej od fullbuffed TruBirotha na RPGu?  :D
new future.