Witaj
Gość

Wątek: Nowy gracz w Eve  (Przeczytany 4134 razy)

  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Nowy gracz w Eve
« dnia: Marzec 27, 2013, 12:49:34 pm »
Witam. Mam wielką ochotę pograć w poważne mmo. Na takie wygląda mi eve. Z tym że słyszałem wiele różnych opinii na temat trudności gry, na temat poznawania tajników gry, że trochę się obawiam startu w tą produkcję. Tym bardziej, że nie miałbym z kim zaczynać i poznawanie wszystkiego by było mozolne, czasochłonne i nie było by z kim wymieniać doświadczeń.
I tutaj moje pytania.
Czy słaba znajomość jęz. ang. jest poprzeczką do przeskoczenia w tej grze?
Czy są ludzie którzy by zostali "mentorami" takiego newbie? Chodzi tu naprawdę o pytania o podstawy, pytania o mechanikę.
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Nowy gracz w Eve
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2013, 04:56:56 pm »
Witam. Mam wielką ochotę pograć w poważne mmo. Na takie wygląda mi eve. Z tym że słyszałem wiele różnych opinii na temat trudności gry, na temat poznawania tajników gry, że trochę się obawiam startu w tą produkcję. Tym bardziej, że nie miałbym z kim zaczynać i poznawanie wszystkiego by było mozolne, czasochłonne i nie było by z kim wymieniać doświadczeń.
I tutaj moje pytania.
Czy słaba znajomość jęz. ang. jest poprzeczką do przeskoczenia w tej grze?
Czy są ludzie którzy by zostali "mentorami" takiego newbie? Chodzi tu naprawdę o pytania o podstawy, pytania o mechanikę.
^This.

Większość czasu to jest czytanie właśnie po angielsku :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.