Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]  (Przeczytany 87815 razy)

  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 15, 2010, 04:20:58 pm »
W sumie nie mam tyle miejsca na baffy zeby brac i dla maga i dla woja( nie licze acu czy empa).
Wiec moze mi ktos wytlumaczyc nastepujaca rzecz. Nuki tej klasy sa na tyle mocne, ze nadrabiaja mizerny m.atk?
Czy olac nuki i bic skilami fizycznymi/hitami?
dunno 1vs1 albo w jakims 9vs9 i wiekszym ogolnie chodzi tylko o spamowanie soul of pain bo sciaga target


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 16, 2010, 07:52:50 am »
jesli chodzi o bicie skillami to ja wale magia dopoki delikwent nie podejdzie a dopiero pozniej z phisical. jedynie do nukerow od poczatku bitki chce podejsc i wsadzic im chackmate i shining costam w plecy :D

zmieniajac temat, do czego jest painkiller, tylko prosze o dokladne wytlumaczenie bo do tej pory tego nie rozgryzlem


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 16, 2010, 09:41:56 am »
zmieniajac temat, do czego jest painkiller, tylko prosze o dokladne wytlumaczenie bo do tej pory tego nie rozgryzlem
celka


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 11, 2010, 06:45:20 pm »
hmm a ja poproszę kogoś o podanie dye do pve jak i pvp, plz! :D


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 11, 2010, 11:32:40 pm »
pvp - +con-str


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 12, 2010, 11:24:29 am »
a jak mam plated +4 STR -1 CON ?  :P


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 12, 2010, 12:54:35 pm »
no to pytaj o dye do pve a nie pvp ;p nie wiem jakie do pve ale pewnie +str-con bylyby najlepsze


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 12, 2010, 02:32:16 pm »
ok thx


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 12, 2010, 09:58:49 pm »
Pod PL dex nie lepszy? ;)


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 13, 2010, 12:22:57 am »
Pod PL dex nie lepszy? ;)
po co boostowac druga statystyke jak mozna wymaxowac str?


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 27, 2010, 03:21:04 pm »
osobiscie nic z DYE nie kombinowalem(gram samica), bo uwazam ze bazowa kombinacja jest dobra.
Posiadam 2 bronie, am+acu+dark i fb+6+hp+dark (w agu pasywny emp). Z rapierem osiagam znacznie lepszy m atak niz z amka. Na pvp nie uzywam amki wlasciwie wcale, mozliwosci postaci z rapierem sa znacznie wieksze. A nukowanie nie jest jedynym sposobem na pvp. Najwieksze problemy mam z dobrymi tyrantami/gladami, dlatego ze krytyki z dystansowych skili potrafia zabolec. Z dagerami zalezy od szybkosci mojej reakcji (wrzucenie warpa przed ich blufem/bsem po shadow step). Wykoxani magowie tez potrfia zabolec jesli nei wejdzie silence, lub slabo siadajacy detarget z soula.

ponizej 2 screeny, jeden z rapierem drugi z amka.

http://img23.imageshack.us/img23/2174/sc1vo.jpg

http://img91.imageshack.us/img91/1825/sc2mf.jpg

serwer x10 z autolearnem skili do 80, stad tyle sp.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 27, 2010, 04:14:48 pm »
Ciężko sugerować się L2J. Na połowie z nich SB dalej ma prawie 200 speeda z wind walkiem.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 27, 2010, 04:51:16 pm »
na serwerze na ktorym gram aktualnie nie osiagam wartosci 200 z ww i tooglem do biegania.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 30, 2010, 02:50:43 am »
Nawet jak jedno działa ok, to 70% innych ustawień kamaloli jest zła. Sad but true, jednak ta rasa nadal pozostanie największą bolączką privów... :<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 30, 2010, 07:47:09 am »
214 z ww, zerk, togle; 222 z ww, zerk, togle, talisman of alacrity, talisman of speed.
clan march lvl 1 (+3 speed) ; dex +7.
Tak to wygląda na retailu. Female są odrobinę szybsze ode mnie bo mają 2 dex bazowo więcej.
M. attack z AM jest znacznie lepszy niż z jakimkolwiek rapierem. Dopiero vesper dorównuje, ale wtedy mamy też do wyboru vesper singer, z którym m.attack staje sie dla nas kosmiczny.
Problem leży w skillu pride of kamael. W opisie jest informacja, że zwiększa p.attack, m. attack i lethal attack tylko z bronią dedykowaną kamaelom. I możliwe, że tak admini poustawiali na swoich privach. Na globalu jednak opis ma się nijak do rzeczywistości i zwiększa statystyki niezależnie od rodzaju broni.

Pod pve dałbym jedynie +4 str -4 dex. Wtedy rapier najlepiej inny niż z dark.
Pod pvp +5 con - 5 str, +4 dex -4 str. Pride of kamael oe na m.attack. Bez + do con można zapomnieć o zabezpieczeniu się przed stunami. + do dex ułatwia kitowanie i zwiększa evasion (co opłaca się w przypadku tej klasy maxować)

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2010, 08:00:28 am wysłana przez orlok »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 30, 2010, 09:59:34 am »

Problem leży w skillu pride of kamael. W opisie jest informacja, że zwiększa p.attack, m. attack i lethal attack tylko z bronią dedykowaną kamaelom. I możliwe, że tak admini poustawiali na swoich privach. Na globalu jednak opis ma się nijak do rzeczywistości i zwiększa statystyki niezależnie od rodzaju broni.




Dokladnie tak, u mnie ten skill nie daje efektu z inna bronia niz z rapierem. Z drugiej strony wydaje mi sie totalnym bezsensem, ze na ofie skil dziala inaczej niz to jest napisane w jego opisie.



Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 30, 2010, 10:10:44 am »

Problem leży w skillu pride of kamael. W opisie jest informacja, że zwiększa p.attack, m. attack i lethal attack tylko z bronią dedykowaną kamaelom. I możliwe, że tak admini poustawiali na swoich privach. Na globalu jednak opis ma się nijak do rzeczywistości i zwiększa statystyki niezależnie od rodzaju broni.




Dokladnie tak, u mnie ten skill nie daje efektu z inna bronia niz z rapierem. Z drugiej strony wydaje mi sie totalnym bezsensem, ze na ofie skil dziala inaczej niz to jest napisane w jego opisie.
NCSoft pokazal juz pare tego typu przykladow wiecnie dziwilbym sie za bardzo ze skill dziala troche inaczej niz jest w opisie


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 30, 2010, 02:35:23 pm »



Pod pvp +5 con - 5 str, +4 dex -4 str. Pride of kamael oe na m.attack. Bez + do con można zapomnieć o zabezpieczeniu się przed stunami. + do dex ułatwia kitowanie i zwiększa evasion (co opłaca się w przypadku tej klasy maxować)



Jaka role w party pelnisz z tymi dye na pvp? Tylko debuf, cancel + nuki z dystansu czy ladujesz sie z rapierem na hilerow i magow? Jak wygladaja obrazenia ze skrzydelka i szacha? Czy -9 str az tak bardzo nie wplywa na dmg ze skili fizyczny?


Nawet jak jedno działa ok, to 70% innych ustawień kamaloli jest zła. Sad but true, jednak ta rasa nadal pozostanie największą bolączką privów... :<

no niestety;/, szkoda ze nie ma ofow z ratami x10 ;], bo postac jest naprawde ciekawa i stwarza wiele mozliwosci. Ta postacia najlepiej mi sie gra ze wszystkich ktorymi gralem w mojej karierze l2:), zaraz za nia stoi u mnie warlock.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2010, 02:40:44 pm wysłana przez YatamanuS »


Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 30, 2010, 02:59:36 pm »



Pod pvp +5 con - 5 str, +4 dex -4 str. Pride of kamael oe na m.attack. Bez + do con można zapomnieć o zabezpieczeniu się przed stunami. + do dex ułatwia kitowanie i zwiększa evasion (co opłaca się w przypadku tej klasy maxować)



Jaka role w party pelnisz z tymi dye na pvp? Tylko debuf, cancel + nuki z dystansu czy ladujesz sie z rapierem na hilerow i magow? Jak wygladaja obrazenia ze skrzydelka i szacha? Czy -9 str az tak bardzo nie wplywa na dmg ze skili fizyczny?
a czy oplaca sie w pt vs pt marnowac MP na checkmate/shinig edge w ogole? :> perma target cancel chyba jest lepszy od tego niby dmg ktory mozna zadac


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 30, 2010, 03:54:17 pm »
Ja kamaelem nie nastawiam się w mass pvp na jakąś powalającą liczbę fragów. Zawsze szukam tłumu, żeby sparaliżować. Zawsze szukan swojego cardi, żeby ochronić mu paraliżem plecy. Zawsze szukam  destro przeciwnika, żeby pozbawić go skilli i cancelować target. Gdy walka się rozwija zaczynam szukać trupów - cardi, ee przeciwnika. Oni zawsze wstają i zawsze dają sobie nobla. Steal divinity, a moi dd już wiedzą co dalej. Gdy złapię jakąś większą grupkę na para, to wbijam enligtenment i zaczynam nukować z użyciem aoe i chainując para w miarę możliwości. Fear kamaela też jest niezły w mass pvp. Naprawdę na +17 zaczyna ładnie wchodzić, czasem oczyści teren z tłumu mobów w fog.
Przede wszystkim oszczędzać MP, utrzymać się jak najdłużej przy życiu (spamować wszelkie potki, uciekać blinkiem, UD/UE itp) i najważniejsze - zmieniać jak najczęściej cele. Najbardziej wartościowy ukradziony buff - noble.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 30, 2010, 04:21:15 pm »
a zapomniałeś silek/rot?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 30, 2010, 04:22:21 pm »
Ostatecznie jak to jest z tym AoE para? zależy od p atk czy m atk?

cd. nobla, następny w kolejce jest emp echo :P


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 30, 2010, 04:28:20 pm »
fajnie jest tez okradac tankow z mirrorow i innych ciekawych selfbuffow


Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 30, 2010, 05:07:16 pm »
a zapomniałeś silek/rot?
tak, bo w wiekszym pvp niz 2vs2 oplaca sie tego uzywac

Ostatecznie jak to jest z tym AoE para? zależy od p atk czy m atk?

cd. nobla, następny w kolejce jest emp echo :P
tylko ze orlok pisal o najbardziej wartosciowym w sensie najbardziej bolacym tego komu to zabrales, a emp echo raczej to takich nie nalezy


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Female [SB]
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 01, 2010, 04:14:08 am »
Na mass PvP Orlok opisał to "nic dodać nic ująć"

Co do small case PvP, szczególnie u faceta, to powiem tak. Stigma + death mark + hex (czasem jeszcze tribunal jak tank w pobliżu i może wrzucić) i taki skrytowany checkmate (po tym jak przeciwnik stracił 1-2 serie buffów) złoży i light usera. Stanowczo szkoda na to many na mass PvP, ale tak jak mówię, w jakimś Pt vs Pt albo nawet mniej, to skill potrafi uderzyć.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker