Witaj
Gość

Wątek: Bociki  (Przeczytany 2032 razy)

  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Bociki
« dnia: Październik 16, 2010, 02:03:09 am »
Ha! Dokopałem się w końcu do passów na moje stare konto forumowe :D Ale do rzeczy.

Jako że moje nowe/stare constant po bananach ciśnie od nowa, a ja nie mam nic do roboty czekając na nich...

Postanowiłem pobiegać sobie po spotach na l2c i pogadać z ludżmi którzy tam grają.

Muszę przyznać że trochę lipnie zaczyna to wyglądać jeśli chodzi o boty. Na "uczęszczanych" spotach ich nie ma ale na innych coraz częściej można się na bocika natknąć.

O manor botach nie wspomnę bo to już norma i chyba każdy to olał albo poszukał skryptu pod l2w/l2net.

Lekko mnie to drażni bo administracja narobiła wcześniej szumu przy "ban frenzy". Przyczepiło się łatkę oszusta każdemu kto był w to zamieszany a w międzyczasie bociki po cichutku robią swoje.

I nie przyjmuje do wiadomości ewentualnego    tłumaczenia administracji że mają co robić. Poświęćcie droga administracjo kosztem innych rzeczy trochę czasu na jakąś akcję przeciwko bocikom bo nie jest fajnie.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2010, 03:23:05 am wysłana przez Rake »
[


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Bociki
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2010, 03:12:24 am »
l2w?? chyba l2net....


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Bociki
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2010, 12:02:20 pm »
Jak widzicie bota to go raportujecie i po problemie... Co do manora to masz racje, sam posiadam skrypt, ktory w 100% dziala na tym serwerze :) Ale go nie uzywam, bo nie gram :P Problemem jest to, ze zrobi sie zabezpieczenie przeciwko l2net, ale zaraz wyjdzie kolejna wersja i zas bedzie w pelni dzialac. Co do manora to mysle, ze zrobienie jakiegos zabezpieczenia nie powinno byc problemem, ale o tym lepiej niech sie wypowie ktos z administracji.


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Bociki
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2010, 04:51:22 pm »
Jak widzicie bota to go raportujecie i po problemie... Co do manora to masz racje, sam posiadam skrypt, ktory w 100% dziala na tym serwerze :) Ale go nie uzywam, bo nie gram :P Problemem jest to, ze zrobi sie zabezpieczenie przeciwko l2net, ale zaraz wyjdzie kolejna wersja i zas bedzie w pelni dzialac. Co do manora to mysle, ze zrobienie jakiegos zabezpieczenia nie powinno byc problemem, ale o tym lepiej niech sie wypowie ktos z administracji.

Przez boty z manora części odechciewa się grać, bot zawsze kupi i wyciągnie a ty nic, taa.
L2 Phoenix:
Faraday - Sorc/BP


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Bociki
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2010, 05:04:08 pm »
Nie wiem jak jest teraz, ale jak ja jeszcze gralem to dalo sie wyciagnac manora bez skryptu. Jesli chodzi o walke z botami to wg mnie od tego powinni zaczac, bo to raczej bardziej przeszkadza, niz to, ze ktos sie szybciej wyexpi lub ma spamera cp potek.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Bociki
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2010, 07:41:18 am »
Czyli bawienie się w manora to strata czasu?


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Bociki
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2010, 09:40:39 am »
Czyli bawienie się w manora to strata czasu?

Nie. Zależy od szczęścia, wiadomo są boty i różne inne ale daje rade coś powyciągać. Lepsze to niż nic.
Właśnie - od Gracii już nie działa opcja sell przy okienku z seedami? Musze wchodzić i wybierać territory i dopiero sell? Pytam się bo ostatnio miałem podstawione Aden, a na pewno jak nacisnąłem sell były jeszcze seedy do sprzedaży, bo potem jak jeszcze raz wszedłem i wybrałem territory to stały, wtf?
L2 Phoenix:
Faraday - Sorc/BP


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Bociki
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 23, 2010, 09:49:44 am »
Przez boty z manora części odechciewa się grać, bot zawsze kupi i wyciągnie a ty nic, taa.
Bzdura na resorach. Trzeba tylko chcieć i się nauczyć.
/summon OffensiveMember
Wiem, że Fenomen się tutaj nie pojawi, ale może Nikodem coś napisze :D Na Phoenixie to boty przestały wymieniać owoce, jak Offensive sie wzięło za manora. :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;