Witaj
Gość

Wątek: BAN?:O  (Przeczytany 2507 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

BAN?:O
« dnia: Grudzień 22, 2010, 11:28:35 am »
Sorry ze spytam ale czy za zgloszenie Buga w dziale BUG oraz wyrazenie swojej opini na temat wprowadzonej freyi na L2cerberusa (co niedziala a co dziala )dostalem bana :O (czy po to niejest takie forum zeby o takich rzeczach porozmawiac?)
Wszystkie osoby zglaszajace buga w grze dostaly Bana?

Zadnego z pkt. regulaminu L2cerberus nie zlamalem tak przy okazji.
oraz nie dostalem zadnego ostrzezenia:
Cytuj
13. GM moze dać ostrzeżenie, jeżeli stwierdzi jakiekolwiek naruszenia.

oraz
Cytuj
2. Agresywne zachowanie wobec administracji serwera lub dyskutowanie o ich decyzjach jest surowo zabronione i bedzie karane 10 dniami w jailu.

3. Obraza rodziny, grozby oraz rasizm sa surowo zabronione i beda karane 10 dniami w jailu.
Co niezostalo zrobione


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: BAN?:O
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2010, 12:58:46 pm »
Dostałeś bana za to że mimo ostrzeżenia dalej szerzyłeś wymyślone historie. Typu 1/2 servera wbila lvl 85 itd. Po drugie teksty w stylu "teraz idzicie do pagan tam jest fajny bug można szybko expić", sory nie na naszym serwerze. Nie wychowujemy dziecinady.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: BAN?:O
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2010, 08:20:40 pm »
Insomnia  - fajny powód do bana :)
gz...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: BAN?:O
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2010, 09:02:04 pm »
Ech a zapowiadał się taki fajny serwer ;/. Przegięcie z leksza.

Gratuluje i życzę powodzenia.
Dzisiaj i wczoraj z tego co mi wiadomo z serwera odeszło 5 znanych mi const party...
Jak tak dalej pójdzie to chyba też się z serwerem pożegnam ; (.

Życzę powodzewnia ...


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: BAN?:O
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2010, 09:15:05 pm »
Dostałeś bana za to że mimo ostrzeżenia dalej szerzyłeś wymyślone historie. Typu 1/2 servera wbila lvl 85 itd. Po drugie teksty w stylu "teraz idzicie do pagan tam jest fajny bug można szybko expić", sory nie na naszym serwerze. Nie wychowujemy dziecinady.

A czy przypadkiem w polsce nie istnieje prawo wolności słowa? Czy druga Białoruś gdzie Opozycje aresztujesz za wyrażanie swojego zdania? Nie ładnie....
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: BAN?:O
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2010, 06:24:49 am »
Dostałeś bana za to że mimo ostrzeżenia dalej szerzyłeś wymyślone historie. Typu 1/2 servera wbila lvl 85 itd. Po drugie teksty w stylu "teraz idzicie do pagan tam jest fajny bug można szybko expić", sory nie na naszym serwerze. Nie wychowujemy dziecinady.

A czy przypadkiem w polsce nie istnieje prawo wolności słowa? Czy druga Białoruś gdzie Opozycje aresztujesz za wyrażanie swojego zdania? Nie ładnie....
Wolność słowa to nie wolność za przeroszeniem p**nia co się komu żywnie podoba. Jak nie wierzysz, to spróbuj wypisać kilka wymyślonych oszczerstw np. pod adresem któregoś posła i zaprezentuj twórczość na Wiejskiej. Zobaczymy co na to sąd ;)
Oj tam oj tam


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: BAN?:O
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2010, 09:48:20 pm »
Dostałeś bana za to że mimo ostrzeżenia dalej szerzyłeś wymyślone historie. Typu 1/2 servera wbila lvl 85 itd. Po drugie teksty w stylu "teraz idzicie do pagan tam jest fajny bug można szybko expić", sory nie na naszym serwerze. Nie wychowujemy dziecinady.

A czy przypadkiem w polsce nie istnieje prawo wolności słowa? Czy druga Białoruś gdzie Opozycje aresztujesz za wyrażanie swojego zdania? Nie ładnie....
Wolność słowa to nie wolność za przeroszeniem p**nia co się komu żywnie podoba. Jak nie wierzysz, to spróbuj wypisać kilka wymyślonych oszczerstw np. pod adresem któregoś posła i zaprezentuj twórczość na Wiejskiej. Zobaczymy co na to sąd ;)

Znam naszych polityków i wiem jak by się skończyło.... Może i źle napisałem :p. Teraz nie myślę
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: BAN?:O
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2010, 10:45:29 pm »
offtopic: Akurat cham i dureń był skierowane w stronę prezydenta. I niezawisły sąd nie uznał tego za jakąś tam obrazę.



Co do tematu, nie pierwszy raz widzę coś takiego na serwerze i się nie dziwie. Ktoś poświęca wolny czas, robi coś za darmo, męczy się a ludzie narzekają i oczerniają. jest to troszkę wkurwiające.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: BAN?:O
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2011, 09:16:44 am »
Insomnia  - fajny powód do bana :)
gz...

Pozdrawiam

Stwórz serwer, prowadź go, pracuj tam cały czas to może po roku zrozumiesz.

Co do spawy, pan SFM przeprosił i tego samego dnia i został odbanowany.

Co do wolności słowa, zawsze są pewne granice, a na prywatnych forach tym bardziej. Nie trzeba szukać daleko :)
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: BAN?:O
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 04, 2011, 01:14:45 pm »
Dostałeś bana za to że mimo ostrzeżenia dalej szerzyłeś wymyślone historie. Typu 1/2 servera wbila lvl 85 itd. Po drugie teksty w stylu "teraz idzicie do pagan tam jest fajny bug można szybko expić", sory nie na naszym serwerze. Nie wychowujemy dziecinady.

A czy przypadkiem w polsce nie istnieje prawo wolności słowa? Czy druga Białoruś gdzie Opozycje aresztujesz za wyrażanie swojego zdania? Nie ładnie....

nie niestety od 1 stycznia juz w całej za przeproszeniem unii europejskiej nie. Za czarnucha/żyda/bezpodstawne oczernianie/ubliżanie i inne pierdoły mogą Cię pozwać.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 01:43:56 pm wysłana przez pardi »
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: BAN?:O
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 04, 2011, 01:49:27 pm »
Dostałeś bana za to że mimo ostrzeżenia dalej szerzyłeś wymyślone historie. Typu 1/2 servera wbila lvl 85 itd. Po drugie teksty w stylu "teraz idzicie do pagan tam jest fajny bug można szybko expić", sory nie na naszym serwerze. Nie wychowujemy dziecinady.

A czy przypadkiem w polsce nie istnieje prawo wolności słowa? Czy druga Białoruś gdzie Opozycje aresztujesz za wyrażanie swojego zdania? Nie ładnie....

nie niestety od 1 stycznia juz w całej za przeproszeniem unii europejskiej nie. Za czarnucha/żyda/bezpodstawne oczernianie/ubliżanie i inne pierdoły mogą Cię pozwać.

Za wyzywanie ludzi od czarnuchów zawsze mogli ci pozwac  :P


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: BAN?:O
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2011, 02:21:00 pm »
Dostałeś bana za to że mimo ostrzeżenia dalej szerzyłeś wymyślone historie. Typu 1/2 servera wbila lvl 85 itd. Po drugie teksty w stylu "teraz idzicie do pagan tam jest fajny bug można szybko expić", sory nie na naszym serwerze. Nie wychowujemy dziecinady.

A czy przypadkiem w polsce nie istnieje prawo wolności słowa? Czy druga Białoruś gdzie Opozycje aresztujesz za wyrażanie swojego zdania? Nie ładnie....

nie niestety od 1 stycznia juz w całej za przeproszeniem unii europejskiej nie. Za czarnucha/żyda/bezpodstawne oczernianie/ubliżanie i inne pierdoły mogą Cię pozwać.

Za wyzywanie ludzi od czarnuchów zawsze mogli ci pozwac  :P
no właśnie nie bardzo:P znajdę ten artykuł to wkleję
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !