Witaj
Gość

Wątek: DRACONIX TOP CP - soonTM  (Przeczytany 40950 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 29, 2013, 02:48:28 am »
Będzie jakiś frapsik w końcu jak wyciągasz te maxy czy nadal mam się http://dagobah.net/flash/dontlaugh.swf z twoich postów

a co nauczyc sie chcesz czegos? nikt nie placi mu, no i nikt nie mialby tyle cierpliwosci   :oops:
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 29, 2013, 06:31:15 am »
to po co wklejanie biznka pova z epikami z azure.

wrzucilem ten filmik bo rickert napisal ze wla nie robi sie pod dps, czego tu nie rozumiesz?;d
a ja znowu odpisze ze tego dpsu nie bedzie bez oe bow baium aq jak binkz
tyle odemnie,over w topicu


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 29, 2013, 09:50:53 am »
evade 2013? Czy w końcu dasz tego frapsa?


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -1

  • --- Mephisto ---
    • ATB
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 29, 2013, 12:07:13 pm »


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 29, 2013, 12:36:00 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=VMJZct6TD-A
9v12, soap, 1weekserver i jeszcze jakis kot z slco ally na plecach chowajacy sie co chwile w peace zone = marne mozliwosci na zdropienie

http://www.youtube.com/watch?v=8evAwdRBBRs

6:34 - TF po raz pierwszy ("RedFlag: i can bring a wl too then we can continue")
7:20 - TF po raz drugi, jak powiedzieli tak zrobili Freya WL
8:31 - TF po raz trzeci, tym razem + PoDDy WL najwidoczniej jedna dzida not enough :/
10:35 - TF po raz czwarty

overall 4:1 wp mephisto, moze nastepnym razem :/
QQ


Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 29, 2013, 01:50:49 pm »
ze tak wtrace cos od siebie, gralem na tego typu serwerach i serio, WL z lukiem nie ma sensu jezeli ma sie 5 archerow w pt(5 to jest minimum, 2x heal + kot + wl), takie sa realia serwera i nic sie na to nie poradzi




  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -1

  • --- Mephisto ---
    • ATB
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 29, 2013, 03:13:36 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=VMJZct6TD-A
9v12, soap, 1weekserver i jeszcze jakis kot z slco ally na plecach chowajacy sie co chwile w peace zone = marne mozliwosci na zdropienie

http://www.youtube.com/watch?v=8evAwdRBBRs

6:34 - TF po raz pierwszy ("RedFlag: i can bring a wl too then we can continue")
7:20 - TF po raz drugi, jak powiedzieli tak zrobili Freya WL
8:31 - TF po raz trzeci, tym razem + PoDDy WL najwidoczniej jedna dzida not enough :/
10:35 - TF po raz czwarty

overall 4:1 wp mephisto, moze nastepnym razem :/

Ty stary nie licz jakis 9v9 mieszanych 9v9 broken z toyFactory,bo to bylo party tylko 4fun, patrz na te gdzie tylko machinegun jest


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 29, 2013, 03:34:59 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=VMJZct6TD-A
9v12, soap, 1weekserver i jeszcze jakis kot z slco ally na plecach chowajacy sie co chwile w peace zone = marne mozliwosci na zdropienie

http://www.youtube.com/watch?v=8evAwdRBBRs

6:34 - TF po raz pierwszy ("RedFlag: i can bring a wl too then we can continue")
7:20 - TF po raz drugi, jak powiedzieli tak zrobili Freya WL
8:31 - TF po raz trzeci, tym razem + PoDDy WL najwidoczniej jedna dzida not enough :/
10:35 - TF po raz czwarty

overall 4:1 wp mephisto, moze nastepnym razem :/

Ty stary nie licz jakis 9v9 mieszanych 9v9 broken z toyFactory,bo to bylo party tylko 4fun, patrz na te gdzie tylko machinegun jest

a co mnie jakis machinegun obchodzi, to nie jest topic o jego CP wtf gosciu :D
QQ


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 29, 2013, 04:09:40 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=VMJZct6TD-A
9v12, soap, 1weekserver i jeszcze jakis kot z slco ally na plecach chowajacy sie co chwile w peace zone = marne mozliwosci na zdropienie

http://www.youtube.com/watch?v=8evAwdRBBRs

6:34 - TF po raz pierwszy ("RedFlag: i can bring a wl too then we can continue")
7:20 - TF po raz drugi, jak powiedzieli tak zrobili Freya WL
8:31 - TF po raz trzeci, tym razem + PoDDy WL najwidoczniej jedna dzida not enough :/
10:35 - TF po raz czwarty

overall 4:1 wp mephisto, moze nastepnym razem :/

Ty stary nie licz jakis 9v9 mieszanych 9v9 broken z toyFactory,bo to bylo party tylko 4fun, patrz na te gdzie tylko machinegun jest
machinegun z tankiem ledwo co zdropilo nasze pt przed zmiana setupu,widze tam mass rez nawet.uratowalo was 2 lucznikow i kocie ktorzy w plecy wbili.niestety nie mielismy okazji sie juz pozniej spotkac ale pewnie do zera by bylo jak z tym half TF/machinegun pt.
i tylko nie pisz mi o tym extra dagerniczku bo jak przyjzysz sie na frapsie to widac jak dostaje perma hate odemnie i stuny od rickerta bo w innym klanie jest, nie mowiac o smiesznym dmg jaki robil dager na tym serwie(3k +per crit w plecy od 2 pr vs 1k staby).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2013, 04:12:24 pm wysłana przez Kamyl89 »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 29, 2013, 06:53:28 pm »
evade 2013? Czy w końcu dasz tego frapsa?
Żaden evade, sprzęt mi nie pozwala frapsować więc nie ma szans na zrobienie niczego chcesz to zacznij grac na serverze gdzie ja jestem:)

http://www.youtube.com/watch?v=4TeCxE8Sqd4 nick rizzer jeśli wyłapiesz

http://www.youtube.com/watch?v=YTOwFnSPbs4

ze tak wtrace cos od siebie, gralem na tego typu serwerach i serio, WL z lukiem nie ma sensu jezeli ma sie 5 archerow w pt(5 to jest minimum, 2x heal + kot + wl), takie sa realia serwera i nic sie na to nie poradzi
Oczywiście buła ale to w niczym nie przeszkadza, nie mowie o perma lataniu łukiem a wyciąganiu z postaci czegoś więcej zwłaszcza jak się to frapsuje i chce się pokazać ze "coś się potrafi", zresztą oceniłem tam samo reszte jak latanie na złych buffach+odpalanie useless selfa który zajmuje buff slota+trzymanie perma parry stance jak i obaliłem głupią teze z "tank buildem" no chyba ze ktoś czytać ze zrozumieniem nie potrafi.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 29, 2013, 06:59:45 pm »
majac 97
w sygnaturkach na forum, żeby nie wyglądać na okrągłe zero ?

skoro nie byliście w stanie przez 3 minuty (które udało się wam ustać) zabić nikogo z party które jak twierdzisz jest carpetem, to w sumie nie dziwi mnie czemu quitneliście tydzień później :D


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 29, 2013, 08:17:44 pm »
Zapraszam na ts:) juz ci napisałem nawet:)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 31, 2013, 03:39:35 pm »
Tak teraz czytam te wypowiedzi i niezla pompe mam, szczegolnie z tego ziomka postmana :DD Swego czasu tylko AbQ potrafil ta hejtowac bedac jednoczesnie zerem(No hate, kocham abq'a)

Nudzi mi sie wiec..

1. Tak, na serwerach gdzie kazdy ma full buffa i grasz vs pt zlozone z tylko lukow i to wiekszosci PR to nie buffujesz WL'a pod dmg, tym bardziej, ze nie jestes od robienia DMG l0l, buffujesz pod reuse skilli i P.def + wszystko co pomoze vs lukow(brak magow na serwerze) Oczywiscie grajac na low ratach gdzie nie mozesz sobie pozwolic na dobieranie buffa tylko dla siebie to normalne ze bedziesz mial DPS buff na WL'u, ale tak szczerze to zacznijmy od tego kto gra WL'em na low rate C5/IL? :o

2. Animacja z luku jest zbyt dluga, jak widzisz wiekszosc enemy tutaj dosyc ogarnia bieganie wiec kazda sekunda stracona oznacza ze 1-2 lukow wiecej zacznie bic po asyscie(dzieki temu ze tank i WL dobrze trzymali sie na pvp malo kto u nas w ogole pada) Do tego smieszne jest kiedy hejtujecie wraz z tym ziomkiem ktorego pierwszy raz widze(ohh zrobil random cp na forum i gral na ruoffie! DAMN HARDCORE) a potem pierdolicie takie glupoty jak zbuffowanie WL'a pod DPS i robienie dodatkowego DPS'u LOL. Kompletny idiotyzm.

3. Tak, duze ilosci HP robia cie tankiem, robia cie pucha ktora nie padnie od salwy lukow a to jest najwazniejsze, czasami widzisz jak probuja mnie focusowac, to musze sie wycofac az zmienia target i tank wejdzie w nich, gdybym mial DPS build i dye to bym padl od asysty lukow, no ale nawww! WL LUK I ROBISZ DPS :DDDDDDDDDDD

4. Od tego ze mocno moze przyjebac z luku to racja, na tej kronice kazdy moze majac kota i 2 ringi, dlatego tak jak pokazujecie filmiki Marr'a on na 2 ringach, kocie i w czasach gdzie enemy sie nawet buffowac nie potrafilo to by nawet krasiem karal po 2-3k lol.


1) Kto w ogole buffuje WL'a pod dps?

http://www.youtube.com/watch?v=waPtiB_wwY0 niejaki binkz tak robił, ale jak coś to sry - nie znam się, popraw mnie mój mistrzu, jeśli zauważysz jakiś błąd!
Ja pierdole, rly i ty probuejsz mnie flamowac wrzucajac filmik z low rate, gdzie Binkz idzie na WL'u pewnie glownie dlatego zeby dac valora i bije przez 99% czasu z luku? Juz nie mowiac ze jest w Draco i z DB+6 i pewnie 2 ringami, ale wait, przeciez ja gram na loljava serwerze i jestem tard bo nie zrobilem DPS buff WL'a z draco setem bijacy z draco bow'a. Teraz tak sie zastanawiam kim ty jestes, procz tardem co juz chyba kazdy zauwazyl czytajac twoje posty.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2013, 03:42:25 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 31, 2013, 04:10:12 pm »
ja pierdole ;d zawsze smiesza mnie ludzie ktorzy graja jak gowno, frapsuja to, wrzucaja na forum i na koniec wyzywaja wszystkich od tardow, geniusz ;d


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 31, 2013, 04:13:04 pm »
uczcie sie od mistrza..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=11KeiyKhcHg[/youtube]


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 31, 2013, 05:06:30 pm »

Nudzi mi sie wiec..
Widzimy po napisanych wyżej bzdurach...

1. Tak, na serwerach gdzie kazdy ma full buffa i grasz vs pt zlozone z tylko lukow i to wiekszosci PR to nie buffujesz WL'a pod dmg, tym bardziej, ze nie jestes od robienia DMG l0l, buffujesz pod reuse skilli i P.def + wszystko co pomoze vs lukow(brak magow na serwerze) Oczywiscie grajac na low ratach gdzie nie mozesz sobie pozwolic na dobieranie buffa tylko dla siebie to normalne ze bedziesz mial DPS buff na WL'u, ale tak szczerze to zacznijmy od tego kto gra WL'em na low rate C5/IL? :o
Nie buffuje WL-a pod dmg? jak się nie potrafisz buffnąć to go nie buffujesz pod dmg, już ci napisałem...na interludzie spokojnie zmieścisz na pasku wszystkie buffy defensywne+ofensywa bez niepotrzebnego trashu, grasz vs pure lucznicy a latasz z mental shieldem? ty mnie synku chcesz pouczać w to grać? druga sprawa nie napisalem nigdzie ze wl ma nie stunować, ale może robić te 2 rzeczy:X 3 sprawa jest taka ze na low rate spokojnie można zdecydować sobie o buffie bo w sumie wszystko może dostać just zależy od setupu pt.

2. Animacja z luku jest zbyt dluga, jak widzisz wiekszosc enemy tutaj dosyc ogarnia
Zapewne ogarniają stojąc w kupie i dając się stunować jak ostatni plebs pomimo gry archer cp, więc jeśli tak wygląda "dosyć ogar" to gl;d

Do tego smieszne jest kiedy hejtujecie wraz z tym ziomkiem ktorego pierwszy raz widze(ohh zrobil random cp na forum i gral na ruoffie! DAMN HARDCORE) a potem pierdolicie takie glupoty jak zbuffowanie WL'a pod DPS i robienie dodatkowego DPS'u LOL. Kompletny idiotyzm.
Po pierwsze "ja" nic nie hejtuje a jedynie krytykuje ale widze ty nie potrafisz owej krytyki znieść, widać to po twoich postach i kompletnej niewiedzy argumentując ze na "HR" można grać słabiej niż na "LR"...

3. Tak, duze ilosci HP robia cie tankiem, robia cie pucha ktora nie padnie od salwy lukow a to jest najwazniejsze
Nie, nie robią cie tankiem zresztą już ci pisałem ze różnica między dd buildem a "tanky" to róznica między dye więc tego hp nie bedzie od groma bo p def oba buildy mają identyczny...

Zresztą napisałem wiele aspektów twojej złej gry ty sie za to przyczepiłeś only latania z łukiem, pokazałeś nam frapsa który wyglada jakby jakis brazol pierwszy raz w zyciu odpalil l2 i sfrapsowal.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2013, 05:10:53 pm wysłana przez driki »


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 31, 2013, 05:40:49 pm »
Nie wieżę, że wy nadal chcecie na takim servie wyciągać łuk i z niego strzelać na WL'u w ICku prawie bez cooldownow na skille :D

Btw postman, twoj flame odbija się od wielu tutaj ludzi jak jehowi od moich drzwi.

Jak jesteś taki dobry to wrzuć może frapsa z rpg x3 jak daggera driverowałeś, może pare OLY walk. Oh wait, mam nadzieje, że zdążyłeś zfrapsować zanim go wyzerowałeś i cię wyjebali z party yyy z ławki rezerwowych dla murzynów.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 31, 2013, 06:19:24 pm »
wl z lukiem na renewalu i championie? ktos chyba pomylil wla z tankiem


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 31, 2013, 06:48:52 pm »
Nie wieżę, że wy nadal chcecie na takim servie wyciągać łuk i z niego strzelać na WL'u w ICku prawie bez cooldownow na skille :D

Btw postman, twoj flame odbija się od wielu tutaj ludzi jak jehowi od moich drzwi.

Jak jesteś taki dobry to wrzuć może frapsa z rpg x3 jak daggera driverowałeś, może pare OLY walk. Oh wait, mam nadzieje, że zdążyłeś zfrapsować zanim go wyzerowałeś i cię wyjebali z party yyy z ławki rezerwowych dla murzynów.

hahyahahah kto ci powiedzial ze mnie wyjebali?;d spytaj tych swoich ziomeczkow ktorzy ci to powiedzieli ile fragow na tych daggerach robilem, jak chcesz frapsy to sprawdz filmy gexa i zobacz ile dagger z title "postman ins)" nabijal fragow, qq
a co do oly, jestem ciekaw czy ugralbys 87 walk w dwa dni bez hide na zestackowanych ruskich 83+, qq x2
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2013, 07:06:57 pm wysłana przez Postman »


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 02, 2013, 11:53:07 am »
Ja słyszałem od osoby z Feron&Valdo pt żeś Postman nie ogarniał tego daggera w 3 dupy :P
Po RPG x3 to chyba nie mogli Postmana wyjebać bo jeszcze u nich w pt nie ogarniał heala na następnym servie :P


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 02, 2013, 01:32:32 pm »
Ja słyszałem od osoby z Feron&Valdo pt żeś Postman nie ogarniał tego daggera w 3 dupy :P
Po RPG x3 to chyba nie mogli Postmana wyjebać bo jeszcze u nich w pt nie ogarniał heala na następnym servie :P

szkoda ze jak z nimi gralem to mowili co innego ;d frapsy i staty na stronie tez mowia co innego ;d ja pierdole i mam sie teraz z toba klocic o to czy dobrze gralem? a ty kim kurwa jestes? cale zycie grasz na interlude bez cp w jakims lol klanie wiec nie wiem po co sie tu wypowiadasz ;d


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 02, 2013, 01:33:57 pm »
Gram z Postmanem co prawda od niedawna, ale wedlug mnie gra bardzo dobrze. Komus wygarnal i teraz ferment sieja  hahaha
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 02, 2013, 01:40:51 pm »
Ja słyszałem od osoby z Feron&Valdo pt żeś Postman nie ogarniał tego daggera w 3 dupy :P
Po RPG x3 to chyba nie mogli Postmana wyjebać bo jeszcze u nich w pt nie ogarniał heala na następnym servie :P
roster driki cp to ofermy od góry do dołu, wcale mnie nie dziwi, że kto mądrzejszy odcina się od nich jak szybko się da :D


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 02, 2013, 02:26:41 pm »
Ja słyszałem od osoby z Feron&Valdo pt żeś Postman nie ogarniał tego daggera w 3 dupy :P
Po RPG x3 to chyba nie mogli Postmana wyjebać bo jeszcze u nich w pt nie ogarniał heala na następnym servie :P
roster driki cp to ofermy od góry do dołu, wcale mnie nie dziwi, że kto mądrzejszy odcina się od nich jak szybko się da :D

widze ze niezle wyszczekany jestes, podaj swoj nick z rpg'a to pogadamy


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 02, 2013, 03:07:12 pm »
udalo mu sie 1x wybotowac hero teraz urusl :D
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith