Witaj
Gość

Wątek: PORADNIK: [NA] Rozwiązanie problemu z pobraniem Lineage2 :GoD -NCsoft  (Przeczytany 10033 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 1

Rozwiązaniem na to aby NCsoft launcher pobrał i zainstalował grę jest to:

Sprawdziłem i działa na 100 %   

1. Zamknij Launcher NCsoft klikając przycisk "Plik" następnie "Zakończ".

2. Naciśnij przycisk "Control", "Alt" oraz "Usuń" w tym samym czasie i uruchom "Menedżera zadań".

3. Kliknij kartę "procesy" i znajdź "PMB.exe" w liście procesów. Po zlokalizowania, kliknij przycisk "Zakończ proces". Możesz teraz zamknąć okno "Menedżer zadań".

4. Przejdź do folderu NCsoft , lokalizacja domyślna można znaleźć poniżej:

Windows 32-bit: C: \ Program Files \ NCsoft

5. Usuń "Lineage II" folder (!!to co w środku również ) i utwórz nowy folder o nazwie "Lineage II".

Uwaga: Aby utworzyć folder, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "New" potem "Folder".

6. Pobierz "Version.ini" i "LauncherID.ini".

http://www.mediafire.com/?qor9hsfazjxvd63           Zapisz je na pulpicie.

7.Wgraj  "LauncherID.ini" i "Version.ini" do nowo stworzonego folderu "Lineage II".

8. Uruchom Launcher NCsoft.

9. Kliknij prawym przyciskiem myszy "Lineage II" i wybierz "Napraw (sprawdzanie spójności)."

10.Powinno się rozpocząć ściąganie ( :shock:niestety dużo więcej MB ale szybciej -  u mnie szybciej  :P ) i po zakończeniu odpalić grę.

Pozdrawiam,
NeuBauer

Wszelkie informacje i uwagi mile widziane.

//Dzięki za poradnik :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 08:36:25 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • All rights reserved
Odp: PORADNIK: [NA] Rozwiązanie problemu z pobraniem Lineage2 :GoD -NCsoft
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2012, 09:59:25 am »
Witam,
mógłbym tak zrobić jak napisałeś i do tych twoich plików dodać pliki skopiowane gry i dać repair(sprawdzanie zgodności) i sprawdzi mi te pliki, może doda coś co będzie potrzebowało i będzie działać?
LucaS Critical

         


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: PORADNIK: [NA] Rozwiązanie problemu z pobraniem Lineage2 :GoD -NCsoft
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2017, 06:01:09 pm »
potrzebuje pomocy zarejestrowałem się na tej stronie i chce zagrać klienta mam ściągniętego z tej strony https://eu.4game.com/lineage2/play/  jeśli chcę zagrać na tym serverze to co powinienem zrobić?