Witaj
Gość

Wątek: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017  (Przeczytany 31021 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 03, 2017, 02:17:56 pm »
Chętnie wbije ale :

Po 8 latach offline w l2

Potrzebuje teraz info jak wbić itd itd ? Jaki tam abonament jest ?

Czekam za odp


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 04, 2017, 08:28:10 am »
Abonament miesięczny 300 rubli (około 19 zł).
Z teamem na trainach cały czas expi się szybko, a solo bez napięcia idzie powoli, ale przyjemnie. Są eventowe przedmioty od początku gry, otrzymywane za awanse, wykonanie zadań itd. zwiększające zdobywane doświadczenie co ułatwia i przyspiesza grę.
Ja gram od 2006, też wróciłem po czasie. Dużo zmian, ale klimat jest i naprawdę czuję się o kilka lat młodszy. :)


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 04, 2017, 05:20:11 pm »
Z tego co wiem to teraz ma zaczac pare osob wiec ogolnie zachecam do zaczecia z ta fala noeych graczy, bedzie razniej zanim doskoczycie do reszty :)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 18, 2017, 03:45:27 am »

Do końca miesiąca event +50%XP/SP + godzinny(bez limitu) OP buff od npc.
Jak ktoś ogarnia classica to 40lvl wbije w tydzień.
https://4gameforum.com/threads/669671/

Cały czas zapraszamy do clanu,
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=60565.msg706904#new
najlepiej DD+sup.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2017, 03:51:25 am wysłana przez Mavis »


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 17, 2017, 04:56:06 pm »
Od 17 do 20.11 można przetestować Classic za free.
Jeżeli ktoś się zastanawia, to nie ma lepszego momentu.
Jak coś BP 41. Dla relaksu Spoil 40


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 15, 2017, 10:00:18 am »
Witam, ja chętnie pogram w klanie, tylko niech mi ktos powie jak mam sie dostac na ten serwer! :O


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 15, 2017, 05:29:35 pm »
Witam, ja chętnie pogram w klanie, tylko niech mi ktos powie jak mam sie dostac na ten serwer! :O
To platny oficjalny serwer
2euro mc pierwszy, min 2 konta do realnej gry PP+DD
pozniej masz abonament albo 10euro/konto mc albo 25euro/3mc
czyli koszt po 30 dniach to 20euro co miesiac lub 50euro co 3


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 15, 2017, 06:30:55 pm »
Chyba Ci sie Pepsi serwery pomylily od tych botow


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 15, 2017, 07:05:36 pm »
Chyba Ci sie Pepsi serwery pomylily od tych botow
xD


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 15, 2017, 10:20:44 pm »
Realny koszt gry to 20 zł/miesiąc za konto.
Teraz jest promocja (jeszcze 4 dni) ok.35 zł za 3 miesiące grania lub 60 zł za 6 miesięcy
Dotyczy serwerów Einhasad oraz Paagrio


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 13, 2018, 08:29:55 pm »
Jako, że jako Polaków praktycznie już nie ma, a może ktoś się interesuje serwerem:

Na ostatnim siege Roa stracilo Aden na korzysc ally heaven. Roa zostaje juz tylko z giran. Opozycja zaczyna coraz lepiej radzic sobie, wciaz walczy o serwer. https://www.youtube.com/watch?time_continue=24&v=3vemB_WNyjY tutaj mamy krotki filmik z tego oto siege.

Online wciaz spada, to prawda, obecnie wynosi okolo 2.3k, jednak spadek online jest zwiazany glownie z tym, ze nowi gracze zaczynaja na pagrioo (ciagle 6k online) gdzie mimo wiekszego online, nie ma az tak ciekawej polityki jak na einhasad (mozna porownac strony na ru forum: polityka pagrioo 33str/polityka einhasad 174. Prawdopodnie za niedlugi czas bedzie mozliwosc transferow postaci miedzy serwerami. Duza liczba ludzi po starcie przenosila sie na pagrioo ze wzgledu na 2-3godzinne kolejki. Nastepna pula graczy przeniosla sie gry roa wycinalo zarobkowe trainy, kolejna- kiedy nie oplacalo sie farmic hajsu na sprzedaz na serwerze, kolejna kiedy wydawalo sie ze nie ma szans na jakiekolwiek zagrozenie dla roa i oczywiscie poprostu ze wzgledu na ilosc farmy potrzebnej na kolejne lvle. Osobiscie mysle ze serwer mimo ze jego los przypomina skelth, poradzi sobie z trudnosciami onlinu, (mimo ze 2k graczy to na dzisiejsze standardy bardzo duzo) (jesli sie porowna ze startem, to jest troszke gorzej)

Teraz po co to pisze? Na serwerze zostalo 3-4 Polakow, nie bede ukrywac ze eu comunity juz nie istnieje (bo quitlo :D). Chcialbym tylko pokazac ze serwer zyje, i jesli akurat jakies cp lub klan byloby zainteresowane przybyciem oraz sprobowaniem swoich sil na serwerze, to bylaby to dosc dobra mysl: ew kupno postaci rowniez jest nieglupie, a nawet prawdopodobnie byloby najlepszym wyjsciem, poniewaz z powodu ze to ruski serwer, postacie sa dosyc tanie. Czym graja polacy? se/glad/es/da. Milo byloby w koncu zobaczyc jakies Polskie cp, ktore mogloby uczestniczyc w polityce serwera :)

szybkie pytania - odpowiedzi dla tych, ktorzy sa nie w temacie:
czy serwer jest ruski - tak, to oficjalny ru serwer
platny - tak (~20zl/miesiac)
klient ruski - tak (jest zangielszczenie, ale jak ktos gra pare lat w l2, to zna wszystko na pamiec)
kronika- classic (antharas)
rate - x1 classic (czeste eventy na +50%)
dota- jakas smieszna, nawet nie wiem co jest, glownie runy+%expa do 60lvla, srednio oplacalne
kiedy wstal - 31.08.2017, obecnie najwiecej ludzi ma 60-78


na koniec screen z pvp w katach w trakcie pisania posta: heaven vs perkunas - kata 65lvl
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2018, 08:46:13 pm wysłana przez fithlaf »


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 03, 2018, 07:03:29 pm »
Nowości z serwera: Heaven traci aden na korzysc roa, natomiast zyskuje giran. Wciaz gramy, w miesiacu marcu Polska ma reprezentanta hero na serwerze. (gladiator)
http://i64.tinypic.com/seyc6u.jpg
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2018, 07:06:02 pm wysłana przez fithlaf »


  • Wiadomości: 219

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 03, 2018, 08:55:46 pm »
Nowości z serwera: Heaven traci aden na korzysc roa, natomiast zyskuje giran. Wciaz gramy, w miesiacu marcu Polska ma reprezentanta hero na serwerze. (gladiator)
http://i64.tinypic.com/seyc6u.jpg

Czy wy nie rozumiecie, ze Einhasad byl spoczko opcja jak online bylo 5000, a teraz online jak na skelcie to jaki sens?

EDIT:
Widze, ze nawet po rosyjsku sie wypowiadasz na chacie, to co ty polakom tutaj oferujesz taki sam online, moze ciut wiekszy jak na skelth, a trzeba slaczki czytac xD?


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 03, 2018, 09:23:09 pm »
tak, wypowiadam sie po rosyjsku, bo po prostu staram sie dostosowac do spolecznosci, ulatwia to gre i przez te pare miesiecy gry ciezko zebym sie nie nauczyl podstawowych zwrotow, bo chyba trzeba by byc lekko uposledzonym :D nie widze nic zlego w informowaniu o rozwoju serwera, szczegolnie ze jest serwerem oficjalnym, do tego od tego jest forum :). mysle ze jest to znacznie lepsza opcja do gry niz 99%priv serwow ktore sa ty przedstawiane. Einhasad to dobra opcja do rozpoczecia gry, poniewac zaplecze graczy na rosyjskim serwerze jest bardzo silne.  Serwer jest dosc dobrze rozwiniety o duzej konkurencji, dlatego jesli ktos szuka zarowno wyzwania jak i spokojnej gry to jest to dobry pomysl :) Kolejnym + jest nizszy abonament, szybsze update, chociaz oczywiscie wiadomo ze skelth przezywa rozkwit i obecnie zle tam nie jest ;) jak zaczynalem na einhasad to niestety skelth nie mial do zaproponowania zbyt wiele i znajac eu comunity bardzo szybko moze wrocic do stanu sprzed jesieni (oczywiscie nie zycze zle, bo wiem ze tam ludzie tez dobrze sie bawia)

Tym bardziej reklamuje serwer ze wzgledu ze troche fartem, ale udalo sie zrobic hero (kandydat ROA nie wiedzial o moim istnieniu, nie ma sie co do tego kryc, kontrolowal 2 kandydatow z kontr-side i nie wiedzial ze niedawno pojawil sie nowy duelist ktory jest w stanie wyfarmic wystarczajaco puntow). Z tego powodu jestem w stanie pomoc nie tylko jakims info ale i chodzby glupim spamowaniem na hv gdyby ktos cos potrzebowal :) nie gra nas tu duzo ale gramy i ta gra jest przyjemna

edit: zapomnialem ze do 13marca jest fajny event w ktorym za niecale 230k mozna kupic rune kasujaca penalty do b grade, wiec pozwala to faktycznie szybko podexpic sie do 2 profy

od 7 do 13 (chyba) beda za to otwarte dni na ruskim offie wiec jesli ktos chce sobie zobaczyc i pobiegac, zobaczyc co i jak to bedzie mial darmowa okazje
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2018, 09:36:28 pm wysłana przez fithlaf »


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 04, 2018, 12:40:41 pm »
IMO glowna przewaga Einhasad nad Skelthem jest to, ze jest z czym Einhasad mergeowac w przyszlosci. Paagrio trzyma 5k+ online, ktory w koncu spadnie na tyle ze poleci merge z Einhasad, a w miedzyczasie duzo latwiej i szybciej sie na Einhasad wykoksac. Sam bym chetniej pogral z EU community, ale szkoda czasu wladowanego w to co juz jest na ruskaczu, przyszlosc tez jest tu stabilniejsza.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 06, 2018, 12:12:25 pm »
IMO glowna przewaga Einhasad nad Skelthem jest to, ze jest z czym Einhasad mergeowac w przyszlosci. Paagrio trzyma 5k+ online, ktory w koncu spadnie na tyle ze poleci merge z Einhasad, a w miedzyczasie duzo latwiej i szybciej sie na Einhasad wykoksac. Sam bym chetniej pogral z EU community, ale szkoda czasu wladowanego w to co juz jest na ruskaczu, przyszlosc tez jest tu stabilniejsza.


Zaczynałes na skelth, bylo trzeba tam zostac :D, ja wrocilem po 2 latach i bardzo mi sie przydał moj PP ;) zrobilem sobie tyranta i bd i dobijam 50 w CT :) bez klanu, bez cp, jakos ciezko mi sobie wyobrazic codziennie zycie na serverze ru .... ( i to nie wynika z moich uprzedzen albo niecheci asymiliacji z nimi, po prostu cyrlica mnie odrzuca, cos jak jezyk niemiecki, mimo ze dosc dobrze nim 'wladam' ) Co do merge to i pewnie skeltha wrzuca do jednego wora z innym serverem, bo przeciez nie wyrzuca tych naście k euro miesiecznie ;)


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 06, 2018, 12:30:09 pm »
Czemu wy chcecie merdżować serwer o tendencji wzrostowej?