Witaj
Gość

Wątek: lf pplz  (Przeczytany 9166 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: lf pplz
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 10, 2009, 09:47:03 pm »
wszyscy rezygnuja na rzecz aiona? ^_^


Jeszcze nie ustalone. Na bank obadam jutro pod wieczor betę do końca jej trwania. L2 no moar? całkiem możliwe. Gdybyśmy bana dostali po roku grania mając noblesa, ze 2 suby i 80 lvl na mainach w min all full S elemented, to by mi szkoda było. A tak zawsze można zrobić mass sell i każdemu trochę grosza do łapki wpadnie.

Niestety NCsh1t sam sobie gwóźdź do trumny przybija. Graczy mają z dnia na dzień mniej, a mimo to banują jakiś randomów (bo po niecalych 2 miesiacach nikim wiecej dla wiekszosci nie byliśmy tak naprawdę) zamiast trainy zarobkowe, no ale widać chcą mieć duży start oficjala Aiona xD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: lf pplz
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 10, 2009, 10:23:21 pm »
Nie prowadze zadnej krucjaty przeciw botom, sam botuje ale kurwa mac, botujesz, twoja sprawa i licz sie z tym ze pewnego pieknego poranka okno logowania sprawi ze przestanie on byc pieknym porankiem. A w waszym przypadku ban nie dziwi mnie wcale, bijcie wiecej nonfactrow i przejmujcie wiecej fortec on random nubow, oczywista ich reakcja jest butthurt i straight away QQWTFOMGBBQBOTTERZ i petycja. Wiem ze to 4fun, ze 24/7 exp jest niemilosiernie melancholijnie-wkurwiajacy, C'est la vie, dobry squad 6 misieacy grindu  81/75/75/75  i wtedy mozna grac i botowac wzgldnie bezpiecznie HB/cita, a w miedzy czasie SC, h3, Minions, CS, Q3 czy jakis priv tylko po to zeby ludzie byli na vencie i sie nierozeszli. Ciezko jest dostac bana jezeli robi sie to z glowa, botowanie w oczywistych od dawana co jakis czas hammerowanych lokacjach, kupowanie pre-paidow od farmerow, czy w ten czy inny sposob zasluzenie sobie na petycje, rzadko, naprawde bardzo rzadko zdarza sie zeby ktos z innego powodu dostal bana.
Darujcie sobie cale lolnc, bo mam bardzo dziwne wrazenie ze macie takie troszke subiektywne spojrzenie na sprawe.


82/79/75/75 Franz


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: lf pplz
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 10, 2009, 10:26:43 pm »
Jestem luzakiem i mam to w dupie:D
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: lf pplz
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 10, 2009, 10:38:37 pm »
agree ;)

Wiesz, jeszcze jedno dodam tylko:

ja nie umaiłbym pół roku siedzieć i gapić się tlyko na oog. Ja muszę coś działać, by w ogołe chciało mi się na tę grę patrzeć. Privy w 80% ssą ostro pałę, ru off nie wchodzi w grę, a ile można grać w BFH?

No cóż, stało się, nvm. niech pobanują więcej, to gra będzie naprawdę jak pisał falconek: "sprzedaj dom, samochód i inne rzeczy i wtedy osiągniesz to samo co ci, którzy zaczęli lata wcześniej"  Niestety tu nie ma już prawie miejsca dla nowych. Albo kupujesz postać, albo gf w byciu nonfactorem min pol roku...

aha, BS to chyba nie jest zbyt częste miejsce GM rampage, więc ewidentnie petycja.

Ale jak widzisz, masz o 1 grupę nobów mniej na offie, co botować nie umieją, więc nie narzekaj  ;>
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: lf pplz
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 11, 2009, 01:53:47 am »
pochwal sie jeszcze do ktorej zdarza Ci sie siedziec w grze xD

dobra ide spac  :D

szkoda Alarion, lecz dla ncsoftu i tak nie ma znaczenia czy grac w l2 czy aion xD
Ordinay - lolSwM @ Franz / lolCleric [Elyos] @ Telemachus



its a moo point. why? cause its liek a cow's(zombie's) opinion. it jus doesnt matter. ITS MOO!