Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182416 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9650 dnia: Wrzesień 12, 2011, 04:00:45 pm »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9651 dnia: Wrzesień 12, 2011, 04:07:12 pm »
Sklepy komputerowe powinny mieć specjalną ofertę "Komputery pod Lineage II"

xD

Problem jest taki, że nikt nie wie jaki to komp :P
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9652 dnia: Wrzesień 12, 2011, 05:33:07 pm »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2011, 05:36:36 pm wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9653 dnia: Wrzesień 12, 2011, 11:10:30 pm »
Kto mówił, że serwer umarł?? 3h walki o bauima^^


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9654 dnia: Wrzesień 13, 2011, 12:26:45 am »
Дабы никто не переживал, не волновался, не строил догадок и вообще не распространял никаких слухов, спешим поделиться актуальной информацией о ходе работы над обновлением Goddess of Destruction.

Локализация. Фактически завершена в августе. Перевод по-прежнему продолжается, в принципе процесс не останавливается никогда, лишь может замедлиться на время. Разработчик регулярно присылает новые тексты, которые либо появятся в игре в будущем, либо содержат исправления текущих описаний заданий, предметов, и проч. В любом случае, перевод текущей части завершен.

Подготовка к установке на Публичный тестовый сервер (ПТС). ПТС в настоящий момент не доступен для пользователей. Инженеры компании перенастроили его для внутреннего испытания апдейта. Сейчас Goddess of Destruction установлено на 2 почти идентичных сервера (отличие лишь в системе авторизации).
 К сожалению, в этой версии игры есть ряд критических ошибок, запуск даже альфа-тестирования не возможен. Ведется совместная работа с NCsoft, на следующей неделе планируется установить для внутренних испытаний клиент с устраненными проблемами.

Подготовка боевых серверов. Для корректной работы Goddess of Destruction понадобится обновить базы данных 13 серверов. Этот процесс будет запускаться по вторникам во время плановых профилактических работ. Пока не исключается возможность обновления баз данных и в другие дни.

Тестирование. Пройдет в 3 этапа. Сначала стартует внутреннее тестирование (без привлечения пользователей). Планируется, что это займет неделю. Затем Goddess of Destruction отправится на закрытое бета-тестирование (сроки пока не определены), после чего пройдет открытое бета-тестирование (сроки также еще не определены), в котором может поучаствовать каждый желающий.

Предположительные сроки установки обновления на боевые серверы. Осень 2011. (c) Azimut

too much letters, in 2 words - we not even close to it. u should w8 - autumn 2011


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9655 dnia: Wrzesień 13, 2011, 02:02:28 am »
Dzisiejszy Baium był póki co best ever. W pewnym momencie wszystkie side'y zawitały i było naprawdę fajne ALL VS ALL: Freedoms (++130 osób) vs Espada (Victoria mówił, że ich około 60-70 osób) vs CLF (początkowo 110, pod koniec 60 online, czyli znów słaby) vs Swords (?)

Bite ponad 3 h PvP (chyba z 400 pucharków do cleanse użyłem : D ). dużo fajnych momentów i zwrotów akcji. Większość czasu dominowali Freedmos (jednak zerg ++150 osób + prawie all wardy robią swoje).   

Frapsed +45 min i z materiału jestem bardzo zadowolony. Miło też, że sporo naszych kolegów z Swords się załapało (Akcja z Rudzikiem kinda the best!) Większość czasu ~~13 FPS z Frpasem w całym zergu, więc nawet lepiej niż na siege i TW.

no i Baium w końcu nasz : >

GF wszystkim


@Sabaton

Tak jak pisali, mówili, że będzie między 1 września, a 30 listopada, czyli słowa raczej dotrzymają. Jak dla mnie środek/końcówka listopada.

Dla mnie? Ja się w sumie cieszę trochę. Serwer jest naprawdę aktywny, multum ludzi do gry wróciło. Szkoda tylko, że tyle polskich const liczyło na GoDa gdzieś pod koniec wakacji, robiąc sobie przerwę/przestając grać. W ten sposób przez ten okres do wejścia GoD-a wiele z nich nie będzie wstanie zrekonstruować sobie składu, bo ludzie się gdzieś rozejdą po prostu.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9656 dnia: Wrzesień 13, 2011, 02:07:54 am »
Frapsed +45 min
no to juz wiesz ze masz zakaz na l2 dopoki nie obrobisz tego materialu?;8


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9657 dnia: Wrzesień 13, 2011, 02:39:22 am »
Jassin wannabe ^^

Jest tylko 1 kłopot... Jestem totalnym no skillem jeżeli chodzi o obsługę Sony Vegasa. Dziś Delios udzielał mi na skype tutorialu "how to render well your material" :<<

To co mogę jedynei zrobić to właśnie selekcja/wycięcie nudnych scen i render, żeby w ręce Deliosa trafiło około 20 min best quality and action fraps i mieć nadzieję, że będzie tak miły, by to posklejać + podłożyć pod to soundtrack i zrobić przejścia między scenami. 1 survival w 90% w środku zerga zwieńczony PvP z party Tytusa + innymi osobami ze swords  is just epic : D




Żałuję tylko, że nie mogłem włączyć frapsa, kiedy nasi weszli już do środka (wygrany Baium), jakieś 4-5 Freedoms party stały na port spocie, a my naszym pt skoczyliśmy na 10 i poszliśmy bawić się w 9 vs +40 polegające na rozciąganiu ich schodami w doł i wybijaniu po 8-10 osób co schodziło małymi grupkami. Kite with melee party FTW : >

Zastanawiam się co było przyczyną tego, że w środku +200 osbowego zergu miałem na lajcie te 10-13 FPS, a przy tym kite'owaniu gdzie było w sumie 40-50 osób (a nawet mniej, bo ich rozciągaliśmy) miałem 50 FPS, a gdy włączałem Frapsa, ilość nagle spadała do 3-4?

Może dlatego, że na drugim dysku na którym zapisuje mi się fraps, zostało około 1GB miejsca?  Ktoś ma sugestie?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9658 dnia: Wrzesień 13, 2011, 03:18:37 am »
Może dlatego, że na drugim dysku na którym zapisuje mi się fraps, zostało około 1GB miejsca?  Ktoś ma sugestie?
sam sobie odpowiedziales(przynajmniej tak mi sie wydaje)


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9659 dnia: Wrzesień 13, 2011, 07:39:50 am »
13 fps to i tak duzo, jesli brakuje ci miejsca fps na właczonym frapsem spadaja praktycznie do 1 :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9660 dnia: Wrzesień 13, 2011, 08:02:26 am »
Dla mnie? Ja się w sumie cieszę trochę. Serwer jest naprawdę aktywny, multum ludzi do gry wróciło. Szkoda tylko, że tyle polskich const liczyło na GoDa gdzieś pod koniec wakacji, robiąc sobie przerwę/przestając grać. W ten sposób przez ten okres do wejścia GoD-a wiele z nich nie będzie wstanie zrekonstruować sobie składu, bo ludzie się gdzieś rozejdą po prostu.
Nie, nie idziemy na ustawkę  8)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9661 dnia: Wrzesień 13, 2011, 08:57:26 am »
to ile na lancerze jest aktywnych polskich CP tak naprawde?
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9662 dnia: Wrzesień 13, 2011, 09:39:18 am »
Constów pewnie ze 4 ale grających polaków pewnie jeszcze raz tyle.


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9663 dnia: Wrzesień 13, 2011, 09:42:15 am »
Do aktywnych oprócz alarionów to kogo zaliczasz jeszcze? :)
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9664 dnia: Wrzesień 13, 2011, 09:44:02 am »
Dawno nie grałem ostatni raz w grze bylem 31, żeby zrobić oli.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9665 dnia: Wrzesień 13, 2011, 09:59:31 am »
na miejscu alariona napisalbym nowy temat o 9 na 9 i podbilbym stawke do 100kk. idealny moment


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9666 dnia: Wrzesień 13, 2011, 10:08:54 am »
na miejscu alariona napisalbym nowy temat o 9 na 9 i podbilbym stawke do 100kk. idealny moment
hahaha

to moze inaczej jakie polskie cp alarion widuje na spotach? ;p
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9667 dnia: Wrzesień 13, 2011, 10:49:46 am »
na baiumie ze swords 4 party w tym 2 niepelne :( ale i tak bylo fajnie.
Chcialbym rowniez oficjalnie stwierdzic iz nie dysponujemy makrem "Target Shandis"  :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2011, 10:51:26 am wysłana przez tytusDeZoo »
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9668 dnia: Wrzesień 13, 2011, 11:55:45 am »
tylko macrem "/target Delios" ;p

najlepsze jest jak Alarion na vt mówi" kurde nie wiem jak to jest ale jak padamy to ja zawsze na koncu"
wtedy wszyscy chórem: "bo masz zajebistego kompa" ;D
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9669 dnia: Wrzesień 13, 2011, 12:45:59 pm »
Good PVP was GOOD.
Archeage <3


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9670 dnia: Wrzesień 13, 2011, 02:59:08 pm »
Pvp dobre ściny jeszcze lepsze, gz baiuma, tu tylko potwierdza się przewaga ilości pt nuków. CSy/ epiki przewaga pt zasięgowych decyduje o wygranej w 90%, no chyba że walczy się pod taka fryta gdzie niema jak kejtować , tam to nawet pt atjupa składało się jak zapałki, reszta zmienia się w zależności od miejsca do biegania.
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9671 dnia: Wrzesień 13, 2011, 03:39:52 pm »
13 fps to i tak duzo, jesli brakuje ci miejsca fps na właczonym frapsem spadaja praktycznie do 1 :)

No to mogę żałować potencjalnie świetnego extra materiału na koniec baiuma, który się z tego powodu zmarnował ((((
-------------------


Nie, nie idziemy na ustawkę  8)

Ari, wracaj do PvE gry lepiej : )  I nie mówi o PvP tam, bo PvP jest tyle co w Diablo II. Niby da się w jakiś określonych warunkach z kimś walczyć, ale nazwiesz to grą PvP...?  Ahh sorry, gildie specjalizujące się w duelach, ok ^^

-----------------------


na miejscu alariona napisalbym nowy temat o 9 na 9 i podbilbym stawke do 100kk. idealny moment

Głodny żałosny kawałek. Topik jest nadal aktualny i nie potrzebuję go podbijać. Haterzy swoje już wyszczekali, nie muszę tego odgrzewać.
---------------------------------------------


to moze inaczej jakie polskie cp alarion widuje na spotach? ;p

Ostatnie 2-3 tyg było nas trudno na spotach zobaczyć poza eventami klanowymi, których było dużo (2 x valakas przez kilka dni, Antek, siege, TW, baium itd.) Ale ogólnie to słyszę, że pt Johna czasem się pojawia (nie wiem czy ostatnio), tylko za cholerę nie mogę ich złapać : D

PT Lempa też chyba gra, ostatnio PT Tytusa dołączyło też do Swords, więc gdyby Benki i Spilki grały, to byłyby 4 polskie consty w 1 klanie. U nas jakiś czas było PT Defra (przerwa do GoD-a), Kaczora (broken party), Dantego (tzn. Tremala), ale w sumie wszystkie quit/break do GoD-a poza naszym. Straszna szkoda, bo naprawdę na serwerze dawno nie było tak ciekawie jak teraz.

Czy coś gra w OC-kach? Dunno

--------------------

na baiumie ze swords 4 party w tym 2 niepelne :( ale i tak bylo fajnie.
Chcialbym rowniez oficjalnie stwierdzic iz nie dysponujemy makrem "Target Shandis"  :D

Dokładnie. fun był niesamowity, bo to nie tylko 1 side vs 1 side, ale w sumie 4 side'y i ALL vs ALL

: D


@John

Ale ile my mamy mage party mocnych? 2-3? Freedomsi nie mają mniej (chyba nawet więcej) + 40-60 osób więcej w CC...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9672 dnia: Wrzesień 13, 2011, 03:46:45 pm »
Co mnie najbardziej dobija to fakt iż wystarczyły 2 anakimy u freedomsów żeby nagle zmienić przebieg całej batalii.
Nagle zostaliśmy wyparci pod kryształ a nasze CC skurczyło się o 20%.
I nie dziwię się. Walka z Anakimem nie jest fajna, szczególnie w miejscach gdzie obszarówki obejmują całe przejście.
Na szczęście udało się zrobić baiuma, ale końcowe pvp było po prostu smutne.
p.s. nie mieliśmy więcej magów niż freedomsi i ich skład jakiś taki połamany był.

Tak czy owak, nie licząc tych anakimów pvp było przednie i dawno się tak dobrze nie bawiłem w tej głupiej grze :-D
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9673 dnia: Wrzesień 13, 2011, 03:58:13 pm »

Ari, wracaj do PvE gry lepiej : )  I nie mówi o PvP tam, bo PvP jest tyle co w Diablo II. Niby da się w jakiś określonych warunkach z kimś walczyć, ale nazwiesz to grą PvP...?  Ahh sorry, gildie specjalizujące się w duelach, ok ^^

Lepiej wracaj do fapowania się na frapsami  :afro:

Czekam na Tera'e i blade&soul

p.s. pewnie nawet nie dał byś rady pierwszo-lvlowego bossa pokonać x]

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9674 dnia: Wrzesień 13, 2011, 04:03:15 pm »
HEY DUDES
PEACE LOVE FRIENDSHIP AND TOLERANCE
BITCHES
Archeage <3