Witaj
Gość

Wątek: AoE Party  (Przeczytany 29216 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

AoE Party
« dnia: Sierpień 19, 2008, 03:13:57 pm »
Witam :D
Chciałem się dowiedzieć, jak powinno wyglądać dobre train party z udziałem destra :)
Jakim składem sie idzie, jakie miejsca najlepsze do tego itd.
Do tego, jaką bronią powinien dysponować destro na train party?? (Oczywiście poza włócznią, bo ją na pewno musi mieć :D) Może wziąć jakis dagger, żeby się frenzy szybciej ładowało, albo łuk, lub miecz do zbierania mobów??
I wreszcie, jak należy trainować?? W jakim miejscu się ustawić, ile mobów zbierać??
Proszę o odpowiedź :D
Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2008, 10:37:24 pm wysłana przez Marc1n »


Odp: Train party
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2008, 04:09:26 pm »
/useskillforce summon_Pix3l


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Train party
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2008, 05:28:29 pm »
Powiedzmy ze exp 76- to tylko cata z SE(+ewentualnie sws).
Skupmy sie na 76+.
Potrzebujesz:
S grade polearm(najlepiej 150 fire, coby karać)
Armor(Tallum/IC)
Cursed dagger
Party:
Destro, BD,SWS,WC78(moze byc PP, nawet SE ale to sie srednio ogarnie, w sumie zalezy tez od spota i tego ile mobow chcesz pullowac), opcjonalnie healer(zalezy od spota)+ leecherzy(o, wlasnie OL sie ogarnia :f)

Spoty:
toi10 - Zbierasz 1 strone, sws(czy ktostam) druga.  Pulluj sobie do filara naprzeciw wejscia, moby trzeba zabic 2 razy(bo sie respawnuja). STUN HURTS, Warfrenzy ON, albo lionheart. Mozna sobie pullowac jeszcze toi 9, o ile ktos jest swsem i ma jaja.

Fog, stakato
W zaleznosci od stafow i buffow(epiki czy nie.cov czy nie) pullujesz po 2/3/4/6 roomow. Bic mozesz na 1 rampie winkiel jest mniej wiecej na srodku po prawej stronie(schodzac w dol), tam sie ustawiaj. W zaleznosci od buffow i sprzetu(orac lduzi) mozesz pulowac rozne ilosci mobow- my pullowalismy na 6 -> Destro zbiera gore(2 roomy), sws kolko i maly room, fast_runner_suicidal zbieral 2 ostatnie roomy. Jesli masz zaken+baium+aq healer niepotrzebny.
Osoba pullujaca 2 ostatnie roomy powinna zapie**lac tam zanim sie zrespawnuja moby.
Mozna bic tez na 2 rampie, winkiel jest niedaleko 'dymiacego stosu' ;f

Fog, Necro spot
Tutaj jest, panie, zabawa.
Setup taki sam, healer requied, stun(lionheart uzywaj). Pullowac mozna do 14 roomow (wszystkie necro+ robale z poprzednich spotow+room z golemami). Exp kosmiczny, ryzyko duze, fun -_-'isty. Jedyna wada tego spota jest to ze potrzebujesz 4 pullerow:)
Bic mozesz w safe spocie(miedzy roomami z necro a roomem z golemami), w winklu(jest tam taka 'kupa lawy', nie nie ta co 'dymi')
Flimik instruktazowy:
http://files.filefront.com/fog+destroavi/;10920564;/fileinfo.html

Fog, lower
Schodzisz z noble portu w dol, do rooma na wprost- na lewo masz corner. Pullujesz wszystko w kolo- niema duzo mobow, exp neico wiekszy, mniejsze ryzyko smierci. Arimenesy sa ble,nie lubilem tego spota ;x

Darkness room, pagan
Gdziestam gleboko w pagan, sa roomy z mobami ktore nie wszystkie drainuja. Trzeba to spullowac i sneaky showac sie za filarem, zeby dobiegly a nie drainowaly z daleka. OL required. Generalnie to tam nie koksalem, ++fog.

Jak grac:
Po1: nexttarget, attack na pasek
Po2: cursed dagger w lape, Songi, Dance  i zapier***
Po3: caly czas biegnij. Jesli sie zatrzymasz, moby cie otocza i juz nei wyjdziesz :p
Po4: Staraj sie dobiegac do cornera tak, zeby w momencie kiedy tam stajesz miec 30% HP(chyba ze masz duzy pdef, albo malo mobow), wtedy zealot->frenzy->battle rroar->rage, zmieniasz bron na polearm, wciskasz nexttarget, wciskasz attack i cieszysz sie ze przezyles. Bijac pamietaj o zmienianiu co chwile targetow, tak zeby caly czas bic. Inaczej-> dead.(zwlaszcza na necro spocie trzeba uwazac przy 10+ roomach, czasem spawnuja sie za plecami i jest niebezpiecznie.)
po5: jesli biegnac moby zbily ci 70& hp a jestes daleko od cornera, wcisnij magiczny przycisk 'GUTS' i beignij dalej
po6: nikt z twojego party nie powinien Cie buffowac/songowac/healowac/bic mobow/debuffowac mobow zanim nie zaczniesz ich bic. Jesli ktos cos takiego zrobi, to zginie.
Po7: w Gracji te rady Ci sie nie przydadza, nie dasz rady pullowac wiecej niz 3 romy. NIEDA SIE PULLOWAC(moby sie odczepiaja) :P

Acha i zrob sobie Zealot na time, tak minimum +5.


Zgadzam się z Bulą. Plus za pomoc. :)


A ode mnie mała cenzurka + podklejenie tematu :P
/Fro
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2008, 03:33:42 am wysłana przez Frohike »
:O


Odp: Train party
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2008, 07:18:19 pm »
+ imo


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Train party
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2008, 07:27:19 pm »
OK, Wielkie dzięki za tę obszerną wypowiedź :)
Sądzę, że oprócz mnie, przyda się jeszcze wielu pokoleniom destroyerów :D
Pozdrawiam :)


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Train party
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2008, 03:35:56 am »
Podklejam. Szkoda, żeby temat zaginął :)


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Train party
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2008, 10:20:46 pm »
Cytuj
S grade polearm(najlepiej 150 fire, coby karać)
takie male pytanie, co znaczy te 150fire? nie spotkalem sie z tym ;]


Odp: Train party
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 02, 2008, 10:22:09 pm »
Cytuj
S grade polearm(najlepiej 150 fire, coby karać)
takie male pytanie, co znaczy te 150fire? nie spotkalem sie z tym ;]
atrybut, od Ct1 bodajze albo od CT1.5 masz mozliwosc wlozenia attribute stone'ow do broni, i max wartosc jaka mozna uzyskac tym sposobem to 150 attr i wtedy twoj dmg zwieksza sie znaczaco :D


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Train party
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 02, 2008, 11:36:44 pm »
Cytuj
S grade polearm(najlepiej 150 fire, coby karać)
takie male pytanie, co znaczy te 150fire? nie spotkalem sie z tym ;]
atrybut, od Ct1 bodajze albo od CT1.5 masz mozliwosc wlozenia attribute stone'ow do broni, i max wartosc jaka mozna uzyskac tym sposobem to 150 attr i wtedy twoj dmg zwieksza sie znaczaco :D
bodajze 60-70%, niektorym klasom jakies 70-80 (nukerzy, destro, tyrek)


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: AoE Party
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 08, 2008, 06:30:11 pm »
bardzo ciekawy opis dla kogoś z dobrym eq. Mógłbyś dać jakieś wskazówki dla kogoś gorzej wyposażonego? Mam titana 77, tallum hvy set +5 (łącznie +5), hellbard +0 wide blow. Przez ostatnie 2dni byłem trochę na AoE, wyglądało to tak:
- przywołano mnie - pojawiłem się gdzieś w FoGu (FoG nie znam w ogóle :/), byliśmy w 4 osoby - DC, SWM, bish, ja - titan. Zbieraliśmy 2 roomy (ja titanem jeden, swm drugi). Biliśmy bez najmniejszego problemu. Zadanie bisha było zasadniczo tylko zdejmowanie anchora. Próbowaliśmy z 3 roomy, ale kończyło się to tak, że w trakcie zbierania dostawałem/ swm dostawał anchora, bish musiał wtedy dobiec, ponadto jak użył purify wszystkie się na niego przerzucały. Nie mam pojęcia jak trafić w to miejsce - wiem, że były tam assassin beetle i scorpiony
- wczoraj miałem AoE drugi raz, z tym, że z zupełnie innymi ludzmi. Skład był większy (dodatkowo drugi sws - dzieki temu miałem 6 songów i jeszcze BD 70). Poszliśmy na lower FoG. Biliśmy magma drake. Łatwo z nimi nie było. Biły mnie bardzo mocno. Pojawiało się z 7 po każdym zabitym... po paru trainach polegliśmy. Problemem chociażby było targetowanie tych mobów i wbicie się idealnie w róg - g* widziałem przez ich wymiary. Poszliśmy gdzieś indziej i tam nas wykończył stun :/

możesz coś poradzic?

edited:
PS. gram na interlude (Dexterlude)


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: AoE Party
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 08, 2008, 07:41:03 pm »
Po pierwsze to zainwestuj w lepszy polearm i przede wszyskim inne SA(haste).

Z tego co piszesz to najpierw byles na robalach, potem w lower a na koncu na necro spocie ;]

Grajac na tym ostatnim uzywaj lionheart zeby nie dostawac stuna, z twoim equipem powinienes tam dac rade przy 3-4 roomach.
Jesli bedzie ciezko, to idz na stakatos (pierwsze moby od wejscia) ustaw sie na 1 albo 2 rampie i pullujcie po 2-3 roomy, to w sumie najlatwiejszy spot i nie powinienes miec tam problemow.

poza tym, 2 sws w party to troche przegiecie :D jak bd i swsowi konczy sie mana to powinni sie od siebie odsunac na range 900+(tak zeby nicka nie widziec) wtedy nie dostana swoich tancow i zaoszczedza mp(no, chyba ze bd pulluje to musi dostac songi)
:O


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: AoE Party
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 08, 2008, 10:04:11 pm »
ok, dzieki za porady. SA nie mam szansy zmienic - ze względu na skopane staty RB krysze 11/12/13 kosztują krocie na dexie. Swoją drogą myślałem, że wide blow to dobre SA. Nawet jak się nie uda wbić idealnie w róg to z wide blow powinienem być w stanie troszkę więcej objąć. Nie wiem czy to błąd graficzny [czasem moby są 'poprzesuwane'] czy tak być powinno, ale nieraz widać że atakuje moby które stoją za mną.

To że mieliśmy 2och swsów w pt to troszkę dłuższa historia. Nie mogliśmy znaleźć cova. W końcu znalazł się jeden człowieczek, ale dał warunek, że bierzemy też jego maina do pt (cov był na boxie) no i ten main to właśnie sws był :)


Odp: Train party
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 13, 2008, 10:43:53 am »

Fog, Necro spot
Tutaj jest, panie, zabawa.
Setup taki sam, healer requied, stun(lionheart uzywaj). Pullowac mozna do 14 roomow (wszystkie necro+ robale z poprzednich spotow+room z golemami). Exp kosmiczny, ryzyko duze, fun -_-'isty. Jedyna wada tego spota jest to ze potrzebujesz 4 pullerow:)
Bic mozesz w safe spocie(miedzy roomami z necro a roomem z golemami), w winklu(jest tam taka 'kupa lawy', nie nie ta co 'dymi')
Flimik instruktazowy:
http://files.filefront.com/fog+destroavi/;10920564;/fileinfo.html
Takie male pytanie od kumpla nie mowiacego po polsku - ten flimik jest z retaila czy jakiego priwa?


Odp: Train party
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 13, 2008, 10:58:21 am »

Fog, Necro spot
Tutaj jest, panie, zabawa.
Setup taki sam, healer requied, stun(lionheart uzywaj). Pullowac mozna do 14 roomow (wszystkie necro+ robale z poprzednich spotow+room z golemami). Exp kosmiczny, ryzyko duze, fun -_-'isty. Jedyna wada tego spota jest to ze potrzebujesz 4 pullerow:)
Bic mozesz w safe spocie(miedzy roomami z necro a roomem z golemami), w winklu(jest tam taka 'kupa lawy', nie nie ta co 'dymi')
Flimik instruktazowy:
http://files.filefront.com/fog+destroavi/;10920564;/fileinfo.html
Takie male pytanie od kumpla nie mowiacego po polsku - ten flimik jest z retaila czy jakiego priwa?
z phoenixa/hinde, z retaila


Odp: AoE Party
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 13, 2008, 01:59:15 pm »
hmmm, ten destro mial wtedy jakis skill a augu na broni?


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: AoE Party
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 13, 2008, 02:11:27 pm »
hmmm, ten destro mial wtedy jakis skill a augu na broni?

nie
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: AoE Party
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 13, 2008, 09:33:47 pm »
Mial 77lvl i saint spear/haste 150 fire ;F
:O


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: AoE Party
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 03, 2009, 10:02:58 pm »
Sorki za odkopanie tematu, ale mam pytanko ^^
Otóż, skupiliście się tutaj głównie na 76+ Prosiłbym więc o parę porad, dotyczących trainowania przy lvl'u poniżej 76 ^^ Sam mam destro 72 lvl i taki sprzęt: Tallum Glavie (bez SA żadnego), tallum heavy set góra i dół +4, reszta +3, tatoos: monk empower lvl 3, dye nie mam żadnych na razie bo nie wiem jakie najlepsze :D Parę osób mówiło mi, że +str -dex i +str -con, a inni polecali +dex -str i +dex -con i nie wiem co wybrać :D Gdzie destroyerem z takim equ najlepiej expić?? Wiem, że przede wszystkim cata i tu nasuwa się pytanie: ile roomów dam radę pullować, i w jakich cata najlepiej?? Znajomi doradzali mi też Stakato nest, ale kilku innych odradzało  bo mówili że za niski lvl i za słabe equ ^^
Proszę o pomoc i pozdrawiam :)


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: AoE Party
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 03, 2009, 11:08:38 pm »
tatoos: monk empower lvl 3,
co to jest? jakis loll2jlolcustomlolitem?


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: AoE Party
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 03, 2009, 11:32:16 pm »
Kubencjusz03 takie pytanie należałoby zadać w dziale DN , DN znacząco różni się od L2 , tatoos i wiele innych rzeczy , dlatego moja rada może okazać się niezbyt pomocna gdyż na DN panują troche inne zasady.
Radziłbym spróbować w jednej z lokacji :
-disciples
-LoA głębiej
ze wskazaniem na tą pierwszą.
Ewentualnie możesz spróbować iść w top spoty dla high leveli :
-FoG
-IT
-Stakato Nest
Myślę że z porządnym pt dasz tam radę szarkować (tymbardziej że na Dragonie macie chyba jakieś "zabawki" dzięki którym chary są troszke bardziej przypakowane)
Zaznaczam że na DN sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej w L2 także nie ździw się jak nic z tego nie wypali
ps.po tatoos mniemam że grasz na Dragonie


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: AoE Party
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 03, 2009, 11:54:17 pm »
Tak, gram na DN. A coś jest z tym serwerem nie tak? Sorki, jeśli uznacie to pytanie za noobowskie :D Ale mój znajomy, jak przekonał mnie do gry w l2, to powiedział żebym grał na DN, bo to najlepszy serwer do wyboru :O


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: AoE Party
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 04, 2009, 12:02:11 am »
Tak, gram na DN. A coś jest z tym serwerem nie tak? Sorki, jeśli uznacie to pytanie za noobowskie :D Ale mój znajomy, jak przekonał mnie do gry w l2, to powiedział żebym grał na DN, bo to najlepszy serwer do wyboru :O
niooooo... poza tym, że z l2 dużo wspólnego nie ma, to nic =]


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: AoE Party
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 04, 2009, 11:35:58 am »
Nie chodzi o to że jest zły (lecz np.ja osobiście mam o nim złe zdanie i nie zagrałbym na nim , ale może komuś się tam podobać) , a raczej o to że jak napisał SknerusKK DN raczej nie jest L2 tylko baardzo jego zmodyfikowaną wersją. W L2 nie ma wiele rzeczy które są na DN , jak np. tatoos , coś takiego nie istnieje, a takich przykładów jest więcej


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: AoE Party
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 17, 2009, 09:21:33 pm »
Witam :D
Otóż niedawno zmieniłem serwer :D Zamieniłem się ze znajomym na konto gram teraz na dexie. Destro 71 lvl, prawie to samo equ co miałem na dragonie czyli Tallum góra/dół +4 reszta +3, i Tallum Glavie z tym że bez sa żadnego i dye +4str -4hp ^^ No i nie mam już tatoo bo tu nie ma xD I proszę o te same porady czyli gdzie koksać, ile salek i czy coś zmienić w equ może. Z tym że porady juz nie pod kątem DN, tylko normalnego l2 :D
Pozdrawiam :)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: AoE Party
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 17, 2009, 11:07:12 pm »
Witam :D
Otóż niedawno zmieniłem serwer :D Zamieniłem się ze znajomym na konto gram teraz na dexie. Destro 71 lvl, prawie to samo equ co miałem na dragonie czyli Tallum góra/dół +4 reszta +3, i Tallum Glavie z tym że bez sa żadnego i dye +4str -4hp ^^ No i nie mam już tatoo bo tu nie ma xD I proszę o te same porady czyli gdzie koksać, ile salek i czy coś zmienić w equ może. Z tym że porady juz nie pod kątem DN, tylko normalnego l2 :D
Pozdrawiam :)

Powiedzmy ze exp 76- to tylko cata z SE(+ewentualnie sws).
Skupmy sie na 76+.
Potrzebujesz:
S grade polearm(najlepiej 150 fire, coby karać)
Armor(Tallum/IC)
Cursed dagger
Party:
Destro, BD,SWS,WC78(moze byc PP, nawet SE ale to sie srednio ogarnie, w sumie zalezy tez od spota i tego ile mobow chcesz pullowac), opcjonalnie healer(zalezy od spota)+ leecherzy(o, wlasnie OL sie ogarnia :f)

Spoty:
toi10 - Zbierasz 1 strone, sws(czy ktostam) druga.  Pulluj sobie do filara naprzeciw wejscia, moby trzeba zabic 2 razy(bo sie respawnuja). STUN HURTS, Warfrenzy ON, albo lionheart. Mozna sobie pullowac jeszcze toi 9, o ile ktos jest swsem i ma jaja.

Fog, stakato
W zaleznosci od stafow i buffow(epiki czy nie.cov czy nie) pullujesz po 2/3/4/6 roomow. Bic mozesz na 1 rampie winkiel jest mniej wiecej na srodku po prawej stronie(schodzac w dol), tam sie ustawiaj. W zaleznosci od buffow i sprzetu(orac lduzi) mozesz pulowac rozne ilosci mobow- my pullowalismy na 6 -> Destro zbiera gore(2 roomy), sws kolko i maly room, fast_runner_suicidal zbieral 2 ostatnie roomy. Jesli masz zaken+baium+aq healer niepotrzebny.
Osoba pullujaca 2 ostatnie roomy powinna zapie**lac tam zanim sie zrespawnuja moby.
Mozna bic tez na 2 rampie, winkiel jest niedaleko 'dymiacego stosu' ;f

Fog, Necro spot
Tutaj jest, panie, zabawa.
Setup taki sam, healer requied, stun(lionheart uzywaj). Pullowac mozna do 14 roomow (wszystkie necro+ robale z poprzednich spotow+room z golemami). Exp kosmiczny, ryzyko duze, fun -_-'isty. Jedyna wada tego spota jest to ze potrzebujesz 4 pullerow:)
Bic mozesz w safe spocie(miedzy roomami z necro a roomem z golemami), w winklu(jest tam taka 'kupa lawy', nie nie ta co 'dymi')
Flimik instruktazowy:
http://files.filefront.com/fog+destroavi/;10920564;/fileinfo.html

Fog, lower
Schodzisz z noble portu w dol, do rooma na wprost- na lewo masz corner. Pullujesz wszystko w kolo- niema duzo mobow, exp neico wiekszy, mniejsze ryzyko smierci. Arimenesy sa ble,nie lubilem tego spota ;x

Darkness room, pagan
Gdziestam gleboko w pagan, sa roomy z mobami ktore nie wszystkie drainuja. Trzeba to spullowac i sneaky showac sie za filarem, zeby dobiegly a nie drainowaly z daleka. OL required. Generalnie to tam nie koksalem, ++fog.

Jak grac:
Po1: nexttarget, attack na pasek
Po2: cursed dagger w lape, Songi, Dance  i zapier***
Po3: caly czas biegnij. Jesli sie zatrzymasz, moby cie otocza i juz nei wyjdziesz :p
Po4: Staraj sie dobiegac do cornera tak, zeby w momencie kiedy tam stajesz miec 30% HP(chyba ze masz duzy pdef, albo malo mobow), wtedy zealot->frenzy->battle rroar->rage, zmieniasz bron na polearm, wciskasz nexttarget, wciskasz attack i cieszysz sie ze przezyles. Bijac pamietaj o zmienianiu co chwile targetow, tak zeby caly czas bic. Inaczej-> dead.(zwlaszcza na necro spocie trzeba uwazac przy 10+ roomach, czasem spawnuja sie za plecami i jest niebezpiecznie.)
po5: jesli biegnac moby zbily ci 70& hp a jestes daleko od cornera, wcisnij magiczny przycisk 'GUTS' i beignij dalej
po6: nikt z twojego party nie powinien Cie buffowac/songowac/healowac/bic mobow/debuffowac mobow zanim nie zaczniesz ich bic. Jesli ktos cos takiego zrobi, to zginie.
Po7: w Gracji te rady Ci sie nie przydadza, nie dasz rady pullowac wiecej niz 3 romy. NIEDA SIE PULLOWAC(moby sie odczepiaja) :P

Acha i zrob sobie Zealot na time, tak minimum +5.


Zgadzam się z Bulą. Plus za pomoc. :)


A ode mnie mała cenzurka + podklejenie tematu :P
/Fro

Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...