Witaj
Gość

Wątek: Tyrant PvE/PvP  (Przeczytany 30277 razy)

  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant PvE/PvP
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 11, 2011, 02:12:05 am »
Zalezy od spotow na exp,  a 12 dex to nie taka mala roznica(w accu i evasion, a.speed w sumie tez)
...


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant PvE/PvP
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 16, 2011, 12:34:27 pm »
Nie chcę zaśmiecać forum nowymi tematami, a chciałbym usłyszeć co mi doradzicie. Do rzeczy, gram na freya, mam dostęp do full buffa. Co do sprzętu, to na razie dynka light i DSy 150 fire. Mam do Was kilka pytań:

1. Czy dye -9 dex mogę używać na farm, czy są one dobre tylko do pvp? Jakie dye będą uniwersalne do koxu i na małe fighty?
2. Jakie certy warto wziąć, aby sprawdzały się zarówno na pvp jaki kox?
3. Używać dance of vampire? Jeśli tak, to czy opłaca się zastąpić nim np. song of champion?

Pozdrawiam


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant PvE/PvP
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 16, 2011, 04:40:23 pm »
Nie chcę zaśmiecać forum nowymi tematami, a chciałbym usłyszeć co mi doradzicie. Do rzeczy, gram na freya, mam dostęp do full buffa. Co do sprzętu, to na razie dynka light i DSy 150 fire. Mam do Was kilka pytań:

1. Czy dye -9 dex mogę używać na farm, czy są one dobre tylko do pvp? Jakie dye będą uniwersalne do koxu i na małe fighty?
2. Jakie certy warto wziąć, aby sprawdzały się zarówno na pvp jaki kox?
3. Używać dance of vampire? Jeśli tak, to czy opłaca się zastąpić nim np. song of champion?

Pozdrawiam
1.   -9 dex sa dobrymi zarówno do pvp i pve tym bardziej ze chcesz przeplatac pvp z pve. - 9 dexa nie robi strasznej roznicy w speed, acu, criticalu.
2.   Najwaznijeszy HASTE od warriorow z suby. Celka od enchaterow, 3 cert to UD od tankow,  Spiryt srednio sprawdzal sie ale jesli chcesz to mzoesz go wziąć od summonerow.
3.  Zalezy. Vampire uzywaj tylko gdy bijesz z łapy moby ktore zbijaja Ci mocno hp. Jesli tego nie robia nie uzywaj vampira chociaz nie rozumiem czmeu wybierasz miedzy Vampem a championem bo i ten i ten powinien znalesc sie pod koks. Champion - 30 % re use boskie jesli uzywasz zealota a to podstawa. Chyba ze expisz aoe wtedy nei tzreba vampiura napewno.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant PvE/PvP
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 16, 2011, 07:51:28 pm »
Dzięki za odpowiedź.

Dye postanowiłem, że zrobie takie: +3str/-3dex +2str/-2con (głównie spowodowane to jest tym, że skupiam się na razie na farmie, być może później gdy będe miał więcej pvp - zmienie na -9dex

Co do certów: haste/celka na 100%, ale rozmyślam nad 3. opcją... Czy nie lepiej zamiast tych 'z szansą na odpalenie' zrobić pasywnego focusa? Nie mam SA w broni, więc była by to kolejna zaleta.

Co do buffów: w 12 slotach brakuje mi miejsca na vampa. Nie wiem, zamiast którego d/s go dodać, bo wszystkie są mi potrzebne.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant PvE/PvP
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 16, 2011, 09:27:15 pm »
no mozesz, nie jest taki zly aspekt. Wloz fokusa bo warto naprawde.
ja mialem UD i nie bylo jakies uper imba ale nie dawalem innego bo mi sie nie chcialo :)
co do song dance, Warding earth champion, renewal, wind. Warrior fury fire byc musi :)  No mozesz winda odpuscic jesli grasz na malej powierzchnni ale nikogo nie dogonisz :)

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Tyrant PvE/PvP
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 07, 2012, 02:36:05 pm »
Tak wiem, wiem, jestem górnik :).


Interlude:


Fisty Health czy Focus ? PvP bez bison+zealot regulare czy skille? Dye -9con czy jakieś inne cuda?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 02:43:58 pm wysłana przez Draves »
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Banned
  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant PvE/PvP
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 07, 2012, 11:29:48 pm »
Z tego co pamiętam to na IL bison ma jeszcze reuse taki jak inne totemy więc bison + zeaolt + <30% FTW. JA bym był za Healthem, a co do dye to git będzie +5 con - 5 dex.