Witaj
Gość

Wątek: Tyrant....  (Przeczytany 3329 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: -1

Tyrant....
« dnia: Czerwiec 19, 2011, 04:23:30 pm »
Mam tyrka na serwie l2World x1000 no i mam takie pytanie co mogę zrobić żeby moja postać była lepsza w pvp.
Jeśli chodzi o eq to elegia light set caly na +16 (max enchant) full elemental, rb jawele: zaken, queen ant, baium, frintezza, antharas, tak samo jak eq wszystkie na +16, broń jade claw +21 (max w broni) fire element lvl 7, agu w broni: lesser celestial shield, daye: 5str, -5con,
shirt CP s grade +16, kurtka i bron PVP, certy: 6x p.def, celka, haste, ultima. Tutaj moje pytanie, czy moge jeszcze coś z nim zrobic?

Ps. Jeszcze jedna prośba, podał by ktoś liste buffow dla tyrka pod pvp? Na serwerze jest full buffer i trzeba ustawić shame, a mi sie wydaje że mam coś z tymi buffami nie tak.

Proszę o pomoc.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant....
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2011, 04:35:05 pm »
Mam tyrka na serwie l2World x1000 no i mam takie pytanie co mogę zrobić żeby moja postać była lepsza w pvp.
Jeśli chodzi o eq to elegia light set caly na +16 (max enchant) full elemental, rb jawele: zaken, queen ant, baium, frintezza, antharas, tak samo jak eq wszystkie na +16, broń jade claw +21 (max w broni) fire element lvl 7, agu w broni: lesser celestial shield, daye: 5str, -5con,
shirt CP s grade +16, kurtka i bron PVP, certy: 6x p.def, celka, haste, ultima. Tutaj moje pytanie, czy moge jeszcze coś z nim zrobic?

Ps. Jeszcze jedna prośba, podał by ktoś liste buffow dla tyrka pod pvp? Na serwerze jest full buffer i trzeba ustawić shame, a mi sie wydaje że mam coś z tymi buffami nie tak.

Proszę o pomoc.

lol serwer na ktorym pewnie lol dzialaja rzeczy.
Dye +5 str +4 con - 9 dex.
Certy x6 m def i HAste, celka i spiryt lepszy.
Buffy all od WC + CC od pp + Rezisty od pp(najeleij zrob pp i overenacht rezistow) Dla zabawy mozesz robic tez kota i jego bufki rzucac. jak sie bijesz z magami kasuj zerka.. Zrob overenchant skilli. Zbijaj sie na zelota przez pvp. I to chyba tyle.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant....
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2011, 04:38:46 pm »
Mam tyrka na serwie l2World x1000 no i mam takie pytanie co mogę zrobić żeby moja postać była lepsza w pvp.
Jeśli chodzi o eq to elegia light set caly na +16 (max enchant) full elemental, rb jawele: zaken, queen ant, baium, frintezza, antharas, tak samo jak eq wszystkie na +16, broń jade claw +21 (max w broni) fire element lvl 7, agu w broni: lesser celestial shield, daye: 5str, -5con,
shirt CP s grade +16, kurtka i bron PVP, certy: 6x p.def, celka, haste, ultima. Tutaj moje pytanie, czy moge jeszcze coś z nim zrobic?

Ps. Jeszcze jedna prośba, podał by ktoś liste buffow dla tyrka pod pvp? Na serwerze jest full buffer i trzeba ustawić shame, a mi sie wydaje że mam coś z tymi buffami nie tak.

Proszę o pomoc.
enchantuj skille ;)
a co do buffów
od wc 4 combo buffki, spiryt, cop, cov, zerk, elemental, m def
od pp bierzesz combo na hp/mp, resisty jakie zmieścisz, cc
od ee resist shock, clarity
buff od kotka
dance fury, fire, warior, berserker
songi champion, renewal, hunter, earth, vitality, warding,wind, elemental i purification ofc jak się da, to samo tyczy się dance of berserker


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant....
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2011, 04:50:34 pm »
Zaelot +30 time to obowiązek, CC też. możesz też skołować sobie SK/pala do party, wtedy ładnie idą fragi. :) Zamieniłbym też frytę na valakasa, bo na takich serverach debuffy i tak są lipne, a te 500 hp i trochę p att to zawsze coś. Jeśli jesteś pewny swojej przeżywalności to lataj na g.might. W aug szukaj jakiegoś duel mighta, czy STR.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2011, 05:00:27 pm wysłana przez pigulec »


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant....
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2011, 04:54:42 pm »
zapomnialem napisac o skillach że all na max enchant


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant....
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2011, 05:00:16 pm »
zapomnialem napisac o skillach że all na max enchant
jak masz te skille poencahntowane, duel blaster i huri, zealot time, criple time, stun -p.def bo na high rate, nie wiem czy to w ogóle ma sens jechać w chance jak każdy ma all stun jewele ?


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant....
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2011, 05:04:06 pm »
zapomnialem napisac o skillach że all na max enchant
enchant na duel czy element? JAK masz max enchant to tylko duel.
poza tym nie wiem ilu masz u Siebie magow na serwie, ale majac zerka + dance of berserker = -16% m def i - 16% m def to chyba maly bonus jak za 16 % p atak.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant....
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2011, 07:13:04 pm »
zapomnialem napisac o skillach że all na max enchant
enchant na duel czy element? JAK masz max enchant to tylko duel.
poza tym nie wiem ilu masz u Siebie magow na serwie, ale majac zerka + dance of berserker = -16% m def i - 16% m def to chyba maly bonus jak za 16 % p atak.

Jezeli Twoi przeciwnicy nie zeruja Ci twojego bonusu z elementu, to tylko element. Jezeli zas zeruja go to tylko duel. Bzdura jest mowiac, ze duel od bardzo wysokiego enchantu sie oplaca
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant....
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 19, 2011, 07:27:23 pm »
to wskaz mi przecinikow na x1213132 serwie  bez full rezistu ?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant....
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 19, 2011, 10:43:35 pm »
to wskaz mi przecinikow na x1213132 serwie  bez full rezistu ?

No jezeli chodzi o hr to tak masz racje, ale nie o nizsze raty xd
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!