Witaj
Gość

Ankieta

Czy byś zagrał?

Tak
298 (85.4%)
Nie
51 (14.6%)

Głosów w sumie: 346

Wątek: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl  (Przeczytany 84692 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #175 dnia: Kwiecień 15, 2007, 08:01:56 pm »
Ludie bez obrazy ale narzekacie ze questy sa monotonne a chcecie raty powyzej 10. A chyba logiczne jest ze im wiekrze rety tym questy nudniejsze raty mni  2x max 4x modowane c4 na c5 donate moze byc naj lepiej tak jak na EPI tylko zeby gracze nie mogli chandlowac waluta donatowa :p

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 3

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 15, 2007, 08:28:53 pm »
Chętnie bym zagrał, paru kumpli również ;). Osobiście jestem za C4, a rate moim zdaniem powinny być w granicach 5-7exp i o 1 czy 2 więcej SP i adena, drop i spoil rate 3-5 :].


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 2

  • Owned Powned
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 15, 2007, 08:45:52 pm »
Popieram full C4 bez bugów i udziwnień typu: GM shopy i marki na zmiane klas
Raty: 5x-15x (średnia 10x wychodzi  :P)
GL & HF


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 15, 2007, 09:58:10 pm »
Ja również za tak i na pewno bym grał na tym serwie.

Co do chronicle to myśle że C5 będzie lepsze. Ja też mam już dość tych wszystkich nekrusów biegających w karmianach z pedalskimi fryzurami (już elfy mają lepsze) i krzyczącymi co chwila : "iiidik! iiidik! iiidik!". C5 jest bardziej zbalansowane więc myśle że będzie lepsze i wiele ludzi by się na to skusiło. Jeśli jednak z C5 byłyby problemy i byłby zbugowany to już lepiej full stabilne C4.

Raty - hmm.. jak dla mnie x1 to odpada bo jak ktoś chce retaila to niech idzie na retaila. High rate też beznadzieja bo ludzie beda przychodzić tylko wtedy kiedy ich serwer na ktorym zwykle graja padnie. Myślę że >>>5x-7x<<< będzie w sam raz.
Co to SP i kasy to trochę więcej niż exp (taka opinię mają chyba wszyscy).

I bez żadnych udziwnień bo to już podchodzi pod serwery high ratowe. Bez żadnych kotów, gmshopow (tylko na poczatku te SSy fajna sprawa) itp.

No i myslę że admin powinien wreszcie powiedzieć coś więcej o zamiarach: czy to ma być jakiś drobny serwerek dla forumowiczów żeby się troche pobili w grze :P czy bardziej taki -no wiecie - ogólny :P


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 15, 2007, 11:40:56 pm »
admin sie juz wypowiadał, chyba nie czytałeś uważnie :P
Serwer ma być zbliżony jak najbardziej do retka. Lecz raczej nie ratem: przedział 5-20, lecz wątpię byśmy wybili sie ponad x10.
Jakbym miał stawiać dla 5 forumowiczów for fun, to napewno bym tego nie zrobił. Stąd ta ankieta - czy ktokolwiek by na nim zagrał nie tylko "for fun", ale także na poważnie.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #180 dnia: Kwiecień 16, 2007, 01:33:08 am »
Wtrące pare zdań. A mianowicie na ratach x12 , spoil x9 i na nowo powstalym serwie, da się złożyc a grade sprzet co może nie jest łatwe, ale o to chodzi i tu przaykładem może być epi (Zelith). Ja uważam, że robienie serwa z ratami x20, czy wiecej jest bez sensu to serwer bedzie wyłącznie do pvp i pve i nie mówie, że pvp czy pve jest złe, ale chodzi o tą ucieche i dume, że złożyłeś coś co inni nie maja, bądź mają nie liczni, bo to również jest motywacją do dłuższego grania i grania bardziej intensywnego.

Ps. Ban za nie pełny set (same bw boots do reszty composite to już przesada!!)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #181 dnia: Kwiecień 16, 2007, 09:28:46 am »
Jestem za uruchomieniem serwerka. Jednak raty nie powinny być zbyt wysokie - 4-7x będą w sam raz. Co do wersji to czy to będzie C4 czy C5 to bez znaczenia.


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 16, 2007, 12:31:34 pm »
Pomysł niezły.

Jak dla mnie raty x10 byłyby w sam raz.

Wolałbym C5 ze względu na jako takie osłabienie magów(na widok nekro zbiera mi się na wymioty a na każdym serwerze C4 nekro to prawie połowa populacji serwera) ale jeśli ma się to odbyć kosztem działających skili to już wole C4.

Jeśli coś z tego wyjdzie i bede miał możliwość nakopania w grze do dupy Salowi to pewnie skusze się i wróce do L2 ;>
[


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #183 dnia: Kwiecień 16, 2007, 01:51:47 pm »
Gdyby to bylo 1x to na 100% bym tam gral na powaznie :) Gra na 1x jest naprawde swietna i nie ma zadnego porzadnego serwera z 1x... Chociaz ma powstac Abyss : ) Ale jesli mialby byc serwer tego serwisu wolalbym tu grac niz na Abyssku ;P Na 1x gra jest naprawde ciekawa :) Mam nadzieje ze l2.bo.pl zrobi 1x :D


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #184 dnia: Kwiecień 16, 2007, 02:22:01 pm »
Saladin Im wiekszy rate tym gra bardziej for fun niz na poważnie. Widzisz sam że dużo osób chce 1X i te osoby napewno bedą grały a ci co mówią ze wolą 5-15 za 2 tygodnie cos im nie podpasuje i poleca gdzieś indziej.

A dla mnie rate powyzej 4X to high rate....

Cytuj
A mianowicie na ratach x12 , spoil x9 i na nowo powstalym serwie, da się złożyc a grade sprzet co może nie jest łatwe

Hahahaha na EPI złożenie A nie jest takim wielkim wyczynem.... (spoil 2x albo nawet 1X)


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 16, 2007, 03:12:46 pm »
Raty kolo 10 ( tak z 8 ), skille (tzn. balans postaci) z c5 i jestem wasz :)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 16, 2007, 03:24:46 pm »
Ja jestem jak najbardziej za nowym serwerem z ratem nie więcej niż x6 , ale nie ratem bym się bardziej przejmował tylko graczami bo mam takie dziwne wrażenie że np. na zelith ale i także na wielu innych , ludzie oczekują od bishopa (którym lubię grać) że będzie chodził z nimi na pvp a jak już trzeba go wyexpić w party (bo sam to może sobie tak nabijać lvl 2 lata)to jak to się teraz mówi "goń sie dziadu"  :) , podejrzewam że w większości przypadków to ludzie którzy nawet nie wiedzą co to jest bishop i co tak naprawdę potrafi na lvl 66+  :!: (dlatego można częściej w party spotkać propheta , EE , SE niż bishopa SIC!!!)  , dodając do tego na większości serwerów  0 klimatu i gry zespołowej ( każdy gra sam dla siebie i go nie obchodzi że z pomocą innych profesji może zdziałać więcej , 95% klanów na serwerach darmowych to śmiech na sali) to gra staje się chora (ot taka mała moja opinia). Mam nadzieje że tu będzie inaczej bo jak mam grać sam dla siebie to wole diablo czy coś podobnego na singleplayer .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2007, 03:26:17 pm wysłana przez Anchorite »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 16, 2007, 03:35:39 pm »
Witam...imo raty 1x sa najciekawsze, dluzsza gra, wieksza przyjemnosc z gry i zwrocenie uwagi na koksanie w pt, wypady na rb czy cos w tym stylu...a popieram zdanie, ze lepiej c4 pomieszany z c5, bo naprawde na c4, na wiekszosci serwerow 50% graczy jak nie wiecej to necro, co psuje fun z gry :| a jezeli beda admini ktorym naprawde zalezy na serwie to sadze ze bedzie sie przyjemnie gralo nawet na c5, pozdrawiam


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 16, 2007, 03:45:58 pm »
Ja jestem jak najbardziej za nowym serwerem z ratem nie więcej niż x6 , ale nie ratem bym się bardziej przejmował tylko graczami bo mam takie dziwne wrażenie że np. na zelith ale i także na wielu innych , ludzie oczekują od bishopa (którym lubię grać) że będzie chodził z nimi na pvp a jak już trzeba go wyexpić w party (bo sam to może sobie tak nabijać lvl 2 lata)to jak to się teraz mówi "goń sie dziadu"  :) , podejrzewam że w większości przypadków to ludzie którzy nawet nie wiedzą co to jest bishop i co tak naprawdę potrafi na lvl 66+  :!: (dlatego można częściej w party spotkać propheta , EE , SE niż bishopa SIC!!!)  , dodając do tego na większości serwerów  0 klimatu i gry zespołowej ( każdy gra sam dla siebie i go nie obchodzi że z pomocą innych profesji może zdziałać więcej , 95% klanów na serwerach darmowych to śmiech na sali) to gra staje się chora (ot taka mała moja opinia). Mam nadzieje że tu będzie inaczej bo jak mam grać sam dla siebie to wole diablo czy coś podobnego na singleplayer .

Na 1X bishop to ktoś, a ty mowisz ze tary nie wieksze niz 6? Jakbym grał bishopem to byl szukal maxymalnie 2-3X. Na takim rate dobry bishop nawet w pvp zly nie jest.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2007, 03:47:31 pm wysłana przez Snitas »


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 16, 2007, 03:50:14 pm »
jak by dalo rade to wedlug mnie najlepiej by bylo c5 rate: 2 albo 4 bo wedlug mnie na takich jest najlepsza zabawa :D 1x to nie dla mnie xD ale na 1x tez bym pewnie gral ;D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2007, 03:51:48 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #190 dnia: Kwiecień 16, 2007, 03:51:26 pm »
~Kurwa! (przepraszam) ludzie nauczcie sie czytać ze zrozumieniem... Saladin wyraźnie powiedizal ze rate 5-20, primo nie piszcie tutaj jakie raty tylko TAK lub NIE bo to jest wstepna sonda...


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #191 dnia: Kwiecień 16, 2007, 04:03:21 pm »
"Zaistniała możliwość odpalenia serwera l2 dla naszej strony. Na razie wszystko jest w sferze planów i potrzebujemy waszej opinii.
Właśnie: czy byś grał? Jeśli byś grał to wolałbyś C4 czy C5 (off), jakie raty?
Proszę o konstruktywne wypowiedzi."

Fedur moze Ty sie naucz, sonda, owszem jest tak czy nie, ale w tym temacie mamy przedstawiac swoje opinie imo ...


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #192 dnia: Kwiecień 16, 2007, 04:04:21 pm »
Witam...imo raty
5x-7x
sa najciekawsze, dluzsza gra, wieksza przyjemnosc z gry i zwrocenie uwagi na koksanie w pt, wypady na rb czy cos w tym stylu...a popieram zdanie, ze lepiej
zrobić C4 bez żadnego osłabienia magów! ;) Nie chcecie grać magami, to nie, kupcie sobie jewlery i tyle...
na wiekszosci serwerow 50% graczy jak nie wiecej to
n00by
co psuje fun z gry :|
Więc mam nadzieję, że zrobicie jakiś dobry "system" rejestracji (np. sprawdzanie znajomości regulaminu i gry, tak jak np. na stronie allserona*)
a jezeli beda admini ktorym naprawde zalezy na serwie to
mam nadzieję, że dadzą mi GMa... ;) (joke)
sadze ze bedzie sie przyjemnie gralo nawet na
waszym servie, choć nie chcę się, szczerze mówiąc, rozstawać z DN, na którym jestem...
pozdrawiam

PS. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych gm-shopów, stackujących się subów(nie żebym miał coś przeciw systemowi DN, ale lepiej, aby było bardziej "retailowo"), wywyższających kogoś GMów, korupcji :) etc.




*Nie chodzi mi o pisanie opowiadań, raczej o to "znajomość regulaminu":
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2007, 04:49:47 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #193 dnia: Kwiecień 16, 2007, 04:39:33 pm »
Ja jestem jak najbardziej za nowym serwerem z ratem nie więcej niż x6 , ale nie ratem bym się bardziej przejmował tylko graczami bo mam takie dziwne wrażenie że np. na zelith ale i także na wielu innych , ludzie oczekują od bishopa (którym lubię grać) że będzie chodził z nimi na pvp a jak już trzeba go wyexpić w party (bo sam to może sobie tak nabijać lvl 2 lata)to jak to się teraz mówi "goń sie dziadu"  :) , podejrzewam że w większości przypadków to ludzie którzy nawet nie wiedzą co to jest bishop i co tak naprawdę potrafi na lvl 66+  :!: (dlatego można częściej w party spotkać propheta , EE , SE niż bishopa SIC!!!)  , dodając do tego na większości serwerów  0 klimatu i gry zespołowej ( każdy gra sam dla siebie i go nie obchodzi że z pomocą innych profesji może zdziałać więcej , 95% klanów na serwerach darmowych to śmiech na sali) to gra staje się chora (ot taka mała moja opinia). Mam nadzieje że tu będzie inaczej bo jak mam grać sam dla siebie to wole diablo czy coś podobnego na singleplayer .

Na 1X bishop to ktoś, a ty mowisz ze tary nie wieksze niz 6? Jakbym grał bishopem to byl szukal maxymalnie 2-3X. Na takim rate dobry bishop nawet w pvp zly nie jest.


jak ty byś grał ... to byś szukał  ... (zakładasz że nie szukam?) trochę trudno jest znaleźć serwer dopiero co powstały z małym ratem gdzie od początku gry mógłbym liczyć na party (pod warunkiem że serwer będzie w pewnym stopniu przyswajalny dla mnie do gry a nie z graczami ... - tu odsyłam do przeczytania mojej wypowiedzi znajdującej się wyżej jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś albo przeczytałeś ale nie dokładnie  :D), bo im starszy serwer tym trudniej znaleźć kogoś kto zaczyna grać na nim , nie uważasz ? a do 40 samemu bić lvl to przez 2 lata mi się znudziło ... i dlatego przestałem grać na rok i teraz wracam powoli , a co do zdania "raty nie wieksze niż 6" to chyba samo w sobie nie zaprzecza ratom mniejszym ? poza tym moja opinia jest taka jaka jest i tyle , czy ja komentuję twoje wypowiedzi czy kogoś innego że woli rate 100 albo 1 ? , gralem na różnych rate i 6 to jest max rate na jakim mógłbym grać poważnie (nie ukrywając że i tak to już jest duży rate), jeżeli miałbym jakąś tam ekipe/klan kilku dobrze zgranych ludzi u których mógłbym liczyć na party.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • Memento Mori...
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #194 dnia: Kwiecień 16, 2007, 04:51:29 pm »
I PO CO PRZEKLINASZ??'a! (przepraszam) ludzie nauczcie sie czytać ze zrozumieniem... Saladin wyraźnie powiedizal ze rate 5-20, primo nie piszcie tutaj jakie raty tylko TAK lub NIE bo to jest wstepna sonda...
Wg mnie dyskusja dotyczaca wysokosci rate jest jak najbardziej na miejscu. Wkoncu trzeba dospasowac server dla jak najwiekszej rzeszy graczy...wiec imo jeszcze nic nie jest postanowione. Jesli wiekszosc bedzie chciala raty nie wieksze niz 4 to jaki jest sens stawiania serva z 5-20? Po to jest ten topic, aby kazdy mogl wypowiedziec swoje zdanie.


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #195 dnia: Kwiecień 16, 2007, 04:53:52 pm »
... trzeba postawic 2 serwy :P - jeden x1, a drugi x7 i jest Prob rozwiazany heheheh ...


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #196 dnia: Kwiecień 16, 2007, 05:48:27 pm »
Cytuj
... (zakładasz że nie szukam?) trochę trudno jest znaleźć serwer dopiero co powstały z małym ratem
Niedawno wstało Supreme ... Niestety, było troche załątwo i jeżeli zdążył byś na tą 9:00 w Czwartek to byś znalazł może i party ... ale dzień czy 2 później już by ci było ciężko ... Ja Osobiście czekałem na Supreme Dłuuuugo ... i co ... Zrobiłem Warlorda 42lvl w niecałe 2dni ... niektórzy tam już mają Subclassy ... Mnóstwo osób ma A-Grade ... i wsumie na tym serverze zrobili to w 2 miesiące i zostało im wyłącznie PvP ... Pobiją sie z miesiąc i śmigną na inny serverek ...
Naprawde niechciał bym powtórki tego co tam widziałem ...
Myśle że Poważny server powinien być na Jak Najmniejszych Rate'ach ... (patrz allseron)
Kumpel gra na Allseronie od pół roku po jego powstaniu ... i ani mu sie widzi z tamtąd ruszać nie Dlatego że ma 'Jakiś tam lvl i jakiśtam sprzęt' Tylko dlatego że ma tam naprawde Dużo znajomych i szkoda mu ich opuszczać ...
Jeżeli ten server ma być serverem 'Poważnym' to Rate Musi być jak najniższy. Najlepszy jest Rate x1 gdyż jest najbardziej zbalansowany i zapewnia gre i dobrą rozrywke na długi czas.
poza tym jak już mówiłem servera, Dobrego server z Ratex1 Niema.
Sporo ludzi wypowiedziało się ZA Ratem x1 i Jestem pewien że jeżeli by zaczeli tutaj grać ot od Tak by sobie stąd nieposzli. A kolejny Rate x5 - oczywiście miał by wzięcie niepowiem, bo wielu ludzi skoczyło by tu pokazać że są Zajebiści i zrobią super mocny klan, zleją kilka innych klanów, pomyślą że są tacy super, i pójdą na nowy server.
Mniejwięcej tak to widze.
(btw. ktoś tam napisał o "klanie necro" lałem z 5 minut z tego jak można być takimi bucami x])

Pozdrawiam i wciąż Bardzo Licze na Server x1 ;)
Living just for Dying.
Dying just for You.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #197 dnia: Kwiecień 16, 2007, 06:36:01 pm »
pomysl powstania serva uwazam za fajny  :D
co do mnoznika na exp x7
C4 czy C5? - wole grac na full C4 niz na walnietym C5, wiec jestem za C4
zmiana profy u kotka - jak widze serv z questami na profe to mnie skreca
recki A - drop i spoil
aktualnie jestem w poszukiwaniu dobrego serva wiec licze ze ten powstanie
z reszta nie wiem co z tego wyjdzie... ostatnio moja ochota na gre w L2 jest rowna 0
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2007, 08:57:47 pm wysłana przez czesio »


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #198 dnia: Kwiecień 16, 2007, 07:10:04 pm »
Na 1x bez botów się nie utrzymacie :]

No i znów Tyr zabłysnął intelektem.... szkoda ze tak marnym  :D

ja jakoś gram na x1 na retku, bez klanu, i jakos sie utrzymuje a najwidoczniej jak ktos jest faja to nie daje rady :P :P :P :P (bez urazy Tyrek )

a zmiany u kotka są dla totalnie juz leniwców.... w tej sprawie mam opinie podobną do tej powyżej (o tyrku );)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2007, 07:13:21 pm wysłana przez Shaman »


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #199 dnia: Kwiecień 16, 2007, 07:31:14 pm »
Jest jeszcze 2 opcja jakby ten "normalny" nie wypalił to można zrobić takiego wiecie że po kilku minutach masz wszystko co chcesz, a cała reszta gry polega na czystym trenowaniu pvp i siege (mozna by było skrócić czas trzymania zamku do 2 dni :P). Tylko wtedy trzeba by było ustalić też jakieś górne granice w enchantach - po prostu żeby każdy miał po równo. (teraz polecą bluzgi i inne bulwersy ale mowie to tylko w ostateczności byłoby fajne :P)