Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 919820 razy)

  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3450 dnia: Styczeń 26, 2016, 10:11:44 pm »
Ostatnio poleciało kilka banów za, jak to Innova określiła, posiadanie adeny podejrzanego pochodzenia. Wystarczy, że ktoś sprzedał matsy/krysze do sklepiku, którego posiadacz miał adenę z bocenia i voila. Ban na konto na 1-10 dni i usunięcie zarobionej adeny. W efekcie brak i matsów i adeny tylko dlatego, że sklepik siedzący w mieście bocił ;)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3451 dnia: Styczeń 27, 2016, 12:22:00 am »
Ktoś tam na forum płakał też ze zbanowali konto z kraśkiem na którym całe cp trzymało kase- dużo trejdów adeny na postać lvl1, która ma parę baniek na sobie co w logach może wyglądać podejrzanie. Jak dla mnie ten przykład i przytoczony w poście powyżej to raczej ściema i próba głupiego tłumaczenia się żeby koledzy nie dowiedzieli o kupowaniu adeny. Np w takiej Kohorcie jest zabronione kupowanie adeny i bocenie (na te 150+ osób w klanie jest to niemożliwe i na pewno parę ukrywających się osób jest), to jak inaczej ktoś ma się tłumaczyć jak dostanie bana/straci adene?

Z supportem innovy dużo nie miałem do czynienia, ale to nie jest żaden lolpriv i żadna poważna firma nie da bezpodstawnie bana bez twardych dowodów. Jakby mieli banować za takie rzeczy to pół serwera już by miało bana. Ktoś kupił adenę, głupio się mu było przyznać przed kolegami to wymyślił historyjkę, ja przynajmniej tak to widzę. Też słyszałem parę podobnych historii z banem, ale mnie ani żadnego ze starych niekłamiących znajomych to bezpośrednio nie spotkało.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3452 dnia: Styczeń 27, 2016, 12:34:33 am »
Na Core/Lilith często leciały bany tylko przez dotknięcie wyboconej adeny. Pisało się ticket i szedł unban. Oni ogólnie mają słabą politykę. Chyba wyznają zasadę jak już banujemy, zbanujmy wszystkich powiązanych. Jak będą pisać to ich odbanujemy ^^.
Debilne podejście, które tylko im pracy dodaje, ale skoro nikt nad nimi nie stoi to whatever XD. 30 czy 40 dodatkowych lekturek od skomlących ludzi do przeczytania, w sumie, można się pośmiać.


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3453 dnia: Styczeń 27, 2016, 01:52:17 am »
Na Core/Lilith często leciały bany tylko przez dotknięcie wyboconej adeny. Pisało się ticket i szedł unban. Oni ogólnie mają słabą politykę. Chyba wyznają zasadę jak już banujemy, zbanujmy wszystkich powiązanych. Jak będą pisać to ich odbanujemy ^^.
Debilne podejście, które tylko im pracy dodaje, ale skoro nikt nad nimi nie stoi to whatever XD. 30 czy 40 dodatkowych lekturek od skomlących ludzi do przeczytania, w sumie, można się pośmiać.

Zaden normalny czlowiek, ktory ma 4-6h dziennie nie gra na ROSYJSKIM SERWERZE, gdzie mechanika(classic) powoduje ze nie trafiasz, gdzie jest pelno botow i goldsellerow.


GL/HF juz online spadl o 1000 wieczorami, a ludzie dopiero przekraczaja 40tki - zobaczymy za 3mc :D


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3454 dnia: Styczeń 27, 2016, 02:05:03 am »
Ja już sam nie wiem czy oni są zbyt leniwi by banować boterów, zbyt głupi by ich rozpoznać, czy po prostu dla nich jest to aż tak trudne do znalezienia/udowodnienia. Jeszcze tydzień temu w głębi hardins można było znaleźć po 2-3 party botów, nie wiem jak to dzisiaj wygląda.


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3455 dnia: Styczeń 27, 2016, 04:24:27 am »
Ja już sam nie wiem czy oni są zbyt leniwi by banować boterów, zbyt głupi by ich rozpoznać, czy po prostu dla nich jest to aż tak trudne do znalezienia/udowodnienia. Jeszcze tydzień temu w głębi hardins można było znaleźć po 2-3 party botów, nie wiem jak to dzisiaj wygląda.

Głupi to oni nie są, znaleźć tez mogą, ale co zrobią? Zbanują polowe subskrybentów?

Ta gra nie "umarła" bo jest stara, upadla ponieważ ludziom się już nie chce jechać legit w tak olbrzymiej większości i wsio, generalnie zawsze się bocilo ale nie na taka skale.

To co się stało jak PTO wypuścił adrenaline 1.6x na neta 3 lata temu ....


przyklad:

RPG club teraz co powstal, jeszcze 2 edycje temu "malo" botow.
Jak RPG wystartowal na jesieni to co 2gi gracz jak nie lepiej legitnie cisnal na adrenaline xd



  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3456 dnia: Styczeń 27, 2016, 09:57:02 am »
Jak juz mowilem botow nie banuja bo im sie to po prostu nie oplaca. Boty=wiecej kont=hajs sie zgadza.
Z takim botlandem jaki obecnie mamy w swiecie L2 jak to jeden z Panow Moderatorow napisal za bardzo szanuje swoj czas aby tu grac z czym sie w pelni zgadzam i to sie zaczyna sprawdzac ludzie wbili,zaplacili,zaplacili za bota,zaplacili za adene,zawiedli sie i juz sie zaczyna sypac a srednia serva to okolo 40lvla? Prezciez to nie ma prawa bytu. Lepiej sie 2miechy pobawic na jakims lol priv mass pvp siege epiki niz tracic tu czas ale to tylko moje zdanie albo czekac z niecierpliwoscia na rozwoj Bless Online  :)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3457 dnia: Styczeń 27, 2016, 03:54:33 pm »
Zawsze mnie bawi do łez, że najwięcej narzekają i mają do powiedzenia ludzie co nie grali na danym serwerze albo już po 1 miesiącu zrobili QQ. Osobiście póki co L2 Classic daje mi ogrom satysfakcji. Jak ktoś nie lubi farmy, pvp i marnowania czasu na grę to Skelth nie jest gra dla niego. Tylko i aż tyle.


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3458 dnia: Styczeń 27, 2016, 04:03:20 pm »
Po prostu nie wszystkich bawi miesiac wbijanie 40lvla na serv gdzie 3/4 populacji to boty... Ale jak Ciebie to cieszy nic mi do tego, dla mnie to strata czasu wyrazilem swoja opinie. Jak by tam byl porzadny bot protect to chetnie bym tam pogral ale wiedzialem jak bedzie i sie nie mylilem.
Co do Blessa to no tragedia optymalizacja ale na BDO tak sie zawiodlem na becie ze omijam juz ta produkcje szerokil lukiem a tak sie na nia napalalem, a z rozsadniejszych produkcji zostaje Bless i Lost Ark chyba ze cos przeoczylem


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3459 dnia: Styczeń 27, 2016, 04:22:03 pm »
L2 jest na UE2.5 i to co żółtki wyciągają z tego zdechlaka przechodzi ludzkie pojęcie, optymalizacja jest wręcz zajebista jak na tego trupa. MMO łatwiej zoptymalizować, MMO robi się na PC, a RPG już nie, trzeba wypuścić wersję konsolową, żeby hajs się zgadzał i to jest główna przyczyna ograniczeń nałożonych na grę itd.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3460 dnia: Styczeń 27, 2016, 04:33:54 pm »
Po prostu nie wszystkich bawi miesiac wbijanie 40lvla na serv gdzie 3/4 populacji to boty... Ale jak Ciebie to cieszy nic mi do tego, dla mnie to strata czasu wyrazilem swoja opinie. Jak by tam byl porzadny bot protect to chetnie bym tam pogral ale wiedzialem jak bedzie i sie nie mylilem.
Co do Blessa to no tragedia optymalizacja ale na BDO tak sie zawiodlem na becie ze omijam juz ta produkcje szerokil lukiem a tak sie na nia napalalem, a z rozsadniejszych produkcji zostaje Bless i Lost Ark chyba ze cos przeoczylem
BDO tak sie zawiodlem na becie ze omijam juz ta produkcje szerokil lukiem a
To tak jak zakończyć grę w L2 na etapie Gludin chociaż patrząc na twoje posty co rusz to w nowym temacie priva to pewnie tak robisz  hahaha




Relaps, jeszcze jeden post z offtopem będę musiała po tobie przenosić to podzielisz losy CocaColi... ><
//Shanique
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2016, 04:40:26 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3461 dnia: Styczeń 27, 2016, 05:03:37 pm »



Cieszycie sie z 40 jak pelikany jak ru juz 60 maja I ich jedno pt scisnelo by wasze wszystkie

Nie wiem co to ma do rzeczy , poza tym ja sie z 40 nie ciesze bo jeszcze tam nie jestem ;)
***, Jazu ty jeszcze grasz w ta chora gierke?:D:D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2016, 05:14:26 pm wysłana przez RedWind »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3462 dnia: Styczeń 27, 2016, 05:13:38 pm »
. Np w takiej Kohorcie jest zabronione kupowanie adeny i bocenie (na te 150+ osób w klanie jest to niemożliwe i na pewno parę ukrywających się osób jest)
hahaha nastepnym razem nagram frapsa z hardins albo z plains albo spod cruma jak biegaja pieknie bociki kohorty zmieniajace target w momencie zaznaczenia moba do ktorego biegna :)

GL/HF juz online spadl o 1000 wieczorami, a ludzie dopiero przekraczaja 40tki - zobaczymy za 3mc :D
przestan plakac na Franz dobre 3 lata ludzie sie dobrze bawili z online 1500-1900, na classicu jest teraz 3000-3500
retired


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3463 dnia: Styczeń 27, 2016, 05:14:15 pm »
Mam teraz sporo czasu i rozgladam sie za serverem co w tym zlego? Classica tez podgladam bo mialem tu chrapke grac ale jak sie zrobila gownoburza o party botow wynajmowaniu ludzi do grania za kase itp itd przed startem to serv omijam szerokim lukiem a ze jestem ciekawy to tu zagladam nawet bym powiedzial dosc nagminnie  :P (moze cos sie zmieni choc watpie)

Ogolnie to jakie macie srednio lvle ? (bez botow ofc)
o ile ktos tak gra

------------------------------
Maly oftop
Co do poznawania gry po prostu mi sie nie podoba caly ten wysmienity combo system co taka furore robi i tak go promuja, wchodzac na bete stwierdzam ze to jakas kpina pvp ktore mialem nieprzyjemnosc testowac aj nawet nie bede kometowac tego.

To juz sie lepiej wkrecilem w Cabala2 ktory jest oceniany bardzo zle. Grajac w L2 do gludin tez mechanike juz sie lapie i pokrojowo widac jak to wyglada.

W BDO mi sie to strasznie nie podoba nie wiem moze cos zmienili bo ja testowalem jakis 1-2 miechy temu na ruskim serv.

Jak masz jakies ciekawe namiary na konkretne zmiany co do tego co mi sie nie spodobalo moze zmienie zdanie podeslij na priv zeby tu juz nie zasmiecac

PS Dzieki dobra duszyczka czuwa nade mna  :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2016, 05:20:25 pm wysłana przez Nemezis »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3464 dnia: Styczeń 27, 2016, 06:55:29 pm »
Cytuj
ale jak sie zrobila gownoburza o party botow wynajmowaniu ludzi do grania za kase itp itd przed startem to serv omijam szerokim lukiem

przeciez w l2 tak jest od jakis 5 lat to czego sie spodziewałes, tylko tyle ze na classiku pvp programy nie mają az tak wielkiego znaczenia jak to ma sie w przypadku kronik od graci final a konczac na Godzie, (auto target healera, bufy debufy i cala masa gowna)

np. taki OP warlord musi sie ustawic w odpowiednim miejscu zeby zestunować a to czlowiek>program
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2016, 06:57:17 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3465 dnia: Styczeń 27, 2016, 07:05:07 pm »
Po prostu nie wszystkich bawi miesiac wbijanie 40lvla na serv gdzie 3/4 populacji to boty... Ale jak Ciebie to cieszy nic mi do tego, dla mnie to strata czasu wyrazilem swoja opinie. Jak by tam byl porzadny bot protect to chetnie bym tam pogral ale wiedzialem jak bedzie i sie nie mylilem.
Co do Blessa to no tragedia optymalizacja ale na BDO tak sie zawiodlem na becie ze omijam juz ta produkcje szerokil lukiem a tak sie na nia napalalem, a z rozsadniejszych produkcji zostaje Bless i Lost Ark chyba ze cos przeoczylem

Jeszcze chwila i (osoby nie grajace na sevie) beda pisac ze  5/4 populacji to boty, normalnie sami wróżbici Macieje  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3466 dnia: Styczeń 27, 2016, 07:49:08 pm »
bany na innovie leca zawsze za bota albo za ogromne tranzakcje rmt jak np. kupisz od znanego sellera kilka baniek, inaczej nie sa w stanie udowodnic ze kupiles z nie dostales za free, kupowanie po 500k od kogos z forum czy wyfarmil na bocie czy na handlu jest nie do wykrycia, i innova nie banuje wszystkich majacych dostep do konta ani bedacych w party ani nie gina przedmioty z trade - a uwierzcie mi ze kilka kont mi i moim znajomym zbanowano za bota i rmt
wiec cale pierdzielenie ze ktos dostal bana bo sprzedal matsy botowi mozna sobie wsadzic...

boty byly, sa i beda w l2 - DEAL WITH IT
bez botow nie ma craftu, nie ma rynku, nie ma l2 - dlatego zdychaja mizerne privy bo nie ma botrynku i botfarmy

inaczej ma sie sprawa programow typu ranger - to jest gowno i za to powinni banowac, uzywanie radarow czy wspomagaczy do pvp zabija caly fun z gry, na boty mam wywalone - zawsze mozna ztrejnowac to moze cos zdropi
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2016, 08:07:37 pm wysłana przez RedWind »
retired


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 0

  • Rolling Star
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3467 dnia: Styczeń 27, 2016, 08:59:16 pm »
Komet proste ze tak , te nowe gry nie maja tego czegos


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3468 dnia: Styczeń 27, 2016, 09:37:40 pm »
to grubo w *** hehe na szczescie mnie nie ciagnie  :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2016, 10:13:16 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3469 dnia: Styczeń 28, 2016, 02:10:26 am »
Boce sobie na spokojnie po godzinie 16:00 bo uznałem ze Innova ma zwykłych pracowników za minimalną krajową co pracują po 8h od 8-16 ew od 10 do 18, a tu *** jakis GM sprawdza czy jestem botem i mi kasuje buffy o godzinie 2 rano Oo
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2016, 10:38:06 am wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3470 dnia: Styczeń 28, 2016, 06:20:52 am »
Robią się bezczelni!
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3471 dnia: Styczeń 28, 2016, 07:33:11 am »
Jestem miło zaskoczony. To kolejny mass BANHAMMER. Jak dla mnie to najlepsza reklama serwera. Stracić postać 30+ niefajnie ale już 50+ masakra. Bravo innova.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3472 dnia: Styczeń 28, 2016, 10:52:57 am »
Jestem miło zaskoczony. To kolejny mass BANHAMMER. Jak dla mnie to najlepsza reklama serwera. Stracić postać 30+ niefajnie ale już 50+ masakra. Bravo innova.

No chyba nie, panowie, jestesmy dorosli, gierka fajna, ale kto ma czas na tyle grindu, a non off servery to gunwo.

Poki co nie zebralem bana na pysk ale reportow juz pewnie kilkaset.

Ciekawe na jakiej zasadzie banuja/sprawdzaja.


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3473 dnia: Styczeń 28, 2016, 11:40:03 am »
ty to lepiej orlena pilnuj koleszko :afro:


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3474 dnia: Styczeń 28, 2016, 12:41:02 pm »
Jestem miło zaskoczony. To kolejny mass BANHAMMER. Jak dla mnie to najlepsza reklama serwera. Stracić postać 30+ niefajnie ale już 50+ masakra. Bravo innova.

No chyba nie, panowie, jestesmy dorosli, gierka fajna, ale kto ma czas na tyle grindu, a non off servery to gunwo.

Poki co nie zebralem bana na pysk ale reportow juz pewnie kilkaset.

Ciekawe na jakiej zasadzie banuja/sprawdzaja.

+1

a tak btw. SIEMA MAJKEL! kope lat! :D <3