Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 489083 razy)

  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #600 dnia: Maj 26, 2008, 10:48:03 pm »
sorc/necro


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #601 dnia: Maj 27, 2008, 09:14:00 am »
Nadal niewiele mi to dalo... chodzi mi o rase klase i profesje. Nie chodzi mi o najlepsza postac jaka jest w grze itp, bo takowej pewnie nie ma. Podalem moje wymagania(mocny mag/archer) co nie oznacza ze musi byc najlepszy. Prosze o wasze propozycje


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #602 dnia: Maj 27, 2008, 11:24:55 am »
Czlowiek sorceror(mist ognia)
Czlowiek necromanta(przywolywac, debuffer, mistrz ciemniej magii)




Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #603 dnia: Maj 27, 2008, 11:25:26 am »
Nadal niewiele mi to dalo... chodzi mi o rase klase i profesje. Nie chodzi mi o najlepsza postac jaka jest w grze itp, bo takowej pewnie nie ma. Podalem moje wymagania(mocny mag/archer) co nie oznacza ze musi byc najlepszy. Prosze o wasze propozycje
Sorcerer
Necromancer


P.S. to nie moje zdanie tylko przetlumaczenie wypowiedzi PeBe na przystepny jezyk :D


edit:
@up 31 sekund :X


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #604 dnia: Maj 27, 2008, 12:06:34 pm »
dziekuje ci ze mi rozwinales ten skrot bo naprawne nie mialem bladego pojecia co one znacza...


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #605 dnia: Maj 27, 2008, 12:58:09 pm »
radzilbym zobaczyc tematy http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,17507.0.html  i http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,17510.0.html moze jakis mag/archer przypadnie ci do gustu ;)
tak poza tym polecam ci phantom rangera (lucznik drowow) i spellhowlera (mag drowow), nie wiem czy sa najlepsi ale jak dla mnie dark efly to najciekawsze postacie :)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #606 dnia: Maj 27, 2008, 01:25:52 pm »
oka, to wybiore na phantom rangera, w temacie o rangerach tam skille ktore sa wymienione to mam w nie ladowac czy wybierac ktore chce


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #607 dnia: Maj 27, 2008, 01:41:32 pm »
imo takie rzeczy jak drain, poison itp to mozna sobie odpuscic (ale hexa obowiazkowo wykup :P), ale nie znam sie az tak dobrze na tej postaci, wiec nie musisz sie sugerowac moja wypowiedzia ;)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #608 dnia: Czerwiec 08, 2008, 06:52:36 pm »
O rany, chyba pora wrócić do L2(zobaczymy jak to z tym będzie, ale to luz :P )
Trochę się grało, trochę się wie ale nadal mam dylematy na temat postaci. Kto mnie pamięta to wie, że moim faworytem był glad, jednak teraz mimo, że go lubię i mnie lekko ciągnie to raczej nie chciałbym nim grać bo:
1. w party to kupa mięcha
2. na większym pvp to kupa mięcha
3. na siege to kupa mięcha
4. sieka na arenie
5. sieka ogólnie ale od 78 lvlu...
Na arenówce wymiata, ale stamtąd się nie da nawet licznika pvp nabić :P Serwer planuję C5(w założeniu C5) i będzie to Supreme(bo zostało tam chyba jeszcze moje konto :P ) i tak to poleci aż do powstania L2P(czyli ponad pół roku :) )
No więc tak, od razu mówię, że archerzy odpadają(HE nuda, SR się musi strasznie nabiegać, PR dwa hity i skrobie glebę a poza tym łuki mnie denerwują) i tak jak zawsze preferuję melee, tylko teraz co to ma być bo w temacie jestem do C4.
Chodzi mi, żeby to był ciekawy w graniu melee fighter, który sobie i w solo poradzi i w party by go chcieli(nie, nie wypisujcie SK, bo wiem, że jest ciekawy, ale denerwuje mnie wypinający się tanker :P ) i w pvp nie jest kaleką(masowym, nie arenowym) i jako że mam tutaj już parę typów to się zapytam bardziej konkretnie a wy potem dacie swoje propozycje:
1. Jak sobie radzi DA w C5, a może lepiej Pal?
2. Jak wygląda status OLa w C5(to nie fighter, ale jest zdecydowanie interesujący :P )
3. Jak sobie radzi PW w C5 ogólnie i w stosunku do innych daggerów
4. Wasze typy
I nie każcie mi szukać po tematach, bo wiele już czytałem i zazwyczaj wszystko to spam który nie da mi jednoznacznej odpowiedzi :P


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #609 dnia: Czerwiec 08, 2008, 08:13:38 pm »
Destro- Fajna postac, mozna niezle expic, w PT chetnie brany(Zealot, Frenzy <3 ) na PvP tez nienajgorszy :)




  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #610 dnia: Czerwiec 08, 2008, 09:02:36 pm »
Taaa... Spróbuj zabić cokolwiek na mass :P Jesteś duży i wolny. Nuk, nuk, nuk, strzała, strzała, blow gf


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #611 dnia: Czerwiec 08, 2008, 09:41:36 pm »
mowiles aby dac swoje typy;/

Destro+Zealot+Frenzy+Bishop za plecami = lucznicy,magowie,healerzy na 2-3 strzaly padaja ")




  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #612 dnia: Czerwiec 08, 2008, 10:08:32 pm »
No niby tak, ale sytuacja dla ciebie nie jest i tak za wesoła a biszkopty nie zawsze są pod ręką :P


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #613 dnia: Czerwiec 08, 2008, 10:33:32 pm »
ja tam destrem na mass (czy pt vs pt to mass? :D), tzn w duo z bratem (bufffek z ch i jazda do disciples) i potrafimy zabic full party, zanim sie flagna, polowa lezy martwa, jesli sie nie spodziewaja, jak tak, to 2 zdazy pasc zanim nas dotkna ;P
no ale na otwartej przestrzeni to kupa miesa i tyle ;)

na otwarte przestrzenie liczy sie zasieg, wiec jesli nie chcesz lucznika, to niech ten zasieg rekompensuje run spd - daggerzy, tyrant
pw swietnie sobie radzi, focus death na 78 a i wczesniej nie odbiega od pozostalych

OL zawsze byl jest i bedzie interesujacy, ale na niego trzeba miec friendly albop pro (albo jedno i drugie) klan :)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #614 dnia: Czerwiec 08, 2008, 10:39:02 pm »
Co to za klan ktory na siege nie ma przynajmniej kilku biszkoptow?




  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #615 dnia: Czerwiec 09, 2008, 04:17:24 pm »
Biszkopt ma archerów i daggerów do leczenia a nie kupę mięcha z 10k hp, która i tak niewiele może zdziałać :P


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #616 dnia: Czerwiec 09, 2008, 04:20:47 pm »
Biszkopt ma archerów i daggerów do leczenia a nie kupę mięcha z 10k hp, która i tak niewiele może zdziałać :P



Ta ale co sie stanie gdy taki Destro (leczony przez bisha, fullbuff,frenzy+zealot,z frezy przed nerfem) wejdzie w snipe line gdzie stoi kilku HE obok siebie?


Albo gdy pole destro spotka sie ze spawnem wroga :>


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #617 dnia: Czerwiec 09, 2008, 06:59:00 pm »
A jak sobie żyje AW na C5? Bo bym sobie zagrał jakimś daggerem i nie wiem czy PW czy AW :P


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #618 dnia: Czerwiec 09, 2008, 08:00:08 pm »
Biszkopt ma archerów i daggerów do leczenia a nie kupę mięcha z 10k hp, która i tak niewiele może zdziałać :P
a od kiedy balance life leczy 1 osobe? :O


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #619 dnia: Czerwiec 09, 2008, 08:30:46 pm »
Nigdy biszkoptem nie grałem, więc nie orientuje się w jego skillach od C3 właściwie :P Zresztą i od C3 nie pamiętam nic :)


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #620 dnia: Czerwiec 09, 2008, 08:32:20 pm »
Nigdy biszkoptem nie grałem, więc nie orientuje się w jego skillach od C3 właściwie :P Zresztą i od C3 nie pamiętam nic :)
aa w takim razie zwracam honor :D


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #621 dnia: Czerwiec 09, 2008, 08:41:14 pm »
Tak czy inaczej, destro na masówkach to raczej średni pomysł(nie ma ani eva ani defa, biszkopt nie nadąży leczyć) :P Dlatego wznawiam pytanie o PW i AW.


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #622 dnia: Czerwiec 09, 2008, 09:39:04 pm »
Tak czy inaczej, destro na masówkach to raczej średni pomysł(nie ma ani eva ani defa, biszkopt nie nadąży leczyć) :P Dlatego wznawiam pytanie o PW i AW.
polecam ten filmik
http://www.livepvp.com/watch/lineage-2/1-15-fights-shamusar/

^_^


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #623 dnia: Czerwiec 09, 2008, 09:54:27 pm »
To jest retail? Bo ten koleś atakuje dziwnie szybko i ma regulara hita za chyba ok 2k :P


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #624 dnia: Czerwiec 09, 2008, 11:15:19 pm »
To jest retail? Bo ten koleś atakuje dziwnie szybko i ma regulara hita za chyba ok 2k :P
..::ZEALOT::..