Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 489157 razy)

  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1375 dnia: Marzec 14, 2009, 02:48:30 pm »
Nie twiedze,ze tak jest bo sie nie znam,ale przeciez sam przynzja,ze ludzie tak mowia:)


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1376 dnia: Marzec 14, 2009, 02:59:17 pm »
Nie twiedze,ze tak jest bo sie nie znam,ale przeciez sam przynzja,ze ludzie tak mowia:)
w 1 na 1/buffless to tak
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1377 dnia: Marzec 14, 2009, 03:00:15 pm »
Dobra,to teraz zostaje tyr,destro czy ps ?:>


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1378 dnia: Marzec 14, 2009, 03:03:22 pm »
Dobra,to teraz zostaje tyr,destro czy ps ?:>
tyrek imho, jeśli go ogarniesz.
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1379 dnia: Marzec 14, 2009, 03:20:33 pm »
A jak taki tyrek radzi sobie na Mass ? Jak bedzie ciezko to moge na rabbicie uciekac w sumie ; D. I jak sie bede sprawowal na RB?


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1380 dnia: Marzec 14, 2009, 03:44:50 pm »
A jak taki tyrek radzi sobie na Mass ? Jak bedzie ciezko to moge na rabbicie uciekac w sumie ; D. I jak sie bede sprawowal na RB?
na rb to tak jak destro/lepiej, w każdym razie na pewno łatwiej ni rb bić, bo nie trzeba <30% hp trzymać

a mpvp to średnio przydatny


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1381 dnia: Marzec 14, 2009, 04:16:44 pm »
Dziekuje Wam bardzo panowie :D. Sknerus napisal,ze nie trzeba 30 % hp trzymac. Tzn,ze Jak juz wlacze Zealot'a to potem moge miec nawet 100 % hp i dalej bedzie ?


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1382 dnia: Marzec 14, 2009, 04:20:22 pm »
Tzn,ze Jak juz wlacze Zealot'a to potem moge miec nawet 100 % hp i dalej bedzie ?
bonusy z zealota nie zależą od ilośći hp, jak w przypadku frenzy, wrzucasz go i dalej jedziesz na hawku


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1383 dnia: Marzec 14, 2009, 04:23:29 pm »
Juz wszystko wiem,dziekuje bardzo:)


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1384 dnia: Marzec 15, 2009, 02:00:22 pm »
Majac do wyboru granie 76sh a 76 olem kogo proponujecie? mam zakena, baiuma, dc set, hom acu +8?
sprawny clan i zamek. wacham sie bo mam 2 postacie dobre ale nie moge grac na obydwu jednoczesnie. Prosze o pomoc.

ps; juz 1 temat zalozylem niestety nie rozwial moich watpliwosci i zostal zamkniety.

serdecznie pozdrawiam :)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1385 dnia: Marzec 15, 2009, 02:11:34 pm »
ol  = saupport z pewnymi zdolnosciami ofensywnymi
sh  = czysty dps bez zawracania sobie glowy zbednymi pierdolami jak bufki czy co innego

wybierz to co ci bardziej odpowiada :p


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1386 dnia: Marzec 15, 2009, 02:19:04 pm »
no wlasnie jestem niezdecydowany i nie wiem, olem da sie ogarniac pvp? mianowicie w teamie procz cp i hp cos dodatkowego?


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1387 dnia: Marzec 15, 2009, 02:35:44 pm »
no wlasnie jestem niezdecydowany i nie wiem, olem da sie ogarniac pvp? mianowicie w teamie procz cp i hp cos dodatkowego?
flames of invincibility


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1388 dnia: Marzec 16, 2009, 06:52:45 pm »
Moze mi ktos powiedziec jak tyrek bedzie sobie dawal rade na archerow/nukerow ?


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1389 dnia: Marzec 16, 2009, 09:43:28 pm »
Tyrek z reguly maga zabija ( jesli podobne eq,buff,lvl).
Z archerem moze byc gorzej ale ogarniety tyrek go zwoni

Bariera+zealot+bison <#
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1390 dnia: Marzec 17, 2009, 01:36:38 am »
bison sucks, hawk ftw  :_delf_5_1:


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1391 dnia: Marzec 17, 2009, 06:23:03 pm »
Niedługo zacznie się gra na celes, dlatego zastanawiam się jaką klasę najlepiej wybrać na realia c5? Spośród wszystkich klas interesują mnie jedynie tyrant, warlock, spellhowler, shillienknight, phantom ranger. Niestety nie wiem jak mają się one do tej kroniki, bo grałem nimi jedynie w Gracii. =] Może ktoś wymienić różnice jakie napotkam w c5? Wiem o aktywacji cubików poprzez atak i zależny od niego atak speed, więc chyba wykreślę sumonerów jeżeli mam rację?


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1392 dnia: Marzec 17, 2009, 06:27:54 pm »
Majac do wyboru granie 76sh a 76 olem kogo proponujecie? mam zakena, baiuma, dc set, hom acu +8?
sprawny clan i zamek. wacham sie bo mam 2 postacie dobre ale nie moge grac na obydwu jednoczesnie. Prosze o pomoc.

ps; juz 1 temat zalozylem niestety nie rozwial moich watpliwosci i zostal zamkniety.

serdecznie pozdrawiam :)

tak jak kolega nizej napisal
OL=support, bardz fajna postac, owner na oly(wtt zaken>>dc robe set+6, am+a, AQ, naga+f++)
sh=fragi, fragi, na oly tylko cp(wtt zaken>>dc robe set+6 +am+a++)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1393 dnia: Marzec 17, 2009, 11:26:34 pm »
Niedługo zacznie się gra na celes, dlatego zastanawiam się jaką klasę najlepiej wybrać na realia c5? Spośród wszystkich klas interesują mnie jedynie tyrant, warlock, spellhowler, shillienknight, phantom ranger. Niestety nie wiem jak mają się one do tej kroniki, bo grałem nimi jedynie w Gracii. =] Może ktoś wymienić różnice jakie napotkam w c5? Wiem o aktywacji cubików poprzez atak i zależny od niego atak speed, więc chyba wykreślę sumonerów jeżeli mam rację?
Phantom Ranger - slash him out imo. Świeży serw = eee... rly ciężko zdobyć dobre eq.
Tyrant - Da się ładnie expać, bierzesz do pt WC i może BD to masz full hp [a o ten support nietrudno na azure]. Opierając się na ankiecie, wiadomym jest, że będzie duuużo łuków, więc pvp powinieneś mieć na ++. Ale! Jest jedno ale... Będzie stać Cie na takie ilości soulshotów? Tyrek wciąga je niczym odkurzacz.
Spellhowler - SE w pt i jedziesz, raczej brak problemów z maną i super exp. Ale tej postaci jakoś nie zaliczałem nigdy jako pwnera w pvp, chociaż na start możesz nabić sporo fragów, z racji braku dobrych żelków u graczy.
Warlock - Jeżeli uda Ci się znaleźć pt, to tylko biegasz za innymi i co 2 minuty rzucasz buffa od kotka, czasem pomożesz podleczyć i summonujesz mass storm kleksa. Solo exp? Żaden problem! Podbijesz każdy spot! Bylebyś nie rzucał się na grupy. W ptvpt +++ podobnie, lecz tutaj jeszcze banujesz enemy i debuffujesz? Solo pvp powinno jakoś przejść, w końcu nikt nie będzie miał uber gear, chociaż WK tutaj to ja nie klepie.
Shillien Knight - skoro lubisz solo exp tankiem, a i zaznaczyłbym ciężkie zdobycie EQ. Postać fajna i ciekawa, niestety nikt nie chce brać tanka do pt tutaj, rbpt to bd,wc,sws i destruch. Jeżeli nie przeszkadza Ci samotność oraz wysrasz kaskę na eq to bierz, szczerze polecam. Chociaż ostrzegam, może być monotonnie.

Na azure, jeżeli chce się szybko znaleźć dobry klan i pt, to no trudno... trzeba zrobić jedną z 5 postaci: sws, bd, wc, destro i ee.

IMO. Możliwe, że coś popieprzyłem.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1394 dnia: Marzec 20, 2009, 11:12:25 pm »
Ja mam problem taki ze nie moge sie zdecydowac czy grac SpS'em czy HE.
Serwer na HB.
HE chcailem ze wzgledu ze dluzej wytrzyma i ma przywoity dmg, a SpS bo zadaje duzy dmg bardzo szybko ale boje sie jego kruchosci^^ choc te jego spowalniacze rozne pewnie sporo daja :P A od HE to tylko regularami sie wali i to mi sie wydaje troche lipne :/ Nie wiem moze sie myle i dlatego tu pisze ;)

Osobiscie mam Elemental Summonera na 67 ale jakos tak sie zle z nim czuje i nie wiem czemu chce zmienic go :/ Serwer to DEX ^^ Chyba ze to tak zawsze jest z tym :P Moze tym ES'em :P Macie jakies propozycje co do tego? CZy to tylko tak teraz lipnie summonerem ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2009, 11:18:44 pm wysłana przez Giera »


http://giera.posadzdrzewo.pl  <<<<<<<< Zapraszam do klikania =) Dziekuje.


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1395 dnia: Marzec 21, 2009, 08:33:53 am »
Wbij 79, zrób nobla, idź na Oli i od razu polubisz ES'a


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1396 dnia: Marzec 21, 2009, 11:45:34 am »
No ale to pewnie tylko na oly i 1v1 :P


http://giera.posadzdrzewo.pl  <<<<<<<< Zapraszam do klikania =) Dziekuje.


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1397 dnia: Marzec 21, 2009, 11:50:09 am »
na mass ta obszarówka Magnusa potrafi całkiem nieźle walnąć, zwłaszcza, jak masz am'kę 150 water :P
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1398 dnia: Marzec 21, 2009, 11:51:54 am »
Nom, a tak btw. to pewnie na otwartym terenie czy cos to udzie bez problemu zaspamuja cp potami dmg konika :/ to mnie martwi najbardziej :P


http://giera.posadzdrzewo.pl  <<<<<<<< Zapraszam do klikania =) Dziekuje.


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1399 dnia: Marzec 21, 2009, 12:50:31 pm »
jeśli konik będzie miał baffy a ty 150 water w weaponie to nie tak łatwo.
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.