Witaj
Gość

Wątek: Feoh Wizard - Kilka Pytań  (Przeczytany 4964 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Feoh Wizard - Kilka Pytań
« dnia: Kwiecień 10, 2013, 02:56:15 pm »
Witam serdecznie,


Mam kilka pytań odnośnie Klasy Feoh Wizard.
Mam zamiar dopiero rozpocząć swoją przygodę z Lineage 2, dlatego chciałbym poznać różne opinie na temat tej klasy, względem klas innych, jak i również tego, na czym zamierzam się w grze skupiać.

Wybrałem tę klasę, ponieważ lubię klasy magiczne/ ew. walczące na dystans.
Dodatkowo zrezygnowałem z Aeore Healera, ponieważ chciałbym mieć możliwość, nie tyle Exp-ić samemu, co rzeczywiscie mieć taki wybór i możliwość. - Gdybym nie miał Grupy, czy szansy na PT, to chciałbym wyjść samemu i pobić potwory - poexpić, a wydaje mi się, że Aeore Healer, raczej ma nieco ciężej pod tym względem, w stosunku do Feoha?


Szukam klasy pod PvE - to znaczy, jak już wyżej wspomniałem - klasy, która jest w stanie lepiej/gorzej ale proadzi sobie samemu z potworkami przy Expie, jak i głównie rajcują mnie Bossy PvE.

Niestety prosiłbym o bliższe zarysowanie mi sytuacji, jak się ma rola Feoh Wizarda w wyjściach grupowych/ klanowych na Raid Bossy. Czy jest on kulą u nogi/ ostatni brany do drużyny, czy może drastyczniej nie bierze siego w ogóle? A moze nie jest z nim tak źle i można porównać go do jakiejś innej klasy?


Jeśli to możliwe prosiłbym również o informację, którą rasę byście mi polecili.

Sam zastanawiam się nad Mrocznym Elfem, ale nie jestem jeszcze do końca co do tej decyzji przekonany. Wydaje mi się, że Jasny Elf ze swoim mniejszym DMG i szybkością czarowania potrafi niekorzystnie wypalić się z many.



A może się okaże, że Feoh Wizard nie nadaje się do PvE? Istnieje takie ryzyko? <- czy ktos mógłby mnie uświadomić w ogóle, w tej sytuacji.



Z góry dziękuję za pomoc,
pozdrawiam.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh Wizard - Kilka Pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2013, 04:49:59 pm »
Tak mało osób tu zagląda, coby nikt nie odpowiedział?


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Feoh Wizard - Kilka Pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2013, 07:49:16 pm »
Nie to że nikt nie zagląda, sęk w tym że na te pytanie odpowiedzi byly już udzielane, czy to tutaj na polaczkowie w dziale Feoha czy na boardzie l2.

http://boards.lineage2.com/forumdisplay.php?s=aa80c58939f6ff620e807867b4b0b645&f=269

Miłego studiowania.