Witaj
Gość

Ankieta

Dualbox (max Clients Allowed 2) na L2PreSence

Tak/Yes
28 (58.3%)
Nie/No
20 (41.7%)

Głosów w sumie: 48

Głosowanie skończone: Czerwiec 26, 2020, 07:17:03 pm

Wątek: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020  (Przeczytany 14833 razy)

  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 18, 2020, 07:20:12 am »
O jakim serwerze piszesz ?


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 18, 2020, 11:35:41 am »
Powiedzmy sobie uczciwie, że o dualboxa walczą głównie goldsellerzy. Pytanie zatem jest następujące: dla kogo ma być ten serwer i czemu ma służyć?
Jeśli dla zwykłych graczy i na dłuższy okres czasu to bez dualboxa ofc, Oczywiście ma to sens tylko wtedy jeżeli naprawdę tego dulboxa w żaden sposób nie da się odpalić. I jeszcze jedno- najwięcej życzeń odnośnie serwera mają zazwyczaj skoczki serwerowe, które co 2 tygodnie zmieniają serwer i co każdego nowego mają wielkie wymagania. Sam musisz wiedzieć jaki serwer chcesz postawić, twardo się tego trzymać a zagra ten któremu ustawienia pasują. Co do argumentu o braku czasu na grę to właśnie low rate serwer bez dualboxow jest lepszym serwerem ponieważ nawet jak nie grasz po kilnanaście godzin dziennie nie odstajesz z levelem tak bardzo jak na serwerze na którym każdy może sobie z boxów własne pt odpalić. Życzę powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2020, 11:43:05 am wysłana przez Eva »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 18, 2020, 11:38:06 am »
Powiedzmy sobie uczciwie, że o dualboxa walczą głównie goldsellerzy. Pytanie zatem jest następujące: dla kogo ma być ten serwer i czemu ma służyć?
Jeśli dla zwykłych graczy i na dłuższy okres czasu to bez dualboxa ofc, Oczywiście ma to sens tylko wtedy jeżeli naprawdę tego dulboxa w żaden sposób nie da się odpalić. I jeszcze jedno- najwięcej życzeń odnośnie serwera mają zazwyczaj skoczki serwerowe, które co 2 tygodnie zmieniają serwer i co każdego nowego mają wielkie wymagania. Sam musisz wiedzieć jaki serwer chcesz postawić, twardo się tego trzymać a zagra ten któremu ustawienia pasują. Życzę powodzenia.

+1


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 18, 2020, 01:43:37 pm »
Powiedzmy sobie uczciwie, że o dualboxa walczą głównie goldsellerzy. Pytanie zatem jest następujące: dla kogo ma być ten serwer i czemu ma służyć?
Jeśli dla zwykłych graczy i na dłuższy okres czasu to bez dualboxa ofc, Oczywiście ma to sens tylko wtedy jeżeli naprawdę tego dulboxa w żaden sposób nie da się odpalić. I jeszcze jedno- najwięcej życzeń odnośnie serwera mają zazwyczaj skoczki serwerowe, które co 2 tygodnie zmieniają serwer i co każdego nowego mają wielkie wymagania. Sam musisz wiedzieć jaki serwer chcesz postawić, twardo się tego trzymać a zagra ten któremu ustawienia pasują. Życzę powodzenia.

+1

To +1 odnośnie czego? Opcji z dual boxem? Bo przecież kilka postów wstecz napisałeś, że opcja 1+1 jest najlepsza. :P
Ja od początku się trzymam swojego zdania, że opcja bez dualboxa jest idealna. Nie słuchajcie tych ludzi, którzy mówią o rodzinie, braku czasu przez pracę. Przecież każdy nas z jest dorosły, każdy pracuje, każdy ma ograniczoną ilość czasu. Idealny przykład? Nie wiem czy do końca idealny, ale reborn miał kilkadziesiąt osób na starcie, a teraz ponad 1k pewnie sie utrzymuje (pomimo dużej ilości graczy, która opuściła serwer i pewnie w niedużym czasie dołączą do tego inni). Powiedzmy sobie prawde - lepsze pliki i lepszy zespół adminów i byłby to serwer na co najmniej 2 lata grania. Mam na myśli to, że zaryzykowali, poszli w opcję bez dual boxa i im się to opłaciło. Taki serwer ma rację bytu, jak widać na powyższym przykładzie ma także jak największą szansę się rozwinąć. Co prawda duża w tym zasługa tego całego fiubdziu wirusa, ale mimo wszysko, liczby nie kłamią i swego czasu świetnie się tam bawiłem (do czasu).

Nadal mam wrażenie, że wiele osób tutaj wystarczy po prostu manodajka na plecach i taki styl gry im odpowiada. Tylko jak już wspomniałem, robiąc tą manodajkę/pp na plecy odbieracie potencjalnego maina dla kogoś, kto chciałby tą postacią zagrać jako główną. I potem okazuje się w late game, że 123213213 osób graa magami/deskami, a supportów jest mało. No bo po co komu support, skoro można odpalić dual boxa i nie dzielić się z nikim dropem. hoho! Interes życia!

Serio ludzie, ogarnijcie się, bo to żenujące troche po tylu latach nadal widzieć takie podejście.



  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 18, 2020, 03:55:57 pm »
Faktycznie żenujące. Jak ktoś może mieć inne preferencje niż ty. Ludzie ogarnijmy sie


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 18, 2020, 04:20:10 pm »
Chcesz serwer z dual boxem masz afterlife, masz raidight, masz mordor. Serwer jedyny bez boxa "warty uwagi" to reborn, który chyli się ku upadkowi, więc ludzie będą szukać alternatywy i mam nadzieję znajdą ją na l2 PreSence. Po prostu dużym błędem będzie powielanie schematu i otworzenie kolejnego serwera, który praktycznie nie będzie się różnił niczym od wyżej wymienionych.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 18, 2020, 04:20:47 pm »
Szanowni Koledzy,
każdy ma inny punkt widzenia, na te same sprawy. Proponuje uszanować opinie innych i tyle  :)
Wracając do tematu. ..
Nie ma takich zabezpieczeń, które ochonią serwer 100% przed Dualbox czy botami. Sam Smartguard kosztuje na dzień dobry 330$  i 30$ co 3 miesiące. I nawet to, nie gwarantuje spokoju!
L2Reborn nie ma żadnych zabezpieczeń, zamiast tego nagradzają graczy, przestrzegających reguły gry.
Zapewne znajdzie się czarna owca, lub nawet stado, ale admini widzą wszystko. poza tym zapewne  znajdą się także osoby którym się to nie spodoba i doniosą na takiego ancymona  :admin: Jezeli reguły zakazują czegoś, to cofnięcie się po logach i sprawdzenie: kto, jaką postacią,gdzie, naprawde nie jest problemem. Po przeczytaniu tej informacji od adminów reborn, stwierdziłem że to swietny w swojej prostocie pomysł  :D .Osigneli sukces bo trzymali się twardo swoich założeń.


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

  • tylko skill sie liczy :D Luis Amstrong
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 18, 2020, 04:22:28 pm »
Main + Box nie bylby  złym pomysłem , gorzej jak zrobia main + dwa konta to bedzie hujnia a tak serwer zapowiada się całkiem ciekawie  :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2020, 04:24:03 pm wysłana przez Emaliowany »


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 18, 2020, 05:26:19 pm »
Bez dozwolonego dualboxa dużo łatwiej jest wyłapać ludzi łamiących reguły. Wszystko co na follow to potencjalny ban. Przy dozwolonym dualboxie to już bez znaczenia ile ich będzie dozwolone. Nikt tego nie upilnuje. Serwery z dualboxami padają kilka razy w miesiącu, ale może o to właśnie chodzi, szybka kasa za premki na start i za chwile nowiutki serwerek xD


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

  • tylko skill sie liczy :D Luis Amstrong
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 18, 2020, 08:25:54 pm »
mozesz miec PC + Laptopa i co wtedy tez powiesz ze ktos uzywa botow itp ?:D za mały jestes w te klocki aby ocenic kto jest botem kto nie:D


NA RF I MORDOR TEZ SA BOXY I SERWERY STOJA PO KILKA DOBRYCH MIESZKÓW ) sry capp  :oops:

zapomnialem dodac az do dzis .:D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2020, 08:28:46 pm wysłana przez Emaliowany »


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 18, 2020, 08:53:20 pm »
Emaliowany...no tak szkoły pozamykane i czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy. Ani jednego słowa nie napisałam o botach ale jak to mówią uderz w stół... Możesz mieć milion laptopów ale rączki masz tylko 2 i jeśli dasz na follow powinien być ban xD. Co do gry w l2 gram od ponad 15 lat także ten...


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 18, 2020, 08:54:14 pm »
Może i by pograł człowiek ale raty x4 to h...j nie server i gra wiec dziekuję poczekam na coś z ratami x1 i na długie noce i miesiące thx


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 18, 2020, 08:58:00 pm »
Może i by pograł człowiek ale raty x4 to h...j nie server i gra wiec dziekuję poczekam na coś z ratami x1 i na długie noce i miesiące thx

No tutan mamy Pana ,ktory wniosl do rozmowy najwiecej xD


-----

Skonczmy z tymi boxami bo zawsze beda zwolennicy i przeciwnicy. Zobaczymy co wkoncu gm zadecyduje.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2020, 09:08:37 pm wysłana przez rbkastro »
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 18, 2020, 09:03:38 pm »
Powiedzmy sobie uczciwie, że o dualboxa walczą głównie goldsellerzy. Pytanie zatem jest następujące: dla kogo ma być ten serwer i czemu ma służyć?
Jeśli dla zwykłych graczy i na dłuższy okres czasu to bez dualboxa ofc, Oczywiście ma to sens tylko wtedy jeżeli naprawdę tego dulboxa w żaden sposób nie da się odpalić. I jeszcze jedno- najwięcej życzeń odnośnie serwera mają zazwyczaj skoczki serwerowe, które co 2 tygodnie zmieniają serwer i co każdego nowego mają wielkie wymagania. Sam musisz wiedzieć jaki serwer chcesz postawić, twardo się tego trzymać a zagra ten któremu ustawienia pasują. Co do argumentu o braku czasu na grę to właśnie low rate serwer bez dualboxow jest lepszym serwerem ponieważ nawet jak nie grasz po kilnanaście godzin dziennie nie odstajesz z levelem tak bardzo jak na serwerze na którym każdy może sobie z boxów własne pt odpalić. Życzę powodzenia.

hej Ewa, ujął mnie Twój trzeźwy tok rozumowania, może przedyskutujemy to na priv?


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 18, 2020, 09:11:43 pm »
Gra na main koncie bez boxów, szukąc party wśród randomów >>> ciągniecie boxa za plecami


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 18, 2020, 09:13:22 pm »
jak masz 1000 żywych ludzi przed monitorami to tak


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 18, 2020, 11:23:55 pm »
Uwazam ze na tym serwerze 1+1 tylko. Gra bez mozliwosci boxa przy online rzędu 200 (taki sie zapowiada) bedzie katorgą.
Edit. BTW. Beta startuje 26.06, jak długo bedzie trwała?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2020, 12:37:02 am wysłana przez Slomek »
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 19, 2020, 08:22:36 am »
Od wczoraj, na hoście są prowadzone prace konserwacyjne ( wg informacji miały być prowadzone od 01:00- 05:00) i dlatego strona się nie ładuje  :(
W każdym razie beta testy serwera L2PreSence startują od 26.06 i potrwają do 3.07.
Klient gry i mozliwość rejestraci kont, będą udostepnione 1 dzień  przed startem beta. :D
A teraz z innej beczki...
L2Reborn stoi na plikach L2J ?   :shock:



  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 19, 2020, 08:57:10 am »
Tak, na bardzo dziurawych plikach. Pamiętam jak grałem deską to po dobiegnięciu do moba postać się musiała zatrzymać po to, by następnie uderzyć. Problem z podnoszeniem dropa też był z tego co pamiętam. Oczywiście wpadanie w tekstury z których ciężko było się wydostać. Pełna lista bugów jest w temacie tego serwera na stronie pmfun. Mimo wszystko z tego co słyszałem to planują przenieść serwer i niby pliki mają być dużo lepsze. Po pierwsze to trochę za późno taki ruch, po drugie nawet najlepsze pliki nie zastąpią dobrego zespołu gm, którym oni zapewne nie są.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 19, 2020, 08:58:47 am »
Tak, na bardzo dziurawych plikach. Pamiętam jak grałem deską to po dobiegnięciu do moba postać się musiała zatrzymać po to, by następnie uderzyć. Problem z podnoszeniem dropa też był z tego co pamiętam. Oczywiście wpadanie w tekstury z których ciężko było się wydostać. Pełna lista bugów jest w temacie tego serwera na stronie pmfun. Mimo wszystko z tego co słyszałem to planują przenieść serwer i niby pliki mają być dużo lepsze. Po pierwsze to trochę za późno taki ruch, po drugie nawet najlepsze pliki nie zastąpią dobrego zespołu gm, którym oni zapewne nie są.

I ogólnie to nie wzorowałbym się na nich zbytnio lub nie do końca brał ich wszystkie rady na poważnie, bo przez swoje krzywe akcje stracili masę graczy.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 19, 2020, 11:42:11 am »
Nie miałem zamiaru się na nich wzorowac  :D
Poprostu zdziwił mnie fakt że:
1) mają jakieś losowe wyliczanki,sprawdzające czy gracze są online(wyskakuje okno nawet podczas walk, jak nie odpowiesz ban na 12h ? );
2) mają Vote catcher, który za głosowanie daje monetkę odpowiedzialną za dodatkowe raty x1;
3) w zamian za głosowanie, dodatkowo dostep do globalnaego chatu aby ogłosić sprzedaż czegoś lub zakup lub szuka pt ;
Coś mi tu śmierdziało... nie mógł być to L2OFF  :twisted:

Oczywiście, przypuszczam że ktoś znajdzie jakiś bug podczas gry, w obecnych plikach jakie posiadam ( oryginalne pliki IL, nigdy nie wyciekły z NcSoftu) ale nie moge zrozumiec: co kieruje ludzmi, przy wyborze takiego serwera  L2J? Raty, bonusy, ilośc graczy?? Setki tysiecy graczy. Człowiek gra chwile i wscieka się bo: a to nie może ubić moba a to coś nie działa, jak powinno a to strzała przelatuje prze ściane itd.  :D Miałem serwer na L2J to była katastrofa !!.Powiedziałem sobie NIGDY WIECEJ TEGO GÓxxA NIE BĘDE RUSZAŁ!!  :x  Nic dziwnego że okres ich trwania to kilka miesięcy...


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 19, 2020, 11:56:02 am »
Myślę, że kwarantanna, brak dualboxa i raty 1 - to zrobiło robotę, nie ma takiego drugiego serwera na rynku obecnie z tego co wiem. A jeśli jest to gdzieś w dalekiej otchłani :P


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 19, 2020, 05:10:53 pm »
Serwer sie dobrze zapowiada, na pewno wpadne!

Kilka skromnych zdan ode mnie:
Osobiscie zaglosowalem za dualboxem, lubie byc 'samowystarczalny'. Ale granie solo sie szybko nudzi... Moze faktycznie w dzisiejszych czasach 'no box' by przyciagnal na tyle duzo osob, ze bez problemu bedzie mozna znalezc support do party? Jakkolwiek zdecydujecie to ja i tak wpadne ;) Mozna by tez sie zaczac wczesniej organizowac na forum serwera w cp/klany.
Boost x2 dla PremiumUserow - jak najbardziej ok. Partsy/recepty z donejtow - spoko kompromis, wystarczajaco duzo zeby zrobic donejta, ale zbyt malo zeby nazwac serwer pay2win. Itemy na 1/2 klase fajnie jakby dalo sie tez kupic normalnie, nie tylko z donejtow. Niech beda drogie, ale niech beda rowniez za adenke  :)
Delikatnie nie lezy mi 1 offline shop. Nie jestem goldsellerem ale lubie handlowac na wszystkie mozliwe sposoby. Wydaje mi sie, ze niezaleznie od liczby online na starcie, wieksza ilosc offline shopow spowodowalaby ze serwer wygladalby na bardziej zywy. Jak wchodze na jakis serwer i widze w giran kilka shopow to od razu mam wrazenie ze jest martwy. A jak sa skupy matsow w gludio/dion i wszystko mozna od reki kupic/sprzedac w giran to az chce sie grac :)

To takie moje spostrzezenia z cyklu nie znam sie ale wypowiem sie :)\
do zobaczenia na serwerze ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 19, 2020, 05:41:49 pm »
Nie miałem zamiaru się na nich wzorowac  :D
Poprostu zdziwił mnie fakt że:
1) mają jakieś losowe wyliczanki,sprawdzające czy gracze są online(wyskakuje okno nawet podczas walk, jak nie odpowiesz ban na 12h ? );
2) mają Vote catcher, który za głosowanie daje monetkę odpowiedzialną za dodatkowe raty x1;
3) w zamian za głosowanie, dodatkowo dostep do globalnaego chatu aby ogłosić sprzedaż czegoś lub zakup lub szuka pt ;
Coś mi tu śmierdziało... nie mógł być to L2OFF  :twisted:

Oczywiście, przypuszczam że ktoś znajdzie jakiś bug podczas gry, w obecnych plikach jakie posiadam ( oryginalne pliki IL, nigdy nie wyciekły z NcSoftu) ale nie moge zrozumiec: co kieruje ludzmi, przy wyborze takiego serwera  L2J? Raty, bonusy, ilośc graczy?? Setki tysiecy graczy. Człowiek gra chwile i wscieka się bo: a to nie może ubić moba a to coś nie działa, jak powinno a to strzała przelatuje prze ściane itd.  :D Miałem serwer na L2J to była katastrofa !!.Powiedziałem sobie NIGDY WIECEJ TEGO GÓxxA NIE BĘDE RUSZAŁ!!  :x  Nic dziwnego że okres ich trwania to kilka miesięcy...
Aktualnie pliki nie są ważne, tylko marketing + opłacanie klanów. Jeśli korzystasz z AdvExt to nie masz dostępu do source, prawda ? Nie wiem jak to tam z nimi wygląda, ale czy będziesz mógł wprowadzać swoje zmiany czy zostawiasz czystego Interlude ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2020, 05:44:05 pm wysłana przez perfecT »


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 BETA START 26.06.2020
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 19, 2020, 05:46:25 pm »
@ KsenoN apropo koronki, to jak tak dalej pójdzie, jak jest teraz, to można spodziewać się znów zaostrzenia środkó bezpieczeństwa i ludzi do grania przybędzie  :shock:
Dzieki za opinie  :) Sprawa konserwacji hosta juz została zakończona i Forum jest otwarte do wpisów. Offline shop jest ustawiony na 12h i bonus -w przypadku restartu, konserwacji serwera, wszystkie sklepy offline, zostaną załadowane na swoje mijejsca  :)
Jak byłem piekny, młody i miałem na wszystko czas  :oops: to grając bez boxa, na ratach x4, dość długo mi zeszło, zanim dorobiłem się porzadnego sprzętu, wiec jesli nie jesteś NoLife, to gra nie zakończy się w 3 miesiące  :cheers:. Nie zalezy mi na wielkich przychodach z dotacji (prawde powiedziawszy, całkowita kwota za wszystko, nigdy się nie zwróci z dotacji )  Jeśli spodoba się wam L2PreSence i z dotacji wystarczy na miesięczne opłacanie dedyku i abonament aktualizacji u developera, to my dołozymy starań aby gra funkjonowała poprawie.