Witaj
Gość

Wątek: Shaiya Online  (Przeczytany 3726 razy)

  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Shaiya Online
« dnia: Luty 04, 2008, 06:54:44 pm »
Więcej na  NIe będę się rozpisywał Niezbędne informacje znajdują się na stronie. www.shaiya.boo.pl
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2008, 01:53:48 pm wysłana przez saromontes »


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2008, 10:00:12 pm »
tak, szkoda tylko ze na stronie nie ma nic poza skorka i ankieta czy podoba Ci sie nowy jPORTAL...


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2008, 05:29:32 pm »
Lol wybacz podałem złą stronę heh teraz jest prawidłowa i stoi na nowym hostingu więc będzie chodzić szybko. Przepraszam za pomyłkę :)


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 2

  • Owned Powned
Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2008, 06:43:31 pm »
Mimo wszystko ja nadal nie widzę linka  :oops:
GL & HF


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2008, 09:33:24 pm »
Więcej na [url=http://www.shaiya.boo.pl [/url] NIe będę się rozpisywał Niezbędne informacje znajdują się na stronie.

HA! Link ukryty :D
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2008, 11:13:22 pm »
kod ;]


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: -1

Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2008, 12:15:05 am »
zapowiada sie fajnie ale cos mi ich glowna stronka nie dziala;/ jak zaczne grac to assasinem (zly) albo lucznikiem (tez zly)^^ chociaz moze defenderem tanki tez sa nice


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2008, 07:01:23 am »
Gierka podobna nieco do L2, miła odskocznia od produktu NCSoftu więc można spróbować :)


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2008, 01:51:04 pm »
Gra ma dużo rzeczy żywcem wycięte z l2 nawet viali mag który bardzo przypomina Dark elfa mają dosłownie te same animacje zresztą inni też mają bardzo podobnie ;D Lecz gra sama w sobie ma kilka swoich pomysłów lecz niektóre nie są zbyt udane...


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: -1

Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2008, 11:46:45 am »
L2 na razie mi sie znudzilo więc sproboje ta gierke. na razie mi sie updatuje


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2008, 11:56:26 pm »
Grafika całkiem znośna - wiadomo, że w porównaniu z L2 wypada blado, ale co wymagać od gry f2p ważącej ~1,7gb na dysku? Postaci i mobki ładnie wykonane, tekstury podłoża lekko badziewnie, barwy świata nieco mdłe i szare - chociaż nadają mrocznego klimatu. Za to odbicia w tafli wody i glow effect dają radę konkretnie. Nie kłuje w oczy to najważniejsze.

Muzyka wpada w ucho. Jest bajkowa, pasuje do klimatu gry. Mam skojarzenia do utworów z Predatora, Star Wars, Heroes of Might&Magic i Medievil(fajowa przygodówka na psx), nie wiem czemu :D

Na wstępie musimy opowiedzieć się po jednej ze stron - przymierze ludzi oraz elfów(dobro) albo nordein i vail(zuooooo :) ). Wygląd ras bardzo przypomina te z L2. Nordein to odpowiednik orków a Vail to po prostu Dark Elfy. Osobiście nie mogłem się powstrzymać i wybrałem Vaila Female Assasina :P

Świat jest całkiem spory. Do wykonania dużo questów, które pojawiają się praktycznie na każdym lvlu.

System gry to taki mix L2, WoWa i Diablo 2. Skille są bardzo podobne do tych z L2 czy WoWa. O tym czy ubierzemy zbroję czy weźmiemy broń decyduje nasz lvl. Po każdym lvlu przydzielamy punkty statystyk oraz wybieramy umiejętności - dzięki czemu można stworzyć unikatową postać. Trzeba mieć na uwadze, że cofnięcie naszej decyzji co do wyboru zdolności czy statystyk jest niemożliwe, chyba, że kupimy pewien przedmiot w shopie na stronie producenta bodajże. Profesje standardzik - tank(guardian, defender), warrior, mage, archer, ranger(asassin), priest(oracle). Wybór poziomu trudności skutkuje szybkością expienia, dostępem do umiejętności i sprzętu(logiczne, że na easy jest najłatwiej, ale max. lvl to 30, żadnych specjalnych skilli itp.). Poruszamy się zaznaczając kursorem punkt docelowy do którego ma udać się nasz bohater lub za pomocą klawiszy W,S,A,D. Spacja to skok jak w WoWie.

Nt. Pvp nic nie wiem, na razie jestem 'newb' bo to zaledwie parę godzin spędzonych z grą. Widziałem, że jest możliwość wyzwania kogoś na pojedynek. Jak się dowiem czegoś więcej o rywalizacji między 2 stronami to napiszę.

W sumie jest nieźle, na pewno Shaiya wciągnęła mnie bardziej niż Last Chaos czy Rappelz. Godzinkę dziennie można pograć! :P

Moja skromna postać:

« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2008, 09:03:03 am wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2008, 01:03:40 am »
Na temat pvp.
Mozna kogsoś wyzwac na duel ale mozna tez przeniesc sie za pomoca teleportu do miejsc zwanych "border", w ktorych mozna sie bic z przeciwna frakcja, sa tam tez normalne moby. Istnieja rozne bordery zalezne od naszego poziomu [ ja bylem tylko w tym 1-15 lvl ]. Wyglada to mniejwiecej tak:
Po dwoch stronach mapy sa obozy farakcji a mniej wiecej na srodku znajduje sie cos na wzor, bo ja wiem jak to nazwac, "oltarza", ktory prawdopodobnie trzeba zdobyc.

Pisze to z moich obserwacji, nie doczytywałem o tym nigdzie więc moge sie mylic co do tego "oltarza". W kazdym razie w tych borderowskich lokacjach mozesz sobie normalnie expac i na dodatek zaciupac kogos z innej frakcji, samemu umykajac przed zaciupaniem.

Moge powiedziec ze miła odskocznia od L2.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2008, 03:02:24 pm »
i co fajna? chyba sobie ściągne  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Shaiya Online
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 26, 2008, 11:42:37 am »
Nie fajna... Jak masz za duzo czasu i nie masz z nim co robic to sciagnij, ale dla mnie ta gra to jedno wielkie G.


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD