Witaj
Gość

Wątek: [Filmy] Najlepszy film jaki kiedykolwiek widziales  (Przeczytany 4013 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
[Filmy] Najlepszy film jaki kiedykolwiek widziales
« dnia: Lipiec 05, 2009, 11:24:58 pm »
Chyba nie ma jeszcze takiego tematu :) podajcie filmy, ktore uwazacie za najlepsze jakie kiedykolwiek widzieliscie. Filmy, ktore widzieliscie niejednokrotnie i wciaz do nich wracacie itd ;) raczej nie przekraczajcie przyzwoitej ilosci (powiedzmy 3), gatunek dowolny, byleby nie 'przyrodnicze'. Moze ja zaczne :)
1. Memento - mega zakrecony film ;) nie napisze za duzo, zeby nie spoilowac :) film, w kazdym razie nalezy do kat. 'mind fucker'
2. w pogoni za szczesciem (pursuit of happyness) - JEDYNY film, na ktorym ryczalem jak dzieciak a nie chwalac sie widzialem sporo filmow i dramatow.
3. piraci z karaibow cz. 1 - rewelacyjna kreacja Johnego Deppa. Film ogladalem w wakacje a wiec wczucie sie w przygodowy klimat historii nie bylo dla mnie trudne. Humor na przyzwoitym poziomie, sporo zwrotow akcji. Nastepne czesci niestety mi sie az tak bardzo nie podobaly.

kolejnosc filmow przypadkowa. Ciezko mi porownywac je ze soba. Kazdy jest bowiem innego gatunku.

Zachecam do zabawy :)


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: [Filmy] Najlepszy film jaki kiedykolwiek widziales
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2009, 11:39:02 pm »
Popiełuszko.
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

  • TroubleMaker
Odp: [Filmy] Najlepszy film jaki kiedykolwiek widziales
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2009, 09:39:05 pm »
Dużo jest filmów, które bardzo mi się podobają, chyba nie mam takiego naj naj, ale wymienię kilka lepszych jakie dane mi było zobaczyć. Generalnie najbardziej chyba lubię horrory i dramaty.
-Memento-o taak
-Joanna d'Arc
-Blair Witch Project 2
-Efekt motyla (nie pamiętam która część)
-Szósty zmysł
-Twin peaks (serial)+ Fire walk with me
-Requiem for a dream
-The Hole
-Król lew:D
-Tańczący z wilkami
Dużo tego. Naprawdę trudno mi wyszczególnić tylko kilka tytułów dlatego że kategoria jest bardzo obszerna.
W życiu nie ma nic niemożliwego. Są jedynie wydarzenia w najwyższym stopniu nieprawdopodobne.


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: [Filmy] Najlepszy film jaki kiedykolwiek widziales
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2009, 10:40:50 pm »
Nie przypomnę sobie, ale  Duma i Uprzedzenie mi sie bardzo podobało :) Oraz pewien film o Henryku, królu Anglii, jak pod wpływem namów kochanki zerwał z kościołem itp :P Tylko tytułu nie pamiętam :<




  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Filmy] Najlepszy film jaki kiedykolwiek widziales
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2009, 10:01:01 am »
Pomysł już był ... no i widać, że temat taki już jest.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: [Filmy] Najlepszy film jaki kiedykolwiek widziales
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2009, 12:23:39 pm »
ah, w offtopic > offtopic nie sprawdzałem. Uznałem, że taki temat pasuje tylko w dziale rozrywka.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

  • QQ more
Odp: [Filmy] Najlepszy film jaki kiedykolwiek widziales
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 11, 2009, 06:03:06 pm »
Lela star ma fajne filmy;D