Witaj
Gość

Wątek: PokerStars.pl  (Przeczytany 5328 razy)

  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
PokerStars.pl
« dnia: Styczeń 13, 2010, 07:11:49 pm »
Poker Stars

Gra ktoś?
Dobrze się na tym gra tak w ogóle?


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2010, 09:36:23 pm »
Też mnie to ciekawi, podobno można tam grać o kasę, ale trzeba chyba założyć jakieś konto za które się też płaci, jak by ktoś miał info to też byłbym wdzięczny za podanie. Pozdrawiam




  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2010, 10:52:28 am »
Konto jest za darmo. Możesz nawet grać za wirtualna kase.

Oczywiście jeśli chcesz pograć za real, wpłacasz plny na swoje konto.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2010, 11:21:10 am »
Gram tam na prawdziwe $ ale sam nie wpłaciłem nic ;] W podpisie mam banner ze stroną która daje za free 50$ na rozpoczęcie kariery pokerowej. Jedynie co trzeba zrobić to zdać quiz a pozniej wyslac im zdjecie dowodu osobistego. Do tego dają strategie bez których nawet nie ma co grać w pokera bo i tak wszystko się wtopi.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2010, 01:58:13 pm »
Kurwa, ja nie mam 18 ;(
Musze poczekać jeszcze pół roku...  :x :x :x :x :x :x
Założyłem konto wpisałem fikcyjną datę urodzenia (rok zmieniony) i nie wiem jak trochu hajsu na wstęp zdobyć...
A pograłbym se, bo już nie mam z kim ciupać...
Kumpel co równie lubi pokera wyjechał na emigrację do USA do ojca... :oops:
A zna ktoś jakieś dobre strony z pokerem?


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 14, 2010, 05:18:25 pm »
O ile dobrze pamiętam to co jakiś czas są darmowe turnieje, na którym wygrywasz prawdziwą kasę. Chyba co tydzień.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 14, 2010, 06:14:27 pm »
Na pokerstarsach są codziennie freerolle czyli darmowe turnieje w zakładce turnieje/turnieje darmowe.Do wygrania prawdziwe $ lub wejściówki do grubszych turnieji.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2010, 06:54:10 pm »
Na pokerstarsach są codziennie freerolle czyli darmowe turnieje w zakładce turnieje/turnieje darmowe.Do wygrania prawdziwe $ lub wejściówki do grubszych turnieji.
wygrałeś coś? ile?:P
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 14, 2010, 07:51:48 pm »
I co przy rejestracji muszę podać numer konta? Jak trafia do mnie kasa jak wygram?




  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 15, 2010, 11:13:57 am »
Na pokerstarsach ciężko coś wygrać bo gra kupe osób a sama rejestracja 20 k osób trwa minute. Bajlepiej starać się o kapital początkowy http://www.bankrollmob.com/ tu też dają na Party poker, Caleb poker wczoraj dostałem od nich 25 $ na start jak wyrobie 150 party points dostane kolejne 25 $ a pozniej 50 $. Konta na razie nie trzeba podawac dopiero przy wyplacie.  Tu jest więcej opisane co trzeba zrobić żeby dostać http://www.popekpoker.pl/forum/viewforum.php?f=2


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 15, 2010, 06:15:48 pm »
to już lepiej obstawiać mecze  8)
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 15, 2010, 07:49:33 pm »
To już lepiej iść do pracy.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 16, 2010, 12:11:52 pm »
Nikt nie mówi że na pokerstars trzeba grać dla pieniędzy, można grać dla rozrywki ;)




  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 19, 2010, 11:42:37 am »
witam serdecznie
forum przegladam od bardzo dawna (praktycznie chyba od poczatku), ale ze jestem glownie "czytaczem" to zarejestrowalem sie dopiero teraz, bowiem temat dotyczy mojego ulubionego hobby (poker texas hold'em).
pokerstars jest po prostu jednym z pokerroomow. jego zaletami sa przede wszystkim ogromny ruch (najwiekszy room na swiecie, jest z kim grac), swietny interfejs uzytkownika, bardzo dobry support (rowniez w jezyku polskim), dosc niski rake (oplaty pobierane przez pokerroom)... nie ma niestety rakeback (czyli zwrot dla gracza czesci prowizji jaka placi on roomowi za gre), a wlasciwie jest, ale w nieco innej formie - sa punkty lojalnosciowe: jesli gracie odpowiednio duzo i na odpowiednio wysokich stawkach (NL50 i wyzej), mozecie po jakims czasie osiagnac status "supernova" bedacy odpowiednikiem bardzo dobrego rakeback'u.
W internecie panuje przekonanie, ze na PS poziom graczy jest wyzszy niz gdzie indziej. To nieprawda, rybek jest tyle samo, a nawet wiecej niz gdzie indziej.
Ktos tu napisal ze za gre trzeba placic. To prawda, ale nie w doslownym tego slowa znaczeniu. Nie wyglada to jak abonament. Po prostu z kazdego rozdania w ktorym bierzemy udzial, jesli pula przekroczy jakis tam poziom, pobierany jest podatek od wygranej.
Tak, trzeba miec ukonczone 18 lat zeby moc legalnie grac na PS.
Nie, nikt mnie nie prosil o skany dowodu osobistego i inne takie. Kase na konto PS przelalem bodajze przez Przelewy24 (bezplatnie rzecz jasna) i po 2 minutach moglem juz grac za realna kase.
Aby zaznajomic sie z interfejsem gry radze troche pograc na kase wirtualna (play money). ktora nota bene mozna wymienic na realna gotowke (ludzie placa 2-4usd za 1kk wirtualnych usd). To tak jak ze sprzedaza adeny:)
Oczywiscie jesli chcemy sie NAUCZYC grac w pokera, a nie tylko poznac jego podstawy, gra za wirtualna kase nie ma wiekszego sensu.
Dostepnych na PS odmian pokera jest pare, najpopularniejsza jest oczywiscie hold'em w wersji no limit. grajac w te wersje aby nie zbankrutowac wystarczy bankroll w wysokosci 50usd dla najnizszych stawek NL2 (blindy 1-2centy), 150USD dla NL5 itd. przy zalozeniu ze jestesmy myslacymi graczami a nie gamblerami rzecz jasna.
swego czasu zalozylem nawet bloga traktujacego o pokerze, polecam, nawet jesli nie po to zeby poczytac, to zamiescilem tam najwazniejsze linki dla poczatkujacego pokerzysty.
bloga niestety od jakiegos czasu nie uaktualniam (sprawy osobiste przez ktore brakuje mi czasu).
http://www.FRgrind.blogspot.com/

PS. ZANIM zalozycie konto na pokerstars, poczytajcie o bonusach jakie mozna dostac od roomu (bodajze w menu promocje na stronie PS czy cos takiego, nalezy podczas rejestracji/pierwszej wplaty podac odpowieni kod), dodatkowo darmowe 50usd mozna dostac z takich stron jak pokerstrategy.pl i innych.
PPS. lojalnie ostrzegam, jesli wkrecicie sie w pokera, nie bedziecie miec czasu dla L2. niestety doba jest zbyt krotka
PPS. jesli macie wiecej pytan, smialo walcie tutaj


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: PokerStars.pl
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 19, 2010, 02:09:30 pm »
No ja sie wkrecilem w pokera, niby mowie sobie nie gram juz to i tak na drugi dzien gram. Swojej kasy nie wplacilem i nie wplace do poki nie bede przekonany ze potrafie bez problemu ja podwoic czy potroic. Na pokerstars zlapalem tilta i przegralem 50$ ale na party poker z 25 $ podwoilem sie i mysle czy grac dalej czy wyplacic se to co zarobilem czyli 25 $ i przejsc na Full Tilt Poker bo tam tez lada dzien wplynie promocyjny kapital 50$...