Witaj
Gość

Wątek: Odp: [L2J] L2Emi - IL x15 - START 08.09.2017  (Przeczytany 27331 razy)

  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] L2Emi - IL x15 - START 08.09.2017
« dnia: Czerwiec 22, 2017, 01:27:16 am »
>chcemy jak najbardziej zbliżyć się do retaila
>pliki L2J

LUL
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2017, 12:50:02 am wysłana przez Shanique »
QQ


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
aa
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2017, 01:54:35 am »
>chcemy jak najbardziej zbliżyć się do retaila
>pliki L2J

LUL

Wiem ze dla większości l2j to po prostu shit ale tak po prawdzie.... Pliki interlude na l2j są rozwijane już 10lat?
Także powiem wam szczerze ze naprawdę przy dobrych plikach interlude praktycznie cieżko zauważyć różnice, pomimo ze jest to tylko emulator. Sami pewnie znacie przypadki gdzie ludzie potrafią sie wykłócać na temat plików serwera i słychać tylko off Java off Java...

Kolejna sprawa to to ze chcemy aby server stał na Linuxie.
Powody są proste koszty utrzymania serwera są o wiele niższe, oraz jak dla mnie Linux jest stabilniejszy i mniej zasobożerny niż Windows.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2017, 12:43:41 am wysłana przez Shanique »



  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2017, 02:25:10 am »
Eee i że niby będziecie farmić/klepać boxy/kampić RB jak inni gracze? Bez jaj...  hahaha
Nie da się grać i prowadzić jednocześnie serwera... tzn można ale nie tak oficjalnie  8)

Nawet jak chcecie grac legitnie, każda wasza latarka wyglądać będzie na klikniętą przez GMa, po każdym przegranym pvp będą podejrzenia o dodatkowe skille/customy. Oczy też zamkniesz gdy będziesz znać czas respawnu Epików?

Jeżeli chcecie prowadzić i sobie pograć to jedyna opcja to każdy GM ma swój klan i te klany są głównymi side'ami z dwustronnymi warami. GMi między sobą dbają o balans stron, dobierając jakichś randomów do ally czy na siege. Lub nawet na sztywno ustawione, że istnieją tylko te wybrane clany. Coś jak frakcje.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2017, 02:41:04 am wysłana przez QRQ »


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2017, 08:21:01 am »
Eee i że niby będziecie farmić/klepać boxy/kampić RB jak inni gracze? Bez jaj...  hahaha
Nie da się grać i prowadzić jednocześnie serwera... tzn można ale nie tak oficjalnie  8)

Nawet jak chcecie grac legitnie, każda wasza latarka wyglądać będzie na klikniętą przez GMa, po każdym przegranym pvp będą podejrzenia o dodatkowe skille/customy. Oczy też zamkniesz gdy będziesz znać czas respawnu Epików?

Jeżeli chcecie prowadzić i sobie pograć to jedyna opcja to każdy GM ma swój klan i te klany są głównymi side'ami z dwustronnymi warami. GMi między sobą dbają o balans stron, dobierając jakichś randomów do ally czy na siege. Lub nawet na sztywno ustawione, że istnieją tylko te wybrane clany. Coś jak frakcje.

Ale ja ani żaden GM czy Developer z naszej ekipy nie zamierza grać, byłem zmęczony gdy pisałem tą prezentację bo było już  późno, ale nie napisałem nić o tym że zamierzamy grać...

Doskonale zdajemy sobie sprawę jakie są konsekwencje gdy administracja gra na swoich serwerach, prowadziłem już serwery do nie jednej gry i zawsze staliśmy obok pilnując graczy, czatu itp...

Także napisze oficjalnie, Nie zamierzamy " farmić/klepać boxy/kampić RB jak inni gracze"

Z mojej postaci będzie leciał Live Stream, także będziecie mogli to sprawdzać :)

edit. Proszę o te propozycje nazwy serwera, poważnie nie mogę wpaść na coś ciekawego, piszcie na PW jak boicie się linczu tutaj.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2017, 08:29:18 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2017, 12:56:24 pm »
mysle ze L2Nazi powinno pasowac biorac pod uwage twoje sympatie

https://www.twitch.tv/videos/151311143

~9:00
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2017, 12:59:01 pm wysłana przez fgt »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 22, 2017, 01:32:29 pm »
mysle ze L2Nazi powinno pasowac biorac pod uwage twoje sympatie

https://www.twitch.tv/videos/151311143

~9:00

+1 Przeglosowane


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 22, 2017, 01:47:28 pm »
Moze lepiej cos H5 mid, do 50exp?


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 22, 2017, 02:32:35 pm »
mysle ze L2Nazi powinno pasowac biorac pod uwage twoje sympatie

https://www.twitch.tv/videos/151311143

~9:00

Nie ta nazwa raczej odpada  :D
Patrząc na wycinek z twitcha to zapewne z wami wtedy sie bawiliśmy  :afro: i to wy wyzywaliscie nas na chacie  :D
Napisze tu takie małe wyjaśnienie dla tych co nie wiedza ocb i mogą sobie o nas złe pomyśleć  :)
Mianowicie zagraliśmy sobie 2-3 serwerki tak totalnie 4fun aby tylko "przelać jak najwiecej krwi" i szukaliśmy sposobu na trollowanie ludzi, próbowaliśmy kilkunastu crestow ale jak widać ten zadziałał najlepiej :) fala hejtow była tylko od Polaków tzw. Patriotów którzy wyzywali nasze matki itd. Większość ludzi reagowała na to tak jak trzeba czyli śmiechem.
 Na jednym serwerze zagraliśmy we 3 a skończyliśmy po 5 dniach w prawie w 20 osob w tym tylko nas 3 Polaków, reszta to Grecy i ruscy. Ludzie sami chcieli dołączać dla zabawy.
Także reasumując tylko Polacy maja wbudowany spingenerator i szukają burdy.

Moze lepiej cos H5 mid, do 50exp?

Uwielbiam h5 ale stworzenie dobrze działających plików było by tutaj syzyfowa praca, dlatego wybraliśmy interlude, które jest dłużej na rynku, a niestety nie ma za wiele dobrych i ciekawych serwerów.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2017, 02:34:06 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 22, 2017, 03:12:20 pm »
mysle ze L2Nazi powinno pasowac biorac pod uwage twoje sympatie

https://www.twitch.tv/videos/151311143

~9:00

Nie ta nazwa raczej odpada  :D
Patrząc na wycinek z twitcha to zapewne z wami wtedy sie bawiliśmy  :afro: i to wy wyzywaliscie nas na chacie  :D
nice try, ale jednak pudlo; my zagryzlismy twojego nukera wilkiem
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2017, 03:16:21 pm wysłana przez fgt »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 22, 2017, 04:28:21 pm »
L2Asgota  15k+ online gwarantowany


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 22, 2017, 05:56:35 pm »
mysle ze L2Nazi powinno pasowac biorac pod uwage twoje sympatie

https://www.twitch.tv/videos/151311143

~9:00

Nie ta nazwa raczej odpada  :D
Patrząc na wycinek z twitcha to zapewne z wami wtedy sie bawiliśmy  :afro: i to wy wyzywaliscie nas na chacie  :D
nice try, ale jednak pudlo; my zagryzlismy twojego nukera wilkiem

Git, raz wy ubiliście nas, raz my ubiliśmy was, nie ważne już jak to było. Przynajmniej w tym temacie...
Jeżeli nie masz nic więcej do wniesienia w temacie serwera to już Ci dziękuję za pomoc...

L2Asgota  15k+ online gwarantowany

Sami pomocni ludzie na tym forum...
Kiedyś znajomy mi powiedział "na tym forum są same trolle które mają po 10 zbanowanych kont".
Coś w tym jest...


Co do serwera, jeden klan a dokładnie jego część zaoferowała pomoc w testach, dziś testowali RBki, aktualnie żadnych zastrzeżeń co do debuffów itp...

A co do online, będę reklamował serwer na FB oraz kilkunastu forch i topach, dla mnie pierwsza edycja z online 300+ będzie dużym sukcesem :)



  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 22, 2017, 06:29:32 pm »
>chcemy jak najbardziej zbliżyć się do retaila
>pliki L2J

LUL

Cytuję, bo się podpisuję.

Tak ogólnie z tego co przejrzałem wątek - You have no a idea....

Na l2j nie zrobisz nic co się nadaje do gry dla "retailowego", czyli takiego który grał na plikach l2off, gracza.
Nie, Interlude na javie nie jest tak rozwijany jak ci się wydaje, projekt l2j zawsze gonił najnowszą część Lineage 2.
Są różne prywatne projekty które wyklonowały z głównego projektu l2j, z tego co się orientowałem rok temu najlepszym projektem był taki o nazwie "aCis" - rzeźbią tylko i wyłącznie Interlude, mają wersję dostępną bezpłatnie, robi to jakiś Francuz z pomocnikami, jest w teamie nawet jeden Polak. Projekt jest aktywny.
Mają wersję "bezpłatną" plików, tyle, że kilkanaście revision do tyłu, za najnowszą trzeba im zapłacić - z tego co się orientuję niedużo.
Wokół projektu dużo się dzieje, duże community robiące dodatki, testowałem te pliki i pod względem nieopisywalnego "feelingu" są najbliżej retalowych plików niż inne projekty bazujące na javie.
Gdybym był zmuszony do użycia javy, wybrałbym ten pack.
Mają np. opracowany własny system geodaty + pathfinding, testowałem to i rewelacja, jak retailowy albo i lepszy.

Pozostałe projekty Interlude na javie to tzw. "leaki" zamkniętych, często nierozwijanych  od dawna forków.
Nie jestem co prawda na bieżąco, ale poszukaj na mxc, tam projekt "aCis" ma cały osobny dział.

Generalnie ta zabawa ma sens, tyle, że prawdziwych oldschool'owców to tam nie przyciągniesz.
Przewaga javy jest otwarty kod i teoretyczne możliwości lepszego oprogramowania questów i dodatków.
W praktyce pliki l2off z rzeczy które naprawdę potrzebujesz na serwerze też mają podobne możliwości - trzeba jedynie nauczyć się trochę języka skryptowego, dokumentowanego jedynie z doświadczeń reverse enginieering.

Masz też sceptyczne podejście do osób które krytykują projekt, a powinieneś ich słuchać.
Taką samą arogancją wykazywali się ci z lineage.pl i popatrz jak skończyli - wpompowali kasę w dodatki, mieli pliki l2off i dupa blada, 2x fail, server dead. A ludzie ich ostrzegali i wskazywali, co nie zadziała.
Robienie "polskiego" serwera to zły pomysł.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 22, 2017, 06:47:52 pm »
Nie do końca jest tak jak mówisz.

Słowa krytyki co do projektu są dla mnie ważne. Tylko te które cos wnoszą, jak np twoje. Bo słowo krytyki "Lul" bez uzasadniania to wybacz ale...

Co do plików. Sam przyznałeś ze Acis ma bardzo dobre pliki wręcz porównywalne do offa i to prawda. Dostęp do najnowszej rev kosztuje 10 ojro, darmowe są pliki starsze o 10 rev czyli prawie rok.
frozen zaprzestał działania na Ok 3 lata, po czym wrócił w tamtym roku i wypuścili frozen 2, mam najnowsza rewizje z maja 2017. Pliki są świetne i bardzo rozwojowe. Wprowadzimy poprawki które widzimy teraz, a z reszta bugow liczymy na testerów, sami wszystkiego nie odnajdziemy.
Off niestety odpada, zbyt droga impreza i Windows.

Serwer nie będzie typowo polski. Będzie to server EU, tylko polskiej krwi. Robienie serwera tylko dla Polaków to strzał w kolano.

Dzięki za opinie i zapraszam do testów jeżeli masz chęć :)



  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 22, 2017, 07:03:08 pm »
Nie do końca jest tak jak mówisz.

Słowa krytyki co do projektu są dla mnie ważne. Tylko te które cos wnoszą, jak np twoje. Bo słowo krytyki "Lul" bez uzasadniania to wybacz ale...

Co do plików. Sam przyznałeś ze Acis ma bardzo dobre pliki wręcz porównywalne do offa i to prawda. Dostęp do najnowszej rev kosztuje 10 ojro, darmowe są pliki starsze o 10 rev czyli prawie rok.
frozen zaprzestał działania na Ok 3 lata, po czym wrócił w tamtym roku i wypuścili frozen 2, mam najnowsza rewizje z maja 2017. Pliki są świetne i bardzo rozwojowe. Wprowadzimy poprawki które widzimy teraz, a z reszta bugow liczymy na testerów, sami wszystkiego nie odnajdziemy.
Off niestety odpada, zbyt droga impreza i Windows.

Serwer nie będzie typowo polski. Będzie to server EU, tylko polskiej krwi. Robienie serwera tylko dla Polaków to strzał w kolano.

Dzięki za opinie i zapraszam do testów jeżeli masz chęć :)
Wyślij na pm link do plikó, to co chcę przetestować wymaga uprawnień admina. Zainstaluję sobie w wolnej chwili i sprawdzę.
Co do kosztów i stabilności javy na linuxie a l2off na win to chyba nie jest tak jak Tobie się wydaje.
Też mi się kiedyś tak wydawało, różnica dla sprytnego nie jest duża, jedynie więcej zachodu z instalacją.

Ok, przejrzałem już sobie te reaktywację l2jFrozen. Strony, posty, changelogi, opinie na mxc.
Powiem tak - znudziło mi się być Wujkiem Dobra Rada.
Rzeknę więc - powodzenia, będzie potrzebne.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2017, 08:51:07 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 22, 2017, 09:16:54 pm »
Ok, przejrzałem już sobie te reaktywację l2jFrozen. Strony, posty, changelogi, opinie na mxc.
Powiem tak - znudziło mi się być Wujkiem Dobra Rada.
Rzeknę więc - powodzenia, będzie potrzebne.

wejdź na forum frozen a nie mxc.
Co do plików nie jest to jeszcze przesądzone, aktualnie pracujemy nad frozen, jak praca okaże się daremna weźmiemy aCis, ale na razie się nie zapowiada.


Aktualnie RB bez problemów wszystko śmiga aż miło.
W weekend postaram się zabrać za Forum.

edit.
Dodana Geodata i Patchnode
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2017, 12:03:33 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 23, 2017, 01:17:36 am »
Jeżeli nie masz nic więcej do wniesienia w temacie serwera to już Ci dziękuję za pomoc...
alez fakt ze administrator jest neonazista jest raczej wazny i powinien byc odpowiednio wyeksponowany,

no chyba ze sie wstydzisz


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 23, 2017, 08:31:32 am »
Jeżeli nie masz nic więcej do wniesienia w temacie serwera to już Ci dziękuję za pomoc...
alez fakt ze administrator jest neonazista jest raczej wazny i powinien byc odpowiednio wyeksponowany,

no chyba ze sie wstydzisz

Dokładnie, a klan o nazwie ISIS to zamaskowani muzułmanie, tylko patrzeć jak się wysadzą w Giran albo innym Aden...
Klany z sierpem i młotem, w crescie czekają na zmartwychwstanie Dżozefa i ruszają na na Niemcy...
W takim razie idę budować czołg do garażu, bo może się przydać...

A tak na poważnie, proszę Cię, skończ pier**** bo aż przykro się robi od czytania twoich postów.
Wyżej napisałem o co chodzi i to powinno być zakończeniem tematu.

Swoją drogą, siedzisz w tym temacie tylko dlatego ze nie spodobał ci się mój sposób gry na jakimś lol buglandzie i teraz będziesz usilnie starał się zniszczyć to nad czym naprawdę pracujemy przez kilka-kilkanaście godzin dziennie? To raczej ty powinieneś się wstydzić bycia typowym szkodnikiem... Ale w sumie wychodzi to i dobrze dla mnie, podbijasz ciągle mój temat, ludzie wchodzą poczytać i się pośmiać, ale czytają też główny post i zmiany na serwerze i na część z nich może to zadziałać pozytywnie.

Ludzie może tutaj nie piszą, ale wchodzą na serwer i testują, dostaje od nich PW dotyczące jak na razie bugów w geodacie, co mnie nie dziwi bo dopiero wczoraj ją zainstalowałem... I to ich zdanie jest dla mnie cenne.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2017, 08:33:59 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 23, 2017, 09:12:05 am »
Dokładnie, a klan o nazwie ISIS to zamaskowani muzułmanie, tylko patrzeć jak się wysadzą w Giran albo innym Aden...
Klany z sierpem i młotem, w crescie czekają na zmartwychwstanie Dżozefa i ruszają na na Niemcy...
W takim razie idę budować czołg do garażu, bo może się przydać...

Ale w sumie wychodzi to i dobrze dla mnie, podbijasz ciągle mój temat, ludzie wchodzą poczytać i się pośmiać, ale czytają też główny post i zmiany na serwerze i na część z nich może to zadziałać pozytywnie.
wiesz, nie kazdy ma poczucie humoru gimnazjalisty

Swoją drogą, siedzisz w tym temacie tylko dlatego ze nie spodobał ci się mój sposób gry na jakimś lol buglandzie i teraz będziesz usilnie starał się zniszczyć to nad czym naprawdę pracujemy przez kilka-kilkanaście godzin dziennie? To raczej ty powinieneś się wstydzić bycia typowym szkodnikiem...
"swoja droga" powinienes byl o tym pomyslec troche wczesniej, poza tym to ze napisze jeden post dziennie w tym temacie to raczej nie jest "usilnie"


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 23, 2017, 09:24:07 am »
Dokładnie, a klan o nazwie ISIS to zamaskowani muzułmanie, tylko patrzeć jak się wysadzą w Giran albo innym Aden...
Klany z sierpem i młotem, w crescie czekają na zmartwychwstanie Dżozefa i ruszają na na Niemcy...
W takim razie idę budować czołg do garażu, bo może się przydać...

Ale w sumie wychodzi to i dobrze dla mnie, podbijasz ciągle mój temat, ludzie wchodzą poczytać i się pośmiać, ale czytają też główny post i zmiany na serwerze i na część z nich może to zadziałać pozytywnie.
wiesz, nie kazdy ma poczucie humoru gimnazjalisty

Swoją drogą, siedzisz w tym temacie tylko dlatego ze nie spodobał ci się mój sposób gry na jakimś lol buglandzie i teraz będziesz usilnie starał się zniszczyć to nad czym naprawdę pracujemy przez kilka-kilkanaście godzin dziennie? To raczej ty powinieneś się wstydzić bycia typowym szkodnikiem...
"swoja droga" powinienes byl o tym pomyslec troche wczesniej, poza tym to ze napisze jeden post dziennie w tym temacie to raczej nie jest "usilnie"

Ehh, szkoda mi już na ciebie nerw i czasu człowieku, moje gratulacje wygrałeś forumowa wojnę, pewnie już nie pierwsza. Idź świętować.



  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 3

  • L2jDeveloper
Odp: Odp: [L2J] L2 &lt;Jeszcze brak nazwy&gt; Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 23, 2017, 09:36:33 am »
Ja również odradzam pracę na plikach l2jfrozen , jeżeli macie jakiegoś dewelopera polecam zaglądać głębiej w silnik plików a tak od siebie to polecam zainwestować kilka złotych w pliki acis pod rzekomo taki serwer się nadadzą i są kilkanaście razy stabilniejsze ,bez jakis bajerów itp idealna baza do rozwijania jak ktoś się na tym zna a chyba kogoś takiego macie jak się bierzecie za serwer. A tak ps byłem wczoraj na serwerze za wiele nie sprawdziłem bo noski lvl wbiłem zresztą do tego lvla większość działa już od bardzo bardzo dawna :) ps :  Spoko streamy miałeś chyba jeszcze z grudnia na rpg:) aaaa i w geodate też polecam zainwestować bo myślę ,że ta a nie mylę się działa na akumu jakimś starym :) także Pozdrawiam good luck


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 &lt;Jeszcze brak nazwy&gt; Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 23, 2017, 09:46:56 am »
Dzięki!

Mamy dobrego developera :) napisał już częściowo własnego bota wiec :P

Co do acis wczoraj przeglądałem ich changelog i powiem szczerze ze ostatni wpis mnie załamał, 6 lat pracy i takie błędy?! Same skille mówią za siebie, ale prawda, silnik jest spoko.
Frozen przynajmniej ma skille dopracowane.



  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 3

  • L2jDeveloper
Odp: Odp: [L2J] L2 &lt;Jeszcze brak nazwy&gt; Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 23, 2017, 11:02:09 am »
Tutaj się mylisz skille na acis dość dobrze działają fakt nie zwracają aż tak wiele uwagi na to tutaj rację masz ale to nie jest skomplikowane do poprawienia natomiast frozen to typowy projekt pod serwery pvp mase nie potrzebnych rzeczy ,które bugują pliki mase dziur w kodzie , ale co do skille nie ma jakoś zastrzeżeń i fakt faktem dla początkujących są wygodne :) A dodam ,ze przy rozwijaniu projektu lepiej mieć czystą bazę z czystym kodem takie właśnie jest acis.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Odp: [L2J] L2 &lt;Jeszcze brak nazwy&gt; Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 23, 2017, 11:11:46 am »
Od 1 lipca zaczynam urlop i będę miał kilka dni więc wejdę potestuje i również na pytania odpowiem. Myślę że dobre L2j jest fajnym pomysłem. Na wielu serwerach było L2 off a pliki były tak syfiaste że gra była męka. Trzeba oceniać jakość serwera nie platformę.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 &lt;Jeszcze brak nazwy&gt; Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 23, 2017, 01:35:02 pm »
Od 1 lipca zaczynam urlop i będę miał kilka dni więc wejdę potestuje i również na pytania odpowiem. Myślę że dobre L2j jest fajnym pomysłem. Na wielu serwerach było L2 off a pliki były tak syfiaste że gra była męka. Trzeba oceniać jakość serwera nie platformę.

Zapraszamy.


Co do frozena, tak było w starej wersji, do rev. 1004, ale frozen 2 czyli np. Pliki rev. 1132 są już bardzo fajnie przemyślane.
Nie ma już tak jak było wcześniej czyli typowo true/false i baza zasyfiona customowymi npc etc.
Teraz pliki są czyste, a jeżeli chcesz custom musisz go sam wrzucić i aktywować, ale oczywiście są dostępne w paczce.



  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Odp: [L2J] L2 &lt;Jeszcze brak nazwy&gt; Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 23, 2017, 03:10:57 pm »
Trochę wyczyściłem rozmowy o neonaziźmie. Jak chcecie dalej dywagować o swoich poglądach politycznych, polecam założyc osobny temat w odpowiednim dziale.
Zostawiam 2 pierwsze posty, bo jednak jest to jakaś informacja o administracji serwera.
Asgota - jak widzisz spam, który totalnie nie wnosi nic do tematu, polecam używać opcji 'Zgłoś do moderatora'.
Ja lub Shani rzucimy okiem i jak się będziemy z Tobą zgadzać, to usuniemy.

I oczywiście proszę o uspokojenie się.
Powodzenia z serwerem!

EDIT: Nie wiem teżczy nie lepiej by Ci było założyć temat w Serwery prywatne i na razie popytać, a zrobić prezentację jak już będziecie gotowi z projektem. Unikniecie sporo spamu w temacie z prezentacją.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2017, 03:14:39 pm wysłana przez haran »


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane