Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P  (Przeczytany 60163 razy)

  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« dnia: Styczeń 14, 2010, 08:02:15 pm »
Gra tu ktoś, bedzie z kim flejmowac? Pellegri odwiedza to forum czy tylko goha i blah? :P



  • Wiadomości: 184

  • Pochwał: 1

  • PATOLOGICZNIE GRZECZNY CHŁOPAK
Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2010, 08:08:54 pm »
Polaków jest masa. Ale czy tutaj zaglądają? nie wiem :>

Na pewnoe jestem Ja, Elenestir, Zoja, Alexondre, no i tyle co ktoś od czasu do czasu się wypowie w topikach. Ewentualnie pod Fake'ami :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2010, 08:19:48 pm wysłana przez Ailkilu »
Teon
Sagittarius 80, Eva's Saint 77, Grand Khavatari 79 - Banned

Sagittarius 83+ Retired.

Lancer
SwS 5X - Active.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2010, 08:18:36 pm »
Haha, trzeba poczekać tylko trochę aż się poprzenoszą ludzie z franza tak że zostanie tyle ludzi ile na lunie ;) i będzie można flameować. No chyba że ludzie z forum się wcześniej przeniosą :D




  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2010, 08:21:15 pm »
selo check pm
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2010, 08:23:03 pm »
Ten wtorek to juz ostatnie transfery Fusion na teona, moze jeszcze tydzien pozniej przeniosa sie ci co nie mogli.
Slyszlalem jeszcze o jakims mass transferze z luny, podobno kilka party Einheit chcialo przejsc na teon i dolaczyc do ITT :)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 14, 2010, 10:15:53 pm »
Ten wtorek to juz ostatnie transfery Fusion na teona, moze jeszcze tydzien pozniej przeniosa sie ci co nie mogli.
Slyszlalem jeszcze o jakims mass transferze z luny, podobno kilka party Einheit chcialo przejsc na teon i dolaczyc do ITT :)

1 party nukerow z luna ma przejść do SH aka ITT

:)



Valakas 9am 46SH vs 58X

X jest w poważnej defensywie, nie maja ani 1 dobrego party, ich glowni farmerzy przeszli do RM (renevana party), a X hero to sa tz "miastowi hero" 90% czasu ingame siedzą w mieście.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 14, 2010, 10:45:46 pm »
sws reroll?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2010, 10:51:58 pm »
sws reroll?

nop, party potrzebowało drivera na sws to zalogowałem go.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 15, 2010, 11:16:40 pm »
btw SH zaoferowalo RM jeszcze przed pierwszymi transferami dojscie do ich strony. Chcieli dac nawet jakis klan z CH chyba ufg jak dobrze pamietam. Kiedy Nitro odmowil wspolpracy SH jest strasznie ciete na RM i mowi ze trzymaja z X :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2010, 12:15:11 am »
Może podepnijmy topic :P i może się rozkręci. MDH czyń swoje ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 12:17:25 am wysłana przez Elenestir »




  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 16, 2010, 08:00:03 am »
btw SH zaoferowalo RM jeszcze przed pierwszymi transferami dojscie do ich strony. Chcieli dac nawet jakis klan z CH chyba ufg jak dobrze pamietam. Kiedy Nitro odmowil wspolpracy SH jest strasznie ciete na RM i mowi ze trzymaja z X :D

ROTFL, SH nie ma żadnego wolnego CH, ufg lider jest zbanowany wiec ch nie jest dostępny. megarus od początku mówili ze będą zakładać własny klan wiec nie bylo to dla nas niespodzianka, a hero shou to hero shout, "cieci" to jesteśmy dzięki trash talk renevana ha hero szhout a nie ze megarus ma własny klan. A gdzie oni pojda po prawdopodobnym faill to tego nikt nie wie. Jak na razie RM to siedzi w mieście i na olimpiadzie z revevana krzyczącym jak retard o 9vs 9

Nie wiem jak X z mclaren ale SH nigdy nie proponowało RM dołączenie do ally. Tworzenie ally w L2 to obecnie nieporozumienie, więcej szkodzi niż pomaga.

Obecna liczna osob w klanach:
RussianMafia - 33

SilentHorrors - 158

redstorm - 210
redsky - 93
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 08:07:52 am wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 16, 2010, 10:33:03 am »
No troche ciezko walczyc o epiki majac 33 osoby w klanie. Gdyby nie to ograniczenie transferow juz dawno wszyscy siedzielibysmy w RM, a tak moje pt we wtorek bedzie bez destro i bd bo nie mogli sie juz przeniesc.
Tak czy inaczej szykujcie petycje, widzimy sie we wtorek :D


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 16, 2010, 10:41:00 am »
WTB cokolwiek, byle tanio na teonie

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 16, 2010, 12:21:27 pm »
No troche ciezko walczyc o epiki majac 33 osoby w klanie. Gdyby nie to ograniczenie transferow juz dawno wszyscy siedzielibysmy w RM, a tak moje pt we wtorek bedzie bez destro i bd bo nie mogli sie juz przeniesc.
Tak czy inaczej szykujcie petycje, widzimy sie we wtorek :D

mając 50 osób tez nic nie zdziałacie, dzisiaj Antharas pvp o 11 rano 90sh vs 110x. Dzięki X jesteśmy +800crp i dozgonna miłość ridaha do tribiT
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 16, 2010, 12:38:17 pm »
Coś widzę teraz to ITT jest górą ;)




  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2010, 01:50:36 pm »
Quentim pm Bielak, serio :) Cos mowil ze ma 2 postacie 70+ na teonie a kasy nie potrzebuje to ci tanio odstapi :)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 16, 2010, 01:54:00 pm »
heh..jeszcze wklejcie pare screenow i pvp movie w wykonaniu selo a sam zrobie transfer na Teon QQ :d

jednak na offie da sie grac, szkoda tylko ze na jednym z posrod ośmiu serverow.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 16, 2010, 02:06:09 pm »
Ta i bede kical po teonie z nikiem BIELAK, SZARAK BECKER, xXxDORZYxZAJONCxXx albo cos kolo tego. MAM jeszczse pasy na nc acc Yamiego i brata MM na bartzie :x

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 16, 2010, 02:10:34 pm »
Jak tylko mnie przetransferuja to zaczne cos krecic, tyle lat sie gra a zadnego swojego movie nie mam :P

@montezuma
Jak zdobedziemy jeszcze kilku hero to ludzie zaczna do nas przechodzic, moze damy rade utrzymac 3cia strone ;)
RM Power!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 16, 2010, 02:46:36 pm »
@montezuma
Jak zdobedziemy jeszcze kilku hero to ludzie zaczna do nas przechodzic, moze damy rade utrzymac 3cia strone ;)
RM Power!

jak narazi to od was tylko figgaro będzie hero, dobra postać i 0 konkurencji, ten wasz TK 84+ to jakiś żart z tego co widziałem wczoraj na olimpiadzie. to samo ten wasz elf dager, wciąż balansuje przy 50pts a farmi olimpiade od tygodnia.

oczywiście jak byście mieli 20+ hero i te 50osob online w CC na mass pvp to by coś zmieniło. Co do rekrutacji ludzi, revewana już zapytał każde const party w SH i X czy nie chcą dojść, wszyscy odmówili. SH jak i X nie lubią renevana wiec możecie tylko liczyć na transver, bo gracze z teona nie są zainteresowany.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 02:51:19 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 16, 2010, 02:51:15 pm »
mysle ze tyranta hero tez bedziemy miec, chociaz bedzie ciezko od wtorku nafarmic punkty, no ale wasi tyranci robia cb co jest dla nas smieszne. Z sws i ee tez bedziemy probowac :)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 16, 2010, 03:08:29 pm »
mysle ze tyranta hero tez bedziemy miec, chociaz bedzie ciezko od wtorku nafarmic punkty, no ale wasi tyranci robia cb co jest dla nas smieszne. Z sws i ee tez bedziemy probowac :)

tyrant hero jest łatwy, wystarczy 200+pts i teon nigdy nie mial dobrego tyranta który by farmil open. Aantaria loguje się rzadko a reszta tyrantow albo nie umie grac albo nie ma sprzętu. Z EE zobaczymy, jeżeli macie EE który zabija dosłownie każdą postać w open to macie niewielka szanse, jeżeli nie to możecie zapomnieć, z sws nie wiem.

Screen dnia, Ridach tym razem nie zdążył sie wylogować QQ
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 184

  • Pochwał: 1

  • PATOLOGICZNIE GRZECZNY CHŁOPAK
Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 16, 2010, 04:27:21 pm »
Nie ma szans żebyście przefarmili Emillie... :> Ona dytkuje warunki na open EE :D
Teon
Sagittarius 80, Eva's Saint 77, Grand Khavatari 79 - Banned

Sagittarius 83+ Retired.

Lancer
SwS 5X - Active.


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 16, 2010, 05:03:02 pm »
ta widzialem frapsa z oly :) Ale nasza Lolly tez jest calkiem dobrze wyfarmiona i do tego blondi :D


  • Wiadomości: 184

  • Pochwał: 1

  • PATOLOGICZNIE GRZECZNY CHŁOPAK
Odp: Screeny, PvP i Flame, Teon edition :P
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 16, 2010, 05:40:17 pm »
Nie ma się co sprzeczać, wszystko wyjdzie w praniu :D 1.02 będzie wszystko ładnie i klarownie widać na tablicy :D
Teon
Sagittarius 80, Eva's Saint 77, Grand Khavatari 79 - Banned

Sagittarius 83+ Retired.

Lancer
SwS 5X - Active.