Witaj
Gość

Wątek: L2-eXistence Interlude x4 13.02.2010 18:00 gtm+1  (Przeczytany 42984 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
L2-eXistence Interlude x4 13.02.2010 18:00 gtm+1
« dnia: Styczeń 17, 2010, 01:24:52 pm »
eXistence - ponowny start serwera interlude.
Serwer jest tworzony od czasów C3 przez tą samą grupę ludzi. Po 7 miesiącach tworzenia projektu Exi2 jesteśmy gotowi przedstawić wam wysokiej jakości serwer interlude, większość błędów zostało wykrytych i wyeliminowanych. Nasz profesjonalny zespół jest w stanie odpowiedzieć na prawie każde rozsądne pytanie. Data otwarcia projektu Exi3 planowana jest na 01 II 2010 (może ulec zmianie). Na chwilę obecną raty serwera są x2000 w celu pomocy w znalezieniu i naprawie ostatnich błędów. Po WIPE raty ulegną zmianie. Nie używamy L2j ani żadnego innego emulatora. Ciężka praca przy plikach OFFowych sprawiła, że nasz serwer jest jednym z najlepszych Interlude.


Strona serwera: www.l2-existence.com

Raty:
XP:4x
SP:4x
Item Drop Rate: 4x
Item Drop Amount:1x
Adena: 4x
Spoil chance: 4x
Spoil Amount: 1x
Quest Adena: 4x
Quest XP/SP: 4x
Quest item reward: 1x
CH Taxes: 4x


Start serwer planowany jest na 1 lutego, ale data może ulec zmianie, więc prosimy o odwiedzanie strony i sprawdzanie ogłoszeń. Dual box będzie dozwolony, za używanie multi boxa (czyli więcej niż 2 kont przez 1 osobę) grozi ban.[/color]

Zajęło by dużo czasu wymienianie wszystkich rzeczy, więc w skrócie:
Lokacje do C5 włącznie działające w 100%
Wszystkie elementy gry od prelude do C5 działają w 99%
Elementy Interlude są aktualnie skryptowane, w tym liczne poprawki dotyczące Primeval Island.
Zariche oraz Akanamah działają poprawnie i zostaną włączone niedługo po starcie serwera (aby uniknąć dysproporcji na samym starcie)
Zmiana lidera klanu działa tak samo jak na retailu i dokonuje się podczas restartu serwera wykonanego przez administratora (do max 14 dni)
Dostępna jest opcja Offline Shop (można ustawić sklep / manufakturę i wyłączyć grę / komputer)
Chcielibyśmy aby nasz serwer był przystępny dla obcokrajowców, dlatego wymaganym językiem na shoucie oraz hero voice będzie angielski.[/color]


Zespół serwera
:
Owner/Donate Manager/Head Admin: NiceMan
Scripters/Developers: Alienv, Ayame, Vanganth
Head Game Master: Solkan
Game Masters: Aryana, Biedronka, Drax, eYo, Valandril.


Maszyna Serveru nie ulegnie zmiany:
Hardware:
CPU: AMD PHENOM 64 X4 9650 (4x 2,3 GHz)
Mem: 16 GB [+ EXTRA Cooling]
HD: 2 x 320 GB SATA II
Bandwidth 100 Mbps
Network Uptime Guarantee 99.99%


Nowy Regulamin:
http://forum.l2-existence.com/index.php/topic,3663.0.html
Na dniach będą dodane kolejne ważne newsy w/s wipe

Mała rozpiska co do clanów :)

NazwaPPLRekrutuje
Archeon30Y
Heart40??
Hooligans25Y
RedDevils50N
PokerFace9+friends only
MlodeWilki100Y
InterFace60-80Y
GooDKillers70++Y
BeSTOFtheBeSt40N
NewUnify60N
Pyramis10Y
BractwoMroku50+/-Y
GodsOfDarkness25+Y
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 05:18:28 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2010, 01:33:36 pm »
wszystko ladnie pieknie, tylko kto tam pojdzie (na dluzej) pograc?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2010, 01:50:54 pm »
Ja, Clan Hearts, Clan Archeon, Clan zrobiony przez Kao, i wiele innych clanów + ludzie bez clanów ? :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2010, 02:21:30 pm »
uhhhu ... i wipe po 4miesiącach bo kasa się skończyła :) 
Tak.. idzie acheron (2 "byłych" Acherończyków to nowi GM) , Hearts i jak na razie w topiku o nowych klanach od tygdnia nikt się nie zgłosił...


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2010, 02:31:19 pm »
uhhhu ... i wipe po 4miesiącach bo kasa się skończyła :) 
Tak.. idzie acheron (2 "byłych" Acherończyków to nowi GM) , Hearts i jak na razie w topiku o nowych klanach od tygdnia nikt się nie zgłosił...
Tak to jest jak dzieci bez szkoły wbijają na forum... CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM ARCHEON TO NIE ACHERON
Wipe po 4 miesiącach? nawet liczyć nie potrafisz :/
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2010, 02:40:45 pm »
Wiele innych klanów tiaa... będzie może >300 ppl :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2010, 02:45:18 pm »
[
[/quote]
Wipe po 4 miesiącach? nawet liczyć nie potrafisz :/
[/quote]

Pisze po ilu będzie, nie po ilu jest dziecko. I  wiem co pisze, acheron idzie na Exi4 , choć raczej nie w tym składzie co kiedyś .. A  archeron mnie mało co mnie interesuje i nie jego miałem na myśli..


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2010, 02:49:08 pm »
Czy ja pisze, że acheron nie idzie? odpisałeś wyżej na mojego posta a dobrze nie przeczytałeś... Myślę że tą kwestie mamy już za sobą, a teraz może jakieś poważne "PRZECIW" :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 1

  • Jihad Noobs
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 17, 2010, 03:02:33 pm »
Po  2 dniowym  przegladaniu  tematow , list i  zapytan   wsrod znajomych  nie znalałzem nic ciekawego  na kronikę interlude tym  samym  pozostaje czekać na luty i  rozpocząć zabawę mam nadzieję ze równie dobra jak  na poprzednich  serverach  exi :P
W obliczu śmierci nie ma sprytnych nie ma odważnych, straszy brak uzyskania drugiej szansy...<br /><br /><br /><br /><br />


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2010, 03:13:46 pm »
Poważnie przeciw mówisz ?

GM-i z klanów które będą grać na Exi 4. W tym Biedronka która np: informowała nas (grałem w Acheronie co nie jest tajemnicą )że Vang będzie naprawiał bug z kryszą na PI i trzeba trzepać krysze ile wlezie (Miała dostęp jako mod wtedy do działów na forum w których były takie infa). Ten bug tez był jednym z gwoździ do trumny tego serwera..to taki mały przykład.

Piszą o projekcie Exi4, ani nie zająkając się że jeszcze niedawno przysięgał główny HA że nie będzie wipe. Po czym stwierdzili że nie ma kasy i czas na wipe (prawdziwy powód startu nowego Exi). Gdy przez cały okres istnienia serwera nie informowano graczy ile jest kasy, ile brakuje itd (pseudo fake licznik na głównej stronie stojący w miejscu od początku),a pytania o kasę traktowano jak zamach stanu bez mała (fakt wielu się czepiało bez sensu , zamiast poważnie zainteresować się tematem,) .Zamiast tego postawiono graczy pod ścianą informując że wipe i koniec...

Wielkie zmiany to naprawa co większych bugów . (Plus jedyny tego serwera ). To chyba jedyny pomysł na ten serwer jaki mają, bo pomysłu jak utrzymać serwer ani chęci nie miał nikt jak widać po wipe. I wątpie czy coś się zmieni po starcie nowego.

Co do Gm-team wolę się nie wypowiadać , ci co grali na Exi znają Solkana (Obecny HA serwera) jego działania itd. Może inni nie będą tak delikatni , ja im ten temat odpuszczę. Zainteresowanych odsyłam na forum Exi do starszych tematów , chyba nie zostało wyczyszczone jeszcze.

Nie chce jechać po tym serwerze bardziej, bo to i tak nie ma sensu. Osobiście Exi3 było moim ostatnim serwerem priv l2 (Z takim założeniem tam szedłem). Jak już pisałem na forum Exi, mnie osobiście boli tylko to co administracja zrobiła z ludźmi którzy chcieli aby serwer działał dalej bez wipe. Jak to podsumował pewien gracz na forum : -_-'alać.
Do tego i tekstów od adminów :" Nie chcesz grać na nowym to nikt cię nie trzyma, idź stąd i się nie wypowiadaj " , się to sprowadziło.
Mi to rybka.. chętnym na przyjście na nowe Exi radzę się zastanowić jakie macie gwarancje że się "kasa nie skończy" za cztery miesiące i znowu nie będzie wipe...Słowa adminów ? Nicemana ? Już przysięgali..zapewniali na exi3...i co....


« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 03:15:27 pm wysłana przez loom »


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 17, 2010, 03:36:30 pm »
Loom fajne bajki opowiadasz....

Zostawię to bez większego komentarza.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 3

    • eXistence
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 17, 2010, 03:46:30 pm »
Błąd jest w opisie...
To sprzęt eXi
Hardware:
CPU: AMD PHENOM 64 X4 9650 (4x 2,3 GHz)
Mem: 16 GB [+ EXTRA Cooling]
HD: 2 x 320 GB SATA II
Bandwidth 100 Mbps
Network Uptime Guarantee 99.99%


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • http://www.youtube.com/watch?v=O9r12ehzgas
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 17, 2010, 04:54:57 pm »
a ja tam sie pisze na exi3 8)...
Cos dla fanow L2 Obczaj a nie pozalujesz    http://13k.pl/-/sugestia.php



<-_->


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 17, 2010, 05:01:29 pm »
Loom fajne bajki opowiadasz....

Zostawię to bez większego komentarza.


bug z kryszami to prawda, a tego typu teksty z twojej strony i tak nie zwiększa wam online
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 17, 2010, 05:14:17 pm »
Ja idę na nowe Exi z klanem, ekipa 38 osób (nie rekrutujemy nowych)  :elf_4_1:


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: -2

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 17, 2010, 05:35:27 pm »
Loom fajne bajki opowiadasz....

Zostawię to bez większego komentarza.


bug z kryszami to prawda, a tego typu teksty z twojej strony i tak nie zwiększa wam online

Tez byles w Acheronie, ze potwierdzasz?
Bo to ze taki bug byl, to juz kazdy wie, ale dla mnie to oskarzenie dot. Biedronki juz rzuca inne swiatelko na cala sprawe.

Cytuj
Ja idę na nowe Exi z klanem, ekipa 38 osób (nie rekrutujemy nowych)

Clam plz!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 05:38:09 pm wysłana przez vegnu »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 17, 2010, 05:40:39 pm »
Loom fajne bajki opowiadasz....

Zostawię to bez większego komentarza.


bug z kryszami to prawda, a tego typu teksty z twojej strony i tak nie zwiększa wam online

Tez byles w Acheronie, ze potwierdzasz?
Bo to ze taki bug byl, to juz kazdy wie, ale dla mnie to oskarzenie dot. Biedronki juz rzuca inne swiatelko na cala sprawe.

Cytuj
Ja idę na nowe Exi z klanem, ekipa 38 osób (nie rekrutujemy nowych)

Clam plz!


Paradoxie, ale ja napisałem o bugu, co do administracji to pół biedy....
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 17, 2010, 05:42:21 pm »
Loom fajne bajki opowiadasz....

Zostawię to bez większego komentarza.

tak najprosciej

chcialbym poznac tok rozumowania administracji,
bo dla mnie: jest malo ludzi (quit'neli, sfochowali sie albo poszli na inny server), robimy swoje i modlimy sie zeby przyszli nowi/wrocili starzy gracze, jak sie uda to jeszcze troche pociagniemy
a robiac wipe pokazujecie ze tak naprawde w dupie macie tych, ktorzy byli tutaj najdluzej i z byle powodow nie opuszczali servera robiac drame na forum, chyba ze zalezy wam wlasnie na takich ludziach, ale wtedy co? next wipe po ilu miesiacach?

gralem na exi od 1szego dnia, online 1k+ (bez boxow!), potencjal byl naprawde ogromny, niestety lagi spowodowane jakimis problemami ze sprzetem (zmienili serverownie pozniej), bugi i chore rozwiazywanie ich np zmiana szansy levelowania cry 11 i 12 w trakcie rozgrywki bez absolutnie zadnych konsekwencji wobec tych, co juz to wykorzystali; za 4s bany 7 i 14dni dla kilku osob z paradoxu, archeronu i renegatow, a kiedy na forum napisano ze paradox siedzial tam kilka miesiecy gm stwierdzil ze nie chce mu sie logow sprawdzac, wiekszosc epikow byla zbugowana (baium, zaken, frytka), duali tez nie pilnowali za mocno,

dlatego od nowa zaczynac nie mam zamiaru z ta administracja, bo oni maja najwieksza "zasluge" w upadku existence


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 17, 2010, 06:16:02 pm »
GM-i z klanów które będą grać na Exi 4. W tym Biedronka która np: informowała nas (grałem w Acheronie co nie jest tajemnicą )że Vang będzie naprawiał bug z kryszą na PI i trzeba trzepać krysze ile wlezie (Miała dostęp jako mod wtedy do działów na forum w których były takie infa). Ten bug tez był jednym z gwoździ do trumny tego serwera..to taki mały przykład.

Screen or fail.

Jak utrzymać serwer bez kasy?
Jak ma utrzymać serwer 100 osób, z których może 5 dotuje?

Czas pokaże, jak będzie, szanse warto dać ;]


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 17, 2010, 06:19:43 pm »
E tam gadacie gadacie a pokażcie mi teraz jakiś Serwer godny IL i nie mówcie o lol Avalonie połowa forumowych trolli co oczernia Exi i tak będzie tu grać;]


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: -2

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2010, 06:20:07 pm »
chcialbym poznac tok rozumowania administracji,
bo dla mnie: jest malo ludzi (quit'neli, sfochowali sie albo poszli na inny server), robimy swoje i modlimy sie zeby przyszli nowi/wrocili starzy gracze, jak sie uda to jeszcze troche pociagniemy
a robiac wipe pokazujecie ze tak naprawde w dupie macie tych, ktorzy byli tutaj najdluzej i z byle powodow nie opuszczali servera robiac drame na forum, chyba ze zalezy wam wlasnie na takich ludziach, ale wtedy co? next wipe po ilu miesiacach?

Ty masz wciaz <10 lat i sadzisz, ze wszystko na swiecie jest za darmo, a jak nie za darmo to przyjdzie kurwa czarodziej i pierdalnie rozdzka na lewo i prawo, czy jaki chuj? Jak zostaje 100osob na servie, ktore nic nie dotuja, to nie ma znaczenia jak bardzo sa lojalni, i tak trzeba cos z tym zrobic. Admin nie bedzie dokladal do servera pieniedzy, bo to ma byc INTERES i jesli ktos wierzy w calkowicie wolontaryjna prace adminow, to znaczy ze jest oderwany od rzeczywistosci.

Cytuj
Paradoxie, ale ja napisałem o bugu, co do administracji to pół biedy....

Nie, dla mnie jesli cos takiego mialo miejsce (z Biedronka), to jest to powazniejszy problem niz bug sam w sobie.


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • http://www.youtube.com/watch?v=O9r12ehzgas
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 17, 2010, 08:05:41 pm »
E tam gadacie gadacie a pokażcie mi teraz jakiś Serwer godny IL i nie mówcie o lol Avalonie połowa forumowych trolli co oczernia Exi i tak będzie tu grać;]

dokladnie..no a w sumie to to co najbardziej wciaga m,nie w tym serwerku to te wieczne napinki w grze/na forum..ach ten klimat Exi 8)
Cos dla fanow L2 Obczaj a nie pozalujesz    http://13k.pl/-/sugestia.php



<-_->


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 17, 2010, 11:08:26 pm »
Niestety pro klany failują na jakiś pseudo serwerach tylko dlatego że online duży.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 17, 2010, 11:29:30 pm »
pseudo serwerach

you mean ...



Cytuj
L2 eXistence Interlude


this?
I mówi to kozak który gra na l2 ex  :oops:
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Zapowiedź]L2 eXistence Interlude
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 18, 2010, 12:29:51 am »
pseudo serwerach

you mean ...



Cytuj
L2 eXistence Interlude


this?
I mówi to kozak który gra na l2 ex  :oops:

imo l2ex>l2exi
Serwer średni a klany to przednie też nie są;p(exi), a na ex przynajmniej 2k wiary jest
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON