Witaj
Gość

Wątek: Doswiadczony gracz moba.  (Przeczytany 3837 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Doswiadczony gracz moba.
« dnia: Wrzesień 06, 2015, 07:19:57 pm »
Siema !
Jak w temacie doswiadczony gracz MOBA chcialby przerzucic sie na cos MMORPG online , sporo czytalem o nowych serwerach ktore w krotce wstaja apropo l2 , co byscie doradzili? Core , czy jakis prywat ktory niedlugo wstaje oficial ruski ? interesuje mnie konkretnie granie a kiedys dziubałem l2 troche w czasach c4/interlude, sama gre sobie zawsze chwalilem ale zminilem ja na lola gdzie siedzialem 4 latka :) Takze prosze o wskazanie drogi :) kory serwer byscie polecali i dlaczego z gory dzieki !


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Doswiadczony gracz moba.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2015, 08:33:13 pm »
Polecam WYŁĄCZNIE serv OFF.
To zależy co lubisz :
->GOD czyli najnowsze kroniki (CORE)
-> C4 Mix Classic (L2 Classic EU) Wstaje w Listopadzie


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Doswiadczony gracz moba.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2015, 08:47:40 pm »
-> C4 Mix Classic (L2 Classic EU) Wstaje w Listopadzie
source?


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Doswiadczony gracz moba.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2015, 08:51:13 pm »
-> C4 Mix Classic (L2 Classic EU) Wstaje w Listopadzie
source?

Patrz RU. Per analogiam to jest mój source ;p Tak samo uważa TurnOn i kilka innych osób z którymi wczoraj gadałem. Z kolei on rozmawiał z Amarantha. ;p Tylko to są nadal ostrożne rachunki.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 1

Odp: Doswiadczony gracz moba.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2015, 01:39:25 pm »
Siema !
Jak w temacie doswiadczony gracz MOBA chcialby przerzucic sie na cos MMORPG online , sporo czytalem o nowych serwerach ktore w krotce wstaja apropo l2 , co byscie doradzili? Core , czy jakis prywat ktory niedlugo wstaje oficial ruski ? interesuje mnie konkretnie granie a kiedys dziubałem l2 troche w czasach c4/interlude, sama gre sobie zawsze chwalilem ale zminilem ja na lola gdzie siedzialem 4 latka :) Takze prosze o wskazanie drogi :) kory serwer byscie polecali i dlaczego z gory dzieki !
Mam trochę podobnie. Kiedyś grałem w L2 i chćę wrócić. Ostatnio dużo czytam na temat L2 i mam kilka wniosków:

Jak grałeś kiedyś w C4/Interlude (nawiasem dokładnie jak ja) i chcesz wrócić do L2, ale to co pamiętasz to właśnie klimat tamtego starego Lineage 2, to to czego teraz szukasz to na pewno nie będzie Lineage 2 GOD, tylko stare poczciwe L2.
I tu opcje masz 2:
- albo czekać na L2 Classic (ponoć ma ruszyć na Innovie w listopadzie/grudniu),
- albo pójść na jakiegoś priva low rate (ale ze starą kroniką C4/Interlude lub priva L2Classic).

L2 Classic na Innovie pewno wypali i będzie to dobry serwer, z dużym online, itp. Mogę spokojnie polecić. Tylko minus taki, że trzeba czekać i płacić.

Przy opcji priv masz 3 opcje:
- czekać na http://lineage2classic.com/ (ciężko powiedzieć co to będzie za serwer)
- któryś z rosyjskich privów Interlude z dużym online (4-6k), ale wszędobylską cyrylicą (np. themega.ru - start za kilka dni, lineage.ru) albo Gracia/H5 (www.rpg-club.com, asterios.tm),
- któryś z nierosyjskich privów Interlude, gdzie dogadasz się z każdym po angielsku, ale online niski (500-1200), np. l2abyss.com, l2dawn.com, l2arch.com.

Ciężko doradzić jeden jedyny serwer. Każdy ma swoje wady i zalety, i to od Ciebie zależy co Ci bardziej pasuje.
Active: Lineage 2 (L2Dawn od X.2015): Dark Wizard
Suspended: Legend of Mir 3: Wizard (2005) | Lineage 2: Storm Screamer (III.2006-II.2009) | Warhammer Online: Archmage (IX.2008-III.2009) | Aion: Chanter (IX.2009-IV.2011) | TERA: Sorcerer (V.2012-X.2014) | GW2: Elementalist (V.2012-XI.2012) | Diablo 3: Wizard (2014-2015)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Doswiadczony gracz moba.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2015, 02:13:50 pm »
Wątek został podzielony, gdyż pozostała jego część nie dotyczyła już serwerów oficjalnych została przeniesiona tutaj: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,57609.0.html