Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380555 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #900 dnia: Lipiec 09, 2009, 01:07:25 am »
SKONCZ PIEPRZYC PEDALE BO SAMO SIE TAM NIE UMIESCILO

Czy to było do mnie?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #901 dnia: Lipiec 09, 2009, 01:40:04 am »
Jak smiecie pieprzone pedaly manipulowac  kontami , zbieracie adresy email i inne dane  ? CZY TO JEST LEGALNE , hmmm
tak, to jest legalne debilu, wiesz ze sie na czyims forum zarejestrowales i SAM DOBROWOLNIE podales te wszystkie dane aka mail czy co tam jeszcze wymysliles


ohoho widze ze 30 latek sie rozkrecil, teksty prawie jak dzieci z gimnazjum(nie obrazajac normalnych ludzi chodzacych do gimnazjum, w tym paru uzytkownikow tego forum)


aaaa jeszcze jedno, zeby zmienic ci ten "opis" nikt nie musial wchodzic na twoje konto


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #902 dnia: Lipiec 09, 2009, 01:50:48 am »
Zuzia, ten tytuł sam Ci nadałem - dla żartu. Nie włamałem Ci się na konto, nie znam Twojego loginu ani hasła. Po prostu SM i Admini mają możliwość zmieniania publicznych informacji dotyczących konta (avatar/sygnatura, etc.) - żeby zapobiegać np. umieszczaniu tam linków do stron sprzedających adenę, jakichś łamiących regulamin obrazków itp.

Zgłosiłeś, że nie podoba Ci się tytuł - w porządku, w takim razie go usuwam. Przy okazji chciałbym, żebyś zachował się w porządku wobec mnie i sam usunął swój podpis ("Trzymajcie sie paly kmioty barowe"), bo jest najprościej mówiąc nieodpowiedni. Mogę też sam to zrobić, ale liczę, że potrafisz się czasem zachować ;)


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #903 dnia: Lipiec 09, 2009, 02:14:08 am »
Widze ze w koncu poskutkowalo tylko ciekawe ktory z tych mlokosow to zrobil - TO MOZE WYJASNISZ MI FAKT ZE RAPTEM TEN OPIS ZNIKL ? MATKA TERSA GO SKASOWALA W CIAGU 10  MINUT ? WIEC JEDNAK PRZYZNALES SIE ZE JEDNAK SIE LOGUJECIE NA KONTA UZYTKOWNIKOW .STFU STFU STFU

Gdzie jest  cwoku barowy napisane ze masz prawo logowac sie na konta uzytkownikow ?
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #904 dnia: Lipiec 09, 2009, 02:15:41 am »
chciales wojny, bedziesz ja mial Bielak. Szkoda, ze przez twoje durne zachowanie beda cierpiec wszyscy czlonkowie odrodzenia.

Widze ze w koncu poskutkowalo tylko ciekawe ktory z tych mlokosow to zrobil - TO MOZE WYJASNISZ MI FAKT ZE RAPTEM TEN OPIS ZNIKL ? MATKA TERSA GO SKASOWALA W CIAGU 10  MINUT ? WIEC JEDNAK PRZYZNALES SIE ZE JEDNAK SIE LOGUJECIE NA KONTA UZYTKOWNIKOW .STFU STFU STFU

Gdzie jest  cwoku barowy napisane ze masz prawo logowac sie na konta uzytkownikow ?

Nie wiem czy ty taki jestes czy tylko udajesz. Nikt nie wchodzi na twoje konto. SuperAdmin ma taka mozliwosc zmiany publicznych informacji. Wiec ci je zmienil dla beki :P wcale nie wchdzac na twoje konto...
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #905 dnia: Lipiec 09, 2009, 02:17:07 am »
ZUZIA, słuchaj. Nie trzeba wchodzić na Twoje konto aby to zrobić. A jak napisał Fro do Ciebie...

Zuzia, ten tytuł sam Ci nadałem - dla żartu. Nie włamałem Ci się na konto, nie znam Twojego loginu ani hasła. Po prostu SM i Admini mają możliwość zmieniania publicznych informacji dotyczących konta (avatar/sygnatura, etc.) - żeby zapobiegać np. umieszczaniu tam linków do stron sprzedających adenę, jakichś łamiących regulamin obrazków itp.

Zgłosiłeś, że nie podoba Ci się tytuł - w porządku, w takim razie go usuwam. Przy okazji chciałbym, żebyś zachował się w porządku wobec mnie i sam usunął swój podpis ("Trzymajcie sie paly kmioty barowe"), bo jest najprościej mówiąc nieodpowiedni. Mogę też sam to zrobić, ale liczę, że potrafisz się czasem zachować ;)

W taki sposób właśnie On znikł.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #906 dnia: Lipiec 09, 2009, 02:17:41 am »
Czyli jestes zartownisiem z MostHated  lol  , zartownis sie znalazl lol a kim ty kmiocie barowy jestes ze mozesz sobie zartowac w ludzi w ten sposob ? nastepnym pedalskim pomiotem ?

Nie mam zamiaru tu sie wiecej logowac, wiecej miejsca zostanie dla tak skonczonych idiotow jak wy .Naraq
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #907 dnia: Lipiec 09, 2009, 02:19:13 am »
Czyli jestes zartownisiem z MostHated  lol  , zartownis sie znalazl lol a kim ty kmiocie barowy jestes ze mozesz sobie zartowac w ludzi w ten sposob ? nastepnym pedalskim pomiotem ?

Nie mam zamiaru tu sie wiecej logowac, wiecej miejsca zostanie dla tak skonczonych idiotow jak wy .Naraq

Nie, aktualnie nawet nie gra na offie.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #908 dnia: Lipiec 09, 2009, 02:23:38 am »
Czyli jestes zartownisiem z MostHated  lol  , zartownis sie znalazl lol a kim ty kmiocie barowy jestes ze mozesz sobie zartowac w ludzi w ten sposob ? nastepnym pedalskim pomiotem ?

Nie mam zamiaru tu sie wiecej logowac, wiecej miejsca zostanie dla tak skonczonych idiotow jak wy .Naraq

uwielbiam twoje posty :D sa poprostu.....kwintesencją twojej inteligencji :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #909 dnia: Lipiec 09, 2009, 02:53:25 am »
Człowieku...

Nie mam nic wspólnego ani z ludźmi z MH, ani z HoD (oprócz tego, że piszemy na jednym forum). Wasze polityczne sprawy z gry mnie NIE OBCHODZĄ.

Sam sobie na forum wystawiasz opinię, więc się nie dziw, że ludzie się z Ciebie śmieją. Opis ustawiłem Ci dla żartu, ale skoro się nie podobał, to zniknął w ciągu 10 minut, bo sam go skasowałem (a nie matka Teresa).

Nie wchodziłem na Twoje konto - nie mam takiej możliwości. Nie znam do niego ani loginu, ani hasła. Nie mogę też czytać Twoich PM i pewnie jeszcze kilku innych rzeczy z Twoim kontem robić nie mogę. Mam za to - jak już pisałem - uprawnienia do zmiany avataru, sygnaturki, tego opisu pod avkiem i tytułu. Aż dziw mnie bierze, że muszę tłumaczyć takie rzeczy. To chyba jest pierwsze forum z jakiego korzystasz.

Nie obrażaj mnie, bo ja ani razu nie wyjechałem do Ciebie z żadnym takim tekstem. Zrobiłem kilka obrazków z Tobą w roli głównej, bo fakt - jestem żartownisiem ;) Jeśli masz ochotę, to z chęcią zobaczę i Twoje obrazki o mnie - oczywiście jeśli nie będzie na nich jakichś durnych wyzwisk, bo nie tędy droga.



Zmienisz ten swój opis?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 02:57:14 am wysłana przez Frohike »


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #910 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:22:16 am »
Widze ze w koncu poskutkowalo tylko ciekawe ktory z tych mlokosow to zrobil - TO MOZE WYJASNISZ MI FAKT ZE RAPTEM TEN OPIS ZNIKL ? MATKA TERSA GO SKASOWALA W CIAGU 10  MINUT ? WIEC JEDNAK PRZYZNALES SIE ZE JEDNAK SIE LOGUJECIE NA KONTA UZYTKOWNIKOW .STFU STFU STFU

Gdzie jest  cwoku barowy napisane ze masz prawo logowac sie na konta uzytkownikow ?
ty na prawde jestes taki tepy?


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #911 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:35:37 am »
BIELAK masz problem, że na pvp nie używa się cp potek.. Ok. Ale też nie powinno się jak Ty bez żadnego "go" czy czegoś innego bić.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #912 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:37:46 am »
Jak mozesz kogos wyzywac od pedalow? Wyzywamy cie od nieogarow, idiotow, kretynow etc bo mamy na to niezbite dowody. Jestes taki zalosny ze sie to w glowie nie miesci. poprostu nie jestem w stanie tego pojac jak mozna byc takim kretynem. Ludzie ci pisza przez pol strony ze sie nie da -_-'ac komus na konto a ten dalej swoje. Jezeli w realu prezentujesz podobny poziom to nie dziwie sie czemu musiales s-_-'ic za granice, idz sobie popekuj boty bo tylko tyle potrafisz.

News z ostatniej chwili: tylko nabstery uzywaja bufow w pvp!! Czyzby w twoim boskim klanie nie bylo baferow?


//mdh: nie znizaj sie do jego poziomu plx :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 12:06:12 pm wysłana przez mdh »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #913 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:40:08 am »
A ja dzis zdaje prawo jazdy:D
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #914 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:46:27 am »
GL Slonik, bedziemy mieli teraz czym uciekac przed bielakiem

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #915 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:22:33 pm »
A ja dzis zdaje prawo jazdy:D

no to trzymam kciuki :d


apropo



Jak wojna, to wojna :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #916 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:28:48 pm »
A ja dzis zdaje prawo jazdy:D

no to trzymam kciuki :d


apropo



Jak wojna, to wojna :)
Ty kmiocie barowy i tak nigdy nie bedziesz taki -_-'isty jak PAN BIALY bo on sam cisnie cale party a nie pojedyncze osoby (i to bez cp potek i buffow O.O)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #917 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:30:30 pm »
nie musiales mi tego pisac...teraz sie zamkne w sobie :(
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #918 dnia: Lipiec 09, 2009, 02:13:02 pm »
Arrissa- pojechaliscie "Svetową" bez cresta! Wstyd! ;)
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #919 dnia: Lipiec 09, 2009, 02:38:36 pm »
szczerze mowiac nie wiedzialem kto to :P nie chcialem, zeby leczyla i reznela Spiriona ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #920 dnia: Lipiec 09, 2009, 03:26:36 pm »
to byla ironia, wiesz o tym prawda, Elenestir ?:)

A to przepraszam :P ehh tak to jest jak się zrobi przerwę w śledzeniu topicu i nagle coś palniesz :(




  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #921 dnia: Lipiec 09, 2009, 04:37:09 pm »
szczerze mowiac nie wiedzialem kto to :P nie chcialem, zeby leczyla i reznela Spiriona ^^
dziwnie masz skille poustawiane:<

Cytuj
GL Slonik, bedziemy mieli teraz czym uciekac przed bielakiem
:D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 04:38:58 pm wysłana przez nienawidzehomikuw »


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #922 dnia: Lipiec 09, 2009, 04:42:50 pm »
dlaczego dziwnie ?:D

Wole tak bo latwiej mi przyciskac ctrl zeby kogos niesflagowanego zaatakowac :) dlatego wszystko z drugiej strony idzie :D tak jakos sie przyzwyczailem d:
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #923 dnia: Lipiec 09, 2009, 04:48:22 pm »
A co do Bielaka to po prostu nie doceniacie jego skilla, jego umiejętności prowdazenia jakże niestety ciężkiej do ogarnięcia postaci - jaką niewątpliwie jest SR. On stosuje metody, których żaden łucznik wcześniej nie odkrył, potrafi wcisnąć f1 z taką precyzją, że niestety nie macie z nim najmniejszych szans. Dlatego właśnie piszecie na tym forum, żeby go ośmieszyć, bo nie potraficie stawić mu czoła i pokonać go w uczciwym pojedynku. Dla was każdy jego strzał bez rapid fajer to hedszot, a z rapid fajer co drugi. :< Według mnie Bielak jest niezwykle inteligentną osobą, świadczy o tym wysoki poziom jego postów, stosowanie takich środków jak sarkazm czy ironia (niezwykle mu się to udaje) oraz to, iż prowadzi swoje piękne życie za granicami naszego kraju. Stawia wam dzielnie czoła, mimo tego, iż wie że może być na przegranej pozycji. Bielak jest osobą, którą uwielbiam, jest moim idolem, kiedyś będę jak on. Mam nadzieje, iż nagra parę FRAPSów z tym, jak niszczy on przeciwników z klanu MostHated których on właśnie bardzo mocno MostHejtuje. Bielak jest cudowny, inteligentny, piękny, bardzo skromny, cudownie ogarnia łucznika. Bielak - kocham cię.

Wielu sądzi, że to pojeb, idiota, nub, kretyn i pierdoli jak potłuczony - wcale, że nie:<
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 04:52:12 pm wysłana przez nienawidzehomikuw »


:( Twój Stary


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #924 dnia: Lipiec 09, 2009, 05:15:56 pm »
A co do Bielaka to po prostu nie doceniacie jego skilla, jego umiejętności prowdazenia jakże niestety ciężkiej do ogarnięcia postaci - jaką niewątpliwie jest SR. On stosuje metody, których żaden łucznik wcześniej nie odkrył, potrafi wcisnąć f1 z taką precyzją, że niestety nie macie z nim najmniejszych szans. Dlatego właśnie piszecie na tym forum, żeby go ośmieszyć, bo nie potraficie stawić mu czoła i pokonać go w uczciwym pojedynku. Dla was każdy jego strzał bez rapid fajer to hedszot, a z rapid fajer co drugi. :< Według mnie Bielak jest niezwykle inteligentną osobą, świadczy o tym wysoki poziom jego postów, stosowanie takich środków jak sarkazm czy ironia (niezwykle mu się to udaje) oraz to, iż prowadzi swoje piękne życie za granicami naszego kraju. Stawia wam dzielnie czoła, mimo tego, iż wie że może być na przegranej pozycji. Bielak jest osobą, którą uwielbiam, jest moim idolem, kiedyś będę jak on. Mam nadzieje, iż nagra parę FRAPSów z tym, jak niszczy on przeciwników z klanu MostHated których on właśnie bardzo mocno MostHejtuje. Bielak jest cudowny, inteligentny, piękny, bardzo skromny, cudownie ogarnia łucznika. Bielak - kocham cię.

Wielu sądzi, że to -_-', idiota, nub, kretyn i -_-'i jak potłuczony - wcale, że nie:<
no... nareszcie ktos normalny sie znalazl a nie tylko ta banda hejteruf  :x
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...